Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu-já je potom zkusím prodat
Odpovědět
Profilova fotka
Také bych je chtěla prodat. Asi si je ode mě koupí naše známá ze svateb. salon, ale to ještě uvidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zatim si myslim, ze to komplet po svatbe prodam, ale kdo vi, treba se nebudu moci od mych saticek odloucit :-D
Odpovědět
Selmi ty popůlnočky jsou nááádhera, může se zeptat na kolik tě vyjdou?
Odpovědět
vochechulka: napíšu ti IP
Odpovědět
Profilova fotka
A já už mám taky šatičky, heč...:))
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsou sice nakonec od asapa, ale musela jsem se pochlubit... :-N
Odpovědět
kaczka85: a uz je mas nafocene??? Jak sedi a odkud je mas?
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: kupovala jsem je od hhranolky, ona je kupovala v David´s bridal, ale nebyly jí. Já jsem si dala sem na bazar inzerát, že koupím podobné šatky, jako jsem dala na přiložený obrázek a ona se ozvala. Jsou úplně nové a přesně takové jaké jsem chtěla. Dám fotky do alba na sobě, jsou ale zatím jen z větší dálky, musím je vzadu ještě maličko povolit a pak budou lepší fotky...:) tak ja je na chvili hodim do alba...:)
Odpovědět
Jasny jasny sup sem s nima!
Odpovědět
Profilova fotka
selmi: jsou tam...:) prijimam jen pochvaly...:)))
Odpovědět
Profilova fotka
kaczko jsou moc hezký a sluší ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
kaczka: bezvadný x-) a super ti sedí!
Odpovědět
kacko, super sedí moooc hezky. :-)
Odpovědět
jezis ty jsou kraaaasny!!!!! Parada!
Odpovědět
Profilova fotka
kacko-krásný,fakt moc hezky ti sedí
Odpovědět
jen praktické info pro vsechny nevesty objednavajici saty z Ciny... porad jsem nevedela kdy maji ten novy rok - tak tady je uryvek: Čínský nový rok, také známý jak Lunární nový rok, připadá každoročně na nov prvního lunárního měsíce, čtyři až osm týdnů před jarem (Lichun). Přesné datum může připadnout na kterýkoliv den mezi 21. lednem a 21. únorem (včetně) Gregoriánského kalendáře. A jestli jsem dobre hledala tak letosni Novy rok pripada na 26.1.2009. To jen kdy muzem cekat spozdeni....no uz se to blizi... ach jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ooo...dekuji...tolik jsem vás tady ani necekala... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kacka: ty sou krasny a supr sedi, moc ti to slusi :-) Tak me David - Asap psal ze od 20.1. - 02.02 maj novej rok :-(
Odpovědět
jen at cinanci slavi...beztak tam makaj jak mourovati tak aspon budou odpocati a bude se jim dobre delat na satickach :-)
Odpovědět
Profilova fotka
selmi: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sisa77:pak budou normálně šít???Mám svatbu 6.6., stihnou to?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja myslim, ze urcite :-) Myslim, ze jsou spolehlivy!!! ja mam svatbu 16.5. tak snad urcite ja cekam saty do 3 tejdnu a objednavala sem minulej tejden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
niki: ja mam taky 6.6. ...:) myslim, ze to stihnou...kdyztak jim napis, ze ji mas nekdy v dubnu a uvidis, jak rychle budes mit saty hotovy... :-N
Odpovědět
kacko nádherné šatečky!!!moc!!!! ;-)
Odpovědět
kacko,uuuuuzasne saticky...ta sukna je len tylova?nie je tam ziadna spodnica?
Odpovědět
Profilova fotka
adelii: jj, presne tak, jen spousta a spousta tylu...:) jsem rada, takhle to je pro me nejidealnejsi, pokud by to tak nebylo, koupila bych si pouze tylovou spodnici, s kruhama v zadnem pripade, ale je dobre, ze je to vyresene takto...bez spodnice...:)
Odpovědět
Taky mám od asapa objednanou pouze tylovou spodnici všitou přímo do šatku,taky nejsem zastáncem kruhů...:-)Myslím si,že je to pořád ještě nedomakané:-)
Odpovědět
Profilova fotka
verca: jj, presne tak... ta tylova je lepsi, ty kruhy jsou videt a jakoby se pak ta sukne hybe cela naraz kdyz jdes, je to neprirozene a blbe se sedi, se to dole zveda a vypada to blbe...:( udelala jsi spravne...:)
Odpovědět
no presne aj ja chcem tylovu suknicku :-D je to nadherne....juu,uz bych objednavala,ale este jo skoro... Kaczko,a kolko ta vysli? Veru,a ty mas vybrane niekde v salone a od asapa beries len spodnicu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?