Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
jani, byla bych asi taky pro to, satky prodat, pokud k nim mas vytvoreny takovy vztah. Kazdopadne to nemeni nic na tom, ze se mi moc libi, kdybych mela takovy styl,beru je hned, fakt jsou krasne a ber to tak, ze je muzes jeste dotvorit vlastni fantazii, zuzit, dozdobit...
Odpovědět
Adelko, a ty už máš šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
janca:a co se ti nezdá???V čem vidíš problém??
Odpovědět
Ahoj Jani, pisem k vam do temy prvy krat, ale uz par dni si vas citam :-) Len by som ti rada povedala, ze satky su krasne, hlavne ked si si ich skusobne zuzila, jedine co ti podla mna chyba su poriadne vysoke topanky, aby si suknu nevlacila po zemi a uplne inak to vynikne potom... A tomu bolerku by som urcite zuzila rukavy a skratila na tristvrtove... Inak podla mna super, krasne, lahucke bielunke satky, a hlavne tvoje vlastne ;-) A este jedna vec, neskusala si zajst do salonu, alebo sa poobzerat na nete, ja som si totiz skusala take dost uzke kruhy pod moje saty (typ morska panna) a ten by sa ti tam urcite vosiel... Je to akoby len jeden kruh naspodku, ale dost to pomoze, rozsiri a hlavne sa ti saty nepletu pomedzi nohy... A ver mi ze pochybnosti ma kazda nevesta... Ale podla mna ty az urobis potrebne upravy nebudes mat preco sa obavat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jankka: tak to je teda blbý, když si nechá něco zaplatit a pak to nedostaneš ]-( -myslim tu spodnici, já myslela, že ta by měla být zvlášť a moc tomu nerozumim, proč to střih nedovoluje? Je asi pravda, že prostě takhle na dálku je risk si vymyslet vlastní model a chtít aby byl přesně takový, jaký si představuješ. Proto já sem radši vybrala model z jejich nabídky, bez úprav a spoléhala na to, že už ví jak na to... a vyšlo to! Jani, máš opravdu ještě dost času do svatby, co zkusit je fakt prodat a najít si šikovnou švadlenu, ke které budeš moct přijít na zkoušku a budeš je mít třeba pak přesně takové jaké chceš... Ale když koukám na ty nové fotky, fakt ti to v šatech moc sluší, je škoda, že to nevidíš :-(
Odpovědět
Jankka: pokud spodnici chceš, tak úzká se dá sehnat... Ale záleží fakt na tobě, pokud nemáš ze šatů dobrý pocit (i když nevím proč), tak si raději sežeň jiné, ať se ve svatební den cítíš dobře!
Odpovědět
Profilova fotka
janca123: taky přemýšlím o té úzké spodnici, chtěla bych to aspoň zkusit, přece jen při chůzi se šaty fakt pletou pod nohy..víš kde ji sehnat? Půjčit někde v salonu?
Odpovědět
Papaja32: napíšu do IP ;-)
Odpovědět
Teď, když jsem také čekatelka, absolutně chápu tu nedočkavost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janca123 nene :-( jeste stale cekam
Odpovědět
Pod taketo satky napriklad tento: http://imgs.segundamano.es/images/247... alebo http://img164.imageshack.us/img164/66... ;-)
Odpovědět
Adelka89: To už snad ani není možné... To bude pak bomba, že si Asap dává tak záležet ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
A spravi to nejaky takyto efekt: http://static1.mundoanuncio.com/img/2... a hlavne pomoze pri chodzi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hele Ady, to neni mozne, na to ze jsme je objednavaly ve stejny den... a ja je mam uz mesic doma...drzim pesti, at jsou krasne a jsou uz brzy tady.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, taky doufam, jsem fakt nervozni a pritel uz taky... neustale ho presvedcuju o tom, ze fakt prijdou (uz mi pomalu zacina setrit na druhe- neveri mi :-( )
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: to věřim, toho mýho by klepla pepka čekat na ně tak dlouho, nenech se ještě víc znervóznět, musí tu být každou chvíli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
matuliacik: díky za tip :-)
Odpovědět
Profilova fotka
paji, verim v to, zatim nejak nevysiluje, ale poznam to,kdyz pochybuje... Snad ho budu moct brzy presvedcit...
Odpovědět
Profilova fotka
adelka:jak dlouho čekáš??
Odpovědět
Nie je zaco papaja ;-) Vies ja ked som si zacala vyberat saty, tak som tvrdila, ze kruhy nikdy. Mala som totiz v hlave taku tu hroznu nevestu spred x rokov, ktorej tie kruhy presvitaju z siat :-D No ale ked som sla do salonu, tak som videla ze uz to tak nastastie nie je, a navyse tym satkam to hodne pomoze... tak nejako krajsie stoja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niki v pondeli to bude 11. týden... ale neboj,tobe prijdou jiste driv...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nechci vas tim strasit, urcite se to nestava casto,aby satky prisly tak pozde
Odpovědět
Profilova fotka
adelka:ty můžeš být v pohodě, máš ještě moře času ;-)
Odpovědět
adelka89: Držím Ti palečky, aď přijdou co nejdříve. ;-)
Odpovědět
Adelka89: tak to je teda dost dlouho! Já už se taky nemohla dočkat a to jsem měla objednáno chvilku po tobě. Kdybych čekala ještě teď, tak jsem už šedivá :-D Uvidíš, že to bude stát za to!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, holky ja jsem docela v pohode :-) jen se nemuzu dockat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: no psal mi že 3-5 dní takže si myslím, že po svátcích ted budou na cestě, taky sem z toho nervní že jim to tak trvá dýl snad nikoho jinýho nešili
Odpovědět
Profilova fotka
arti myslis,ze tam bude nejaky problem?
Odpovědět
Profilova fotka
adelka: to bych neřekla, podle mě mají skluz jak blázen a hodně šatů co nešijí normálně, což je zdržení min. o týden, musí si udělat střih a hlavně si myslím, že je to i krizí víš, a všechno dohromady. Co já vim, třeba mají málo šiček nebo tak něco, fakt nevim, každopádně sem se ho ptala jestli je v něčem problém s tvýma šatama a on mi jen odepsal, že se velmi omlouvá za zdržení že je do 3-5 dní expedují ovšem že továrna je velmi busy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Arti prosím tě jak najdu na ebay šaty jen od asapa?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?