Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
majatob: to je prodejce na www.ebay.com ( http://search.ebay.com/_W0QQsassZasapbay ), nakupuje se tam podobne jako na aukru.
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: ne, to neříkám, ale musí se počítat s tím, že to pak dýl trvá a stojí víc :) ale jak vidíš třeba u ladakr, tak se to vyplatí ;-)
Odpovědět
No ladakr ma naprosto uzasny saticky, to nema konkurenci....je fakt videt ze se to vyplati...to ze to bude trvat dyl mi fakt nevadi... vyplati se pockat.
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: taky sem se zapotila při tý objednávce :-D
Odpovědět
ale nerikej ze ten dobrej pocit z krasnych satu tam pak nebyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: no to si piš že když pak přišly a byly povedený a pěkný, tak sem měla radost, to mám vždycky, ale sem nervozní když je objednávám pořád, abych vše vysvětlila a objednala co nejlíp
Odpovědět
artichoke: no to věřím, proto ti v tomhle věřím :-D ty už máš asi vychytaný jak se co řekne anglicky, na co si dát pozor... to já třeba netuším. Ty bys měla dostat metál za to, co tu pro holky děláš!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dnes dostala zprávu od Arti, že jsou šaty na cestě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
anoli: měla by si je tento týden mít doma počítám, sleduj to číslo co sem ti poslala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti: a kde to mám sledovat? Na TNT ani DHL mi to nic nenašlo :-( Jsem v tomhle nováček, tak se nezlob za ty hloupý dotazy :-(
Odpovědět
Ahoj, tak pro oběhnutí všech plzeňských salonů jsem se definitivně rozhodla pro tyhle šaty: http://www.svatebni-den.cz/images/sat... Už se domlouvám s Arti:-) Ty co jsem uváděla na předchozí stránce mi připadají pořád jako nejlepší, ale přecejen byly hodně těžký a když jsem je znova zkoušela, tak si fakt nejsem jistá, jeslti bych v nich vydržela celej den. Tyhle jsou lehoučký a sedly mi jako ulitý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, saticky vsechny moc krasny... anoli: to ti verim, ze se nemuzes dockat... koukej se hned vyfotit, jsem na tebe zvedava, budes urcite kocka... ja bych si je chtela objednat nekdy po novem roce, nevydrzela bych se na ne jen pul roku divat... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kaczka85: já jsem ty svoje šatky viděla jednou zkusila a zavřela do pouzdra a nebudu na ně koukat max ještě jednou, abychom udělaly hezčí fotky, jinak ne abych je neokoukala :-) já bych zase nevydržela půl roku čekat než napíšu objednávku :-D
Odpovědět
ahojte, tiez som si objednala saty z ciny. poslali mi tracking number, podla ktoreho by som mala vediet zistit, kde sa balik prave nachadza....neviete mi poradit stranku, kde podla toho cisla najdu zasielku? Neposielali to EMS ale najakou cinskou Air mail. Viac info nemam. Akurat to tracking number ma takyto tvar (bodky su cisla) RR.........CN. Artichoke nevies nahodou? ty si v tom taka zbehla.... Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
zkus vaší poštu jestli to máš na slovensko, anebo tnt.com anebo china post ;-)
Odpovědět
Tak jsem dnes narazila přesně na šaty jaké hledám u slečny která si je nechávala šít taky v Číně...stáli ji (250 dolaru) coz je priblizne 5 000??? a prodává za 6 900 a ještě to tu v únoru na tomto foru rozebirala... možná by mě to za ty nervy z čekání na šaty z Číny stálo ale radši si nechám udělat svoje na míru(nebot by mi ani ty od slecny stejne nebyly). Ale alespoň jsem měla možnost vidět, že ty šaty vypadají dost kvalitně a přesně tak jak bych chtěla...takže jsem fakt přesvědčená že Čiňánci umí!
Odpovědět
selmice: ty jsou krásný:-)
Odpovědět
pet1: Přesně náš styl co? No já slintám.... já do toho prostě půjdu. vypadají fakt báječně. (jinak jsou ted u mě v albíčku kdo má zájem je vidět)
Odpovědět
Ahojky mám jeden dotaz. Měřili jste si obvod přes prsa v podprsence nebo bez?
Odpovědět
Profilova fotka
pet: nejlépe v podprdě
Odpovědět
bez ;-)
Odpovědět
suhlas s artichoke, aj napr. predajca ako Milly Bridal, odporuca odmerat obvod prs s podprsenkou. Inak ma to logiku, jedine,ze by ste saty chceli nosit bez podprsenky :-D
Odpovědět
Já bych to měřila podle toho ,jestli půjdeš v podprsence nebo bez.Pokud s, tak určitě se změřit s podprsenkou. ;-) A pokud nevíš, tak se změř tak i tak a pošli ten větší údaj.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak moje satky jsou uz konecne na ceste huraaaaa :D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kathus - fakt?Ty jo docela rychle co?To jsi je objednávala tak nějak koncem října ,že?Už se těším na tvé fotečky..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kathus - koukala jsem na předešlé stránky a objednávala jsi je začátkem listopadu a já o týden později ......tak to je rychlost taky se už nemohu dočkat těch svých :-)
Odpovědět
pet1: bez!!! nevím,jaké šaty chseš,ale pod většinu se podprsenka nenosí. třeba v mojich jsou kostice a ten korzet je pevný. když jsem byla zkoušet šaty,tak tam bylo málo šatů bez pevného korzetu.
Odpovědět
Podle mě taky bez, do málokterých šatů se nosí podprsenka! Jedině v případě, že bys ji opravdu mít chtěla, tak pak s.
Odpovědět
Profilova fotka
dagy : jojo listopad myslim nejak kolem 3 .listopadu ... ted uz jen sleduji podle cisla jak cestujou :D
Odpovědět
pet: a já mám šaty od milly a nic nepsali,ža to mám mít s ;-) a sedí perfektně x-) akorát jsem tam napsala špatnou délku,tak mi je bude mamča zkracovat.Koupila jsem si nakonec nižší boty a na místo dvoukruhové mám jenom jednokruhovou spodnici.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?