Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
a to je kdy teda?třeba hned v tom lednu,únoru?zas dyby nebyly ok,tak bych měla fůru času si je nechat upravit do srpna,že:)
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepsi doba kdy maji klid je nekdy od listopadu do unora pak jich maji mnohem vic a trochu to flakaj.. mela sem doma saty od brezna a svatbu v zari a byla sem aspon vklidu ze mi jsou, jsou vpohode a nikdo mi je neznici..
Odpovědět
Profilova fotka
jéé,Tys už si je měla tak dlouho doma?to je dobrý:-)já chci taky svoje,teda ale mít je takovou dobu doma,to bych si je asi každej víkend zkoušela,apak by se mi do nich na svatbu už nechtělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak já mam stejnej přístup-nechat si je ušít co nejdřív, pak je někam zavřu, zamknu a fertig... taky mam nazor ze lepsi je v klidku...pak na me zapomenou jak se stava me porad a jeto...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, poslala sem vám ty odkazy, co jste chtěly ;-) a omlouvám se že sem to tak flákala měla sem spoustu starostí a pomalý internet, tak teď tu už budu častěji :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky plánuju objednat šaty někdy před vánoci, aby do jara byli určitě doma a případně kdyby se nepovedly, zbyl čas na zamluvení šatů v půjčovně. Doufám, že se povedou tak paradně jako ty šaty tulikiss :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
ještě docela duležitej dotaz: jak jsem tlustá potřebuju aby mě to ztáhlo...no a přijde mi že asap má sice luxus šaty ale na hubenoury a že tlustým to prostě nedrží nebo se to ohybe-jde to nejak svým vlastním přáním vyztužit?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
aartuu doporučuji klávesy ctrl a + stranka se ti zvětší a capslok nepotřebuješ působí to jako by si křičela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za radu to sem nevěděla, ale podle textu každý podle mě pozná jestli řvu nebo ne to se dá vyčíst. Jen si myslím že se sem můj článek moc nehodil.
Odpovědět
Profilova fotka
Ok tak se článek pokusím napsat znovu. Správce mi ho smazal, protože jsem psala velkým písmem za to se omlouvám, ale jinak to nešlo, jelikož mám zrakovou vadu a na malé písmo nevidím. Každý váš článek musím kopírovat a zvětšovat si, ale teď mi Pasone poradila jak to mám dělat, tak se pokusím napsat to dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak to tedy je?? potřebuju hodně pevný korzet, potřebuji taky aby látka byla hodně kvalitní a výšivky taky-je toho asap schopnej?samo že za příplatek...???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Chtěla bych připojit svou zkušenost s objednáním šatů z Číny. Nejde o žádný hadr, jsou krásné, nádherně zdobené a za ty peníze by je tu nikdo určitě neušil…., ale vše má své ale. Šaty jsem si objednala začátkem července to už byly i převedené peníze, po asi 4 týdnech sem psala arti jak to vypadá, kdy dorazí a ona mi na to napsala, ať neplaším, že je času dost ok nechala jsem to být. Dva týdny před svatbou, už jsem byla docela nervózní, že stále nic a tak sem zase psala arti co a jak, že šaty nikde. Napsala mi, že do tří dnů je odešlou a že to sem jde 3 dny. Uběhl týden a stále nic. Psala jsem jí ať mi dá přepravní číslo, abych se mohla podívat na internet kde ty šaty jsou to trvalo další 3 dny protože mi stále posílala jiný a tak mi nezbylo nic jiného než začít komunikovat ze zahraniční přepravní společností která sídlo má ve Velké Británii a tam mi řekli, že žádné šaty tam nejsou pod tímhle číslem a že se pokusí, jen co dorazí je nejrychlejší možnou cestou dostat do Čech. To bylo úterý. Opět jsem jí psala, co teď mám asi dělat, jestli mám jít do salónu nebo čekat, ale nechtěla jsem riskovat svatbu v kalhotách. Napsala mi, že ona by počkala do poslední chvíle a pak jedině ať si ty šaty prodám a to mě opravdu dorazilo. Protože pokud vím ona je ta co šaty zařizuje, nevěřím, že zadarmo a peníze se posílají na český účet ne do zahraničí, tak nemůže čekat že se na ní při problémech nebudu obracet. Jediná má kontakt a může zjistit co se děje a kdyby po těch 4 týdnech co jsem jí psala, poslala jen maila, jak to vypadá, mohlo být všechno úplně jinak. Musí si uvědomit, že mi kontakt na dodavatele nemáme a proto nemůžeme nic dělat. Všechno dopadlo tak, že šaty dorazily ve čtvrtek, po 10 týdnech. Myslím si, že buď na mě zapomněli, nebo si to nedovedu vysvětlit. Jinak šaty odeslali až 11.9.09 a Čech dorazily až 17.9.09 tak né 3 dny, ale taky skoro týden. Byly krásně šité a zdobené jen ten vršek neseděl dobře stále mi to padalo, ale na přešití nebyl čas tak na nějakých fotkách to jde vidět a nedají se použít. Tak a tohle je celá má zkušenost. Pokud si je někdo chce objednat, tak ať to udělá, pokud si je chce půjčit v salónu ať si je půjčí je na každém, jak se rozhodne. Mohu jen přispět tím, že pokud někdo aspoň trochu umí anglicky může si to objednat sám a nemusí spoléhat na prostředníka, protože se to někdy nevyplácí. Když mi šaty přišly, byla u nich cedulka internetového obchodu, odkud nejspíš jsou. Je to www.aprilbridal.com dneska bych si je objednala znova, ale už sama, protože nejhorší je když s tím nemůžete nic dělat, protože ani nevíte na koho se obrátit. Zdravím všechny budoucí nevěsty a nikomu nepřeju ty nervy týden před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
aartu: předem sem ráda, že ti šaty dorazily a že si byla víceméně spokojená. Co ve svém příspěvku nepíšeš je to, jak mi vyhrožovala tvoje maminka po mailu a podobně. A věř, že sem dělala co sem mohla. Šaty jsem ti objednala ze své dobré vůle, mohla sem tě klidně odmítnout, když si mi psala jestli bych byla tak hodná a objednala ti je. To jsem taky udělala, zaplatila je, protože nemáš paypal a nevěděla si jak. To kdy je dílna v číně odešle, jak putují kurýrem a kdy je odešlou já neovlivním, pouze jim můžu stejně jako ty mě posílat emaily a musím se spolehnout na to, co mi napíší. Pokud napíší, tyhle informace posílám dál. Jiné info nemám. to že je poslali pozdě, to je pravda, ale kromě jejich prudění a vynadání jim sem měla dělat podle tebe co? Jet do číny? Tvou situaci sem řešila ve chvíli kdy jsem byla na pohřbu člena rodiny, a věř, jiný by se na to vyprdnul v dané chvíli uplně. Já za to nic nemám, nic sem si od tebe za to nevzala a dočkala sem se jen výhrůžkek od tvé maminky přes email. Takže moje poučení z tohoto je - nepomáhat jen tak někomu. Nemusí se to člověku vyplatit. Pokud si chtěla záruku dodání na den, a podobně, je nejlepší obrátit se na salony, které šaty takto s provizemi objednávají a ručí přesně za tyhle věci. A stejně jako ti smazali příspěvěk kvůli velkým písmenům, tak sem reagovala stejně já když si mi tak psala maily, neb jsem nevěděla že máš oční vadu. Dostalo se mi jen nadávek od tvé maminky. Takže asi tak. Každopádně přeji hodně štěstí do manželství, pevné zdraví a co nejmíň stresu.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak zase to nepřekrucuj, že ti nekdo vyhrožoval a nadával, stalo se jen to, že u mailu seděla máma, protože jsem to psala, když sem byla u našich a nemám ještě přestěhovanej počítač, tak hlídala kdy napíšeš a když si začla útočit na velké písmo a to se na mě nezlob na to je ona moc citlivá a tak ti napsala, že špatně vidím a že už nikdy nechce nic o tomhle slyšet a že peníze sem poslala k tobě na účet, tak kdyby něco, tak je budu chtít po tobě to je vše co psala a pokud je ten obchod tak nestabilní ,tak ano máš pravdu, vykašly se na to a máš klid, protože bej v roli nevěsty, která ještě ve středu nemá šaty je hnus a nemůžeš čekat, že budu v klidu nezapomeň kontakt máš jen ty.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Myslim si že Arti dělala co mohla a že maj šaty zpoždění tak za to přece ona vůbec nemůže :-) Je jasný že bych asi taky vyšilovala :-D Ale určo bych byla Arti vděčná že se to nějak snaží urgovat.
Odpovědět
Souhlasím s tebou mayenko, pro dobrotu na žebrotu. Sice chápu, že jsou to hrozné nervy, když nevěsta čeká na jednu z nejdůležitějších věcí pro svatbu jako jsou šaty a ty pořád nepřícházejí. Ale nakonec vše dobře dopadlo a ty šaty, co má Aartuu v albu, jsou krásné. Takže když by Aartuu měla v sobě dost slušnosti a vděku, tak by sem minimálně nic nepsala, když už by to nebylo poděkování Arti. Taky si myslim, že si asi neudělala dostatečnou časovou rezervu. Tak si mohla šaty objednat půl roku předem a měla by to bez nervů. Arti: vykašli se na Aartuu. Tolik nevěst si díky tobě mohlo připadat jako princezny, protože jen díky tobě sehnaly krásné a levné šaty, tak snad se nenecháš otrávit jednou nevděčnicí. Určitě to musí být moc hezký pocit, když se ozvou už mladé paní s díky za to, že si mohly připadat ve svůj den díky tvojí pomoci jako hvězdy.
Odpovědět
Profilova fotka
artinko nic si tady z toho nedelej, nechapu jak muze nekdo davat za vinu tobe to ze si saty objednal tak ze mu prisly tesne pred svatbou.aartuu promin, ale cekat ze kdyz si saty na svatbu 19.9. objednas az na konci cervence ze prijdou s predstihem to je hodne navni... navic nechapu o co ti jde saty prisly v cas, jo as bych taky nervyla kdybych jeste ve stredu pred svatbou nemela saty, teda me by se to nestalo nenechala bych si to na posledni chvily... ale navazet se tu do arti ktera tu zadarmo, ano opravdu zadarmo pomaha holkam s objednavkou je podle me sprosty...nikdo te prece nenutil objednavat si je pres ni.... arti nevim jestli si to v tom zmatku tady neprehledla,ale moooooc sem ti dekovala za saticky, mam uz po svatbe a mely obri uspech....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
arti tady z toho nedela zadnou slozitou operaci, jenom nabizi pomoc a kdo chce tak ji vyuzije, myslim ze sme tu vsechny svepravne takze kdyz si vybereme ze nam pomuze arti tak nevidim duvod proc pak nadavat na to jaky z toho ma udajne skvelej obchod...zas se tu do ni navazite ale ona prece nikoho nenuti aby zadal o jeji pomoc, a s tou cenou dodam jenom to ze kdyz sem asapovi psala sama tak mi z tech jeho stranek napsaly cenu vyssi, nehlede na to ze nektere upravy odmitaly delat a az kdyz to slo pres arti tak byly saty podle toto jak sem je chtela... ale vzdycky se najde nekdo kdo bude arti kritizovat a nedokaze pochopit ze je nekdo schopnej delat neco zadarmo a nic z toho nema..
Odpovědět
Profilova fotka
nu já nevím, taky bych se do arti nenavážela, když holkám pomáhá ve svým volným času a nic z toho nemá, "jen" ten dobrý pocit,že někomu pomohla a za to, že to někdo ušije a pošle pozdě,tak za to přece nemůže,ne? A jestli si někdo myslí, že když si zmákne sám, že jen díky tomu mu přijdou šaty dřív, tak at si to zkusí a nenadává pak tady na tu, která to bere všechno na svou hlavu! Já nejsu uplnej antitalent,anglicky jsem se kdysi učila, ale rozhodně bych si šaty objednat netroufla,zmáknu spodnici,organzu,možná boty,ale šatty fakt nee, takže nebudu váhat se na arti obrátit a v dostatečném předstihu, idyž se mi budou šaty "válet" doma nějakou dobu ve skříni, budu vklidu,bez stresů
Odpovědět
Profilova fotka
asi tak jsem snad dis na všechno... a anglicky umi leda tak blbe koukat a pít čaj... takže já budu navísost vděčná když budu moct zneužít arti ....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ale tady přeci od začátku šlo o to,že šaty došly pozdě a to přeci Arti neovlivní,tka proč si vylévat zlost na ni a hnede ji tu tka pomlouvat. Nikdo přeci nikoho nenutí si to přes ni objednávat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
s tou anglictinou bych se ji zastala, ja anglicky umim a rekla bych ze docela dost dobre, ale moje anglictina je spis zamerena na informatiku a ne nejaka vlecka a podobne, takze chapu kdyz rika ze se slovnikem si nevystacis, staci kdyz neco hledam na netu a slovnik mi poradi pod cim to mam hledat ale pak cucim kdyz zjistim ze proto pouzivaji uplne jinej vyraz nez jaky mi radi slovnik..takze si nemyslim ze ten preklad je zas tak jendoduchej... co se tyce slevy..at si ji klidne ma, i kdyz pochybuju,ja bych si je za 6000 neobjednala a za pujceni chtely 9000..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jo a nejvic me asi pobavilo jak se tu mlada pani rozciluje ze saty nesly 3 dny jako rikala arti ze pujdou ale 6, to jako mela zaridit jak jit popohnat letadlo? me saty skutecne 3 dny sly(vlastne v patek vecer 21h je odeslali a ja je v pondeli v 15 mela doma) prece nikdo nemuze ovlivnit to ze se nekde saty zdrzi...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?