Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
objednaval si niekto zo stranky spolocenskysaty? zdaju sa byt ok ceny, len neviem ci aj kvalita zodpoveda tomu co pisu...
Odpovědět
Profilova fotka
andeals- mas na tech strankach "nase zakaznice/nevesty -tak s ekoukni tam, je tma asi 5satu ..skoda ze vetsina je spolecenských :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alkapinka: Taky se už moc těším na tvoje šaty. Musím přiznat, že sem chodím taky hlavně kvůli nim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-N juj další :-D no tak za 14dní a dýl budou :-D
Odpovědět
alkapinka: jj ja jsem taky koukam skoro každej den jak to s nima vypada ;-) ....me dnes asapbay napsal že mi misto zavazovani ušii zip tak jsem docela naštvanaa ani nevim co mi na to řict...
Odpovědět
Profilova fotka
co?a proc se takhle rozhodly? vzdyt to je docela zasadni. jim napis ze si to neprejes a proc tak jednaji??
Odpovědět
nevim omlouval se že udělali chybu, jen se bojim že když jim napisu ze trvam na šnerovačce še to budou přešivat a ve finale to bude des běs...ja jsem tak strasne nastvana
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to uz si musis zvazit sama jestli jim strpis zip.. a nebo risknes presivani :-( myslim ze zrovna zip na snerovacku neni takovy sileny presivani :-)
Odpovědět
mno už jsem mu napsala že trvam na šnerovani tak uvidime s čim přijde dal :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem zjistila, že jsem se upsala potiže jsem měla při komunikaci s Aprill bridal ne Milly. :-N
Odpovědět
lucique: Ty si niekedy kontaktovala toho cinana s problemami, mne vypisuje, ze mu nevie dorucit e-mail... :-. Inak tvoje saty vyzeraju na tehj figurinne nnaaaaaaaaaaaadherne, fakr kvalitne, dufam, ze aj v reali su take super :)
Odpovědět
Profilova fotka
spanielka - na adresu zimo318@hotmail.com ?? děkuji za pochvalu, taky doufám, že aj v reálu budou povedené, netrpělivě vyhlížím pošťáka ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, tak mi včera dorazily šaty od Asapa. Jsou naprosto super, fakt nádherný, jsem maximálně spokojená. Vypadají přesně jako na fotce, co jsem poslala i dobře sedí. Můžu asapa jen doporučit. Trvalo mu to celkem 6 týdnů ( nechci provokovat Alkapinku - taky jsem občas juknu, jestli už šaty dostala:-))
Odpovědět
Profilova fotka
andyhana: fotečkuuu prosím :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: Vypadají krásně! .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martji, děkuji ;-) andyhano, fotečku, fotečku! x-)
Odpovědět
Tak já už mám na cestě plesovky od Asapa. Už mi Arti poslala číslo zásilky, ale nedaří se mi zjistit, přes jakou společnost to zasílají a kde tedy můžu zásilku kontrolovat. Neporadíte mi sím někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
andyhana- ty uz je máš? :-D:-D ja se fakt po.. :-D:-D to je sileny:-D tak já saty jeste nemam:-) ale ty sem dej fotecku at se aspon muzu kochat:-) sup :-))
Odpovědět
Alkapinko: tak já taky čekám od 19.11 :-(
Odpovědět
baby,ale pokial viem tak oni vacsinu januara maju nejake sviatky v cine,takze preto im to tak dlho trva
Odpovědět
Profilova fotka
konvalinka-tak napis arti pres jakou je to spolecnost..ta to musi vedet:-) a ty mas jak plesovky tak svatebni ?? no nový rok je 14.února.. tak doufam ze to stihnou!! nchci aby s emi ztratily:-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: To stihnou, uvidíš :-)
Odpovědět
Alkapinko: jen plesovky, svatební už nepotřebuji ;-) Arti už jesm psala, ale zatím mi neodepsala.Mám strach, aby se neztratily =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no o to mam taky strach.. jj ja tomu verim:-)) to stihnou:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, nemate nekdo zkusenost se saty z mimibazaru - libi se mi saty od Alci 27, ma tam napsano, ze se sijou v zahranici ( tam je uvedena i Cina ), tak jestli mam risknout tyhle, nebo vsadit na saty, ktere sem zkousela, ale nebyly na 100% ]-( Dekuju za odpovedi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zaujala me Vase diskuse. Ja jsem nasla na webu "svatebni saty nejen xxl", zaujalo me tam siti satu na miru. Nemate nekdo zkusenost s timto obchodem? Jinak jsem velice prekvapena nad tou spoustou kladnych reakci na mne zatim tajemne Asapbay :-) Premyslim, jak si vybrat. Saty bych chtela vlastni, a tak hledam nejlepsi pomer cena x vykon. Saty jsem si jeste zadny nezkousela, zatim sonduju a objevuju tyhle necekany moznosti :-) Zatím Z.
Odpovědět
Profilova fotka
zoot: Zatím moc zkušeností s nimi nemají, ale volala jsem paní a je ještě tento týden na dovolené. Nicméně mě požádala, abych jí poslala typ šatů (či složení z více šatů) a že mi pošle cenovou nabídku. Nicméně si také myslím, že to nešijí v Čechách, ale samozřejmě je to jen můj odhad.
Odpovědět
Profilova fotka
to martja_sgcz - A vybrala sis z jejich nabidky? Predpokladam totiz, ze ceny, co uvadeji na webu jsou konecne... Stejne jsem zvedava, asi je lepsi si nechat udelat v zadu snerovacku, ktera pripadne doladi nesrovnalosti.. Trochu se toho obavam, ale cim vic procitam tuhle diskusi, tim jsem presvedcenejsi, ze nechat si usit saty jen tak na blind neni tak uplne mimo
Odpovědět
Profilova fotka
zoot: Zase ty salony u nás mají výhodu, že některé šaty mají vzorem v prodejně. Vidíš látky, barvy a někdy i "konstrukci" šatů, kterou ne vždy jasně vidíš z obrázků. Paní říkala, že na skladě mají ty, co mají k prodeji a ostatní objednávají.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz - No, asi tam taky brzy zavitam.. Ten cas hrozne leti, zasnoubena jsem dva mesice a mam pocit jako by to bylo vcera.. S temi saty se to komplikuje, nejdriv jsem chtela jit jenom v spolec. kostymu... Hlavne doufam, ze zpracovani bude v dobre kvalite... Koukala jsem na saty, co maj ve vyprodeji a zrovna 2x me nezaujaly, toho se trochu obavam, az vybalim ty svoje. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?