Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
mně v čistírně řekli, že šaty vyčistí a vyžehlí za 250kč, ale že nenesou zodpovědnost za poškození... tak to jsem neriskovala. :-N Prali jsme je doma ve vaně a šlo to dobře, jen zvědat ty šaty byla hrůza, jak nasákli vodou, tak vážili snad 20 kilo, byla jsem ráda, že jsme na to dvě :-p :-D
Odpovědět
ahojky vsechny vas zdravim,jak jste zvladli to cekani na saty myslela jsem ze je mi to jedno ze tak hrozny saty aby v nich clovek nemohl vyji nebudou ale ted jsem dostala nerv :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
miracek: tak to jsme na tom stejne - ja ted uz cekam 7tyden a o satech ani vidu ale slechu jsem netrpeliva az beda ]-( cim dyl to trva tak jsem nervoznejsi :-(
Odpovědět
ups...sorry za hrubky =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kalipso:jasně, pokud to není čístírna, která bžně svatební šaty čistí, tak se nedivím. Ale třeba v Praze je to úpn běžné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pardon, nějak mi vypadává ěěěěě :-N
Odpovědět
maxi: to ja cekam teprve 3 tydny asi se to bude zhorsovat co?:-) prijdou mi asi tak 14 dni pred svatbou bude to zajimavé
Odpovědět
Profilova fotka
miracek: no tak to jsi odvazna ... to ja mam do svatby jeste spoustu casu, tak jsem si myslela jak budu uplne v poho, ale nee realita je opacna, cekat ze me saty prijdou 14dni pred svatbou tak si asi okousu vsechny nehty :-| to by byla krasa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem pod šaty podprsenku neměla. ty vycpávky a pořádné zašněrování prsa držely tam kde měly, až jsem se divila (přes všechny skopičiny co jsme dělali, tak mi prsa zůstaly v šatech až do rána :-D ), hlavně pořádně zašněrovat
Odpovědět
já jsem šaty z ebay normálně dala naruby vyprat do automatky na jemné praní a ždímání na 30 stupňů, nic nevypadalo, nerozpadlo se a jak tu někdo psal uplně se rozzářily /protože se prostě při šití a balení a dopravě lehce umolousají/ a je to vidět až po vyprání jak prokukly, pak jsem je normálně suché vyžehlila a byly uplně krásné. výšivky a korálky žehlete z rubu na osušce, aby se měly korálky do čeho bořit.
Odpovědět
tak děkuju za rady holky, asi to fakt risknu a vyperu je. já z nich hlavně cejtim jakoby ten olej kterým se mažou ty šicí stroje. já mám právě taky ráda všechno vypraný, čisťounký a voňavý. ženichovi jsem taky vyprala normálně v pračce bílej oblek z neckermanna a úplně v poho :-) a do pračky je musím dát už jenom kvůli jemnýmu vyždímání, protože už takhle jsou dost těžký, ten satén je ještě vypodšívkovanej, takže by mi při vyvěšování snad praskly i ty šňůrky za který se věší na ramínko a možná i švy. tak mi držte palce =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No,jestli je dáš na šňůru jak ze je tam položíš nebo je polož na žehlící prkno....
Odpovědět
Článek se načítá
já je vyždímala a pak normálně pověsila na konzoli/ aby celé visely/ za ty šňurky a ramínka....taky mi vadill ten nespecifikovatelnej zápach po šicím oleji a buhví co to bylo, s aviváží po arielu voněli kouzelně.
Odpovědět
Profilova fotka
ziadne nove stay?
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: no nejak se asap zaseknul... cekam 7tyden tak doufam ze brzy ;-)
Odpovědět
aj ja sem chodím 5x denne a čakám a čakám :-). Kto je na rade so šatami? mäkké i, že...?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak jsem si chtěla objednat tyhle šaty http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dl... Ale když jsem dala,že je chci zaplatit,tak mě to nepustil na paypal,ale že se mám ozvat prodejsi.Tak jsem psala mail prodejci a on prej pošle invoce na zaplaceni.Něco mi přišlo,ale žádný invoice to není.Teda nebo alespoň nevím,co s tím.Neví někdo co s tím?
Odpovědět
Profilova fotka
mmaxicka: ja som cakala presne 8 tyzdnov, ale to som mala aj spolocenske... bohuzial ani jedny nie su dobre :-( .. neva...
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2: ja mam jen svatebni... teda mam k nim i bolerko a zavoj tak doufam ze to vsechno prijde jak ma... asap taky klidne posila jine doplnky nez si clovek objednal :-| to by me fakt vytocilo :-| mrzi me jak dopadly tvoje saty, dost jsem znervoznela kdyz mel asap to horsi obdobi...no doufam ze ted uz to bude lepsi
Odpovědět
Profilova fotka
Teraz to uz bolo fajn, ked prichadzali dievcatam saty boli pekne. mmaxicka co to mas za saty v albume, tie co uz dorazili? Su velmi pekne.. to uz su tie od asapa? lebo pises o nejakych inych
Odpovědět
Profilova fotka
kovka2:nene to nejsou od asapa, to jsem zkusila nakoupit sama na ebay, vysli dost levne oproti asapovym, tak jsem si rikala ze kdyby se asapovi nepodarily tak budu mit zalohu ;-) ale ty od asapa jsou vysnene tak doufam ze se podari a tyhle pak budu prodavat ;-) proste jsem chtela zkusit jak funguje ebay
Odpovědět
Profilova fotka
kovka: prosim te vedela jsi dopredu ze ti saty jdou? mela jsi cislo baliku?
Odpovědět
Profilova fotka
ano, Arti mi poslala cislo
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy asi...? preci jen 7tydnu o satech nic nevedet me uz docela stve :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,můžu se kvám přidat? Včera jsem po velkém úsilí objednala šaty a teď mi nezbývá než jen čekat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ozzgud: tak se ti to nakonec podarilo ? .-) nekteri prodejci jsou hodne rychly, ja ty svoje prvni satky mela doma do 14dnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mají tam napsáno že výroba trvá 2-3 tydný a 7-14 dní doručení.Měla hodně dobré reference,tak jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty tvoje saty vypadaji moc dobre :-) tak snad se povedou
Odpovědět
Mě a kamarádce přišly šaty přesně za měsíc, objednávaly jsme je totiž společně. Ani jsme neměly číslo balíku od Arti, jen nám zavolali z DHL, že už nám je vezou. Vůbec jsme je tak brzy nečekaly, protože běžně tady holky čekaly i dva měsíce. Takže jsme byly příjemně překvapené :-)
Odpovědět
Ahojte, neviete mi poradiť na koho sa mám obrátoť ak by som tiež chcela šaty od toho asapa? Som na fore nová a netuším ako to funguje, a ktoré steránky mám pozrieť. Mám totiž vysnívané šaty ale v požičovni za ne chcú 500eúr (15 000sk). nenormálne a to ešte nerátam bižu, topánky... Diky za radu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?