Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
sydnuska: spis napiš co bys potřebovala vědět, ať tu nepíšu obsáhle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, mám dotaz - jak platíte když něco vydražíte přes ebay? díky moc za odpověd, nejlépe přes interní poštu. Díky ještě jednou
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, musíš mít kartu s povolením plateb přes internet i v zahraničí a registovanou na paypalu
Odpovědět
Ahojte, neviete mi prosím niekto poradiť, ktorý predajca šije šaty, ktoré mám v albume? Ďakujem
Odpovědět
Daggy, nenapínej x-), už je zítra....
Odpovědět
Profilova fotka
julka: asap ti je ušije anebo i milly bridal
Odpovědět
Profilova fotka
emmili - promiň včera jsem byla ještě v práci ;-( takže už je mám nafocené a teď jdu zmenšovat fotky a hned je dám do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
daggyna: už se tu nemůžeme dočkat ;-)
Odpovědět
No já na to taky pořád čekám... jsem hodně zvědavá! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
daggyna: wau, tak to vypadá na další nádherné šatky :-) Jsou moc krásné
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky po dlouhé dřině se mi povedlo fotky zmenšit a mám je v albu :-)
Odpovědět
dagyna - krasny opravdu, a co to je za latku? vypada dobre a je to bila? spis ne nebo jo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kata267 - přesně je to light ivory - světlá slonová kost
Odpovědět
Profilova fotka
->daggyna: Další krásný šatičky, fakt moc hezké!!! ;-)
Odpovědět
sem si hned rikala - asi uz mam dobre vycviceny oko :-D opravdu moc pekny elegantni, a latku vis? ja sem absolutni laik takze to nepoznam.. akorat se mi zda ze ty saty z ebay vseobecne nemaji pevny vystuzeny korzety :-N
Odpovědět
daggyna: moc pěkné :-) kata: pevný vyztužený korzet mít klidně můžeš, stačí o něj požádat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata267 - látka je satén a když si je pořádně stáhneš udrží tě v pohodě,ale je pravda,že kostice jsou trochu měkkčí (ale jak jinak by tě ty šaty nacpali do tak malinkátého balíku fakt jsem nechápala jak se tam vešly a to k tomu mám i spodnici a dlouhatánský závoj) :-)
Odpovědět
no to je fakt jak by to cpali do baliku :-) ale ja nemyslela ani tak jen kostice jako takovy to celo vystuzeni, ze je ten korzet pevnej celej
Odpovědět
Profilova fotka
kata267 - když to pořádně sešňaruješ tak ti fakt všechno drží a můžeš dokonce i dýchat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata267 - a to jsem focena bez podprsenky takže až si ji vezmu bude to ještě lepší :-)
Odpovědět
tak to jo :) ja budu jednou potrebovat neco mega pevnyho protoze me to nema vubec na cem drzet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daggy: Tak šatičky jsou opravdu nádherné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rurunka • a jak jsi na tom ty už je máš alespoň na cestě?Mě vůbec nikdo nedal vědět a ke kamarádce mi přišly už 30.11 ani Arti o tom nevěděla.No konečně jsou doma a já šťastná a přítele jsem viděla po dlouhé době pořádně vykolejeného byl paf až si z toho šel dát panáka na kuráž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,u mě taky arti nevěděla,až když jsem písla,že je už mám:-)))
Odpovědět
daggyna: pěkné šatičky...moc moc!!! Ty sis je objednávala sama? Nebo přes Arti?
Odpovědět
Profilova fotka
daggy: Já vůbec nevím, psala jsem Arti a ta nic neví a u nás teď blbě chodí pošta, už 2 balíky mi vůbec nedoručili a zjistila jsem to až na netu podle čísla, tak mám z toho trochu strach :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ditina • přes artí je to neskutečné zlatíčko......děkuji moooooooooooc Artí jsou překrásné (a to ještě nejsou pořádně nažehlené to bude teprv paráda) :-)
Odpovědět
Daggy: x-) no super! Je vidět, že jsou šité ne míru, co? Přijde mi, že ti hlavně vršek sedí ještě mnohem líp než u originálů ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
emmili •sedí dobře a to jsem byla bez podprsenky chce to trochu víc stáhnout a bude to dokonalé.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky satky mam doma uz od utery :-) sou krasny .. ale sou mi tak tak trosku zhubnout tak sou mi uz velke .. ale sou krasne ARTI DEKUJI... ses Zlaticko
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?