Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Co jsem zatim mela moznost videt saty koupene pres nekoho z internetu. Tak to byly neskutecne drahe hadry na zem. A to za ne byly vyhozene klidne i 4 tisice nebo i vice. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se v sobotu vdala, dala jsem do albíčka prvních pár foteček co mi došlo od kamarádky, tak mrkněte na šatky od Asapbay v reálu :-), myslím, že se moc povedly, svatebčané chválili.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: teda šaty nááádhera!!!! Bych ani neřekla, že jsou s Asapbay a co materiál? Moc ti to slušelo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pajik83: Materiál super, celou svatbičku šatky držely, korzet mi ani jednou neupravovali, nestahovali, prostě spokojenost, každý chválil šatky a na to jak byly velké jsem v nich vydržela a vůbec nebyly těžké.
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: tak to je skvělé..já právě zvažuji koupi šatů přes salon, který nechává šít šaty v číně... a ty tvoje mě fakt nadchly, že vypadají tak skvěle...a korzet tedy držel dobře? To je víceméně jediné čeho se bojím, jelikož mám větší prsa a chci aby mi korzet po celý den držel tak jak má...a holky tu někde psali, že ty korzety nic moc...
Odpovědět
Profilova fotka
draha please, myslim, ze si kazda z divek muze udelat nazor sama a opravdu mi neprijde, ze by to byly drahe hadry na zem... nektere saty jsou uplne modelove - koukni treba do alba silvie22 ci selmice... a ze zalezi na postave, vime vsechny...ale saty od asapa jsou nadherny, jen zalezi na tom, zda si kazda z nas dokaze vybrat doopravdy to, co ji slusi...... a na kvalitu asi nedame zadna dopustit - lehke, dobre usite.... ale at si kazdy resi volbu sam... jen se chci zastat nazoru "hadra na zem" ad vratenka: gratuluji!!!!
Odpovědět
myslim, ze by jsme meli prestat podporovat ten leciny dovoz z ciny. Pak nema byt krize :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nu nevím,co se týká svatebních šatů, klidně ten dovoz budu podporovat do té doby,než přestanou být u nás šaty k mání za 15 tisíc a to jen na vypuůjčení! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já teda musím vstoupit do diskuze, podporuju laciný dovoz z Číny protože nejsem zastánce půjčení šatů za 10 000 - 15 000 s tím že budu celou svatbu koukat na to, abych je ještě neponičikla a další peníze doplácela. Měla jsem šatky od Asapbay SVÉ, byla jsem klidná, když se umažou tak co už a hlavně sedly perfektně a byla jsem nadmíru spokojená. A ještě jeden postřeh, mám info přímo od paní v salonu, že i ona objednává své šatky v Číně, takže jestli si půjčím šatky šité z Číny za 15 000 nebo si je za 7000 koupím, to je sakra rozdíl, krize nekrize, když si půjčím ty drahé budu mít krizi já :-).
Odpovědět
omandra: Souhlasím, za tak šílenou cenu bych si šaty nepůjčila. Zas tak úžasné nebyly. Nechala jsem si svoje šaty ušít v Číně a byly báječné. Ušili mi šaty přesně podle mých představ, ve kterých jsem se cítila nádherně a je mi úplně jedno, že to není originál.
Odpovědět
please je vyloženě ekonom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě pro pajik83: Korzet držel suprově, opravdu ani jednou jsem ho neupravovala, mám velikost 85C a bez chybky.
Odpovědět
Článek se načítá
zirafa1: :-D :-D přesně.
Odpovědět
Profilova fotka
artinko chtela bych ti moc moc podekovat za tvou pomoc pri objednani satu, svatebni den probehl super a vsichni je moc obdivovali a nikdo nechtel verit ze jsou z ciny..ja jsem v nich mohla parit az do rana a nemusela jsem se bat jestli se jim neco nestane a ja nebudu platit pokutu...takze jeste jednou moc dekuji, protoze bez tebe bych to nezvladla
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss:teda šaty si měla opravdu nádherný!!
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss: šaty opravdu nádhera! ty jsou od asapa? Taky bych si takové objednala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishkolz: jj jsou od asapa, je to sikula :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vzdycky potesi, kdyz tu najdu dukaz, ze saty z ciny nejsou opravdu jen hadry :-D tulikiss> moc pekne a za ten pocit mit vlastni saty to urcite stoji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taktak,krásný šatky,jelikož já chci šaty,který prostě nikde nemaj,tak mi asi taky nic inýho nezbude,než si je nechat šít,jen se pořád toho taky trochu bojím,dyž není možnost si je během šití zkusit,ale snad už se Asap polepšil
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja je chci-ale bojim se:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
aartuu: opravdu krásné šaty, můžu se jen zeptat, jak dlouho předem si je objednávala? Všude čtu, že objednací lhůta je měsíc max. dva..
Odpovědět
Profilova fotka
obecne > saty objednat co nejdriv, aby se vam nestalo to co aartuu a musi se pocitat s pripadnyma nutnyma upravama... pokud spolehate na nekoho jineho - prostrednika, tak je to asi vzdycky trochu slozitejsi pokud se saty objednaji do brezna tak si troufam tvrdit, ze je usiji za 4-5 tydnu a pak tyden az 2 jdou postou... bohuzel pres leto byvaji dosti zasyceni takze pokud se objednava v cervnu nebo cervenci na zari, je to pak asi trochu psycho... aartuu>nezavidim, ale hlavne ze to dopadlo! UFF!
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Přidám i svoji zkušenost. Já a kamarádka jsme si objednávaly šaty u Asapa přes Arti dva měsíce a něco před svatbou a oboje nám příšly do 5 týdnů týdnů a vše bylo OK :-) je to hodně individuální, někomu přijdou šaty do měsíce od objednání bez problému a např. aartuu si musela zažít pěkné nervy, když ji přišly dva dny před svatbou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
No přesně z tohohle bych měla strach, na druhou stranu než abych dala za půjčení 6000 a víc, tak radši budu mít čaty svoje.-)za ty samé peníze
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
aartuu po bitve každý generál ;-) jinak šaty byly krásné, prosím vypni si capslock
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem saty objednavala na zacatku ledna, prisly za 6 tydnu a to dva tydny nedelali protoze meli novy rok... pokud si chcet koupit saty doporucuju je objednat v dobe kdy nemaji frmol, pak si na nich daji vic zalezet..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?