Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 na mauriciu jsem teda po tom nepátrala ,ale v dubaji bylo na letišti hodně zlatnictví..jstli měli i snubáky,nemůžu zaručit,ale byl tam velký výběr:)
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 ahoj já se budu vdávat 25.9 v Le Cannonieru a mám to přes pana Waltera...
Odpovědět
nandreawall - a jak jsi byla spokojená? já ho prosila o nabídku - bylo to před cca 14 dny a takový přístup jsem fakt nezažila.. Cannonier mi vyloženě rozmlouval - že prý to tam zapáchá, ve standartním pokoji s výhledem do zahrady řve diskotéka, v těchto pokojích nad kuchyní je cítit zápach z kuchyně, blbá pláž a já nevím ještě co.. dost mi vyrazil dech.. vůbec.. byl nepříjemný, skoro mi vynadal, proč chci stopover v Dubaji cestou tam a ne zpátky, hotel v Dubaji mi nezajistí, protože na to se nespecializujou a je to přes ně moc drahý.. a nejvíc mě dostal termínem.. máme termín na konci září.. a to tvrdil, že žádný takový neexistuje, že mi to u konkurence jen tak střihli.... fakt masakr..poslal nabídku a to bylo všechno, takže jsme to nakonec jsme zařídili přes Svatbu v ráji a to bylo nebe a dudy.. všichni milí a ochotní, termín samozřejmě existoval, nic není problém a hlavně.. cenově to vyšlo úplně stejně jako přes BM a máme to se stopoverem v Dubaji od nich - takže bez starostí... a se stopoverem v Dubaji od BM by to vyšlo ještě dráž.. tak proto se divim... protože jak jsem si tady všude přečetla, skoro všichni to mají přes BM a s tou my jsme to nijak neřešili, tak jsem ji poptávala dodatečně... tak mě právě zajímalo, když je to ten samý hotel, že tobě ho doporučili.. kdy jste to objednávali?
Odpovědět
@santron díky moc.. nakonec jsme je objednali v Čechách.. partner ho nosit nebude, tak jsme mu vzali stříbrnej a mě zlatej, tak to vyšlo docela dobře.. .. v Dubaji je 24karátový zlato, a je dost měkký, tak jsme si řekli, že než být ve stresu a běhat po Golden souk celej den, tak to budeme mít víc v klidu.. :-)
Odpovědět
@danny77 Ahoj, taky jsem nebyla s jednáním pana Waltera příliš spokojená. Do telefonu se mi vysmál kvůli návrhu částky za svatbu, že oni doporučují jen lepší hotely a žádné nízkonákladovky, přitom jsme jako základ za ubytování a svatební balíček bez letenek měli v plánu dát až 120 000,- Přes SvR byla domluva příjemnější, udělali nám nabídky na různé kombinace služeb, co jsem si vymyslela. Rozpočet samozřejmě ještě naskákal s různými "drobnostmi" a letenkami skoro na dvojnásobek :-D Ale tak třeba mají v BM dostatek ještě lépe platících zákazníků :-p
Odpovědět
Ja si tedy na blue marlin a p.Waltera nemuzu zatim stezovat,a musim rict,ze tohle jsou prvni 2 negativni komentare na BM ,ktere ctu :-|
Odpovědět
@nikus30 No já už jich pár četla - viz starší diskuze.. ale tak jsem nevěřila.. hlavně, když to tady všichni chválili.. tak jsme je oslovili..a pan Walter mi doslova vyrazil dech.. o rozpočtu jsme se nebavili, já mu dala přesný zadání.. hlavně mě překvapil tím, že hanil hotel, který mají v nabídce a jak tady psala nandreawall - tak jim to zprostředkovával...nechápu.. mohl mít špatný den, to se koneckonců stává, ale mě to poměrně dostalo.. bylo to to první, co mi sdělil.. začal negativama hotelu.. to podle mě není úplně dobrý a mě tím dost odradil... víc jsem s ním nemluvila. Hlavně, nakonec zase tak levný nejsou.. jak říkám, když budu počítat stejnou cenu za stopover v Dubají, tak jsou dohromady dražší...
Odpovědět
Profilova fotka
@danny77 My jsme si hotel zamluvili před půl rokem. Já psala panu Walterovi mail a on mi na to volal a byl velmi příjemný. V tu dobu jsem posílala e-mail i svatbam v raji a ty mi poslali nabidku. A kdyz jsem ceny srovnala vysel Marlin o neco levneji a hlavne se mi vice libilo, že volal a vše mi vysvětloval. Na hluk v pokojích s výhledem do zahrady nás taky upozornil, tak jsme si vybrali s vyhledem na moře ( ne jen kvuli tomu:)). Jinak co jsem si já osobně psala s lidma z Cannoniru, tak vsichni byli okouzleni. Jinak si myslim , ze ja ze vseho stejne budu vykulena a nadsena. V takovém hotelu jsme jeste nikdy nebyla....A myslim ze kdyby si hoste na miste stezovali treba na smrad v pokoji z kuchyne , tak by vam hotel zajistil jiny pokoj...no uvidime jaký to tam bude a pak hned napisu, zda za to stojí či nikoliv..:)
Odpovědět
@nandreawall Díky moc.. :-) my to taky nakonec neřešili a máme taky pokoj na moře.. :-) on to zase nebude nějak přepychový hotel, ale pro mě je důležitý, že tam bude čisto a dobrý jídlo.. stejně tam celej den nebudu.. :-) a co jsem četla jinde, tak ceny od BM a SVR se liší cca o 2 tisíce.. a nám dali ve SVR ještě další slevu, takže bylo rozhodnuto. :-) koukám, že tam bude víc čechů než domorodců :-)
Odpovědět
@danny77 @nandreawall Jak já jsem zvědavá na vaše zážitky a dojmy přímou z Mauricia. Právě jsme ve fázi rozhodování, jestli SVR, BM a jaký hotel. Takže mi tahle diskuse moc pomáhá. Takže prosím, prosím, pište vše :-D.
Odpovědět
Tak to jsem překvapena, s jednáním a službami Blue Marlin jsem zatím naprosto spokojena, nemáme si zatím na co stěžovat. Svatby v ráji nebyli schopné mi ani vystavit nabídku a později ani odpovědět. Pan Walter mi ihned odpověděl, zavolal, druhý den jsme měli nabídku a o tři dny později vše rezervované. Řekla jsem, že chceme to nejlevnější, nebyl to problém, sami dva se vlezeme pod 100 tisíc. tak se dost divím tomu, co tu píšete. Buď má blbé dny nebo tu chce dělat někdo konečně reklamu svatbám v ráji. Je dost možné, že se už zlepšili, protože s minulým přístupem a cenami nemohli mít moc klientů.
Odpovědět
My jsme byli v SvR i BM osobne. A v nasem pripade asi meli spatny den v SvR. Slecna ci pani se dvakrat divala na hodinky jako, ze uz moc zdrzujeme a vicmene jsme se nic co bychom uz dril nevedeli nedozvedeli. Proti tomu v BM uplne super. Me osobne se Canonnier moc nelibi, ale je tak zhruba nejlevnejsi. Ja jsem se odhodlal, ze si radeji trosku prisetrim.
Odpovědět
Článek se načítá
To jsem rada ,ze tu slysim zase jen pozitiva na BM,nas to ceka v zari 2013.Take se chystam BM osobne navstivit az budu v CR. :-)
Odpovědět
@kalkulka Tak o reklamě pro SvR to určitě z mé strany není... Prostě na mě pan Walter udělal po telefonu špatný dojem a tak jsme si vybrali u konkurence. Na maily mi ze SvR odpovídali skoro obratem a čas si na nás v brněnské pobočce udělali, i když už se blížila zavíračka. Ale je to samozřejmě o tom, jaký má zrovna kdo den ;-)
Odpovědět
Take mam se Svr (brnenska pobocka) jen ty nejlepsi zkusenosti. Odpoved prisla vzdy rychle, poradili, nabidka i nyni podklady v poradku - vse korektni, prehledne a rychle, muzu take jen doporucit.
Odpovědět
Zdravim vsechny, ctu si tak diskuzi a pripojuji se. Meli jsme svatbu v breznu 2012 na Mauritiu v hotelu Le Victoria pres Blue Marlin. Svatbu jsme domlouvali pul roku dopredu a byli sme s pristupem jak pana Waltera, tak s personalem hotelu velice spokojeni. Bylo o nas postarano velice dobre a nemuseli sme vubec nic delat a stresovat se, vse bylo zarizene dle nasich predstav a jen sme si "dovcu" a den "D" skvele uzili. Vse co jsme prozivali bylo k nasi velke spokojenosti a vse prekvapenim! S koordinatorkou svatby sme meli jedno sezeni, kde sme vybirali kvetiny, svatebni menu, dort, misto, snidani do pokoje. Mela jsem zkousku ucesu a make-upu a den svatby jsem byla s ucesem i make-upem spokojena . Na uradech (matrika, soudce, oddavajici) jsme ztravili i s cestou par hodin, vse probihalo velice rychle - vse s nami absolvovala domluvena prekladatelka. Fotofraf Ellie ;) Preji vsem, kteri planuji svatbu na Mauritiu, aby si odnesli jen ty nejlepsi vzpominky a vse probihalo podle vasich predstav.
Odpovědět
Tak jen přidám své zkušenosti a poznatky. Mám nabídku na hotel Le Victoria od BM i SVR, ze SVR jsem to musela trochu páčit, ale pak to přišlo obratem, nabídka je od SVR přehlednější a je jasné, kolik a za co se platí. Cena za ubytování se liší nějakou tou stovkou (jiný den, jiný kurz eura asi), takže to nebude rozhodující. SVR nám nabídly i levnější letenky od Air Mauricius (cca o 7500 levnější než s Emirates, ale delší hlavně zpáteční cesta). Z BM koumunikuje pan W. zatím v pohodě, dost trvá na tom, abychom přijeli osobně. Ale dobře poradil, působí důvěryhodně. Takže teď vůbec nevíme. Mám pár otázek na ty, kteří již mají svatbu na Ma za sebou: Letěl někdo v poslední době přes Paříž s Air Mauricius? Vím, že je to někde na začátku diskuse, ale to je taky pár let zpátky. A byly tam nějaké problémy s odbavováním. Že se někdo musel v Paříži znovu odbavit... Kolik stojí zhruba taxíky na Ma? Le Victoria je krásná, ale úplně mezi Grand Baie a Port Louis, takže je to na taxík, kdybychom chtěli třeba na nákupy. Zařizoval jste si někdo dopravu z letiště sám? Přijde mi to docela dost dát 3 litry za cestu, která má tam i zpět 120 km. Popř, využil jste někdo u SVR možnost dopravy z letiště mikrobusem?
Odpovědět
@zolina1 cauky,diky za Tve info,moc si mne potesila:-) my mame svatbu v Le victora pristi rok.Takze jste byli se vsim spokojeni,to je super.Muzu se zeptat jak je to s vyberem ,kytek a dortu,je tam z ceho vybirat? A co Elli byli jste spokojeni ? Podnikly jste nejake vylety po ostrove :-)) Moc diky za odpoved:-)
Odpovědět
@vede my jedeme s BM a tam je transfer z letiste i zpet v cene :-)
Odpovědět
@nikus30 V ceně je to, protože ti nerozepíšou kalkulaci. Dá ti cenu, v té je zahrnuté ubytování, cesta a ještě si nechávají platit delegáta. Od SVR přišla kalkulace přesně vyčíslená. I se slevami za nevěstu, předčasnou rezervaci atd. Vše tam bylo rozepsáno, takže přesně víš, co platíš. A byla to cena v součtu stejná jako ta základní bez letenek od BM. Takže si to taky k tomu ubytku a svat. balíčku připočítají. Nebo jste snad dostali od BM podrobnou a rozepsanou kalkulaci?
Odpovědět
@nikus30 Je to v ceně, protože za to platíš a nevíš kolik :) Ale SvJ nám vůbec neodpověděly a BM nám vše zařídil během dvou dnů, tak nebylo co řešit. Ani raději nechci vědět kolik co stojí jednotlivě, zhrozila bych se. Ten taxík asi bude levnější, otázkou je jen to, kdo vás bude chtít jak natáhnout.... ale dá se třeba smlouvat.
Odpovědět
@kalkulka ne ne rozepsanou kalkulaci jsme urcite nedostali ;-) tak to diky za info,:-) Nam konecna cena neprijde nejak vysoka,jsme spokojeni,tak ani nepatram co kolik stoji:-) Kdy to mate v planu,poletite tedy taky pres Dubaj?
Odpovědět
my přes BM taky nedostali rozepsanou kalkulaci.. ceny byly v EUR, což bylo v pohodě, ale cena za letenky... cca 20 tis.. to nevim jestli je 15 nebo 25... mě ta kalkulace nenadchla, nevěděla jsem vůbec nic.. SVR to měly jasně přehledné a nakonec nás to se vším všudy vyšlo líp ne s BM..tak uvidíme, jak to dopadne, za měsíc už bude po všem.. :-):-):-)
Odpovědět
@danny77 Nevim cim to je, ale me prisla kalkulace a komunikace s BM docela prehledna a pochopil jsem ji. Mozna to bude ale tim, ze vim, kolik si dany hotel za svatebni balicek uctuje (a co v nem poskytuje a shodou okolnosit sluzby i cena balicku je u BM na chlup stejna) a stejne tak znam bezne cenikove ceny hotelu a pak znam i ceny SvR (z webu, jelikoz s nabidkou se behem 3 tydnu nebyli schopni ozvat a ja je uhanet nebudu). Letenky jsou za tuhle cenu bezne a prumerne. Kdyz je nahodou nejaka promo akce, tak se daji sehnat treba za 16 tisic, ale to je vicemene nahoda. Ja jsem nasel letenky vetsinou kolem 23-25 tisic. Mimochodem nedavno meli Emirates akci na letenky do Business Class za cenu Economy, ale bohuzel ne v terminu, kdyz chceme my letet. Tak jeste ve skrytu duse snim, ze budou mit v letadle prazdno a budeme jediny par novomanzelu a ze nam udelaji upgrade zdarma :-) @vede My poletime pres Pariz s Air France a nejsem z toho uplne nadsen, jelikoz jsem chtel puvodne s Emirates z urcitych objektivnich duvodu (vetsi limit na zavazadla, vetsi letadlo na vsech segmentech cesty - uz z Prahy leti B773, segmenty cesty prakticky na pul: 6+6 hodin, francouzi stavkuji kazdy tyden kvuli cemukoli, ...). Air France je levnejsi o bratru 3000 na osobu a hlavne meli volna mista v letadle. Air Mauritius ma proti Air France asi jedinou vyhodu - A340 maji sedadla v konfiguraci 2-4-2, pricemz B773 ma konfiguraci 3-4-3 - tj. Emirates i Air France maji vic lidi nacpanych v danem letadle a vic lidi = mene pohodli.
Odpovědět
A abych nehanil jen SvR, tak z CK Fischer se mi s nabidkou take nikdo neobtezoval ozvat :-) A CK Cedok nabizi na Mauritiu pro me neakceptovatelne hotely.
Odpovědět
Ahoj holky, jak rychle jste dostaly od fotografa DVD s fotkami? Ještě během pobytu, nebo to doposílal? Hlavně pokud byla v ceně i retuš fotek a ne jen základ od nějakého hotelového fotografa. Díky :)
Odpovědět
@alfred1 souhlasim, ceny letenek jsou cca stejný, taky jsem to hledala.. spíš mě překvapilo, že BM mi dala na kalkulaci doslova: ceny letenek cca 20 tis.... překvapilo mě, že neznají přesnou cenu.. a hlavně,ty ceny jsou nad 20 tis.. že?? S Air France neletíme, nechci na cestě strávit 18 hodin.. všude je to o lidech, někde někomu sedne a jinýmu ne, to je normální stav.. my jsme to zařizovala před měsícem a za měsíc už budu vdaná a zpátky, takže 2 měsíce předem, jestli můžou být větší rozdíly v cenách BM a SVR, když bych to řešila jako jiný holky rok dopředu, nevím.. jen mě překvapilo, že v našem případě byly SVR levnější, to jsem vážně nečekala..a poptávali jsme ještě další agenturu - už si nepamatuju jméno a ta byla dražší než BM i SVR.. hodnotit služby a vše budu tedy až za měsíc, ale možná z trochu jinýho úhlu pohledu, neboť svatba na Mauriciu pro mě není nejdůležitější bod pobytu, ale příjemné zpestření, protože když si sečtu všechny slevy pro nevěstu a novomanžele, tak ta svatba je cca zdarma.. proto bydlíme v Cannonieru, nepotřebujeme žádný velký luxus, protože ho nevyužijeme, chceme tam cestovat a ne se válet v hotelovým pokoji.. :-)
Odpovědět
@nikus30 Katalog s lvetinami meli vcelku velky vyber a dokonce se s nima da i domluvit, ze ti udelaji kytku dle te fantazie. Je dobre mit sebou alespon fotku. Ellie je velice prijemny clovek, vesely a kominikativni. Pokecate si s nim o vsem. Jste pak u foceni uvolneni. Vylet jsme meli jeden celodenni po ostrove. Chteli jsme se podivat po ostrove a poznat prirodu. Na nakupovani nejsme.
Odpovědět
@zolina1 diky za info,to je fajn s tema kytkama,my taky nemame v planu nakupy, Chceme spis take videt ostrov atd... ted premyslime ,ze si mozna prikoupime nejakou noc navic,no uvidime jeste ;-) Fotografy hledam na netu,kazdopadne nechci zadneho z hotelu :-| Ale o Ellim take premyslim,no uvidime ,rozeslu par mailiku a bude.Jeste jednou diky :-)
Odpovědět
Tak to my máme vše rezervované s CK Fischer, jejich chování bylo naprosto super a cena bezkonkurenčně nejnižší... Ale možná se k nám tak chovali proto, že jsme tam již registrování jako VIP zákazníci... :-) Akorát fotografa jsem chtěla Ellieho, takže ho máme přes p. Waltera a i jeho chování k nám bylo velmi vstřícné, opravdu si ze strany BM nemohu na nic stěžovat, BM u nás dlouho vítězila s dobrou nabídkou ;-) No zálohy už jsou všude zaplacené a už ať je leden... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?