Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Ahojky: akorát jsem dodělala zasedací pořádek na vschodové dveře do salonku kde bude hostina, aby se tam nemuseli svatebčané přeskakovat a handrkovat kde vlastně kdo sedí :-) v pondělí vložím foto :-). JPlán na tento víkend je : ušít pompadurku a brndák :-) + ten zasedák a ten už jsem sfoukla. Tak snad se k tomu dokopu.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: To je dobry napad to dat i na ty dvere :o) Popadurku si asi taky budu delat, jsou vsude extreme predrazene.
Odpovědět
Profilova fotka
Uf holky to je děs. My jsme fakt s partnerem blázni, aby toho nebylo málo, tak jsme si jeli o víkendu válet "šunky" na chalupu. krásně odpočinutí a hlava vyčištěná... a teď s hrůzou zjišťuju, že mám 11 dní do svatby a věcí musím zařídit tolik, že i kdybych si na celých 11 dní vzala dovolenou, tak nto nemám šanci stihnout. martja: juknu na to, ale je mi jasný, že to za půl hodiny nemůže stihnout nikdo. No ve středu jedu do restaurace odvézt dekorační materiály a fotky atd.. tak snad to tam klane + jdeme ochutnat menu, co jsme objednali na hostinu... tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ta deko moc moc hezká. Tý brďo to by mě nikdy nenapadlo, že tu organzu můžeš naskládat tolika způsoby... Moc pěkné a inspirativní :)
Odpovědět
martja_sgcz: stou pompadurkou máš pravdu, nechápu co je na nich tak předražené. O víkendu jsem si myslela , že dotahnu spoustu věcí a nakonec jsem stihla jen ten zasedák :-), ale dneska jsem rozhodnutá si střihnout látku na pompadurku a brindák a pak to snad po večerech ušiju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Budu drzet palce at dobre poridite. Co dalsiho vam jeste chybi? lakys: Budes to sit v ruce nebo na stroji? Ja porad koukam, zda ji nekdo neproda za rozumnou cenu, pripadne si pujcim od nasich sici stroj a zaimprovizuju. Zbyde latka po satech, co si nechavam sit, tak to nejak snad zvladnu :o)
Odpovědět
martja: tady jsem na ni našla pěknej návod :-). Mě zbyla látka se sukně co jsem si šila na převlečení tak to spíchnu z toho. Nějakou krajku a mašli doma taky najdu. Taky jsem si myslela že ji v bazoši koupím, ale i tak se mi to zdá zbytečné na to že jsou to dva kruhy látky je to zbytečně předražené a alespoň se trefím do barvy k šatům :-) http://beruzzka.blog.cz/0812/pompadur...
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Super :o) Diky moc za navod, ted uz jen si vzit z prace kruzitko :o), si budu muset nakreslit i ty okraje :o)
Odpovědět
návod mi příjde docela dobrej dá se to podle toho bez problémů ušít :-) já jen ještě na tu dírku na vrchní šňůrku budu dělat nakládanou dírku ( to je taková ta začištěná látkou) aby se mi to zbytečně netřepilo. Je sice pracnější ale lepší. Šablonku jsem si nakresila v práci :-) ještě že šéfíček nevidí ( teda asi spíš dělá , že nevidí ) co v práci dělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Ja to budu asi entlovat, ale jeste mam cas, tak to v klidu promyslim. Ja si to kruzitko muzu domu pujcit, on uz ho stejne nikdo nepouziva :o)
Odpovědět
to jo ty máš moře času :-) já už moc ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Aspon to budes mit brzo za sebou a nebudes mit nervy, to u ostatnich teprve zacne. Ja treba ne a ne najit boty (chci paskove boty, podpatek 2-3 cm, potrebuju siroke boty a mam velikost 36 - vrazedna kombinace, pokud za ne nechci dat 1600,- Kc)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, koukam, ze nektere z vas uz finisuji pripravy :-) Ty jo, to to uteklo. Vy uz budete vdane pani, a me budou zbyvat jeste dlouhe dva mesice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Dlouhe? :o) Me prijde, ze to leti jako voda. A to mam svatbu az po tobe. Jak vy jste na tom? Mate vse zarizene?
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no ja mam taky pocit, ze to leti rychle, ale proti holkam je to jeste za dlouho ;-) Jeste musime doladit nejake veci - upresnit objednavku kvetin, upresnit hostinu atd. Ale rezervace uz mame na vsechno. Nejak se mi ted do niceho nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky to je děs, nevím, kde mi hlava dřív stojí, 10 dní do svatby jsem KO. Počasí na prd, i v Řecku na prd. martja:ani nelze napsat, co všechno mi chybí. ale je toho moooooc, celá A4 ve dvou sloucích popsaná. Ale jsou to spíše takové dolaďovačky - vyzkoušet čoko fontánu, naskládat 50 košíčků, nastříhat na to celofány, zkusit deko na auta, nejdřív vlastně udělat deko na auta (nazdobit klobouk a organzu ženichovy), vyprat košili ženichovy a své šaty na převlečení, začít dělat svatební noviny, sehnat šátek přes ramena proti zimě, asi udělat tombolu, naučit se vtipný první tanec atd atd atd. To se nedá stihnout, ve čtvrtek mám dovču, zkouška šatů + kadeřnice a kosmetika. Budu muset vzít ještě jeden den dovči, abych vše stihla...
Odpovědět
Profilova fotka
My taky musime domluvit skladbu piti a jidla, kytky, dort a minizakusky (cast z nich - vetsinu nam bude delat mamka), ty moje zapeklity boty, nechat vyrobit korunku a zenichovi koupit kosili bez kapsicky. Urcite jeste neco, ale jen na to si ted vzpominam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, no jo, ja zapomnela, ze treba kolacky jsme jeste neresili... Taky zenicha ceka zkouska pred svatbou, jestli mu zamluvene obleceni jeste je...
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: To je cenna A4ka. Tak snad se vse dobre naplanuje. Ja uz vidim, jak taky budu silet a pritom na me bude padat bordel (tim, ze nic nebudu stihat), ktery budu muset taky uklidit, nez prijedou nasi. Uz ted se na to gruntovani tesim :o/
Odpovědět
Profilova fotka
martja:jojo bordel na tebe bude padat, vlastní zkušenost. kdy já uklidím, to nevím. každopádně se musíme ještě k tomu zbalit na tu dovolenou. Já se z toho picnu. No jinak jsme volali do naší průšvihové restaurace adnes tam jdeme. Chci dořešit to, že k nám na terasu posadili 30 volejbalistů. A hlavně chceme ochutnant menu na hostinu. přítel tam volal, zda by to šlo udělat třeba na dnešek. A oni se neskutečně divili, proč to chceme ochutnat, že to ještě nikdy neslyšeli, že by to někdo dělal. Tak jsem z nich fakt rozhozená. .. A docela zvědavá, jak to tam dnes večer dopadne. Tak jdu dělat konečny ty noviny a zkusím stihnout ještě tombolu...
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: to jsou teda sprymari fakt 8-( Delaj tam snad svatbu poprve? Me prijde, ze jen delaj blby... To by me teda taky rozladilo.
Odpovědět
ellye: tak já má stejnáý pocit jen s tím, že mám ještě + 6 dní navíc :-) ale nemám tu A4 asi si to budu muset taky sepsat. Jinak jsem v pondělí definitivně potvrdila restauraci :-) v pátek nebo v sobotu jdeme zaplatit obřad, dneska jsem taky potvrdila koláče a otravovala fotografa jestli to platí :-). a včera kámoš donesl kabely a objímky na žárovky na lampiony. Dneska je vezu druhému kámošovi aby to dal dohromady :-). Taky už jsme snad konečně dotsahly do konce hubu na obřad. A k tomu všemu blázinci budu mít od prvního novou šéfovou a to se asi zabiju pač takovou megeru jsem dlouho nezažila. Nechápu proč ji přesunuli k nám. Dekorace na auta mi taky chybí a na svatební noviny a tombolu kašlu. A ještě nemám koupené krajkové spoďárky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
A4 doporučuji, fakt psát vše, co tě napadane, že je potořeba ještě dodělat a odškrtávat si to. Fakt mám napsanou každou kravinu a je to docela dobrý. Ale možná zvolit formát A3, protože tam stále dopisuji nějaké blbosti - chodit ve střevíčkách, vyprat ženichovi košili, dodělat 2 jmenovky atd.... jo ehm dnes jsem doobědnávala 200 koláčků, včera jsme skládali 2 hodiny košíčky na výslužky. Holky, jestli budou příští pátek takový ty monzunový deště, co jsou teď pořád, tak to bude mazec. Joo a teď v pátek mám rozlučku se svobodou - na parníku rádia Impuls - tak snad nebude nějaká vichřice :)) Joo z hospody jsem dost rozladěná, ale co teď nadělám. Trochu mě mrzí, že recenze jsem tady našla tenkrát pouze kladné, tak jsem byla v klidu. Dost se děsím, že to bude jeden veliký průšvih. lakys: spoďárky - díky, ty ještě nemám koupené, ani napsané, šup a jsou na seznamu :)
Odpovědět
máš pravdu asi taky začnu dělat na seznamu, já si to zatím píšu do kalendáře, ale těžko říct jestli když to přesunu napíšu to jinam :-) . Dneska jsem počítala kolik potřebuju kytek a číslo bylo dost závratné :-S 40 velkých bílích růží,40 keříkových, 20 frézií, 20 malokvětých červených růží a 20 chryzantém. Ještě že mám kámoše ve velkoobchodě jinsk bych se asi nedoplatila. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nejak ta nervozita na me z vas leze :o) Co pak budu delat za 3 mesice? Ellye: Tak at dobre poridite a menu at chutna :o) Urcite to bude nakonec v poho. Ja jedu nakonec tuto nedeli na zkousku satu, tak doufam, ze se povedly :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: to mas vse jen na vyzdobu?
Odpovědět
to je výčet kompletních svtabeních květin + výzdoby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Si je budes vazat sama?
Odpovědět
kytky bude vázat mamka je aranžérka a květinářka takže by to mohla zvládnout
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: To je super! :o) Na kolik te tedy ty kvetiny vyjdou?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?