Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: ti ušijí přímo ze stejného materiálu a odstínu jako šaty a i třeba se stejnou výšivkou či detailem jako na šatech takže pak nemusíš lítat a shánět bolerko alespon podobného odstínu, to když netrefíš tak je to jak pěst na oko :-S
Odpovědět
kalipso.. jj to vím, ale bolérka z této nabídky mi k těm šatům moc nesedí :-(
Odpovědět
artichoke...bohužel moc anglicky neumím, tak jsem tuhle informaci na jejich stránkách neobjevila. Je možné, aby mi nabídli návrh bolérka, které by se mi k šatům hodilo?
Odpovědět
ahoj arti: chcem sa opýtať čo znamená pri rozmeroch odevov anglicky chest. Dík za odpoveď.
Odpovědět
grizly66.. chest by měl být hrudník
Odpovědět
sasina: dík
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poslední 2 měsíc jsem strávila čtením příspěvků na tomto odkazu. Také jsem podlehla a svatební šaty jsem si před měsícem zakoupila u Landybridal. Šaty jsem včera obdržela a jsem moc spokojená. Jsou krásné a přesně dle mých představ. Chtěla jsem se jen podělit o štěstí a ty z vás, které ještě váháte tak ujistit, že to opravdu funguje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ali:ukážeš?? ;-)
Odpovědět
ali ukaž, pls! Taky teď strašně moc váhám.
Odpovědět
Profilova fotka
Až se zase někdo uvolí, že mě do nich zašněruje tak je vyfotím a určitě ukážu. Včera mě do nich mamka 25 minut oblékala ale stojí to za to.:-D
Odpovědět
nikita007: Díky moc, vypadá to dost kvalitně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina: tak to neváhej já jsem tak spokojená, že jsme ještě přikoupili šatky mamče a i družičkám. měla jsem strach ale máma s tátou mě přemluvili, že jednou prostě člověk musí zariskovat a jsem ráda, že to tak bezvadně dopadlo. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sasina: můžeš si říct o jakékoli, takže jaké kde najdeš, že se ti líbí a podle tebe hodí k šatům, tak není problém. grizly: jojo hrudník ali: tak super, to mám radost a pak ukaž :-)
Odpovědět
ali - snerovala pul hodky jo? to je neco jako kroj? :-D ne delam si srandu samozrejme se taky rada podivam na fotky
Odpovědět
Ali13ali: Taky se těším na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata267: ty se směješ ale táta měl pocit, že mi je máma snad šije, když jsme byli takovou dobu v pokoji. :-D Je to tím, že jsem puntíčkář a chtěla jsem, aby bylo to provlečení stejné a nepřekroucené. :-)
Odpovědět
;-)
Odpovědět
Jen by mě zajímalo, jak ty šaty budou vypadat v mé velikosti. Myslím, že na vel. 18 jsou asi dost odvážné :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Musím přidat ještě jednu perličku. Šatky jsou jen s jedním ramínkem a tak jsem měla strach, aby mi nepadali ale po domluvě s Landybridal mi do vnitřku šatů zašili podprsenku (upravenou na mnou dodané míry) a šaty tak vůbec nekloužou. Bála jsem se protože někdo tu psal, že korzet neměl moc tuhý a padalo mu to ale já teda tento problém nemám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasi:já jsem si vybrala úplně jiné, než jsem si objednala, protože není fakt na to vyzkoušet pár šatů a zjistit, jaký typ a střih ti padne. Pak ti ještě poradí dobře Arti, má to v oku. Já nejsem taky žádná twigy, ale dobrý střih dokáže fakt divy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sasi: a byla jsi někde v salónu? Já jsem byla snad ve všech a zkoušela jsem a zkoušela, až jsem zjistila, co by se mi líbilo a včem nejsem tak tlustá. :-) Holt taky nejsem žádná twigy.
Odpovědět
nikita007: Mluvíš mi z duše. Příští týden skočím do půjčovny a pár kousků si vyzkouším, abych věděla, jestli ten střih opravdu půjde. Včera jsem byla v jedné půjčovně a fakt mě dostali. Řekla jsem, že chci krémové šaty bez korzetu, tak slečna vytáhla jedny. Měli těsně pod výstřihem bílou krajku, která se nenápadně párala. Jiné prý nemají a to jim nové modely už přišly :-D Tak se opravdu utvrzuji v tom, že bude nejlepší je opravdu objednat přes internet.
Odpovědět
Profilova fotka
sasina:je to fakt lepší a budeš vědět, že ti budou slušet. Ozkoušej, nafoť, hoď do albíka a my ti poradíme, teda spíš Arti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, vidim, ze asap sije vazne rychle, jen moje satky mu davaje nejspis dobre zabrat :-S dneska zadne nove saticky nebudou? ;-)
Odpovědět
Vrtenka měla dodat fotky dneska :-). Adel, pořád nic, jo? :-| :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak ja som to dnes vybavila cez Arti. Dufam, ze bude vsetko ok, aj napriek jednej veci... sorry Arti, nebolo to v zlom. Teraz uz len cakat a dufat, ze mi saty budu sediet... tesim sa a dakujem Arti :o)
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: tak co ty satyyyy?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emm. nene, :-( jeste me navic nastvali lide z nasi vesnice, zacaly se roznaset pomluvy,ze jsem si objednala saty za 30tis, ze jsem se prehledla. No jak jinak se to doneslo k budouci tchynce, ktera z toho nebyla zrovna dvakrat nadsena. Fakt ti lide jsou absolutne vymasteni, stihli ji to rict jeste driv nez ja a jeste blbe.
Odpovědět
Profilova fotka
]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
adelka:lidi jsou fakt na palici, ty víš jak to a to je hlavní. Moje skoro tchýně si myslela, že půjčení šatů stojí 1000,-+bižu+boty+spodnice a bolérko=magor!! Takže říkat jí, že budu mít oblečení+bižu+boty za 11 000,- vůbec nebudu, protože by to mohlo špatně dopadnout :-D ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?