Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
teplaky nenosim, ale saka a kosile jsem odlozila
Odpovědět
Profilova fotka
daggy,přesně ta spadla kámošce,já římá,že má keřecí řízky,protože to vypadá ,jak kuřecí prsa:-))
Odpovědět
Profilova fotka
saka mám ráda,ikdyž nemusí být elegantní přímo,taková ta ležérní elegance,stejně tak nenosím tenisky,spíše balerínky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
balerinky miluju, dokazu si koupit troje boty najednou, jsem na ne ulitla, uz je pomalu nemam kam davat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
denisska - jo aky jsem s ní zažila spoustu legrace.....kdaž mi padala v metru ....super... :-)
Odpovědět
u nás to je naopak, já vždycky ťapkala v teniskách, pohoda, loni jsem změnila práci, začala jsem se oblékat "ženštěji" a elegantněji a Martin mi minulý týden říká "kdy začneš nosit ty kozačky,co sis loni koupila?" takže dobrý. Dokonce,když jsem mu ukázala,jakou mám představu o šatech byl nadšenej, šok jeden za druhým. Ale podpatky jsou jediná věc, který nikdy nebude to pravý ořechový. :-) anoli: nakynutá jo, kde prosim tě :-D vždyť seš jak špagátek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
daggyna: tak to radsi vymyslim nejakou jinou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
w:,jsi můj člověk,já taky)manžel se mě vždycky ptá ,jestli nemám v čem chodit:-))já taky a mini kabelky:-) D::-)perfektní situace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a:a co máš za prácičku?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
na kabelky nejsem :-| ale za tyden nas ceka se segrou vylet do New Yorku na nakupy, uz ted mam nakupovaci manii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
w.já si myslím,než si šlapat v metru po "prsech"...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jej ty se máš:-)máě místo v kufru?že bych si tam vlezla:-)alle já jen na malé kabelky,co mají takové to ouško na jedné straně jen:-)takové ja k pánskéé tašky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no prave, jak s znam, zacala bych silet a rikat neco ve smyslu " pomoc, padaji mi prsa" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale do korzetu to vyzkouším tam to nemá kam spadnout když to dobře sešňaruješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jednu mam, ale pak mam naopak zase hodne velky a pak tam nemuzu nic najit
Odpovědět
Profilova fotka
W. :-D d.to jo,já měla taly podprdu pod šatam bez ramínek,a bez šatů mi téměř spadla,ale v nich držela,mít jsem ji musela,abych aspoň trošku vyplnila ten prostor:-))
Odpovědět
den : Seznam - najdu tam co neznám :-D Hodně jednám s lidma,to miluju, jsem taková upovídaná a tak nějak si vždycky najdu s klientem společný téma a najednou u něj sedim dvě hodiny. A nevim proc, ale asi vzbuzuje v lidech potrebu, aby se mi vypovidali :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla - no koukám ty máš šaty na zip tak to bych fakt neriskovala... a co nějaký korzet pod šatičky s podvazkama????To by mohlo být super a navíc ohromě sexy...
Odpovědět
w : velký tašky taky miluju,moooc, cim vetsi bordel,tim lepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
any:ty děláš pro seznam?jako server? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
daggyna: na to moc nejsem, ale zksuim neco vymyslet, dneska je tolik moznosti
Odpovědět
Profilova fotka
dyggy,já měla taky na zip:-) já bych teda v korzetu pod korzet asi umřenula:) v tom teplíčku:-) Any:já raději pidi tašky:-)
Odpovědět
d : jojo, presne pro ten ;-) super prace
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla tak jen podprsenku bez ramínek jak radí denisska
Odpovědět
Profilova fotka
anyma: a pak kdyz po me neco chce, tak hrabu, hrabu, hrabu a porad hrabu a nemuzu nic najit :-D mam docela v tomhle stesti, ze jsem blondyna, vetsinou mi to odpusti :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já měla minulý týden gelovou podprdu na plese, ale musela jsem si jí sundat, protože jak jsem se zpotila (tanec), tak mi nebyla příjemná.. Do šatů bych chtěla podprsenku bez ramínek, jestli tam půjde..
Odpovědět
Profilova fotka
libi se mi typ bardotka, zkusim ji nekde vyzkouset
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla no jo ale ty jsi se vdávala v létě....Při mém štěstí mi v dubnu bude sněžit a já v těch šatech budu mít ty prsa mražený :-D
Odpovědět
Profilova fotka
w:-)))) anoli:souhlasím,přece jen látka je jiná,když se zpotíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
daggyna: vdavam se v kvetnu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?