Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
tabicek @tabicek tuším,že 240 E na naše asi 6480kč a je vám k dispozice po celou dobu pobytu.) ale stejně ho budeš potřebovat jen na úřadě a ke svatbě,si myslím:)
Odpovědět
Holky,jaký jste si brali balíček u Ellieho?Chceme půldenní focení.Stojí ten balíček za 700E za to?Myslím to 8-)
Odpovědět
Celodenni je mnohem lepsi.
Odpovědět
Ahojky holky, zdravím z Mauritu. Je tu opravdu nádherně, teploučko, palmičky, moře teploučké... Všichni jsou hrozně milý a hodně se starají. Dnes jsme měli mít svatbu, ale bohužel se nekoná :-( Se snoubencem jsme oba dostali střevní potíže, zvracení,... hrůza, takže druhý den ležíme. Doktor nám předal léky a už je to lepší. Ale jsme slabí, takže se svatba musí přesunout :-( . |Protože tu někteří řešíte, kolik si vyměnit peněz a jakou měnu, tak počítejte s tím, že případné ošetření se hradí na místě hotově, s pojišťovnou se to řeší po návratu do CZ. Cena za návštěvu lékaře a léky byla pro představu 5000 MUR. Hotel se nám snaží vyjít vstříc, stále se ptají jak nám je. Také s přesunem svatby se nám snaží maximálně vyhovět. Tak snad nám to na druhý termín vyjde ;-)
Odpovědět
@akivdeh Ježiši, no to se vám to teda pořádne sesypalo!!! Tak ať jste brzy fit a zase v plné síle ;-) Z čeho takové potíže? Nesedlo jídlo, nebo co? A co vám dali za léky?? No teda, to je pech, fakt... Ale určitě si to pak všechno vynahradíte a svatba bude krásná :) Můžu se ještě zeptat, taky jste měnili peníze na letišti?
Odpovědět
Holky, teď budu trošku OT, ale zajímá mně jedna věc :) Když jste věděly, že se budete brát v zahraničí a neplánovaly jste tam (asi logicky :-D) nikoho zvát a pak ani nějakou extra party, řešily jste rozlučku se svobodou? Pokud ano, tak v jakém stylu? Nechaly jste si jí organizovat kamarádkami jako to zvykne být při klasické svatbě (družičky), nebo jste všechno organizovaly vy a také všechno platily vy?? Mně jí totiž chce kámoška zorganizovat, ale je mně blbé nechat placení na ní, protože žádná klasická svatba, kde bych se jí mohla pozváním revanšovat nebude, že jo... Přemýšlím, že jí řeknu ať se na to vybodne, že žádné organizování a prostě si vyběhneme někam zapařit, zaplatím třeba dobrou večeři a pak se uvidí (předpokládám, že v placení nastane střídačka..)...
Odpovědět
@zuzineckah tak my přemýšleli nad svatbou na Mauriciu již minulý rok a udělali si nezávaznou rezervaci.Dál jsme se o tom nebavili..prostě jsme čekali co se nám zrodí v hlavě a přítel nakonec,že uděláme svatbu tady v ČR,tak koncem prosince,když mi volal pan Walter,jsme rezervaci zrušili a začali plánovat veselku:)))hahaha..no a v lednu jsme zjistili,přitom všem plánování..že je toho hodně a že to vlastně ani tak nechceme,nechceme žádný nervy,kdo s kým a jaký pak copak..prostě odletíme za tím naším nejkrásnějším dnem,kde budeme jen sami dva!No tak jsme koupili letenky.. a teď už se jen těšíme!Zkrátka bez starosti. Jen jsme to nikomu neřekli,jen rodičům..zklámání bylo..néé,že nee!Mám k tomu jen nejlepší kamarádku,která mi vše organizuje a zařizuje.Rodíičům jsme řekli,že po příletu je čeká večeře,kde to spolu všichni oslavíme.Jinak s kamarádkami taky naplánuji večeři a nějaký ten taneček :-D
Odpovědět
@yannya to jste se pěkně teda odhodlávali :-D My jsme měli jasno teda hned...akorát to původně měl být jen prodloužený víkend na Santorini, a nakonec je z toho 12 dnů na Mauriciu :-D :-D :-D Asi nejlepší bude, když se zeptám snoubence jestli on rozlučku plánuje a pokud ne (což předpokládám, on není žádný pařmen), tak nebudu dělat ani já a necháme to pak na ty letní grilovačky...
Odpovědět
@zuzineckah z čeho byly potíže fakt netušíme. Ale pže jsme to dostali oba v rozmezí jedné hodiny, tak je to zvláštní. Léky na průjem jsme s sebou sice měli, ale jelikož jsme všechno vyzvraceli, tak nám byly k ničemu. Dostali jsme injekci a tablety proti zvracení, proti průjmu a bolesti (křeče v břiše), antibiotika a na dehydrataci. Co se peněz týče. Máme s sebou eura a na letišti jsme si vybrali z bankomatu MUR- kurz cca: 1 MUR=0.7Kč. Je tu ale fakt nádherně, takže se námi nenechte odradit, proto jsem to nepsala ;-) .
Odpovědět
@zuzineckah tak s tím plánování jsme to měli podobně. Původně jsme taky chtěli prodloužený víkend, ale v Římě a teď jsme na Mauritiu :-)Rozhodně nelitujeme :-D
Odpovědět
@akivdeh neboj, nás neodradí nic :-D snad možná jen ohlášené tsunami :-D :-D Přeji brzké uzdravení a hezky si to pak užijte když bude lépe! A snad nás potěšíš nějakou hezkou svatební fotečkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh brzy se uzdravte a uzijte si to ;)
Odpovědět
Článek se načítá
@akivdeh _Brzy se uzdravte a at uz vam ted vsechno vyjde!
Odpovědět
@martym @martina2904 díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh mimochodem, jake mate pocasi? Objevila jsem informace o 3. Stupni vystrahy na tropickou bouri:..
Odpovědět
@martym jj, objevilas správně- cyklon. Ale ani ten nás neodradil a včera jsme byli oddáni ;-) Jen jeden den byl velmi silný vítr a celý den déšť. Ale na hotelu to měli zmáknuto.
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh no tak moc gratuluji!! At uz Vam vse vyjde ;), a v jakem jste hotylku?
Odpovědět
@martym děkujeme :-) Byli jsme v Le Victorii. Teď trošku cestujeme, takže střídáme levnější ubytka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh taky jedem do Victorie, uzijte si to ;)
Odpovědět
jj, všimla jsem si v tvých fotkách ;-) Kdybys měla nějaké dotazy k Le Victorii, tak se klidně ptej :-) Jsou tam hrozně přátelští a milí, ve všem se snaží vyjít vstříc.
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh zajimalo by me, jestli ti nabizeli moznost svatebni kytice z frangipanu, tech jejich drobnejch kyticek :)
Odpovědět
@martym jj, po příjezdu si s vámi dá koordinátorka schůzku, kde s vámi probere svatbu celou. Ke kyticím ti dá katalog s cca 30 kyticemi. kytice jen z fragniponi (bílo-žlutých) tam je :-N . Taky jsem ji chtěla. Ale zavolala do květinářství a prý ta kytice není k dispozici. Nechápu proč, když všude okolo to právě teď kvete a voní. Nakonec jsem si vybrala jinou. My jsme měli koordinátorku Devinu a ta mi osobně přišla taková laxní, že se ji nic moc nechtělo řešit, jen si to chtěla nějak odbýt- prostě každý druhý den svatba je asi otrava- tak na mě působila. Měla jsem možnost se setkat i s Marisou a ta mi přišla "lepší"- každou drobnost vyřídila, hned zvedla telefon a bylo. Podotýkám, že žádné zvláštní přání jsme neměli, ale kvůli odložení svatby se to trošku zkomplikovalo. Takže když budeš trvat na fragniponi, tak ti je snad seženou :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh ahoj, my taky nemame zadny pozadavky. A jaky byl oddavajici? Ok? Pritel moc neumi anglicky, ale nechteli jsme prekladatele, tak doufam, ze ten slib jde zvladnout ;)
Odpovědět
@martym jo tak to byla docela sranda. Oddávající byla milá. Papíry se vyřizují den dva předem, kde bude stačit, když rozumí jeden. Při obřadu se po oddávající jen opakuje. Občas jsme jí nerozuměli nějaké slovíčko, tak jsme to nějak zamumlali. Toho se nebojte :-) Slib jsme si u koordinátorky vyžádali předem, i když oddávající na úřadě řekla, že na hotelu nám koordinátorka dá slib předem a můžeme si vybrat, který chceme.
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh no tak to ho uklidním, je z toho cely nesvůj :) díky za info :) a co jinak doporučuješ za výlety? Na Mauriciu budeme od soboty ráno do neděle večer, tak toho chci stihnout co nejvíc, ale není moc času...
Odpovědět
Ahojte baby, budeme mat svadbu 28.3.2014 v hoteli Le Mauricia, nebude tam nahodou niektora vtedy? :)
Odpovědět
@martym Ahoj super je Chamarel :)) a na celý západ a jih :) pláž u hory Le Morne ;) to tam budete jen 2 dny?
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik ahoj, ne, napsala jsem to blbe, v podstate devet dni, ale prijde mi to kratky na to vse co chci videt.. V sobotu dopo priletime, v nedeli to taky na vylet asi nebude, abychom se rozkoukali, mozna ten katamaran, v pondeli na urady, v utery svatba, pak zbyvaji ctyri dny.. Dva dny myslim autem po ostrove- lvi, zelvy, chamarel atd. Jeden den chceme na rybolov- skoro manzel je vasnivy rybar ;) no a na koupani a relax na plazi moc casu nezbyde ;) plaz u le morne je urcite nadherna, chtela jsem tam jet, ale pak jsme se rozhodli, ze sebou vezmeme i nase maminky a tak jedem do Victorie, prece jen to vyjde levneji.. Dik za tip
Odpovědět
Zbylo nám 1000 MUR (Mauricijských rupií) nabízíme výhodně k prodeji :-) Pošleme doporučeně poštou nebo osobně po domluvě :-D
Odpovědět
@akivdeh Ahoj, chtela jsem se zeptat na fotografa - koho jste nakonec meli? A ty MUR bych mozna od vas vzala. Jaky mate kurz? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?