Menu Forum

Svatební rozpočet. Na kolik vás vyjde?

3. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 296 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 8. srpna 2016
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
Registrovala se 11. května 2015 na beremese.cz. Přidala 296 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
    Region Praha
 Mě by zajímalo, co jste všichni dělali s těmi kilogramy cukroví. Měli jsme svatbu v srpnu, bylo velmi teplo a kromě pořádné porce svatebního dortu na osobu a pár cupcakes se víceméně sladké nejedlo emoticon.
17. říj v 15:00  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stejskalka45
8
Registrovala se 18. července 2015 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků. Má 7 přátel. Kostelec nad Orlicí, Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
stejskalka45
8
Registrovala se 18. července 2015 na beremese.cz. Přidala 131 příspěvků. Má 7 přátel. Kostelec nad Orlicí, Region Rychnov nad Kněžnou.
 @androz My měli svatbu v červnu,teplo nebylo vůbec ale 300ks minizákusků zmizelo během chvíle.Všichni šli hlalvně po nich, tak jsem to taky nechápala. Měla jsem je hlavně do výslužek a nakonec do nich nezbyl ani jeden. emoticon
17. říj v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
androz (21 r.)
19
    Region Praha
 @stejskalka45 Asi je to o skladbě hostů. U nás moc sladkožroutů není :D.
17. říj v 15:31  •  Svatba byla v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminavons
1
Registrovala se 23. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 198 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
herminavons
1
Registrovala se 23. listopadu 2015 na beremese.cz. Přidala 198 příspěvků.
 @androz Většina cukroví šla do výslužek, které jsou na ČM Vysočině tradicí. Před svatbou jsme roozdávali po celé bližší i širší rodině a známých ve vesnici, odkud pocházím. Dále dostali malou krabičku farářka, varhaník, kosmetička, kadeřnice, květinářka, atd. Přímo na stoly to bylo cca 2 kg. Měli jsme svatbní dort sacher, ten se snědl celý a cukroví téměř všechno (celkem bylo 23 lidí) My jsme sladkožrouti emoticon
17. říj v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weruberu
30
Registrovala se 5. února 2016 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 4 inzeráty. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
weruberu
30
Registrovala se 5. února 2016 na beremese.cz. Přidala 187 příspěvků a 4 inzeráty. Má 1 přítele.
 @veruveruveru docela mne zaujal ten ohňostroj za 2500, to jste si odpalovali sami? Díky emoticon
17. říj v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruveruveru
Registrovala se 25. září 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
veruveruveru
Registrovala se 25. září 2016 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Jasně ohňostroj nám odpálil z parku jeden ze svatebčanůemoticon
17. říj ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prekri
2
Registrovala se 31. března 2016 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
prekri
2
Registrovala se 31. března 2016 na beremese.cz. Přidala 55 příspěvků. Má 3 přátele.
 @happiest_girl necetla jsem komentare pod tvym prispevkem se svatebnim rozpoctem, ale pansky oblek na miru za 25tis. je neskutecny ustrel a jestli vam to takhle nacenili, tak vas pekne natahli:(
18. říj v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weruberu
30
fotoportrét
fotoportrét
weruberu
30
 @prekri neřekla bych, že je to ústřel, záleží na látce z jaké se šije...můj muž si také nechával šít na míru a mám pocit, že platil víc (ale on si také vybral jednu z nejkvalitnějších látek). Pokud by se spokojil s horší kvalitou, mohl to mít cca za 12tis.
18. říj v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prekri
2
fotoportrét
fotoportrét
prekri
2
 @weruberu souhlasím s tím, že látka je důležitáemoticon a zbytek nikomu nenutím, jen jsem chtěla vyjádřit názor, že kvalitně a u renomovaných osob jde nechat ušít oblek (z kvalitních látek) i za těch 15 tis. emoticon ale pro co se kdo rozhodne, je čistě jeho věcemoticon
18. říj v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miskamed
2
Registrovala se 14. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 39 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
miskamed
2
Registrovala se 14. srpna 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 39 přátel.
 Já si bláhově myslela, že 120-130 tis. bude stačit a ještě budeme mít rezervu emoticon No při lehkém součtu jsem došla k číslu 200tis., což mě celkem položilo. Počítáno je cca 75 lidí na oběd a 90 lidí na raut. Nemyslím si, že bychom někde měli nějaké zbytečné položky, jen na některých věcech nám holt zaleží víc emoticon Jen hostina a pití vychází přes 100tis., chci mít krásné šaty, dobrou fotografku, pěkné a kvalitní prstýnky, květinovou výzdobu a už to skáče... Na čem ušetřit? Popravdě nevím emoticon Sázím na to, že když budeme všechno platit průběžně, tak to nebude tolik bolet emoticon
19. říj v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lulu_84
2
Registrovala se 2. května 2016 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lulu_84
2
Registrovala se 2. května 2016 na beremese.cz. Přidala 129 příspěvků.
 @prekri jeji snoubenec je myslim z USA, tak mozna treba ziji mimo cr, oblek se sije v zahranici a cena se odviji od toho. Nas taky bude stat oblek na miru pro zenicha kolem 1000e (a to je fakt jen zaklad, zadny hogofogo), coz v prepoctu tech cca 25tis je. Ja nastesti planuju saty do 100e, tak se to v konecnem rozpoctu vyrovna :D
19. říj v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bbubble (24 r.)
21
Registrovala se 7. února 2012 na beremese.cz. Přidala 143 příspěvků. Má 12 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba bude 20. ledna 2017
    Těrlicko - Hradiště, Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
bbubble (24 r.)
21
Registrovala se 7. února 2012 na beremese.cz. Přidala 143 příspěvků. Má 12 přátel. Region Ostrava.
 no my sme povodne planovali garden party s rozpoctom do 80tis, nakoniec to mame v restauracii a dufali sme ze sa teda zmestime aspon do 100 a ked sme si ted spravili rozpocet tak sme na 140tisic, a to sme uz osekali co sa dalo :/ tak uvidime jak to nakoniec dopadne, ale moc happy z toho teda nie som.. nastastie nam rodicia prispeju, ale stejne. no a bude nas cca 50 na obed a dalsich asi 10 ludi vecer.
3. lis v 10:21  •  Svatba bude v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prekri
2
fotoportrét
fotoportrét
prekri
2
 @bbubble jsme na tom podobně, máme 50 hostů, nemáme oběd, ale raut s tím, že ubytování platíme pouze rodině... dopočetli jsme se na cca 147 tis., ale vzhledem k tomu, že jsme teď změnili termín ze září na únor, tak jsem přesvědčená, že tam spoustu věcí není:( počítám raději 180 tis. a mám z toho depku jako blázen:(
3. lis v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bbubble (24 r.)
21
fotoportrét
fotoportrét
bbubble (24 r.)
21
 @prekri my sme tiez presuvali zo zari na leden emoticon povodne sme planovali tiez len raut a prasa ale nakoniec sme kvoli tomu terminu a restauraci dali aj obed - kedze teda garden party nebude. ubytovani platime celej mojej polovici ktora pride zo SK, cca 20 ludi, ale to mame lacne. Vidim ze to mate tiez v okoli, mozem sa spytat kde presne? len za raut je to teda fakt pecka :/ najhorsie ze ale stejne vacsinu - aspon u nas - tvoria take veci na ktorych stejne neusetrime ani keby sme pozvali polovinu ludi.. fotograf, saty, kvety, atd atd
3. lis v 10:46  •  Svatba bude v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prekri
2
fotoportrét
fotoportrét
prekri
2
 @bbubble napsala jsem soukromou zprávuemoticon
3. lis ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
21. lis v 16:02 • sarkaroberto
Jdi na stranu:   Zruš