Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Díky, holky, asi se na to taky vykašlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca: patří to k tobě ne? tak proč dělat že to není ;-) a bude ti pekelný vedro v rukavičkách
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju za komplimentiky holky! ;-) janci-ja bych to taky neresila s rukavicema kdyz se ti nelibi tak se na nich vykasli :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Artichoke: můžeš mi prosím poslat odkaz na tvé album s fotkama šatů? Mám v něm prej i své, které jsem si nechala šít od Číňanů. Psala jsem ti do IP. Děkuji.
Odpovědět
veselazu: tak podle mě je tam Arti nemá, nebo jsem slepá a nevidím je tam =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla v půjčovně šatů, nechala jsem si prodloužit spodničku a našít knoflíky, aby mi držela vlečka a paní v půjčovně mi říkala, že za půjčení takových šatků bych dala určo 15 000,- Takže jsem šťastná, že jsem do toho šla, takový nehorázný prachy za jeden den bych teda nedala a ještě je pak vrátíš, nedej Bože, když se ti s něma něco stane, tak ještě připlácícš. Všechny povzbutuju, aby do toho šly. Za ty penízky jsou ty šatky nádherný, co jsem zde koukala, tak všechny máte úžasné. Někdy se to malinko zvrtne, jsou větší, delší atd. Ale to se dá za pusu doupravit u nějaké známé švadlenky. I já měla krátkou spodnici a trošinku delší šatky, ale jinak úžasné, v salonu mi je upravují a bude to krása. Když to šjí bez jakékoli zkoušky, tak klobouk dolů, že tak padnou. Tak se těším na další hotové šatky. Jsem ráda, že jsem měla možnost si je přes Arti objednat. Jsem moc spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
veselazu: na IP sem ti hned odpovídala a posílala i odkaz, musíš to tam mít, ty šatky tvoje tam nevidím :-N teda jestli si neměnila nick :-)
Odpovědět
Vrtenka: krásně jsi to napsala ;-) A šatičky ti moooc sluší x-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca123: Moc děkuji Jani, tvoje vybrané jsou taky moc krásné, těším se na foto až dorazí. A k těm šatkám co máš v albíčku, že hledáš, tak ty jsem našla na Aukru, mrkni.
Odpovědět
Vrtenka: Opravdu moc krásné šaty. Na svatbě budeš jako princezna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju moc, jsem opravdu moc spokojená a jak jsem psala, za tu cenu by to byl hřích neobjednat :-). Všem čekatelkám držím pěst, ale věřím, že se budou líbit :-).
Odpovědět
Vrtenka: mně už přišly ;-) Jen je teď už nemám v albu, aby je nastávající nenašel ;-) Hodím ti je tam na chvilku, ať koukneš. Můžeš mi poslat odkaz na to aukro do IP? Díky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ty jsou teda nádherný ... super ... moc ti sluší a krásně sedí ... ty se povedly http://cm.aukro.cz/item620537496_saty... zde je odkaz, ale mají je i na dalších stránkách i v jiných barvách a velikostech, koukni
Odpovědět
Vrtenka: děkuju moc za pochvalu i odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky čekatelky, včera mi přišly šatky, tak se můžete mrknout...Čekala jsem na ně něco málo přes 6 týdnů, ale stálo to za to!! I když bude potřeba pár úprav-trošku zabrat v bocích, nějak vyřešit připevnění vlečky...ale jsem moc spokojená a spadl mi veliký kámen ze srdce :-p A ještě jednou děkuju moc Arti, přes kterou jsem objednávala..
Odpovědět
Papaja: Jsou úžasné, moc chválím. Podívej se do mého alba, snad Ti pomůže fotka, kde jsou šaty se zachycením vlečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
papaja32: dalsi bomba, me se teda silene moc libi a musim rict ze ti moc moc slusi...
Odpovědět
Papaja, koukala jsem předtím hned do alba a říkala si: Tak jestli tohle šil Asap, tak to je teda bomba! :-D Jsou fakt úžasný, nádherný a strašně povedený!
Odpovědět
uzasny saty!!!! Fakt super! Chvalim asapa!
Odpovědět
Papaja: perfektní a ta výšivka je krásná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky holky za chválu, jsem moc ráda, že se líbí!! sasina: takhle nějak jsem to taky myslela, to Ti dělali někde v salónu? Já mam babičku švadlenu, tak spoléhám na ní, že to nějak zmákne :-|
Odpovědět
papaja : opravdu krasne a moc ti seknou, dalsi super ulovek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
..teeeeda tolik pochval, to mi hřeje na srdíčku :-) Asap fakt super, holčiny co ještě váháte - jděte do toho!!
Odpovědět
papaja: Ne, svoje šatky ještě nemám, musí se objednat. Našla jsem tu fotku pro jednu holčinu, co taky nevěděla, co s vlečkou. Myslím, že tvoje babička to určitě zvládne. Babičky jsou ze staré školy a někdy jsou daleko nápaditější než ostatní. Śaty jsou fakt nádherné, moc ti sluší. Bombáááááááááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
papaja: přidávám se! Fakt ti sednou! .-) Já si šatlky objednala přes Marry studio, tak každým dnem taky čekám.-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: No jo, babičky :-) hlavně je pečlivá a udělá to pěkně... já tu vlečku zkoušela naaranžovat jako kdyby byla připnutá a musim říct, že to vypadá taky moc pěkně, je to pak taková bohatá sukně dole... tak jsem moc ráda, že už se z nich můžu radovat a že se tak líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaci: díky.. ty sis objednala ty šatky co máš v albu? Jsou moc krásný, tak se taky pak pochlub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, ty co mam v albu,akorát jsme změnila vršek. Ta krajka mi moc neslušela. A budou v barvě ivory. Určitě je pak hodím do alba. Doufám, že nejpozději příští týden. Snad se povedou.
Odpovědět
Profilova fotka
papaja32: super nejvíc moc- nádhera, fakt se povedly a moc ti sluší, tady krajka rozhodně lacině nevypadá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( proc mi nedal asap taky takovou krajku? :-( :-( :-( papajka vypada jako andilek-nadhera!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?