Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Holky Asapky, nevíte,kde na stránkách Asapa najdu vzorníky barev ? Díkyyyy
Odpovědět
Anyma: Když si otevřeš nějaké šaty, tak pod nimi je tabulka Description a tam u Color odkaz Color Chart... http://www.asapbay.com/hs/new%20colou...
Odpovědět
emmili : Díky moc ;-)
Odpovědět
ahoj holky, arti, nebo kdo se v tom nejlíp vyzná... nevíte, jak vypadají šaty od asapa nebo milly celé krajkové?jestli je to pěkný materiál nebo ne, chci nějaké z těch, co mám v albu, ale nevím jestli bych nebyla zklamaná. Jinak, co si tady nechávají šít holky se mi moooc líbí, jen jsem nenašla žádné celokrajkové od asapa díky
Odpovědět
marie84: nič v zlom, ale ja som niekde čítala, že tie krajky číňancom moc nejdú. Hlavne ak máš na mysli španielsku krajku, takú asi ťažko napodobnia. Ja by som to neriskovala.
Odpovědět
andzi:a co je to španělská krajka?je to u těch posl.šatů co mám v albu?
Odpovědět
to neviem posúdiť, lebo neviem akej značky sú to šaty, ja som mala na mysli španielsku značku Pronovias, tie sú krajkové
Odpovědět
Profilova fotka
marie: oni jí zvládnou, ale musí jí spešl objednat a zaplatíš si to.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti: můžu taky poprosit o poslání odkazu na fotky hotových šatů od Asapa? ak víš, šatky už jsi objednávala, tak čekám :-) Ale čekala jsem, že to čekání bude horší..
Odpovědět
Ahoj holky! tak ted jsem viděla to album a obavy jsou skoro pryč.To je fakt super.Asap je frajer. Ted už mám jen nervy jestli jsem se dobře poměřila... :-p Ted jsem ale něco četla že mu arti dává instrukce aby to dobře dopadlo...To mě nenapadlo mu říkat co jak chci :-. On mi napsal, že šaty jsou vždy opravdu jako obrázek tak jsem to dál neřešila a nekafrala do toho... :-S
Odpovědět
Ahoj holky, mohla bych taky poprosit o odkaz? šatky favoritky mám, taky bych si chtěla nechat ušít, jen ještě nevím, jestli by mi slušeli, zítra jdu zkoušet po salonech... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak sem našla ještě nějaký šatečky nový... http://picasaweb.google.cz/artichokec...
Odpovědět
Článek se načítá
Arti,některý ty šatky v tom albu jsou naprosto fantastický ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti,to jsou krásný šaty,to je z ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
krásné šaty,a jooooo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nový šatičky, na některý sem se ptala a ušijí a to sem se ptala na ty z mého pohledu nejtěžší, takže v poho, dají se vybrat a objednat...sem se trochu nudila no...jdu na lov zase :-D :-D co ulovím, tak tam nahážu..některý sou skvostný teda a nejradši bych se vdávala znova
Odpovědět
Profilova fotka
arti-a znáš cenu šatů?
Odpovědět
arti, ja by som si chcela objednať jedny pekné spoločenské, máš ich v albume http://picasaweb.google.cz/artichokec... napíš mi prosím do IP koľko by asi stáli a či si ich už objednávala alebo mi poraď nejaké iné pekné spoločenské
Odpovědět
Profilova fotka
magi: cenu sem se neptala, jen jestli zvládnou, a prý bez problémů andzi: musela bych to zjistit, pošlu jim to :-) a další tam stahuju, tak se občas mrkni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Arti dik za odkaz, tie satky co sil asap su fakt vyborne, tak som sa len utvrdila v tom ze sa bude objednavat cez ebay :-) budem potrebovat na rok aj saty na promocie, tieto sa mi velmi pacia, myslis ze by sa dali usit v pohode? :-) http://www.therosedress.com/dresses/i... neviem ako to je s tou krajkou ciernou, ci vedia peknu, tieto satky nie su ani drahe, ja by som si aj original objednala ale z tejto stranky neposielaju na slovensko a inde uz nemaju, vypredane vsetko :-( x-)
Odpovědět
Profilova fotka
andu: já myslím,že ano akorát tu krajku ti nepovím..oni by ji podle mne museli objednat a nevim jestli by se ti neprodražily..to je v USA server? Můžeš si je objednat ke mě do schránky ve státech ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem tam dala další
Odpovědět
artichoke: mohu prosim poprosit o odkaz na saticky ktere si holky objednaly sim? a kde jsou fotecky jak dopadly?
Odpovědět
artichoke: mohla bych prosím také poprosit o odkaz? A ještě mám dotaz. Svatbu plánujeme 27.6., tak kdy objednat šaty, aby včas dorazily? Koukala jsem, že Anoli, která má termín chvíli před náma už objednávala, tak bych nerada něco prošvihla. Stačí, že už jsem nevzládla včas zamluvit naší vybranou restauraci a musíme hledat jinde:-(
Odpovědět
Profilova fotka
máte to v IP ten odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co nám to děláš artiku :-( Dávat sem takové krásné šatičky, když už některé máme objednáno. Ale ono asi lepší, takhle bych váhala do nekonečna, které si vybrat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ruru : jojo taky si rikam :) ze bych pak vahala porad ...
Odpovědět
Arti: to je normálně trestnej čin, takhle nás tu týrat, hlavně teda budoucí nevěsty. jak si asi máme z toho množství vybrat? :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a tady jsou ještě další http://picasaweb.google.cz/artichokec... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?