Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: takže sis objednala ty co máš v albičku a už je máš doma? jsou úžasné...
Odpovědět
luci: jo jo, ja je jen videla a vedela, ze to jsou ty pravy x-) jinak jsem je objednala v polovine zari a porad cekam :-| ze pri dosla krajka ne ten vrsek , tak maji spozdeni 6 tydnu, snad by meli prijit do poloviny dubna. Kdy jsi obednavala ty? cekaci doba je do dvou mesicu, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: jéé, to mě ani nestraš. Objednání jsem domlouvala přes arti přesně před 2 týdny.
Odpovědět
luci: neboj nejsou od asapa :-D ja jsem tady pac jsme objednavali segre od landybridal, ale maji asi taky zpozdeni,tak jsem se ptala esi s ti tady ma nekdo zkusenosti. uz jsem jim psala tak uvidime.
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: tak to jsem si alespoň malinko oddychla. Tady právě naštěstí každý píše, že mu šatičky chodí včas. Už se těšim, jestli dáš potom šatičky do alba, moc ráda se na ně mrknu ;-)
Odpovědět
luci: jsme prave taky docela prekvapena abych rekla pravdu, protoze tady holkam chodi fakt docela brzo. No jak to tak vidim, tak je nakonec dostanes stejne driv jak ja :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: neboj, určitě je tady budeš mít brzo. To snad není možné, aby měli takový zásek... držim palečky, aby tady byly co nejdříve.
Odpovědět
to ja si taky rikala, chudak pani nas uz asi nesnasi, pac ju furt odravujem, ale uz to nejak neprozivam :-D budes mit k satum zavoj ?
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech: jj, budu mít asi i závoj
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak saticky jeste nepriletely ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi si jeste pockam, prece jen jsou hodne slozite ;-)
Odpovědět
Adelka89: od kdy čekáš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
od 16.2. jeste je cas :-)
Odpovědět
jj, já už taky pomalu čekám... To je napětí, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to jo :-) jak dlouho cekas?
Odpovědět
Od 19.2. ;-)
Odpovědět
Zdravím všechny! Jak dlouho trvá dodání těch šatů a na kolik přijde doprava? Zjistila jsem, že v půjčovnách mají opravdu velký kulový, tak bych je raději objednala přes net :-)
Odpovědět
Sasine: dodání šatů trvá většinou tak 6 týdnů (samozřejmě podle složitosti), dopravu máš uvedenu vždy u konkrétních šatů (každý prodejce má jiné ceny dopravy).
Odpovědět
Koukám na Landy Bridal a je to fakt bomba. Zatím jsem vybrala asi patery šaty a teď nevím, pro které se rozhodnu :-)
Odpovědět
Jaké máte zkušenosti s dodržením velikostí dle tabulek, kvalitou materiálu a práce? Vím, že budu kupovat zajíce v pytli, ale přeci jen...
Odpovědět
Jinak děkuji Jance za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sasina:Asap šije šaty na míru ;-)
Odpovědět
Sasina: nz a jinak většina holek je tu s pací nadmíru spokojena ;-) A na kvalitu látky se dá připlatit a domluvit si lepší
Odpovědět
janca123, nikita007.. tak to jste mě uklidnily, jen se teď musím rozhodnout, které si vybrat :-(
Odpovědět
Adelko a janco, až Vám šatičky přijdou, tak dejte vědět, pak už by měly přijít i mně, čekám od prvního března, ale asi nehrozí, že byste se nepochlubily, že?:) tak ať už je máte...
Odpovědět
Z těhle jsem úplně vyřízená http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak mě právě volal pán, že mi šatičky zítra doveze, jupííí, zítra navečer budou k nakouknutí v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vrtenka: odkdy cekas? Taky bych brala takovy telefonat :-) holky tech 5 tydnu tak strasne rychle uteklo :-N
Odpovědět
vrtenka... zítra všichni netrpělivě čekáme na foto ;-)
Odpovědět
Vrtenka: super, těšíme se Klarinetka: neboj, pochlubím se ;-) Sasina: pěkné šatečky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?