Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@genevieve Ahoj, omlouvám se, že píšu tak pozdě, vzhledem k datu vaší svatby. Ale chtěla jsem se zeptat, jestli je v hotelu i nějaká manikůra. Máme termín až po polovoně pobytu, tak by to chtělo aspoń na fotkách vypadat dobře :-)
Odpovědět
@martina2904 šaty,boty mám :-) ale hledáme pořád toho fotografa. Jinak to moc neřešíme. co vy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@akivdeh ahoj, ja je mela poskladane v tasce jako prirucni zavazadlo, jedna holka je mela na raminku a letuska ji nabidla ze ji je povesi nekde u nich vzadu, aby se nepomackali, vratila ji je az pristali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@yannya ahoj, my meli fotografa Elieho a video delal jeden kameraman domluveny z hotelu, kvalitu videa jsme cekali horsi, ale pokazde u nej brecim, tak je myslim fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@inatali1 ahoj, tak my byli v tom Dinarobinu, kdybys mela dotaz, v Lux le Morne byla @torpen
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ahoj, jedu do victorie v dubnu, nejake tipy a rady pro svatebni den? Diky :)
Odpovědět
@martym gratuluji ke svatbe:-).mas se na co tesit! nas svatebni den,byl uzasny,vsechno probehlo bez problemu,hned druhy den jsem chtela vse opakovat,jak se mi to libilo :-) :-). My meli koordinatorku Marisu,muzu Vic nez doporucit,je skvela !!!! Jeste je tam Giovani,ale na toho jsem behem naseho pobytu moc pochval neslysela,tak nevim :-(. Urcite si pribal lak poradny lak na vlasy,Muj uces vupadal trosku jinak uz po hodine :-( nastesti to na fotkach vypada,tak ze to tam patri :-). Obrad jsme meli v 16:30,po 12h jsem dostala vlastni pokoj ,kde jsem ve 13:30 mela sraz s pani na vlasy a make up . Kdyby te jeste neco zajimalo,tak se kidne ptej :-). Jo a oddaci list,jsme meli druhy den na pokoji ,Takze super !!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 diky moc za info. :) je fajn, ze je victorie blizko port louis, tak asi i proto tak rychle ten oddaci list. cetla jsem, ze v nekterych hotelech byl navic slib a v jinych ne. Pritel na tom neni nejlip s anglictinou, ja umim skvele, tak jsem nechtela navic prekladatele.. Pritel je ale nervni, jestli to zvladne, byl popr. K dispozici dopredu, nebo moznost dat vlastni slib v cestine? Diky
Odpovědět
@martym Ano ,taky si myslim,ze to byl ten duvod:-). Ano rekni dopredu koordinatorce a ona ti da stranku se slibama,pak ji das vedet,ktery jste vybrali a je to :-). Je tam moznost si rict I neco v cestine. Neni to tezke,staci poprosit oddavajici at mluvi pomalu :-). Rekni priteli at nestresuje :-) :-) .
Odpovědět
Holky,žádný stres já ani přítel neumíme ani slovo.V říjnu jsme byli v Paříži a šlo to,ruce-nohy :-D ale je fakt,že teď si berem tlumočníka,přece jen svatba:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 To mu říkám pořád, ale ono se to nějak zvládne :) Nechtela jsem tlumočníka, aby tam nebyl zbytečně další člověk, nejsme moc rádi středem pozornosti...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky máme celkem problém sehnat bílé letní kalhoty pro mýho chlapa. letíme na konci března, tak snad se nějaká jarní kolekce objeví, kde jste sháněli? Plánuje bílé kalhoty + košile. Jinak se oblíká sportovně, takže nemám ponětí, co se mu bude líbít :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@nikus30 Nikus jaky byl dresscode na vecere ve Victorii? Byly nutne dlouhe kalhoty u chlapu? Diky
Odpovědět
@martym vsechno zvladnete bez problemu! :-) Ano u chlapu na vecere dlouhe kalhoty ,kratke na vecere nenosil z chlapu nikdo ! Rikali nam ,ze u chlapu I uzavrene boty,ale videla jsem I v zabkach :-). Ja nosila,saty ,sukne,jednou jsem mela takove ty dlouhe letni kalhoty a jednou 3/4 kalhoty ,v riflich tam moc zensky nechodili:-).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky neletíte některá 28.2 nebo začátkem března? Máme hotel Le Canonnier, jedem jen na svatební cestu
Odpovědět
Profilova fotka
@denisa219 my letíme až měsíc po Tobě..
Odpovědět
@hud093 Jsme na tom hodně podobně, já mám šaty, ted řešíme doklady,překlad dokladů a taky fotografa. Boty a oblečení pro přítele vyberem až budou v obchodech jarní kolekce a na prstýnky už jsme také koukali - máme nějaké vybrané,ale ještě neobjednané.
Odpovědět
@pastellka Ahoj, já jsem se na manikůru neptala, sama jsem si jen nalakovala nehty, ale jsem si jistá, že jsou schopni to v hotelu zařídit a případně ti nějakou manikérku sehnat. Já zas chtěla svatební malování hennou a to taky zařídili:)
Odpovědět
Tak holky,to je boj s těma fotografama!Ještě,že jste tak perfektní-anetkaerik,nikuš30,bromlegirl!!! Děkuji moc za každou odpověď,nejradši bych vás místo toho vypisování vzala na večeři a bylo by to rychlejší a příjemnější!
Odpovědět
A co svatební oznámení dělala,jste některá?Nějaké originální Mauricijské?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@yannya čaukyy , to oznameni taky uz chci pomalu vymýšlet.. bereme se v Květnu :-) Napadá tě něco? :-N
Odpovědět
@inatali1,no jako mám představu s naší fotkou z Mauricia.Ale ráda se inspiruji,ještě jsem nic neviděla.
Odpovědět
Profilova fotka
@yannya Chcete to oznamit tedy az po svatbe? .. ja chci oznameni pred svatbou ..postou.. a po svatbe poslu z Mauri predem nachystany oznameni kde pridam jen druhy den fotku hned jak ji dostanu a odeslu emailema atd. :)
Odpovědět
no to právě nevím:)ješte jsme se nedohodli..a jedete přes BM?Do jakého hotelu?A fotograf?
Odpovědět
Profilova fotka
@yannya Anoo přes BM :-) Hotel jsme vybrali Dinarobin a už se nemůžu dočkat :-D Fotografa Billy Chan .. Jeho fotky se mi líbí víc než od Daniela nebo Elli.. Vy jste vybrali koho? a hotel? na jak dlouho tam budete ? :-) a Kolikáteho máte datum? :-)
Odpovědět
My taky BM,svatba bude 19.9.2014 v Le Victoria a letime tam 14.9,na 8 noci;)máme doma dvě děti..tak aby se nám dlouho nestyskalo;)už jste platili letenky?Na kolik vas vyšly? My máme fotografku zatím Má line,ale blokle mám i Backlight.Ještě se trošku rozhodují,ale přítel ma jasno,chceMayline-prej jsou vvietnamky moc šikovný,vtipalek:)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Diky moc za info :) koukala jsem na Tvoje fotky v referencich na bluemarlin, nadhera. Uz se tesim, a diky za tip na lak na vlasy, mam jemny blond vlasy tak v tom vetru to bude potreba ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@martym Já chci taky tip na lak na vlasy!! :D @yannya Dnes zítra vybereme přesný datum a už to objednáme.. ještě pořád přemýšlíme jestli květen nebo červen .. Aaah Mayline? a je na ne nejaky odkaz? mrkla bych na ně! :-) Letíme na 14 dní.. možná ještě pár dní přidáme, protože toho chceme hodně podniknout :-D
Odpovědět
Pan Walter,mi říkal že květen a září,jsou jedny z nejhezčích měsíců,tak ti to třeba pomůže ve výběru:) My jsme si dali datum 19.9.,protože já mám narozky 19 a přítel 9,tak nám to tahle vyšlo:) JJ Mayline,mrni na fotky od anetkaerik-mají tam i sesříhané kratičké video,má to to na profilu. Jinak mayline.mu,super spolupráce a 350E fotky a 50E za ten sestřih fotek s písničkou-moc hezké. Backlight jsou na nás drazí fotky 675E a video 625E.Ale jsou taky úžasní!
Odpovědět
Profilova fotka
@inatali1 jen vseobecne, vzit si svuj lak, ja ho jinak vubec nepouzivam.. Poradne si zpevnit uces- moc to pry nikus nedrzelo ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?