Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@nikus30 Ty jo kůň! A necháš mě projet? Ne, si dělám srandu :-). Jinak hlásím, že jsem si dneska koupila nové šaty, takže mám dilema a nevím, v čem ti to odsvědčim :-D
Odpovědět
@nikus30 Se mi to odeslalo 2x, s tím novým mobilem ještě pořádně neumím :-). Tak kůň by byl super, byste měli krásné fotky. Já se raději projíždět nebudu, abych tam pak nepadala o berlích :-). Jsme byli dneska v Německu, měli docela slevy, jsem Pavlovi říkala, že nic nepotřebuju a on pořád ať si něco koupím, tak mám šaty a tričko,:-). Pavel si ze me dela srandu, ze pry budeme muset prohodit loznici se satnou, aby se nam tam ty hadry vesly. Asi budu muset udelat cistku a vyhazet, co uz nenosim. Jo a Pavel si koupil bílé kalhoty ak tomu tričko. Kalhoty jsem ho donutila koupit, nechtěl bílé, ale vysvětlila jsem mu, že k moři se hodí, jsou takové sportovní. A co vy a kalhoty?
Odpovědět
@alneha tak to jste urcite dobre nakoupili,,tady uz slevy pomalu konci,uz jsem zahlidla v obchodech kozacky :-| . Ja vzdycky ,co uz nenosim tam na charitu,taky to budu muset zase projit. My a kalhoty ,porad nic ,jste nam mohli jedny vzit :-D
Odpovědět
@nikus30 Jo, nakoupili jsme super, ty kalhoty za 19 eur, takže super cena. Jinak ty moje šaty jsou světle bežove, krajkove, bez raminek. Tak uvidím, které si vezmu, ty první jsou takové elegantní, tyhle jsou romantické:-). Jo a jakou budeš mít kytku?
Odpovědět
@alneha nooo tak to je super cena ! saty zni super ,urcite jsou krasne . Kytku nevim,vyberu az na miste ,co mi daji na vyber ;-) ale chtela bych trosku do fialova.pry by to v zari nemel byt problem,tak uvidime :-)
Odpovědět
@nikus30 tak fialové šaty nemám, abych se ti sladila s kytkou:-D . Si dělám srandu :-). Ale bylo by to hezky :-). A jak bude oblečený ženich, teda v případě, že seženete kalhoty, jinak půjde v trenýrkách, ne?
Odpovědět
@alneha to mas pravdu ,to by bylo hezky .Co vis ,co ja vyberu ;-) Prosim te ,nestras me ,ja uz zacinam byt nervozni ,za to zenich je uplne v klidu a to nema ani boty,coz by nebyla takova tragedie,bez bot .A vcera z neho vypadlo,ze chce i novou kosili,takze to bude jeste zajimavy ;-) Kazdopadne ,nic formalniho jako oblek ,kravata atd... Pokud mozno vse v bile,max kalhoty lehce kremove,nebo ivory neco takoveho,ale ne moc tmave.
Odpovědět
To je fakt, třeba se ti tam nakonec bude líbit úplně jiná kytka :-). Mne by se k tvym satum libila bila kytka, bylo by to takove jemne. Mas na satech krasne zdobeni, tak aby vyniklo :-). Tak to je jako u nás, Pavel byl taky pořád v klidu a nakonec si jel pro košili dva dny před svatbou :-). Určitě něco seženete. Chtěla bych Pavlovi koupit ještě nějakou bežovou košili, tak uvidím, jestli něco seženu.
Odpovědět
@alneha :-) tak treba bilo-fialovou hi hi .Koukam,ze to bude asi vsude stejny,ti chlapi maji na vsechno cas ;-) Urcite sezenete,kdyz tak pojedete zase do Nemecka :-) Ale mame pokrok,objednane boty do vody,tak snad nam budou:-)
Odpovědět
@nikus30 tak na ty boty do vody jsem dneska úplně zapomněla :-). A hlavně Pavel mi pořád tvrdí, že je nechce, tak ať si děláco chce, už jsem vzdala mu to vysvětlovat :-). Koupím boty jen sobě a holkama a už vidím, jak tam hned druhý den shánime boty. :-)
Odpovědět
@alneha no vidis :-) to je sranda s tema chlapama :-D Co fotky ? ja jsem strasne natesena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 zlato povedlo se ti stahnout to video?:-) jinak jen technicka, nam rekly, ze kratky kalhoty jsou u chlapa zakazany:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka zlato nepovedlo ,uz ani nevim kolikrat jsem to zkousela :-( tak nevim ,jsem se tak tesila :-). No ja vim , ze na vecere nemuzou mit kratky ,nebo nemeli by mit ,takze to na obrad je asi stejny ,předpokládám .
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jj, na svatbu byl stejny dresscode jako na vecere:-) tak az budu mit to kratky, dam tam aspon to sesmikany:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 v le Victoria mi I ty vecere prisly uvolnene. Zadny pevny dress code tam nebyl. Chlapi normalne v dzinach a triku,ja taky trictvrtecni dziny s tunikem a tak. ..zeptej se Marisy ;-)
Odpovědět
@rozzaarka ok ,tak aspon to sesmikany,ale je to skoda :-(
Odpovědět
@bromlegirl ok,nam rikali , ze chlap dziny na vecu mit muze ,ale ne kratky ,stejne tam bude na vecer chladno :-) tak jsem bezela jeste dokoupit maxi dress:-)
Odpovědět
@vbakosova ahoj, tak jsme byli v Lacoste a kalhoty super!i i cena :-) jen pritelovi byly delší,tak jsme zkusili skočit jeste vedle do Gantu a nakonec koupili tam,abyste je nemuseli nechat upravovat,byly taky ve slevě..moc děkuju i tak,už jsem trosku klidnější,ze uz něco ma :)))) jeste boty to uz snad bude lehčí sehnat ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Jeeej super! Tak to som rada,ze sa to podarilo. Vynimocne si zajdem do tychto obchodov,ale skor zo zvedavosti pre ispiraciu prip.zaslintat, pretoze mi obcas tie ceny pridu trosku moc,ale obcas sa zadari ;-) . Ked my sme kupili nohavice,tak som mala pocit,ze tam snad na nas cakali , tak milo som bola prekvapena... :-P My uz teraz len poriesime zdravotne poistenie, za dva tyzdne mi bracho prinesie snubaky a myslim,ze mame vsetko. Dokonca s vybavou budeme mesiac do predu :-), to by sme uz mohli ist teda skor ;-). Hodne zalezi na tom ako sa mu dari pri zhanani a vybavovani,to ten stres aj z toho mala celkom rastie. Kazdopadne neboj aj ty budes este houpat nohama a cakat kedy pride ten velky den :-). Drzim palce.
Odpovědět
@vbakosova děkuju,jsem rada,ze jsme se vydali,dostat chlapa do obchodu-uz to je úspěch :))) ale byl rad z uspechu i on ;) přesně ty ceny jsou kolikrát nesmyslny,ale ve slevach to i ujde:) tak to je super,to uz byste mohli letět:) no ono uz to uteče..:) ja doufám,ze my to v průběhu srpna taky vse doresime/sezeneme a záři uz bude o nereseni a užití si rozlucky :)))
Odpovědět
Holky, chci se zeptat-hudbu stačilo mít s sebou na flash disku?:) ..pak jeste kdo byl ve Victorii-hrala tam hudba resp.jestli je tam moznost nejakyho tance popr. pobliz :)) děkujuuu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 to je super, ze mate konecne kalhoty:-) letos byly bily veci boj i pro me:-) a vrsek bude mit co?
Odpovědět
@rozzaarka viď,bych neverila,ze v lete bude problém sehnat bily kalhoty:) asi uz je to i prebrany..sehnali jsme i bílou košili v tom obchode,tak to rovnou zkusil dohromady a sedlo mu to:)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 tak mas o starost min:-) to je dobre:-) ono je kolikrat problem sehnat hodne veci, i kdyz to vypada, ze vyber je obrovsky:-)
Odpovědět
@rozzaarka přesně tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ve Victorce meli ve venkovnim baru zivou hudbu kazdy den. Klidne si tam po svatbe budete moct zatrsat. Budete sice stredem pozornosti, ale to je ti v ten den uplne jedno. ;-)Jedna francouzska svatba to tak taky udelala. Jinak nam na svatbe tancili ti jejich tanecnici (saga) a byla to naprosta bomba! ! Ja zeru ty jejich rytmy. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 myslim, ze hudbu ( tech 5 vybranych pisnicek) vyzadujou na cd :-)
Odpovědět
@bromlegirl @miskule666 pravda ,pravda hudba na CD ,jsem se ptala:-)
Odpovědět
@bromlegirl tak super! Když to sedne,tak myslím,ze to rozjedem,to my umíme :)))) děkuju za info:))
Odpovědět
@nikus30 děkuju :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?