Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
chenxiaoneng1111 - zatial má len 100hodnoteni..uvidime ked saty pridu, dam vediet ake boli:))
Odpovědět
Profilova fotka
Takže dojmy..šaty došli dnes, sedia mi výborne..s kvalitou som tiež spokojna a čo sa týka rýchlosti vybavenia objednávky..super..od odoslania mier a zaplatenia do prijatia šiat do rúk prešlo ani nie dva týždne.. ešte sa chystám na malé úpravy - ramienka došiť a podobne..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky... tak muj velky den uz je za mnou :-) bylo to krasne ale jak rikaji vsechny nevesty prilis rychle to uteklo... No a zkusenosti s satickama od Asapa - supeeeer , citila jsem se v nich uzasne, vyjimecne a velmi pohodlne a hlavne jsem se nemusela strachovat ze je uspinim nebo ponicim, proste jsem si je mohla 100% uzivat :-) koupe satu pres internet vubec nelituji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
viwerka0: Peknučké šatočky ti prišli. Máme rovnaký vkus. ;-) mmaxicka: Krásna nevesta si bola. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzimao : diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nemáš za čo, však je to pravda. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vsetky nevesty... Tak uz je po tom. Bol to super den :-) uzili sme si ho. Dakujem Arti za saty, boli super, troska mi vadila spodnicka pri sadani a dlzka siat pri tancovani, ale to sa zvladlo. Napriek prvotnym problemom so satami, boli tie druhe super. Kupu nelutujem, akurat uz teraz viem, ze by som si to vybavila sama a trosku inak. Ale zo vsetkeho sa clovek uci. Napriek tomu dakujem Arti.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: bylas nadherna nevesta, ten uces ti moc slusel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: moc krásné šaty, moc ti to slušelo. Přeji hodně štěstí v manželství :-)
Odpovědět
kovka2 a aj mmaximka boli ste prekrásne nevesty. :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem dievcata.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nove news.... Artichoke diky šíleným spekulacím vyhodily...doufám že jste spokojené, a že jste uzavřely cestu k šatum nevěstám které neumí anglicky ani žbleptnout...No jinak kdo chce stejně pořád poradit tak mi napište do IP a já vám pošlu mail, at si to můžete zařídit mimo beremko.... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
alkapinka_jak vyhodili? odkud?
Odpovědět
nechapu ty spekulace tady...pokud je nekdo nespokojeny s necim, tak je nejlepsi napsat to primo tomu cloveku a vyridit si to mezi sebou. I kdyby arti za nejake zprostredkovani brala milion, je mi to ukradeny, je pro me rozhodujici, ze dostanu saty, ktery jsem chtela a ze mi pomohla je ziskat. Takze pokud ta vase debata tady zpusobila, ze tu moznost uz mit nebudu, tak tisicere diky...ale stejne to podle me zacala nevesta, ktera nebyla schopna si ty saty zaridt vcas sama a pak prskala kolem sebe. Pres arti jsem taky chtela objednat saty, s velkym predstihem a ne z duvodu me anglictiny, ale z duvodu jejich zkusenosti a feedbacku na ebay...a ted je to jako v kopru?
Odpovědět
prosím, abyste se vrátily k původnímu tématu. děkuji. k artichoke - byla již v minulosti několikrát adminy upozorněna, aby zde neobchodovala. firmy zde mohou inzerovat pouze prostřednictvím placené reklamy, případně pak inzerátů.
Odpovědět
Profilova fotka
feedback na ebay muzes dat pouze pokud kupujes saty presne podle obrazku, co ma prodejce vystavene, pokud chces usit saty podle vlastni fotky tak nemuzes dat feedback a ani arti nemela tu moznost... mohla maximalne napsat emailem: "hele ja holkam reknu at u tebe nenakupujou a prijdes o x zakaznic z CR...." zadna extra znalost anglictiny na tuhle komunikaci neni treba chce to mit paypal, coz neni velky problem a proste trochu vedet jak obchodovat pres net a nebo si nechat poradit... kdo chce obchodovat a zprostredkovavat at to dela pres k tomu urcene servery, plati za to a nese aspon nejakou zodpovednost, takova jsou proste pravidla... a ta pravidla chrani obe strany zaroven, jak kupujici, tak prodavajici...
Odpovědět
Profilova fotka
Tady to furt někdo asi nechápe, tohle je diskuzní fórum a já jsem jen napsala svojí zkušenost, na kterou se tu plno holek ptá. A pokud jde o provizi, tak to mi bylo jedno, spíš bych se divila, kdyby si jí nebrala, ale za to chce člověk nějakou záruku. A kdyby 10-11 týdnů na objednání bylo málo, tak proč to Arti neřekla, když jsem se ptala, jak dlouho to trvá a jestli je na to čas, tak všechno v pohodě není problém. Proč neřekne hele je tu riziko to a to a mění to hned situaci. Já nemám čas pročítat tady fórum, a pokud jednám o šatech s ní a zeptám se, jestli je dost času a ona řekne, že jo, tak to je pro mě směrodatný. Jenže ono je jednoduší mlčet, nevěsta si šaty objedná a pak děj se vůle boží. O to tady jde celou dobu, ať si klidně bere milióny je mi to jedno, když všechno proběhne v pohodě. Jinak její vyhození na mě neházejte, rozjela si tu dobry obchod a byla otázka času, kdy admin zakročí.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
myslim, ze tato tema je o skusenostiach, a myslim, ze aartuu bola so satami spokojna, len napisala, ze na to dlho cakala..co je na tom? Ma zmysel sa takto dalej natahovat?? sustredte sa radsej na vyjadrovanie spokojnosti, resp. nespokojnosti s tovarom od cinskych vyrobcov:))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Pridávam vám aj ja svoju skusenost so satami. Objednavala som si ich sama, asi pol roka dopredu, lebo som sa bala, co pride a tak som si nechala rezervu pre pripadne prerabky alebo zhananie novych siat. To ale nebolo potrebne. Prisli asi do 6 tyzdnov v malom balicku velkosti A4, spolu so spodnicou. Super sedeli, jedine, co potrebovali, bolo vyriesit pripinanie vlecky, ale na to bolo dost casu. Schvalne som si objednavala saty so snurovanim, aby nebol problem s velkostou, je to predsa len jednoduchsie. Saty sa vsetkym pacili a ja som bola tiez nadmieru spokojna. Doplnky k nim som si poriesila na veltrhu. Usetrila som cas behanim po salonoch, saty mi doma viseli dlho pred svadbou a nemusela som sa bat, ze sa budu kvoli inej neveste upravovat a mne potom nebudu sediet. Taktiez v den D som sa o ne pri foteni nemusela bat a ked sa mi zaspinili, nebol problem a aj vdaka tomu som si svoj den mohla lepsie uzit. V piatok som nemala stresy, ze musim bezat pre saty a v pondelok ich bezat vratit. Aj bez toho bolo povinnosti dost. Takze ja vrelo odporucam. Saty so zavojom, doplnkami a topankami spolu ma vyslo lacnejsie ako pozicovne v salone a este stale mozem zarobit na ich predani, takze vrelo odporucam, nakupujte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mayenka, na zprostredkovani nakupu jsou proste jine servery, neboj urcite nekoho najdes brzy napisu jak dopadly saty me, ale co se tyce komunikace s prodejcem a rychlosti jsem zatim nadmiru spokojena
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Holky co si kupujete šaty přes ebay. MYslíte,že stačí zkouknout hodnocení prodávajícího? Nebo je lepší si třeba tady ověřit jak šije?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?