Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Kaci: cca 2500,- a spodnice asi 700,-. No a nechce se mi pak ke svatebním kupovat jiná spodnice, takže budou taky široké :-D. Ale to má ještě hafo času :-). Ale na svatebkách si teda připlatím :-).
Odpovědět
Profilova fotka
emmili: ty jo, tak to je super cena... :-D a objednavala ti je arti? asi ji taky poprosim... :-)
Odpovědět
Kaci: Nee, mně je objednávala Lluciferek, když objednávala sobě :-).
Odpovědět
Emmili, ty máš miminko??? Kolik mu je? :-D Tak aspoň tady nejsem jediný exot, co se vdává už s prckem :-D Tedy, spíš jsem chtěla napsat, že dneska je to super moderní, říkali mi to na matrice, nejdřív dítě, pak svatba :-D :-D :-D Kaczkko, já Vám pak dám vědět, to je jasnýýý, ale zatím je nemám ani objednané, musím se dohodnout s družičkami, ale plánovala jsem, že to nechám až po Vánocích, až bude klíídek 8-) Znám se, musím si nechat trošku času, teď mám horkou hlavu, ale myslím, že už nechci vybírat a přebírat, protože jsem strašně nerozhodná. Kdybych se nebála těch druhých, bohatých, co mám na obrázku, jdu do nich, ale tyhle jsou stejně kouzelnééé, tak to tak necháme. A hlavní je, že i družičky jsme už dohodly, protože s těma to byl kříž, přeci jen tři ženský a domluvte se, že :-D
Odpovědět
Mari: Ne, to je moje ségra :-D. Mně bude 19 :-D. Ale jediná tu určitě nejsi ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
ja sed taky vdavam s prckem :-) malej bude mit rok a 5 mesicu .. tak sem zvedava jak budeme bojovat :-)
Odpovědět
Jé, aha :-D Tak to chápu, tak prosím tě, když je ti 19, tak to děti ani vdavky ještě neřeš :-D Kathus, no koukám, malej je nádhernej, takže mu bude rok, až se budete brát? Zhruba :-) No, to potěš koště, to bude akorát běhat, tak se nezastavíte :-D Ne, to bude v pohodě, já to mám horší, malýmu budou dva a řádí jak černá ruka, proto jsme volili místo pro hostinu takový, aby tam byla i zábava pro děti a hlavně, aby nikam nemohly utéct :-) Ale ty podle foteček vypadáš hrozně mlaďounká ;-)
Odpovědět
Mari: Já bych děti hrozně ráda a přítel taky :-). Ale nejdřív škola 8-(. A se svatbou to vypadá tak v horizontu dvou let... A ty taky vypadáš podle fotky dost mladě :-D...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak stara myslim nejsem :-) bude mi 22 den pred svatbou :-) no a malej je certik jak blazen to bude sranda jak tam bude vymetat pod stolama :-)
Odpovědět
Tak to budeš mít nejkrásnější dárek k narozeninám, co? :-) Já měla taky, před dvěma lety, narodil se mi Tobi k narozeninám a vlastně i k Vánocům, jsme o deset dní :-) Emilli, nejsem nejmladší, ani nejstarší, je mi 24 :-D Na vdavky hádám akorát, na dítě možná brzy, ale jsem maximálně šťastnááááááá, takže to přišlo asi akorát ;-)
Odpovědět
Mari: Podle mě je to i na dítě akorát, kdo řekl že děti mají přicházet po třicítce? :-N Já nemít před sebou minimálně tři roky školy, tak chci tak do roka, dvou...
Odpovědět
Jo, máš pravdu a dost rozumu k tvýmu věku :-) Asi záleží na okolnostech, především na partnerovi, s ním jsem byla už dlouho a moc šťastná a přišlo to nečekaně a neplánovaně, měla jsem dobrou práci, která mě strašně bavila a plno plánů, ani svoje bydlení jsme v tu dobu neměli a do té doby to ani neřešili, ale stejně jsem byla šťastná, že nosím miminko ;-) Najednou to všechno šlo, koupil se byt a život si užívám mnohem víc teď s prckem, najednou má totiž smysl ;-) ALe to už jsem trochu vedle od šatů :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No, o šatech už to není no :-D. Ono miminko hodně urychlí, se mi zdá :-D. To by i ta svatba šla hned :-D8-). Já vím, že kdyby se to "stalo", tak přítel by byl šťastnej jako blecha a já vlastně taky a to mi stačí :-D. Nemusím se bát... Ale zatím taky bydlení nemáme, takže bych možná měla mimi chtít co nejdřív :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
haklina: no buďto by si to mohla mít podšité anebo nějakou vrstvu pod tím aby ti nelezly prsa, jako uplně jen krajka by asi nešlo..teda pokud by si nechtěla mít bradavky vidět :-D no a viděla bych ideálně zip anebo šněrování třeba na boku
Odpovědět
janča123: anojá mám tu spodnici. je dobrá,ale ještě jsem jí nezkoušela pod šaty.jediné mínus je,že jakje sešitý ten pas+spodní vrstva+ vrchní (síťka) tak v tom švu to škrábe,ale přelakovala jsem to a je to ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marikka001: to ja asi taky po vanocich , po novym roce budu objednavat... :-) tak je objedname spolecene... :-D a budem spolecne cekat... :-p me je taky 24...teda az 6.1. mi bude...:) pritelovi bude 2 dny pos vateb 32..:) myslim, ze na svatbu je to akorat a ditko bych chtela tak max. do dvou let od svatby... uvidime...:)
Odpovědět
Lluc díky, jsem zvědavá na fotečky se šatama! Přelakovala jako lakem na vlasy =-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak mi psali, ze mi posilaji saty, jsem strasne napjata, jak to dopadne, snad budou v poradku :-( za jak dlouho tak prijdou? Jak dlouho jim to trva? Tyden?
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla: ahojky, podle toho jak to posilaji, vetsinou maji napsano, jk to posilaji a kolik dni to trva, ale myslim, ze z asie tak pocitej 3 tydny...:( ale treba to mas express...:)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka: 3 tydny??? Psali mi to, ale nemuzu to v mailu totiz najit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla: tak jim napis, at ti poslou tracking number, to si pak muzes sledovat, kde se ta zasilka zrovna nachazi a jak se k tobe blizi...:)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka: vidis, to me nenapadlo, nemam s tim zkusenosti, tak nevim :-| a kde to muzu sledovat ? =-)
Odpovědět
marikka - koukala sem na ty tvoje vybrany satky (ty prvni v albu) a sou fakt krasny myslim ze u nich nebudes litovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla: z ktery zeme ti to posilaj, tak si najedes na tu postu pres kterou to posilaj a tam je sledovani zasilek ( jako u nas v CR) a das tam to tracking number a ono ti to napise, ze na ty poste to bylo podano tehdy a tehdy a na tuhle postu to prislo ted a poslou to tam na tu postu a nakonec to budes mit doma... ;-) kupovala jsi to pres ebay? tak mu napis, jak dlouho to priblizne trva nez to dorazi... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka: nekupovala, napsala jsem rovnou prodejci
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla: aha, no tak mu napis zas...:) at ti to posle a jak dlouho to priblizne trva...:)
Odpovědět
Kata267 - díky :-D Ty už máš vybrané šatičky? :-) Kaczko85 - tak to jsme na tom úplně stejně, mému přítelovi bude 14 dní před svatbou taky 32 :-) Pardáááál :-D
Odpovědět
marika- nene ja nemam jen se tady tak pohybuju po diskuzich ;-)
Odpovědět
ale nějaké tipy koukám, že už máš? :-) Nebo máte svatbu v nedohlednu? ]-( :-D
Odpovědět
no tipy sou vzdycky :-D :-D spis sem tak shromazdila to co sem tady videla ze by se mi jednou libilo :-N nejak zatim nepocituju potrebu se vdavat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?