Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina-tchýně :-o tak to je hustý :-D ta do toho má co mluvit ach jo nechápu lidi co do toho rejpou,je to tvůj den,možná i proto že ji bereš milovanýho syna???????
Odpovědět
Ahoj, tohle je strašně vleklá diskuze, takže nebudu plýtvat časem a zeptám se rovnou :) Máte některá zkušenosti s ebridal? Psala jsem totiž asapovi a ten se neozýval, ale z ebridal se mi ozvali hned. Šaty, které chci, mě vyjdou i s poštovným na 200 dolarů, to je dost slušné. Komunikace výborná, vázne to spíš na mé straně, než jsem se změřila a rozhodla pro barvy. Tak než udělám finální objednávku, zajímaly by mě vaše zkušenosti. Šaty mám vybrané celkem jednoduché, ale je na nich výšivka. Poraďte, když chci v barvě ivory, jakou barvu výšivky a květů mám dát? :) /viz fota v galerii/ dík moc!
Odpovědět
silvie22: Měla jsem strach, že mi šatky nebudou sedět, nechala jsem si v Praze šít popůlnoční šaty a nakonec koukám, že ty čínské svatební jsou daleko lépe šité, propracovanější, prostě super práce :-) ratatooy: Hlavně jí vadí, že už nebude mít takovou volnost, aby k nám jezdila v létě každý víkend a kecala nám do stavby domu a do života. Jako přítelkyně jsem do toho nechtěla zasahovat a ani jsem na to neměla zas takové právo, ale teď má baba utrum. Za největší srabárnu považuji to, že navrhovala, že nám přidá na svatbu, byla to nabídka pouze ze zištných důvodů, aby do toho měla právo kecat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dala do alba par fotecek satu... nejsou to jeste ty od asapa :-S byl to jen takovy pokus na e-bay od jineho prodejce - ale povedly se takze rozhodovani bude slozite :-N :-N :-N
Odpovědět
mmaxicka: Moc pěkné, povedly se ;-)
Odpovědět
mmaxicka: jsou moc pěkné, za ty peníze super kup!!! ;-)
Odpovědět
mmaxicka: moc pěkný :-) jen bych osobně oddělala ty flitry, ty mi tam nesedí a prvně jsem si myslela že je to nějaký flek jak to hází tmavý odlesky :-N Ale to je jen detail ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky diky za pochvaly ;-) kalipso: jj mas pravdu ze ty flitry zvlast ty jedny pod prsama vypadaji trosku divne, ani ne tak ve skutecnosti ale na fotkach to fakt nevypada moc dobre - tak jen abych neodstrihla i ty koralky :-o
Odpovědět
mmaxicka: korálky se dají našít zpět, to by nebyl problém.
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to pro me jo :-D i kdyz je fakt ze satky budu davat ke svadlene aby nejak vymyslela prichyceni vlecky
Odpovědět
sasina: já je měla taky moc pěkně ušíté, ale protože jsem kapku zhubla tak jsem je musela nechat zužit v salonu.Upravili mi i šněrovačku a výsledek byl super.Byla jsem nakonec moc spokojená.Hlavně na to jak byly velké byly moc pohodlné a vydržela jsem v nich skoro až do rána. ;-)
Odpovědět
Já taky poslední dobou prý nějak hubnu, ale váhově jsem na tom pořád stejně, tak nevím :-| Nechávala sis šaty žehlit, nebo stačilo je vyvěsit?
Odpovědět
Článek se načítá
artichoke: ahojda,sice máme odloženou svatbu ale pátrám kde mě výjdou nejlépe šatky,poptáš se mi prosím na tyhle?http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2895138&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F jsou tam tři fotky,chtěla by jsem je Ivory nebo bílé ale ještě se rozhoduju
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, protože jsem si objednávala celkem netradiční šatičky od asapa přes artí a dopadly na výtečnou a ustály uplně celou svatbu, tak určitě doporučuji. šatky jsou v albíčku, snad vám pomůže v rozhodování. Ještě jednou arti děkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. mam balik uz v prahe na colnici. pise pri tom ze "zpozdeni pri cleni" dufam ze mi ich nezabavia a nebudem musiet dokladat nejake veci ci co. potrebujem ich dnes :) neviete ako to chodi?ak tam je to zpozdeni nemusi to nic znamenat?alebo ano?
Odpovědět
evka: "zpozdeni pri cleni" je standardní hláška, nemusí to nic znamenat ;-) Jen toho mají víc, takže se k tomu nedostali v bežném čase.
Odpovědět
ladakr: krasne originalne satky, velmi ti pristali. nemohla by si przradit kolko ta ta krasa vysla? tiez rozmyslam nad asapom ;-) diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi ho uvolnili z colnice :) uz sa neviem dockat
Odpovědět
Profilova fotka
evka.tomka : jeeee budou dalsi saticky ... to je super ze to asap stiha :-D
Odpovědět
evka.tomka: Už se moc těším na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja taky. volala som ze mi to dorucia este dnes, ale dnes uz odchadzam na dovolenku. no hadam stihnem coskoro dat do alba nejake foto. som zvedava ci mi sadnu a ci budu pekne...ach
Odpovědět
ahojte baby, tiez som si objednavala saty od asapa. Satky boli sice krasne ale trochu mi vadilo to jeho presivanie s koralikmi a flitrami (take gycove mi to pride). Aj celkovo ked porovnavam saty z katalogov a jeho saty, tak su ine, vyzeraju lacnejsie (co defakto aj su), ale pytam sa sama seba, stoji to za to, mat v taky vynimocny den na sebe nie celkom vydarene napodobneniny alebo aj tie saty z katalogov su len tak bohovsky nafotene a kvalitovo su rovnake???
Odpovědět
lucianeu: Já mám šaty od asapu a jsem spokojená. Šaty mi sedí naprosto suprově a cítím se v nich dobře. Určitě bych za svatební šaty neutratila víc jak 10 tis. To si raději schovám peníze na pěknou svatební cestu nebo si koupím pohovku do obýváku. :-) Ale záleží na každém, jak si to zařídí. Svůj názor nikomu nevnucuji ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata, i já se přidávám k Ladakr, šaty jsem sice neměla tak atypické, ale skvěle seděly, dělaly krásnou postavu a všichni byli hotoví, když jsem jim řekla, že jsou z Číny a že jsem se jen změřila a nezkoušela je, koukali jak pucí. Prostě u mě má Asap jedničku a Artinka ještě navíc desetkrát podtrženou. Šla bych do toho znovu a znovu, je to riziko, ale mě to za to stálo. Nebála jsem se, že šaty někde poškodím a vydržela jsem v nich skoro do rána. ;-)
Odpovědět
jj jak říká anyma.Taky mam v albu fotky.Šatky lichotily postavě jak žádný jiný 8-)
Odpovědět
Silvi, ne že bych znevažovala šatky, ale myslím, že tvoje postava je ta poslední, která by potřebovala lichotit :-D:-D:-D Moc vám to holky ale slušelo, všem x-).
Odpovědět
Emi, vždyť tobě bude za chvíli taky, uteče to jako voda ;-)
Odpovědět
ladakr a anyma, vyzerali ste úžasne, podľa mňa vôbec nebolo vidno, že tie šaty šili číňankovia :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evka tomka: tak co saticky????
Odpovědět
Ahojte som nova tu v tejto teme. Mozte mi dat nejaky link kde sa daju zohnat nejake pekne lacne satky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?