Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
snubenec akurat vybehol do obchodu a zazvonil dorucovatel..som v uplnom soku..su krasne sukna je obrovska a kedze ma nema kto zapnut nemam ani tusenia ako mi sedia sama som sa vedela zapnut iba do polovice
Odpovědět
este teraz mi bije srdce...ked sa vratil zavrela som ho do kupelne aby som si ich mohla vyskusat teraz su schovane v krabici..do zajtra asi nevydrzim kym najdem niekoho kto ma zapne
Odpovědět
nebeth - sem hrozne zvedava takovy typ sukne se mi hrozne libi x-)
Odpovědět
nebeth : ješět jsi vůbec nekoukla? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nebeth: gratuluju :-) ja bych to nevydrzela, manzu bych vyhodila a kohokoliv zavolala na zapnuti :-D .Ty saticky jsou na fotce krasne! :-) Jeimi: my kvetnovky tu mame pokec, zajdi :-)
Odpovědět
sisa77: a jak se tam dostanu?
Odpovědět
Profilova fotka
jeimi: na hlavni strance si najdi kveten2009 :-)
Odpovědět
Nebeth, tos nás přišla napnout a necháš si je pro sebe? ;-( To by vám, holky, měli zakázat... Tak je odfoť aspoň jen tak :-), nebo umřeme zvědavostí!
Odpovědět
Nebeth, emmili má pravdu, jsme zvědavé. Tak rychle foť :-)
Odpovědět
Já se přidávám, taky jsem zvědavá!!!mě mají dojít až někdy v půlce března,ale jsou objednané,tak se těším!!! ;-)
Odpovědět
inak pre prisli asi po dva a pol tyzdni tak skoro som ich necakala..zajtra bude foto
Odpovědět
nebeth: tak se tedy těšíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeimi..moje šatky,koupeny zde v bazaru ..La sposa 8-)
Odpovědět
zuzu.lib: ty jsou moc hezké já jsem na ně také koukala, ale já už mít takové nemůžu. A jsi pěkný huběňour, trošku papkej :-)))
Odpovědět
zuzu.lib: ale nemají chybu :-)
Odpovědět
Nebeth: Tak jaaaaaaaaak????????? :-N :-D 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano jaaaaak???? :-) :-) :-)
Odpovědět
Nebeth ty nás ale napínáš ;-)
Odpovědět
Jezis,nebeth,tie aj mna zaujimaju...aspon ich odfot na ramienku...prosiiim ;-(
Odpovědět
nebeth, tak kde jsou ty krásné šatičky ????? :-) ;-)
Odpovědět
holky, jak jsou stranky na Asapa, ja to nekde potratila a nemuzu to najit, chtela bych najit vzornik
Odpovědět
any: www.landybridal.com
Odpovědět
emmi : díky,zlatá ;-)
Odpovědět
Ahojky, nemate nekdo zkusenosti s timhle obchodem www.wholesaleweddinggowndress.com ? Nevi, jestli je to cinan, ale vyber maji skvely. Strasne se mi libi jedny saticky, http://www.houseofbrides.com/product.... ale asap ani jine obchody, ktere se tady probiraly je nesiji a tak vaham jestli koupit v neznamem obchode. V cechach jsem na ne v zadne pujcovne nenarazila a houseofbrides.com za ne chteji i s postovnym 1000 dolaru, coz teda dat nehodlam:-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky tech satu od nebeth se asi dneska nedockame :-( :-( skoda ja sem tak zvedava ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nebeth - tak ako šatôčky, prišli ti tuším skôr než si písala, že prídu:)) aké sú? júúj, ukáž foto, tak sa teším:)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzu: a zkusila ses u asapa zeptat jestli by je neusil podle obrazku? Jsou teda uzasne ;-)
Odpovědět
Ahojte, tato stranka www.landybridal.com to je original ten asap? jeho stranku som nasla aj na www.ebay.co.uk aj tam mal stranku Tiez si chcem objednat saty od neho len neviem teraz na ktorej stranke si to mozem objednat. poradte
Odpovědět
Profilova fotka
viv: ja je objednala na landyb. nasla jsme to na ebay.de
Odpovědět
sisa77: tak to idem pozriet diky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?