Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rozzaarka no snad nikdo ,pak dej vedet :-)
Odpovědět
Tak nám asi přišel oddací list, to jsem ani nečekala, že to bude takhle rychle...ve schránce byl lísteček od FedExu, nic jiného nečekáme, tak to bude asi ono:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede to by byla rychlovka... nekdo tu psal, zep osta chodi kolem 2 tydnu, ale fedex to ma asi rychlejsi:-) my uz byli vcera na matrice a cekame na cesky oddaci list:-)
Odpovědět
@rozzaarka No, já už se loučila s tím, že to snad stihnu o prázdninách, ale třeba možná i jo:-)
Odpovědět
@vede Nestihnes :-) Matrika je tak mesic, nova OP jsou 3 tydny a az pak muzes zacit obihat vse okolo 8-)
Odpovědět
@alfred1 Já myslela překlad, vyřídit matriku tady a poslat do Brna...Je mi jasný, že doklady budou později...Čekala jsem, že to přijde tak za 14 dní, totiž. A kus srpna tu nebudu. Jinak obíhaček jsem napočítala 13 (nepočítám pouhé nahlášení u doktorů a tak a nepočítám do toho pas, na ten zatím kašlu), ještě si můžu nechat příjmení, že? :-D Je to strašný.
Odpovědět
@vede Pravda - jeste preklad tak tyden. Obihani je dle toho co mas nebo co delas :-) Je toho docela dost. Doktor me vlastne ani vubec nenapadnul...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede taky mam seznam jak krava, kam budu muset. premyslim, ze to jeste ted vsechno obeslu mailama, treba mi nekde reknou, ze jim to staci poslat nascanovany:-) za to nic nedam:-):-) nebo vytisknu zadosti, prilozim kopii novy obcanky/oddaciho a poslu. Mozna jsem naivni, ale treba to pujde:-) jsem zvedava, jak se budes podepisovat na tu zadost... pani trvala na tom, ze uz jsem Kratochvilova:-)
Odpovědět
@alfred1 Doktoři mě napadli jen proto, že se mě včera doktorka na preventivce ptala. Brácha jí vykecal, že jsem se vdala:-) No, netěším se...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede doktory budu menit postupne, jak k nim budu chodit:-)
Odpovědět
@rozzaarka To je jasný, proto je nepočítám:-), nepočítala jsem ani školu...i tak je to hrozný číslo. Jinak tady máme na matrice takové "milé" paní, tak se úplně děsím toho, co tam bude...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede 4 strankovy formular:-) tes se:-) vemte s sebou i pasy. pochopila jsem to tak, ze to je proto, aby nam usetrila 100 za kazdeho tim, ze tam dame cisla pasu a ne OP, protoze overeni totoznosti pas - op se pry plati. mozna jsem to pochopila blbe, ale proste chtela cisla pasu, aby nam usetrila 200:-) a urco vemte rl, opisuji se tam udaje otec matka a hlavne informace o svedcich. Jaky mas ten seznam? Mam jich trochu min, tak se desim, co jsem kde zapomela:-D
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka já mám ŽL, takže mám ještě ŽÚ, FÚ, ČSSZ, tam se všude musí do 8 dnů hlásit změna. Někdy jim do jde přes ten jednotný formulář, ale někdy ne, tak uvidíme. A pak mám taky 4 platební karty ve třech různých bankách. No a zbytek klasika: řidičák, stavebko, penzijko, životko, telefon, pojišťovna a možná jsem na něco zapomněla... Píšeš, hlavně informace o svědcích. To je zajímavé, když nejsou potřeba. I já sama jsem si do toho Brna volala. Máme je samozřejmě pro jistotu, protože vím, jaké paní tu sedí, ale možná budou mít problém s čitelností :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@vede do toho formulare se vypisuji udaje o svedcich. kdyby nebyly, rikala neco o nejakym prohlaseni, ktery by se muselo sepisovat... je to v ty zadosti. ja nemam telefon:-D
Odpovědět
@vede @rozzaarka holky nevite jestli se na tu matriku v Brne muze potom osobne ? Zkusím to asi zjistit .
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 tak to netusim, ale podle me jo... na jejich strankach to urcite najdes:-)
Odpovědět
@nikus30 To taky nevím, nepátrala jsem po tom.
Odpovědět
@rozzaarka @vede i tak díky holky 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Pristi tyden jedu s tatou do Nemecka a marne tapu, na jake jmeno si mam necht uzavrit pojsitku. pani na matrice mi rekla, ze uz jsem vdana, ale to bych mela pojistku na jmeno, ke kteremu nemam absolutne zadny doklad:-) a kdyz to udelam obracene, uz vidim, jak se pak s nejakym blbcem v pojistovne dohaduju:-)
Odpovědět
Dotaz... nevím, jestli se tu o tom už náhodou nepsalo...chci se zeptat, při přestupu v Dubaji, je čas na pokoukání po obchodech nebo je to časově tip ťop na přestup? :-)
Odpovědět
@alneha no tak ja doufam,ze cas trosku bude ;-)
Odpovědět
@alneha casu je az az, v pohode na projiti vsech kramu dvakrat :-)
Odpovědět
@alneha Cestou tam času dost, cestou zpět ještě víc. Akorát energie nebyla.
Odpovědět
@rozzaarka Tak na pojišťovnu (VZP) stačí poslat nascanovanou novou občanku mailem. Dnes jsem tam byla kvůli příspěvku na očkování, tak jsem se rovnou zeptala. A do zahraničí bych se pojišťovala na jméno, na které máš nějaký doklad. Ale asi je lepší se zeptat někde ofic.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede na ozp taky:-) uz jsem to zjistovala na netu:-) ale dik moc:-) pojistku vyresim taky na miste, az to budu vyrizovat:-)
Odpovědět
@nikus30 ahojky,taky vám psal pan Walder ohledně těch RL? -zmeny ..
Odpovědět
@nikus30 *Walter ,preklep :))
Odpovědět
@miskule666 jj psal ,dobry co ?? My už máme všechny papíry na Mauriciu ,takže se na Nás vztahuje ta výjimka . co vy ???
Odpovědět
@nikus30 Na nás taky díky bohu:)) máme je tam asi 3dny :D já měla RL ztracenej a v květnu mi vydali novy,tak bych ho jinak vtipné musela nechat udělat zase znova..tak aspoň,ze tak.. to obíhání bych zase nechtěla absolvovat :)))
Odpovědět
@miskule666 no prave ,to obíhání ,to by me kleplo .a jeste ja se do ČR moc nedostanu ,tak jak bych to vyrizovala nevím .my už je tam máme asi 2 mesice . Už jen par tydnu hi hi ,ja už se tak těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?