Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kata267: ahojky, dnes je to 6 týdnů od objednání :-) ale zatím nic nevím... jdu napsat arti, jak to vypadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojte, tak jsem od Číňana získala číslo zásilky a na Sledování zásilek (ČP) mi to píše "dne 23.01.2010 odeslána do České republiky." - kde tedy vězí, to si ty šaty zkouší celé osazení celnice na Ruzyni??? Máte někdo zkušenost, jak dlouho to může trvat? Myslím, že v ČR už budou. Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: Tohle je hrozně inviduální, ale předpokládám, že to může být na celnici, kde kontrolujou, zda budeš platit clo či daň. Tam se to dost často zdrží.
Odpovědět
Profilova fotka
doufám, že nic z toho, vejdou se totiž do limitu 150 euro :-) Alka: už máš nějaké nové info? Taky se řadím do početného klubu S maximálním očekáváním vyhlížíme šaty pro Alkapinku :-D
Odpovědět
lucique: mne ich drzali na colnici tyzden a chceli odo mna rozne doklady o zaplateni....,lebo balik asi otvorili a nezdala sa im cena,ktora bola na fakture pri baliku :-( neviem ako u vas ,ale u nas ma vraj colnica na vybavenie az 30 dni... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
nn pred 3dny jsem psala ze budou za 14dní, tak nevim proc s eme kazdej den ptáte jestli uz jsou saty- urcite driv jak za 14dní nebudou plus týden doprava...takže tak 8-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
nelli, díky, týden vydržím, ale 30 dní, to už by bylo fakt moc ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: promiň, tu zprávu jsem musela přehlídnout :-.
Odpovědět
Profilova fotka
neline- si to pamatuju-to bylo rpiserny doufam ze pri vsi ty moji smule s emi tohle nestane:-(
Odpovědět
alkapinka:mne prisli z Ciny len za 3 dni :-) takze myslim,ze ani v Tvojom pripade to nebude az tyzden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
si tam pro ne klidne doletim..halvne at uz jsouuuu ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
;-) nestane dufam,to len tu u nas na vychode su ludia,ktory chcu zo vsetkeho vytazit ]-(
Odpovědět
Pošta byla u mě sakra rychlá. V pátek asap psal, že poslali šaty a v pondělí dopoledne už mi DHL šaty přivezla - opavdu bylo na balíku razítko s pátečním datumem. No pošta rychlejší než po Čechách. V neděli jsem chvíli zkoušela podle čísla vysledovat, kde je balíček, ale nějak se mi nedařilo. Jinak, co se týká fotky, ráda bych šaty ukázala, ale bohužel nemám lidi na zavázání šněrovačky a vyfocení. Až se někdo namane, tak vystavím ;-)
Odpovědět
mate prosim Vas niekto skusenost s objednanim siat z usa cez internet? napr. www.davidsbridal.com
Odpovědět
Holky tad me tak napadlo psaly jsem asapbay jak to chcete poslat, chtela jsem na satech nejaky upravy tak mi rovnou napsal cenu i s poštovnym a na netu ma na vyber levnejsi a delši EMS a nebo DHL tak ani nevim co si nučtoval... už mi v utery psal že šaty budou každym dnem hotový tak nervozně kontroluju mail jestli už nahodou mi je třeba neposlal...
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: Nemyslím, že bys platila, prostě se to tam pozdrží .o( Tohle je celnice od celnice.
Odpovědět
zakladam klub: Cekam na saty Alkapinky :-D
Odpovědět
mitote: hlasím se do klubu :-D
Odpovědět
uz jsme dve, bravo :-D
Odpovědět
Zuzko, davidsbridal.com má hezké a cenově přijatelné šaty, ale pokud vím tak nedodává mimo USA (má to alespoň v dodacích podmínkách) :-S vyhlídla jsem si tam jedny krásné šaty a pak to kvůli tomu zase vzdala...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte hooolky:-)) vítám svůj fanclub.. ted Vás nepotesi co Vám napisu.. jelikoz sama jsem z toho na mrtvici.. čínan psal, ze pani co vyšívá neni schopná to stíhat, že je tam toho moc, a že se šaty"odkladaji" no prostě řečeno - zase se spozdí a neví o jakou dobu.. tkaze ja jsem ted zralá na minimálně celou lahev:-// takže šaty v nejblizších zřejmě 3ch týdnech nebudou 8-( :-S ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Alko, no to snad není pravda! :-. Jak odkládají, jakože jiné šaty mají větší prioritu?? Taky v tom případě požaduj slevu, jestli pro ně mají menší hodnotu, tak pro tebe taky. Připlatila sis za kvalitu a plno dalších věcí, tak ať se ukážou, zatím jen sliby, ani foto nejsou schopni dodat, tohle je prodejce se 100% feedbackem?
Odpovědět
Profilova fotka
luci -ne to ne to jsem napsala jako ze příjezd mých saticek ke me se odklada,, samozdrejme se na nich maká, ale je to slozite tezke, pani nezvlada(casove) tim padem to bude dýl:-( chjo ted jsem nejaka zas mimo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hele, já bych trvala na tom, že to není tvůj problém (na čem jim to vázne), ty čekáš na šaty nepochopitelné 3 měsíce nebo snad ještě dýl a za ty prachy máš nárok na trochu rychlejší tempo, ne? Co kdybys přišla s tím, že musíš posunout termín svatby? ;-) Napiš mu, že bude v březnu, jsi těhotná a chceš svatbu stihnout, než naroste bříško, tak ať si pohnou, jinak že chceš zpátky peníze a nech si je ušít jinde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn jinde si je usit uz nechci... no, dam mu týden, a pak mu napisu a dam mu "nuz na krk"....
Odpovědět
to neni tak spatny napad, jako je to sileny,ja bych z toho rostla
Odpovědět
Profilova fotka
lucique> saty ti jdou pres dhl nebo ne? na dhl pisou vzdy detailne kde saty jsou, ja je tehdy sledovala kazdou chvili, kazde premisteni - bylo to napinave... pak se zdrzely na celnici asi dny, take po me chteli doklad o cene to pak prave nevim jak se to dela, kdyz jsou saty placeny nekym jinym... alkap> to jsem teda taky zvedava na ty tvoje saty!
Odpovědět
Profilova fotka
alko, proč ne jinde? Tenhle se evidentně neosvědčil, času měl habakuk...už jsi na tu jeho zprávu o zpoždění reagovala? Já bych mu dala nůž na krk hned, těch týdnů už bylo, příště přijde s jinou výmluvou
Odpovědět
Profilova fotka
mitote má pravdu, jestli už z toho rosteš, tak ty šaty ti stejně budou krátké ]-( Já bych změnila Číňana
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?