Svatební rozpočet. Na kolik vás vyjde?

Zobraz úvodní příspěvek
Už jste počítali, na kolik vás svatba vyjde? Kolik vás co stojí a kolik budete mít hostů apod.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina No u nás v regionu je to asi taková tradice, že kam jsme přišli, tam jsme většinou nějakou tu stovku dostali. Ale od těch co šli na svatbu tak jen od některých. Ale bylo mi to i pak kolikrát blbé, jak jsem doma koukla do obálky, že nám dali třeba hodně...
Odpovědět
Profilova fotka
@makovaapanenka, @ayenkas - holky, díky moc za vysvětlení. Já o tom slyšela fakt prvně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si precetla kolik vas to stalo / bude stat a mam z toho hlavu v pejru :-o termin svatby mame az pristi rok, takze zatim nemam tak presnej rozpocet jako vy,nezapocitavam pradlo, doplnky ani kadernici.. ale hlavni polozky - fotograf 12tis, kamera 30tis, hostinu nevim cenu jeste ale pro cca 50 lidi v restauraci na urovni (planuju jenom raut, tak aspon na obede usetrim), hudba 50tis... no ale tohle se mi zda nejdulezitejsi, zbytek polozek uz nebude tak hroznejch.. holky, nebojite se treba toho, ze zjistite dva dny pred svatbou, ze vam chybej penize? ja z toho mam dost hruzu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rousinkaa jako že dáš 50 za hudbu? Nebo to je součet?
Odpovědět
Profilova fotka
@rousinkaa @chris_n Taky nevim, jestli rousinkaa kumulativně přičítá a číslo na konci je konečné a nebo jestli chce dát za hudbu 50 tisíc. To už by byla docela přeháňka. My jsme teda měli tady na beremese poměry (z toho, co jsem tu četla názory ostatních nevěst) dost drahou kapelu, ale i tak nás vyšla i z benzínem na 14 tisíc - ne na 50 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall Spíš to sečetla, my jsme měli honorář djům plus ozvučení asi za 16 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @marcelahall myslim to jenom za jednu kapelu, chtela jsem ladu kerndla, ten si bere za 2hod s orchestrem tech 50tis., nakonec ho pry dostanu jako svatebni dar od jednoho z pratel (jsou kamaradi) takze jsme vymysleli nahradni, pritel by chtel Kmetoband, ty si uctujou 1900eu plus cestovny.. takze to vyjde tak jako tak nastejno.. pro nas bude nejdulezitejsi cast svatby prave ta hostina, chci aby se vsichni krasne bavili, pili a jedli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rousinkaa Noo, tak já jsem původně taky chtěla The Frames a nebo Traband, že ano, takže chápu :-) Frames ale nakonec byli drahý a Trabandi neměli už volno. Ale naše kapela nakonec stejně byla úplně nejvíc nejlepší 8-) A kde to chceš prosim tě dělat, že se ti tam vejde Kerndl i s orchestrem?
Odpovědět
Profilova fotka
@marcelahall budu to mit v jedny restauraci, je to tam rozdelelny na dve casti, restauracni a kavarenskou.. ale teda zaskocilas me :) ja porad neco vymejslim, ale jak se mi to tam vejde, na to nemyslim.. ani nevim, kolik cita ten orchestr lidi... no jeste ze mam dost casu vsechno promyslet.. snad ze bych kapelu strcila do ty kavarensky casti, tam by se tancovalo a popijelo a v ty restauracni casti bude jidlo..
Odpovědět
Profilova fotka
@rousinkaa Záleží na tom, kolik jich bude no ;-) Ale neboj, všechno jde, když se chce.
Odpovědět
Profilova fotka
@rousinkaa teeeda, tak to je skoro třičtvrtě našeho rozpočtu na celou svatbu :-o Ale proti gustu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To máš dobrý že 3/4 rozpočtu, tato kapela stojí stejně jako celý náš rozpočet :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@przedswitovaanita no, já bych se s 60 lidma do 50 tisíc nevešla :(
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n No tak to nee no, i kdyby si se snažila sebevíc ;-) A to budete mít 60 lidí na obídek a pak ještě někdo příjde?
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita nebude oběd, zrušila jsem ho. Ikdyž, teď to vypadá, že bude zahradní oslava, tak bych tam mohla někam oběd vmáčknout :-D. Ale idea je taková, že bude odpolední raut, pro všechny.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To máte obřad nějak pozdě? Ale zase ušetříš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita no původně jsem chtěla v poledne, ale asi ho dáme až na druhou ;-) právě kvůli tomu, že vypouštíme oběd... Nechceme, aby 20 lidí někde tři hodiny zbytečně tajtrlíkovalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Tak to jo ;-) My budeme mít oběd zvlášt oběd a pak zbytek příjde na raut. Já jsem byla na dvou svatbách, kde to taky tam bylo a bylo to v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita ono, já taky byla... Jenže to bylo takový nevím no... Nějak se mi nechce, aby mi svatebčani museli tvrdnout na malém městečku, kde toho moc není, cca tři hodiny.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n tak u nás jde hlavně o kamarády a ty to naštěstí vůbec neřeší ;-) oni se rozdělí na dvě party, budou spolu celou tu dobu a pak všichni přijedou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita to je super... Jako já si myslím, že by to ti lidi asi taky přežili. Došli by si na oběd, atd... Ale no... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n Hele je to věc názoru a ať si to každý udělá tak jak uzná za vhodné ;-) Hlavně aby se sešla dobrá parta lidí a bude všechno mnohem, mnohem hezčí ;-) Hlavně aby všechno dobře dopadlo, byli všichni zdraví, vyšlo hezký počasí a ať už bude oběd či nebude, bude to prostě krásná událost ;-) Já mám ale trošku strach, kvůli tomu, že bude svatba v pátek. Jako všichni mě utěšujou, že když tam člověk bude chtít přijít, tak si to volno prostě udělá, ale stejně... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita mě si mamka ze srandy dobírá, že proč to jako nemáme v pátek, že mohla mít alespoň v práci placené volno :-D takhle má smolíka. Já si taky myslím, komu na tobě záleží, tak si to volno udělá. A pokud nebude moct dopoledne, tak přijde později ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n @przedswitovaanita nám 30 lidí někde tajtrlíkovalo, dokonce i příbuzný a nikomu to nevadilo..došli si na jídlo, výlet, odpočinout si a pak jsme se všichni sešli večer na párty... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n To je fakt, hezký přístup. Díky :-) A hlavně to budou vědět skoro 3/4 roku dopředu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova No jasný, proč ne. Ale jak jsem říkala, je to věc názoru a taky hlavně financí (co si budeme nalhávat) :-) Přeci jen jsme skromné ženky a nebereme si ředitele banky, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova tak ono jim nic jiného nezbyde že ;-) my jen na obědě vyloženě netrváme, klidně budeme mít až odpolední raut. A mimo to, je pravda, že tím trochu i ušetříme. Na druhou stranu si ten den užijeme se všemi (na oběd bychom je pozvat všechny nemohli).
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n a to ten raut dáte rovnou v hodinu toho jakoby oběda nebo až večer?
Odpovědět
Profilova fotka
@venena měli bychom obřad cca ve 14:00. Případně bychom všem podávali polévku, ale pak už nějaké grilování (případně prase), obložené mísy, atd...
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita no tak taky to nebyla ale jen otázka peněz,ale spíš toho že jsme chtěli oběd jen s rodinou, v klidu, bez zmatků a tradic a podobných volovin :-) a povedlo se :-) @chris_n no tak my měli obřad od 14hod a "oběd" od 17, takže jsme raut taky mohli mít,ale viz výš. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?