Svatební rozpočet. Na kolik vás vyjde?

Zobraz úvodní příspěvek
Už jste počítali, na kolik vás svatba vyjde? Kolik vás co stojí a kolik budete mít hostů apod.? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě by zajímalo, co jste všichni dělali s těmi kilogramy cukroví. Měli jsme svatbu v srpnu, bylo velmi teplo a kromě pořádné porce svatebního dortu na osobu a pár cupcakes se víceméně sladké nejedlo :).
Odpovědět
Profilova fotka
@androz My měli svatbu v červnu,teplo nebylo vůbec ale 300ks minizákusků zmizelo během chvíle.Všichni šli hlalvně po nich, tak jsem to taky nechápala. Měla jsem je hlavně do výslužek a nakonec do nich nezbyl ani jeden. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stejskalka45 Asi je to o skladbě hostů. U nás moc sladkožroutů není :D.
Odpovědět
Profilova fotka
@androz Většina cukroví šla do výslužek, které jsou na ČM Vysočině tradicí. Před svatbou jsme roozdávali po celé bližší i širší rodině a známých ve vesnici, odkud pocházím. Dále dostali malou krabičku farářka, varhaník, kosmetička, kadeřnice, květinářka, atd. Přímo na stoly to bylo cca 2 kg. Měli jsme svatbní dort sacher, ten se snědl celý a cukroví téměř všechno (celkem bylo 23 lidí) My jsme sladkožrouti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veruveruveru docela mne zaujal ten ohňostroj za 2500, to jste si odpalovali sami? Díky :-)
Odpovědět
Jasně ohňostroj nám odpálil z parku jeden ze svatebčanů:-)
Odpovědět
@happiest_girl necetla jsem komentare pod tvym prispevkem se svatebnim rozpoctem, ale pansky oblek na miru za 25tis. je neskutecny ustrel a jestli vam to takhle nacenili, tak vas pekne natahli:(
Odpovědět
Profilova fotka
@prekri neřekla bych, že je to ústřel, záleží na látce z jaké se šije...můj muž si také nechával šít na míru a mám pocit, že platil víc (ale on si také vybral jednu z nejkvalitnějších látek). Pokud by se spokojil s horší kvalitou, mohl to mít cca za 12tis.
Odpovědět
@weruberu souhlasím s tím, že látka je důležitá:-) a zbytek nikomu nenutím, jen jsem chtěla vyjádřit názor, že kvalitně a u renomovaných osob jde nechat ušít oblek (z kvalitních látek) i za těch 15 tis. :-) ale pro co se kdo rozhodne, je čistě jeho věc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si bláhově myslela, že 120-130 tis. bude stačit a ještě budeme mít rezervu :-D No při lehkém součtu jsem došla k číslu 200tis., což mě celkem položilo. Počítáno je cca 75 lidí na oběd a 90 lidí na raut. Nemyslím si, že bychom někde měli nějaké zbytečné položky, jen na některých věcech nám holt zaleží víc :-) Jen hostina a pití vychází přes 100tis., chci mít krásné šaty, dobrou fotografku, pěkné a kvalitní prstýnky, květinovou výzdobu a už to skáče... Na čem ušetřit? Popravdě nevím :-D Sázím na to, že když budeme všechno platit průběžně, tak to nebude tolik bolet :-D
Odpovědět
@prekri jeji snoubenec je myslim z USA, tak mozna treba ziji mimo cr, oblek se sije v zahranici a cena se odviji od toho. Nas taky bude stat oblek na miru pro zenicha kolem 1000e (a to je fakt jen zaklad, zadny hogofogo), coz v prepoctu tech cca 25tis je. Ja nastesti planuju saty do 100e, tak se to v konecnem rozpoctu vyrovna :D
Odpovědět
Profilova fotka
no my sme povodne planovali garden party s rozpoctom do 80tis, nakoniec to mame v restauracii a dufali sme ze sa teda zmestime aspon do 100 a ked sme si ted spravili rozpocet tak sme na 140tisic, a to sme uz osekali co sa dalo :/ tak uvidime jak to nakoniec dopadne, ale moc happy z toho teda nie som.. nastastie nam rodicia prispeju, ale stejne. no a bude nas cca 50 na obed a dalsich asi 10 ludi vecer.
Odpovědět
Článek se načítá
@bbubble jsme na tom podobně, máme 50 hostů, nemáme oběd, ale raut s tím, že ubytování platíme pouze rodině... dopočetli jsme se na cca 147 tis., ale vzhledem k tomu, že jsme teď změnili termín ze září na únor, tak jsem přesvědčená, že tam spoustu věcí není:( počítám raději 180 tis. a mám z toho depku jako blázen:(
Odpovědět
Profilova fotka
@prekri my sme tiez presuvali zo zari na leden :) povodne sme planovali tiez len raut a prasa ale nakoniec sme kvoli tomu terminu a restauraci dali aj obed - kedze teda garden party nebude. ubytovani platime celej mojej polovici ktora pride zo SK, cca 20 ludi, ale to mame lacne. Vidim ze to mate tiez v okoli, mozem sa spytat kde presne? len za raut je to teda fakt pecka :/ najhorsie ze ale stejne vacsinu - aspon u nas - tvoria take veci na ktorych stejne neusetrime ani keby sme pozvali polovinu ludi.. fotograf, saty, kvety, atd atd
Odpovědět
@bbubble napsala jsem soukromou zprávu:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Chtěli jsme se vejít do 100 000,- ale už teď víme, že pod 150 000,- se nedostaneme :-. :-D :-S
Odpovědět
Sme na tom podobně chtěli sme se vejit tez do 100 000 ale čím dál vic to letí vzhuru.. :-( začínám mít z toho nervy, ale vic mam obavy ze se neco zvrtne.. :-S
Odpovědět
@klarik Dobry den, kdepak ste to meli prosim?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme měli 45 lidí a svatba nás vyšla na 77 000 se vším všudy, i s koupením svatebních šatů, obleku atd. :). Ale teda měli jsme super levné ubytování a pronájem sálu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro 41 lidí cca 91 tisíc všechno
Odpovědět
Pro cca 45 lidí asi 80 000,- a to v tom mám započteno úplně všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Nás bylo 30 a dali jsme 130tis. se vším všudy. Nějaké jídlo zbylo :)
Odpovědět
My máme na hostinu 32 hostů, na raut dalších 20 - 25 a rozpočet máme cca 80 000
Odpovědět
Ale počítáme tam vše, šaty, boty, holiče, svatební koláčky, tombolu, alkohol prostě všechno :-)
Odpovědět
48 lidí, cca 40 000 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
My mame 77 lidi z toho 17 deti bez obeda jen raut, pocitame tak 100-120t. Mame svuj alkohol, klauna pro deti, hlidani pro deti, kapela a vse okolo nevesty a zenicha.....
Odpovědět
@lihy to se nám stalo taky. svatba pro padesát lidí a 100. 000,- :( nechápu jak je to vůbec možné. jídlo stálo normálně, kytky máme ze zahrádky, žádné makronky ani cukrovíčko, to vše pekla máma... nemáme to na zámku, ale u nás na vsi....a přesto :( nejvíc peněz stálo zaplatit catering, stoly, židle a ubrusy. Z tohohle hlediska vyjde určitě levněji mít svatbu někde v pensionu nebo v restauraci. (ačkoliv v penzionu zas musíte lidem platit ubytování. ) ale my nechtěli nikam do cizího, takže i za cenu že obyčejná svatba, domácí veselka bude tak příšerně drahá, jsme do toho šli. nečekali jsme to ale...:(
Odpovědět
My měli asi 55 hostů, svatba stála něco málo přes 80 tis. Mám v tom zapocitane komplet vše, vedla jsem si v excelu tabulku s e všemi náklady. Největší položka bylo jídlo a pití -42 tis. Ovšem zaskočilo nás, že ten zbytek udělal 40 tis. :-x
Odpovědět
My budeme mít cca 25 hostů a máme připraveno max. 70 tisíc. Šaty platí rodiče, já mam obleků spoustu. Fotograf bude synovec profi fotograf. Svatební pochod nám zahraje na kytaru druhý synovec kytarový vrtuos, DJ bude kámoš ex profi DJ. Všechno máme na jednom místě a máme tam svatební apartmá a 2 dvoulůžáky pro nejbližší. Jídlo (oběd a raut) vychází do 900 na osobu, tvrdý alkohol si přinesem za poplatek svůj a hosti budou mít víno, pivo a nealko.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?