Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som povodne tiez maturovala pri tom paypal, ale nakoniec to nie je nic zlozite, len sa treba zaregistrovat na paypal.com..nahodit cislo karty a do jedneho dna si pozriet cez internet banking kartu, tam treba hladat blokovania penazi..paypal na zaciatok zablokuje 1,50 eur a pri tom je uvedene aj to overovacie cislo, ktore treba zadat na paypal.com..potom sa 1,50 odblokuje a znovu budu ako disponibilne prostriedky. pri platbe cez paypal sa ti tiez suma len zablokuje a peniazky odidu az neskor /blokovat myslim, ze sice budes mat na ucte peniaze ale s tou konkretnou sumou nemozes manipulovat..nie su disponibilne../ snad mas niekoho kto prehodi semtam slovo po anglicky nie?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
a co se tyce toho alba na porovnavani... neni problem vytvorit tady na brms nejaky seznam uzivatelek, ktere se uspesne :-D vdaly v satech z ciny, kazda si pak muze projit jejich alba a vynadivat se dosytosti :-D na saty v realu... da se to i z tohoto tematu, ale ne vsechny holky tady maji ci mely saty z ciny
Odpovědět
Profilova fotka
mayenka uplne legalne sluzba ktora sprostredkovava nakupy cez internet alebo eshopy/predavajuce na mimibazare/aukre, ktore predavaju legalne na mieste tomu urcenom ak zadas svatebni saty+Cina tak ti vyjde x obchodov od ktorych dostanes to iste tiez su stranky ktore to uplne perfektne vysvetluju ako nakupovat cez net, na ebay - cesky-ebay, ako nakupovat veci z USA - usaservis, Zasilky-usa, Dovozzusa, Levnezusa, Nakupujvusa, Zasilkyzusa, Nakupovanivusa, Nakupovani-v-usa, Nakupvusa, Dovoz-z-usa, Nakupvusa ebay je tu mylne spajany len s cinou a s nejakym jednym cinskym predajcom, pricom sa tu malo pise, ze si mozes kupit i skutocne original saty za uplne inu cenu ako je v obchode
Odpovědět
Profilova fotka
pardon, mal to byt len odkaz pre mayenku a ostatne kocky, ze to nie je taka veda ako sa zda :-x :-x
Odpovědět
já ty odkazy znám, jenže tam se za zprostředkování a pomoc při objednávce platí a ne málo...:( je to škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Mayenka, skus si objednat sama..az take narocne to nie je:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky . Na ebay mne zaujaly dvoje šaty od jednoho prodávajícího, ale neumím anglicky. Cena je skvělá ale nevím kolik by stálo poštovné a balné. V bílo červené by byly super. Já bych se tam chtěla časem zaregistrovat a nějaké si koupit. Ale sama bych to nezvládla, nevíte o někon na beremese kdo by mi pomohl????Jana http://cgi.ebay.com/bridal-bridesmaid... http://cgi.ebay.com/Wedding-dress-bri...
Odpovědět
ja patrim mezi ty co naleteli :-( nechala jsem se zlakat peknym obrazkem a nizkou cenou. bohuzel realita byla desna. :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
adband: a od kohos objednavala? jestli mas dej do alba foto
Odpovědět
Profilova fotka
sbedik - ma sice 100% spolahlivost, zatial s nim boli spokojni ale velmi malo predajov na to aby si to mohla bezepcne tusit, tak aby si nedopadla ako adband :-N |-| hladala by som niekoho kto okrem tej stovky alebo 99%spokojnosti sa pohybuje radovo aspon v tisickach ak nie desatisicoch predajov...dobre je kukat i za co tie jednotlive feedbacky dostal cas od casu sa stane, ze mu feedback pokazi cosi co teba nezaujima....neviem, predtym mohla okrem siat predavat i boty a vsetky negativne ohlasy budu na boty.
Odpovědět
Profilova fotka
sbedik: Cena tam sice skvělá je ale v záložce poštovného ti naúčtují dalších 150USD. A nehledě na to, že podle informací ani neposílají zásilky do Evropy. Zkus mrknout sem - je to podobné, mně osobně se moc líbí. Už jsem si poptala cenu a je OK: nejkrasnejsisaty.prodejce
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Arti,tak šaty konečně došlli za to ti děkuji ,ale nechápu za co jsem vyhodila tolik peněz,ty vrstvy co jsem tolik chtěla a apelovala jsem na ně v několika emajlech tam vůbec nejsou je tam jen jedna a druha slabonká,takže nevím co si s tím mam počít.Když už jsem dala tolik pěněz tak očekavám to co bylo domluveno a ně tohle.
Odpovědět
adela1977 uz velmi davno som reagovala na arti....Bolo to nieco ako: pod svetlom najvacsia tma...Zdielam tvoj nazor...
Odpovědět
Profilova fotka
jajulinek18: tak dej foto tech satu do alba..i ostatni jsou na ne zvedavy...a ty co sis nechavala sit, ty nemaji moc vrstev ne?
Odpovědět
jalulinku pod ty šaty potřebuješ speciální spodničku, žádné vrstvy by neudržely takový tvar jako je na fotce. Šaty by byly hrozně těžké...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo dám tam fotečky hnedka jak bude čas,o ty šatky mi nejde jsou hezky vyšivka je překrásná ale jde mi o to že se jim poslala objednávka ve které byli ty vrstvy a ty si finančně započítali a nedali je tam to je od nich velice hnusný nebudu přeci platit za něco co tam není to vžádném případě ne!!!!!! ;-( Spodničku mám velkou 4 kruhovou je v albu vyfocená.Prostě jsem je tam chtěla o to my šlo především.Arti za to nemůže že to takhle ošulili. To je jejich chyba v objednávce to bylo napsané vzali si peníze a to mě opravdu hodně naštvalo.
Odpovědět
Profilova fotka
nejdou mi vložit do alba maji vetsi velikost než 700 mi posli emajl do ip
Odpovědět
Profilova fotka
jajulinek -tak je zmenši ne? jinak ja bych je chtela taky videt:-) chci si od nich objednávat
Odpovědět
Profilova fotka
jajulinek: fotky muzes zmensit i v malovani, a to je snad v kazdem windows.
Odpovědět
mate niektora skusenost so sellerom Lilys Online Bridal : http://cgi.ebay.co.uk/STUNNING-Weddin... zistila som ze robia replicu mojix vysnivanyx siat, tie ix repliky su troxu drahsie, ale ak by ste mali dobru skusenost, mozno by som to riskla.
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem tam dala pár fotek do alba
Odpovědět
Profilova fotka
myslíte,že by asap něbo někdo v Číně zvládl závoj podle fota?nechce se mi dávat totiž takovej majlant za originál,když by ho zvládl někdo mnohem levnějc a stejně krásně,musím šetřit,kde se dá :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jajulinek18 ja si myslim že to je perfektní, už sis je zkoušela s tou spodnicí?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte jak je to se clem? :-S plánuju objednat si šaty přes ebay od asapa, ale zatím jsem nikdy neobjedlavala nic dražšího než za 500Kč takže sem clo neplatila...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to netusim...samotnou by me to zajimalo
Odpovědět
U nás na SR je to tak, že do 22 EUR neplatíš ani DPH ani clo, suma 22 - 150 EUR platíš DPH, a nad 150 EUR platíš aj DPH aj clo. ;-) (pokiaľ ja viem, dúfam, že sa to nezmenilo)
Odpovědět
A samozrejme to platí pri nákupoch mimo EÚ, v rámci EÚ nakupujeme bez akýchkoľvek obmedzení. alkapinka: hoď šatky na seba aj so spodničkou, aby sme to vedeli pozrieť aj na Tebe, ale na tých foto, čo máš sú tie šatky myslím ako originál a sú nádherné, určite budeš krásna nevestička. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka jojo zkoušela mám dobrou spodnici ale deptá mě jak to pod tím jde vidět,nad tou látkou jsou vydět obrysi těch obručí a není to tak nadejchané jak by mělo být,ve španělském salonu jsem si zkoušela originál těchto šatů a měli hodně vrstev a byla to bomba proto jsem je tam též chtěla a hlavně si za to vzali peníze a to mě deptá nejvíc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?