Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 koordinatorka si s vama tak 2 dny pred svatbou sedne a ukaze vam album, ze ktereho si budete vybirat kytku , dort. Ja si vybrala mix gerbery, frangipanu a myslim ruzi v ruzove barve a par kvitku frangipanu, coz je jejich typicka retina, budu mit ve vlasech. Muzete si vybrat primo z alba nebo ji popsat co chcete nebo ukazat obrazek. dort bude 2 patrak ...bily se ruzovyma kvetama. my si vybrali fruit cake (takovy ten ze suseneho ovoce) , ale mate na vyber i cokoladovy na ktery my moc nejsme. :-) Pro me saty si v 10 rano prisel jeden chlapik na vyzehleni. Ja se budu oblikat v jinem pokoji, muj se bude pripravovat v nasem. Ve 2 si pro me prijede taxik a zaveze me do toho vedlejsiho hotelu Le Meredien ci jak se jmenuje a tam mi budou delat vlasy a licit. Ve 3 prijde Fotograf a v 5 mame svatbu. Jsem nervozni ... mam fakt tremu!! ( porad litam na zachod :-)) Pocasi je zatim pekne, ale do 5 je daleko takze uvidime :-)
Odpovědět
@bromlegirl To je dokonalé tyto reportáže přímo z místa. Přeju, ať se dnes vše vydaří.
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka neboj. My byli na tom jako vy. Vsechno na posledni chvili. Pokud nesezenete boty, vzdycky je tam varianta jit naboso :-D plus tady pobliz maji outlety ( tak si objednas taxika...i kdyz vsechno leze do penez), kde si vsechno muzes dokoupit.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl nejvic outletu a supermarketu je v Grand Baie ( nemam sajnu, jak se to pise). Taxik tam a zpet stal 1500 Rs. Pokud si to tu chcete procestovat tak pujceni auta je vyhodnejsi nez taxik. Pronajem auta na den je zhruba 2000 Rs a cesty i znaceni jsou jednoduche. Nemyslim, ze se tady clovek muze ztratit :-) ty verejne plaze okolo ostrova jsou krasne a ta barva more.... Cesta z letiste na severni pobrezi je ale celkem kulturni sok. Port Louis opravdu moc pekne mesto neni. ( aspon my jsme moc peknych mist v centru nevideli)... Ale je mozne, ze tam jsou. Nektera mista jsou fakt dost chudobna... Pobrezi ale nadhera!!! A lidi jsou strasne pratelsti a mili. A mlade holky z Mauricia jsou nadherne!!
Odpovědět
@bromlegirl teda,ty jsi úžasná i ve svatebni den podavas takové informace :-))diky !! Koukám ,ze ceny masáži atd.jsou skoro stejne jak u "nás " v Irsku :-) s dorty teda nevim ,kdyby tak byl a čerstvým ovocem:-)) jinak my mame v planu si auto určitě půjčit ,tak pak az se vrátíte ,se te poptam:-) uz se nemuzu dočkat fotek ,hezky svatebni den :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Ahoj, doufam, ze vse klaplo podle predstav:-) jsi skvela, jak nas vsechny informujes:-):-) ted uz jen uzivarna zbytku dovolene:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taaaak...a je po svatbe!!! A ta byla, panecku :-) S mym - ted uz manzelem- jsme se shodli na tom, ze se to da tezko popsat slovy . Cele odpoledne probehlo na jednicku co se tyce vsech aspektu. Museli jste na nas asi hodne myslet, protoze pocasi bylo nadherne cely den. Vsechno krasne zorganizovane do posledniho puntiku. Svatebni den popisu trochu detailneji o neco pozdeji, ale sumasumarum bych svatbu popsala asi takto: romanticka s velkym R, kouzelna, osobni, zrelaxovana , plna barev, originalni, pratelska, jedinecna.... :-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makeup a uces: je dobre si s sebou vzit obrazek ucesu a typu naliceni. Budou se podle toho ridit. Urcite se nebojte jim rict, kdyz neco neni podle vaseho gusta. Kdyz mi delala muj puvodni uces podle obrazku, ktery jsem si prinesla, tak jsem ji po 10 minutach zastavila, pac mi to nesedelo a uces byl vyssi nez jsem predpokladala, takze jsem vypadala jako postava z Hvezdnych valek :-) a vlasy jsem mela prostrihane do vrstev, takze to nebylo idealni. Veenah mi pak navrhla jinou variantu a bohu dik za to, pac vlasy i pri vetru hezky drzely. Make up- v uvodu jsem ji ukazala obrazek a pak uz ji nechala volnou ruku. Liceni je silnejsi nez za normalnich okolnosti, ale tak to ma byt, protoze na fotkach to vypada lip. Taky ma clovek na sobe vice pudru, ale to na fotkach neni videt vubeca hlavne se clovek neleskne. on se stejne ten pudr behem pul hodinky vstreba, smicha se s pleti a pak clovek vypada prirozene. Ty kosmeticky maji zkusenosti se svatbama v horkem prostredi, takze jim muzete verit.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kytka: Tak to bylo pro me prijemne prekvapeni. Kytku jsem si nemohla vybrat krasnejsi. Ta totalne predcila me predstavy .... coz je samozrejme vec osobniho vkusu :-) nemohla jsem se na ni celou svatbu vynadivat. ... :-):-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Saty: tak pro ne si prisel personal v 10 rano, aby je mohli vyzehlit a pak mi je po vyzehleni povesili na raminko do meho svatebniho pokoje ... pripravene pro fotografa a pro me o neco pozdeji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Tak hoooodne stesticka a lasky do manzelstvi:-) snad se vse vyvede tak dobre, jako svatba:-) hrozne ti preju, ze vam vse vyslo. kez je vsechno tak dokonale i pro nas:-) das az se vratite fotecky? jsem moc zvedava na kytku:-) dali ti vybrat i nejakou fialovou variantu? Jsem na ni ujeta a moc bych ji chtela, ale moc neverim, ze nam ji nabidnou, tak je ruzova jako varianta c.2:-) nebala ses ze ti ty saty znici?:-D ja se desim uz ted, jak je budu zehlit, natoz je nekomu sverit:-)
Odpovědět
@bromlegirl ahojik,take hodne stesticka do manzelstvi -:) super,ze vcera vse klaplo !! Uz se fakt nemuzu dockat Vasich fotek,kde jste nakonec meli obrad?? Ten altanek tam na plazi,co jsem videla fotky ,vypada moc pekne :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Gratuluji...Ať jste šťastní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dekujeme vsem :-) ted uz si jen uzivame :-) ... Fotky urcite dam, mozna j par na facebook. Budeme je mit v utery a v sobotu je tam prdnu az se vratime :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 rozhodli jsme se pro altanek. Krasne ho nacancli. Na 1. Pisnicku, ktera byla hlasite byl nastup. Pak to vypnuli, proslov, slib, vymena prstynku a pusa byla bez pisnicky. 2. Pisnicku pustili az na podpis. 3. Pisnicku na pripitek a krajeni dortu a pak uz to nechali hrat pac atmosfera byla uvolnena. dokonce JJim muzete rict, jestli to chcete ztisit nebo zesilit. Po neni to tak formalni jako v CR nebo UK.... Fotograf s mym si delali prdel z meho hudebniho vkusu :-D Takze nad hudbou nemusite nijak silet. 3-4 pisnicky, jakkekoli bohate staci.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka hrozne se omlouvam za preklepy nebo nedoklepy, ale pisu to z mobilu a porad mi tu pada net. Nektere prispevky pisu i 3x, pac se mi to nechce ulozit. Rozzarko, myslim, ze tam v tom albu nejake fialove kvetiny mela, kdyz tak te tve koordinatorce popis svou predstavu nebo ukaz fotku a jsem si jista, ze se ti budou snazit vyhovet. Moje kytka taky v albu nebyla, tak jsem improvizovala. Saty mi zehlili nad parou, takze jsem k nim mela 100% duveru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fotograf: meli jsme kluky z backlight photography a byli to totalni blazni :-D:-D:-D:-D ...myslim v dobrem slova smyslu :-) strasne kreativni, byla s nima sranda a i diky nim byla svatba uspech. Prijeli za mnou do Le Meridien, kde mi Veenah delala vlasy a make up a udelali par fotek. Pak odjeli do Victorky udelat fotky z priprav me drahe polovicky. pote sli fotit me saty, boty ...takove ty zatisi. Pak jsem prijela, koordinatorka mi pomohla do satu a kluci me samotnou fotili asi 30 min. Fotili cely obrad, samozrejme fotky po obradu, zapad slunce, tanec a veceri. Fotky jsem samozrejme jeste nevidela, ale jestli jsou jejich fotky tak dobre jak jejich cely pristup tak si piskam. poprve v zivote jsem se citila jako modelka, protoze ti presne reknou v jake pozici te chcou a jak chcou aby ses tvarila. nebo se tvaris jak chces a oni foti jak blazni. Ani ja ani muj se neradi fotime ( momentky mi nevadi), ale kluci cele foceni udelali jako zabavu, tak jsem na fotky fakt zvedava :-D:-D
Odpovědět
@bromlegirl my pujdeme prave asi do altanku :-) si Te pak budu muset na ji na facebooku ,abych to vse omrkla :-) a jak jsi na konec dopadla s vyberem pisnicek ,co jsi vybrala? To jsem rada s tou kytkou,ja chci totiz taky do fialova :-) Ti kluci delaji super fotky,jsem na ne koukala na facebooku,jsou super.
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jeee, tak to jsem rada, ze jsem ti fotografy poradila dobre:-) desne se na ne tesim:-) po mailu to byli sympataci a kdyz ted pises tohle, tak asi ne jen po mailu:-) na preklepy kasli, o ty vubec nejde:-) jsi moc hodna, ze nam takhle pises:-):-) s fotografy jsi me fakt nadchla, taky se s Honzou neradi fotime:-) a mela jsi ten balicek na 3hodiny? nebo vic?
Odpovědět
@bromlegirl To by bylo dobré, my budeme primo v Grand Baie, chteli jsme neco rusnejsiho :) Moc moc vam obema gratuluji a preji hodne stesti a spokojenosti do spolecneho zivota!!
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 muj se me dnes snazil opit ..asi abych prestala kecat. Objednal mi vino a pak double vanilkovy rum...bohuzel zapomnel , ze jsem Moravacka odkojena na slivovici. Dopadlo to tak, ze je opity on a ja v pohode :-D:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl ahojky, taky moc gratuluju a přeju šťastné manželství! :-) Díky za super popisky a věřím, že jste si svatbu skvěle užili, myslela jsem na vás a holky určitě taky, když se všechno tak vydařilo. :-) . Už se moc těším na fotky! A s tím alkoholem jsi mě fakt pobavila. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Nastup jsem mela na Peter Gabriel The Book of Love, Na podpis jsme meli U2 "one", Na pripitek a krajeni dortu jsme meli Leona Lewis " moment like this " ...v tomto okamziku muj a fotaci se zacali rypat :-D:-D:-D, a na zbytek daydream believer v jazzove forme, pak jedna italska, ktera pro nas hodne znamena a nakonec myslim Halleluja... Kde do me opet kluci a muj zacali rypat :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Karkulko v Grand Baie to budes mit rusne a vsechno pri ruce, protoze je to jedno z nejturistictejsich mist na Mauriciu (nasi fotaci tam po nasi svatbe sli parit :-D), hodne klubu, obchodu, supermarketu ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky milujeme U2 a pak jsem chtěla nějaký český nebo slovenský písničky a to by rejpat nemohli, protože by ničemu nerozuměli. :-) Ale záleží, co mi schválí ten můj miláček, kterej momentálně marodí a má děsnou náladu, tak ho svatbou radši vůbec neobtěžuju. . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka My Backlight photography platili od 3 do zhruba 7 a pak extra za kratke video.
Odpovědět
@bromlegirl no jo no ,my moravacky vydrzime hodne :-D A proc do tebe rypali ,jako ze moc romanticke pisnicky nebo co :-D Hezky zbytek pobytu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ...ze jsou to sladaky :-D mas pravdu mame v piti praxi. jenom vcera jsem vypila sklenku sampana pri pripitku, pak nam ji dolili pri pojidani dortu. pak do nas lili cervene vino, pak bile a nakonec rum.... neni divu, ze ze svatebni noci nebylo nic...:-D a jak se tak divam na meho spiciho manzilka tak dnes bude repete :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo na wedding wows - slib si muzete vybrat z mnoha variant...zalezi na tom, co si chcete slibovat... napr. Nekdo nechce mit ve slibu,ze bude manzela " poslouchat " atd my si vybrali slib, ktery byl totalne nejdelsi ..:-) po tomto slibu pak jeste opakujete po oddavajicim, kdyz si navlekate prstynky. ...takze toho mluveni je tam podstatne vice nez u ceskych svateb, kde se jen rika ano :-)
Odpovědět
@bromlegirl :-D :-D No u nas jsem to Ja ,kdo si da dobre vinko,koktejkly atd . pritel nepije,tak kdovi jak to dopadne :-)) prosim Te ty sliby Vam daly nejake na vyber,nebo jste si to napsaly sami? A slib musi probehnout jo?? A rec oddavajiciho,vam dali dopredu na precteni? A kdo Vam sel vlastne za svedky,ta koordinatorka a... ? Diky
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?