Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
já si říkala že máš volno a vydala jsi se na víkend k mamce, kam jsi si to nechala poslat! Tak to joooo. Snad neděláš pro šikmý! to jsem zažila a je to hrůůza
Odpovědět
Profilova fotka
NE ne dělám pro Frantíky, Němce a Lucemburky :-) NE ne já nechtěla, aby je viděl přítel tak jsou u máti je to kousek asi jen 15 km ale já zrovna byla v Praze když přišly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak saty prisly. jsou naaaaaaddddhhhheeeernyyyy. ale fakt jsou lepsi nez jsem cekala, vse je uzasne material, provedeni. Fotky vlozim, ale nebudou nic moc kvalita mily bratr nevzal fotak, tak jsem to fotili navigaci tak asi nic moc kvalita. jinak pisu bez hacku, protoze mi nefunguji :-)
Odpovědět
Tak šúúúúúúúp :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My si tu kvalitu přeberem, hlavně nás už nenapínej. Jo a jestli se líbí, tak gratuluji, já jsem teď mezi čerstvými čekatelkami :-)
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte některá z Vás zkušenosti s prodejcem edressit na ebayi? Má jedny nádherný šaty, tak sbírám odvahu jestli do toho mám jít....
Odpovědět
Ruru: Jůůů, na ty už se taky těším x-). Určitě to budou bombice (jak říká moje kámoška :-D:-N:-D)
Odpovědět
sam: Mám pocit, že edressit je značkový prodejce...
Odpovědět
Profilova fotka
sambuca: Tak o něm sem tu ještě neslyšela, ale jinak prý asap, od kterého tu má většina šaty, prý ušije šaty i podle fota. emmili: Já se taky těším, ale ještě to bude trvat :-( No já taky doufám, že budou bombice :-D
Odpovědět
Ruru: Máš je od Asapa? Mně trvaly tři týdny i s doručením, jde o to, jak hodně jsi mu "naložila" :-D
Odpovědět
rurunka: no jo, ale to bude dražší ne?
Odpovědět
Sam: Pošli odkaz na konkrétního, je jich tam asi 5, ale jinak eDressit je fakt značka a měly by být v pohodě...
Odpovědět
Článek se načítá
madormi: tak to je super x-) šup sem s fotkama sambucca: od edressit jsem měla jedny šaty a byly moc pěkné, ale dej si pozor na velikost, fakt si vyber správnou, ta látka není ani trošku elastická. Takže raději vem větší, kdyby jsi byla na hraně mezi velikostma. Jinak byly krásný a lehoulinký.
Odpovědět
kalipso: díky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Nemate nahodou niekto skusenost s kupou tychto siat: http://cgi.ebay.com/08-Wedding-Gowns-... Objednala som si ich asi pred 1 a pol mesiacom.este mi stale neprisli a ja som coraz viac nervoznejsia,ci budu dobre... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
emm: Jojo, jsou od asapa a zas tak moc jsem si snad nenavymýšlela, ale objednané jsou teprv týden (přes Arti). sam: s cenou nevím jak to je, na to já odborník nejsem. Jinak teď uvažuji ještě o nějakých na převlečení a abych je využila i později na ples. Už mám jedny vyhlídlé, ale zatím váhám, jestli nemám chtít nějaké kratší. http://www.landybridal.com/Product/Pr...
Odpovědět
Profilova fotka
Madormi:ty nás teda napínáš....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem v tom nevinně :-( myslím na vás fakt, ale ty fotky jsou v navigaci a bracha to neumel stahnout do pc tak to dnes stahne jeho kámoš,kterému patří navigace a pošle mi to tak to snad dnes večer nebo zitra vložim. A pak si je obleču ještě jednou o víkendu a nafotíme to pořádně slibuju :-) Ale jsem z nich absolutně nadšená, tak vydržte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super, že jsi nadšená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jsem hezčí než jsem čekala, korzet je dokonalej vyhrali si s tim, material super, vše sedí jak má a to díky Arti, takže jí teď ještě jednou veřejně děkuji, je to poklad
Odpovědět
Profilova fotka
Já když to tady od tebe čtu, tak se nemůžu dočkat,až ty moje také dorazí. Ach jo.
Odpovědět
madormi a mamka byla taky nadšená? Tak to je super, že ti tak sedí. Těším se na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
haklina: jo mátí byla absolutně nadšená nečekala, že se až tak povedou. Oblékaly mě teda do toho dvě-máma a teta a šaty se strašně líbíly. Záviděly, že za jejich mládí takové nebyly :-)
Odpovědět
to jo, mamka už to také říkala. A na kolik vyšly?
Odpovědět
Profilova fotka
To já to zas slyšela od tchýně, moje mamka se o moje šaty zrovna moc nezajímá :-(
Odpovědět
já je zas musím vybírat jedině s mamkou, hrozně na ni dám. Ale každý to nevidí tak důležitě jaký budou šaty, znám holky co si šaty půjčily v prvním salonu měsíc před svatbou a ani by je nenapadlo tady o tom chatovat tak dopředu. Arti se mě ptala na jedny šaty minulý týden a pořád žádná odpověd, čínánci si dávají na čas.
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty vyšly asi na 6500 ale i se spodnicí a ta je taky super!takže myslím že dost dobrá cena!
Odpovědět
Holky je to tady! právě jsem převzala balík! :-D
Odpovědět
Silvie, tak šup oblíkat a fotit! :-D
Odpovědět
jejda já nemůžu najít žadný nůžky! asi mě ten adrenalín zabije! :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?