Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@bromlegirl joo s těma všema dokladama a s celým tím uřadováním v ČR i na Mauriciu si taky nejsem moc jistá v kramflecích :-( Hlavně mít sebou správný papíry,na Mauriciu s náma to úřadování zajistí a pak ještě ty úřady tady v ČR jsou pro mě španělská vesnice :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@piskottek Fotografa zamluveného nemáme, zamluvíme si nějakého až na místě z hotelových fotografů. V Čr mam hrozně šikovnou paní na upravu fotek tak bych fotecky predala asi jí na upravu :). Svědky nemáme a jedeme pres blue marlin. No uz jenom 2 měsíce a pul :) uz se začínám těšit :D
Odpovědět
@verlis1 Ahoj, my měli teď v dubnu svatbu v Shandrani, tak se klidně ptej:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky toho se vůbec bát nemusíte. Řeknou vám co vše k tomu potřebujete a zas tolik toho není. :) Jen si nechat přeložit rodné listy, nechat ověřit třeba na poště, poslat oskenované pasy a vyplněné nějaké papíry. Nic složitého. Je to hned. A jak přijedete tak si zase necháte přeložit oddací list a odnesete na matriku. ;) Na Mauritius si vezmete vše v originále, ale třeba my jsme tam už nic nepotřebovali. Verlis1 máš tam odpověď a kdyžtak se ptej co tě ještě zajímá. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Po 10 letech zivota v Londyne jsem z tech ceskych uradu uplne vykolejena:-) Kdo z vas mel svatbu v Le Victoria? Nas to ceka v listopadu. Uz jsem nadsena:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petinecko, me cestovka pres kterou tu svatbu mame organizovanou mi rekla, ze si budu muset jako ne -anglicanka sama zjistit pres ambasadu , jake dokumenty jsou potreba. UF. Uz jsem tam 2x volala, ale zatim to nikdo nebere:-( ...proto jsem z toho v mirnem stresu :-) no a pak ja diky tomu, ze jsem jednou vdana byla potrebuju vice papiru... Dneska rano jsem se dala do hledani a nemohla jsem najit ani muj blby rodny list. Toto zacina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petinecko, ted jsem se mrkla na vase svatebni fotky. Mas je moc krasne! Jste moc hezky par a ty jsi byla moc pekna nevesta!! Wow:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zajima me, jak to probiha s tim ucesem a makeupem . Pocitam, ze obe budou pouzivat makeup a ozdoby co si donesu s sebou ...nebo je to jinak?
Odpovědět
@piskottek ahoj, brali jsme se v Canonnieru v srpnu 2010 a byli jsme maximálně spokojení. byla to hlavně zásluha svatebního koordinátora Ajaye, který se o nás staral i celý zbytek pobytu a je fakt úžasný. v hotelu si můžete vybrat z několika míst na obřad, všechno vám nachystají, je to (narozdíl od svatby tady) naprosto bez starostí. dokonce jsme se dopoledne před obřadem nudili :-) kytky byly krásné, dort dobrý (dokonce byl lepší až po několika dnech), makeup a účes taky fajn. pokud nechcete nějakou univerzální hudbu, kterou vám vybere personál, tak si vezměte svoje cd, rádi vám ho pustí. ale před těmi dvěma lety nepřehráli mp3, měli jsme naštěstí sebou i klasické wma. celkově si myslím, že Canonnier je skvělá volba co se týká služeb a ceny. dokonce holky, co se braly v dražších hotelech (už přesně nevím, jestli to bylo Shandrani nebo něco jiného), si třeba stěžovaly na to, že koordinátorka a zároveň svědkyně celý obřad protelefonovala - tak to by mě fakt naštvalo... hezky si to užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Aha tak ty to máš složitější. Přes BM nám vše řekli co k tomu potřebujeme. Tak snad vše dobře vyřídíš. ;) Moc děkujeme. :) Jinak co se týká makeupu a účesu, Tak tam vše samozřejmě mají a nalíčí tě i učešou podle tvých představ. Je dobré si vzít třeba obrázky co se ti líbí. Jinak do vlasů davají kytičky, ale určitě si můžeš i přinést něco vlastního. Na makeup mají taky vše, ale třeba já mám hodně světlou pleť a ona mi při zkoušce dala moc tmavý makeup. Tak jsem si prostě v den svatby přinesla vlastní make-up a pudr, abych nebyla tak tmavá. Takže pokud jsi zvyklá třeba na svůj make-up, tak si ho tam klidně můžeš přinést... Teda aspoň v Shandrani to šlo, ale myslím, že to nebude problém nikde.
Odpovědět
Holky nemáte nějaké rady a tipy, kde sehnat pánské svatební oblečení (na pláž)?
Odpovědět
Profilova fotka
Petinecko a jake dokumenty jste teda potrebovali? Ja si budu muset prelozit rodny list, oddaci list, dokument o zmene jmena a rozsudek o rozvodu. Chteji jeste neco jineho? Potrebuju i vyrizeni ke zpusobilosti k manzelstvi ci jak se to jmenuje? Diky moc :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@himalaya Cau Himalayo. Muj rikal, ze si nekde koupi lnenou bilou kosili a lnene kalhoty...aneb len je nas.:-) Zkusime Next.... Ale tos asi slyset nechtela, ze?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@himalaya Ahojky, můj manžel měl golfové kalhoty (najdeš i na internetu se sportovním oblečením). A normální košili. Vypadalo to moc hezky. ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl My jsme ještě vyplňovali takovou jednu stránku. Kde byli jména, povolání, bydliště atd... Jinak myslím, že to bylo vše. Takže tento papír, přeložené rodné listy + originály, pasy, pro tebe i ten papír o rozvodu... Kdyžtak na to kouknu ještě večer někde to snad ještě najdu....
Odpovědět
@nikus30 Jo, cena je priblizne stejna, ten balicek pro manzele temer nehraje roli.
Odpovědět
@kalkulka diky,uz mam po zjistovano :-))) a je i rozhodnuto ;-)
Odpovědět
@nikus30 Super!! Já teď postupně začínám shánět oblečení a další potřebné věci, dokud je léto a v obchodech je výběr:)
Odpovědět
Profilova fotka
@petinecka to bys byla moc hodna!! Diky moc :-)
Odpovědět
@kalkulka a kdy to vlastne mate ? My prvne planovali Svatbu v CR 14.9.2013 a nakonec teda Mauricius 24.9.13 :-))
Odpovědět
@nikus30 My máme 12.12.12 Docela to letí :) od začátku jsme plánovali Mauritius
Odpovědět
@kalkulka to mate super datum :-D :-D ,tak at se vse vydari:-)
Odpovědět
ahoj holky... budu se na konci září vdávat na Mauriciu, a mám dotaz... dají se na Mauriciu koupit klasický český snubní prstýnky?? myslim, aby byly stejný - přece jenom jinej kraj, jinej mrav.. nebo. popřípadě v Dubaji?? mám tam zastávku cestou na mauricius...
Odpovědět
ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak je to s českým oddacím listem, je na něm datum svatby na Mauriciu nebo až potom nějaké datum, kdy byl sňatek uznaný u nás? Díky moc za odpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Ahojky, je tam datum svatby na Mauritiu. ...
Odpovědět
@petinecka Díky, už jsem to tady vyčetla :-) .Péti, plánujeme svatbu také v květnu, v hotelu Shandrani, a jak to tu čtu, trošku mám strach z počasí (asi jako každá :-).. nepotřebuju tropy, ale opálit se a válet u moře bych chtěla :-) . Mám se toho bát?
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Tak počasí se bojí fakt každý. A je jedno jesli máš svatbu tady nebo v cizině. Myslím, že se extra bát nemusíš. Samozřejmě se nám několikrát stalo, že sprchlo, ale to je hned pryč. My jsme třeba měli štěstí a při svatbě nám sprchlo až při večeři a to asi 3min. :) Jinak holkám třeba dopoledne trošku pršelo, ale na obřad a svatbu už to bylo OK. Jsou to jen přeháňky. ;) Což je v tropech normální. ;)
Odpovědět
ahoj, je tady někdo, kdo se vdával nebo bude v nejbližší době vdávat v Le Cannonier a zařizovala mu to Blue Marlin - p. Walter??
Odpovědět
@santron mas nekde zverejnene nektere fotky od toho fotografa? Predem diky za odpoved.
Odpovědět
Profilova fotka
@angeela28 ahoj,měla jsem je v albu,ale už jsem ho vymazala....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?