Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Jé, rulandu máme na přípitek taky a parkovat taky budeme v Rybalkově a okolí - dokonce tam jsou i ulice bez modrých zón. S rýží neporadím. Na to jsem se vůůůbec neptala :-| Ale máme nakoupené bublifuky, tak to nebude problém.
Odpovědět
bojím se že se tam nevejdeme parkovací karty nemáme nechtělo se mi platit za tolik aut. Ale kámošovi věřím že to zařídí on by si nenechal odtáhnout roys royce :-) myslím, že by dokázal stropit pěknou scénu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, neblbnete, na co karty. Kolem Rybalkovy je hromada zelene zony, coz znamena, ze o vikendu zdarma! :-) ;-) Hele holky, bylo by blbe, kdybych se na vas v tichosti dosla podivat? :-)
Odpovědět
My budeme jen 4 auta (my, rodina, svědci) a to snad nebude problém :-)
Odpovědět
Nuuna: klidně přijď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme jen dve auta, a ostatni at si parkuji kde chteji :-D
Odpovědět
tak to se máš nás je 7 + já ve veteránovi :-(, ale nikdy se prý nestalo že by někdo nestihl svatbu kvůli parkování
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: nas je taky mnohem vic, ale at si kazdy parkuje kde chce, ja to jako svoji starost neberu, to bych se zblaznila... Ja pocitam jen me a zenicha, ostatni si zaparkuji dle sveho uvazeni.
Odpovědět
no jo jenže mi jedeme z druhé strany prahy a těch 7 je pouze rodina na zbytek taky kašlu.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: nase rodina bude v sesti autech, takze o nic moc min nez u vas. ;-) Myslim, ze je jedno, odkud se jede. Ale u parkovani je nejdulezitejsi nevesta a zenich, a ostatnit o proste nekam postavi. Zbytecny delat si s tim starosti, clovek to stejne nevyresi.
Odpovědět
starosti si nedělám kámoš je dost oprsklej a je schopnej zajet až do havlíčkových sadů už si prý vyřizuje povolení :-) přes toho kámoše.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky Ellye byla (a jeste je) nadherna nevesta! :o) Fotku muzu hodit az vecer (kvuli ctecce karet). Jinak postrehy: Brana je zavrena, probiha stavba (takze obcas oddavajici prehlusi :o/, hudba z repraku byla slyset dobre, altan drzi vsechny ve stinu - fotit bleskem, cesta ze zhora trva mym pomalym krokem 8 minut, parkovani - s modrou kartou doporucuji - i tak sem tam musite hledat misto, kocarky lze nechat u restaurace - krome svatby tam nikdo nebyl, dobre je instruovat hosty (tem nikdo nic nerekl), ty sbody ze zhora jsou fakt prikry :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jeste ze mame svatbu v sobotu, to tam bude na parkovani mista habadej :-)
Odpovědět
na fotky jsem zvědavá a na sobotní volná parkovyací místa spoléhám.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotečku dávám zatím jednu, pak hodím další (ale jdu ještě spát - trochu jsme slavili :o) ) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
jé sluší :-) už se sama nemůžu dočkat. už se jen 7x vyspím a jsem na řadě. Snad tohle počasí vydrží. ELLYE GRATULUJI
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Když jsme spolu mohly mlouvit, tak jen říkala, že to jsou šílený nervy, nervy, nervy (a bylo to na ní vidět) a že mám vše psát a zaškrtávat. Jsem zvědavá, jak já tohle zvládnu :o)
Odpovědět
já už jsem teď nervozní jako pes :-) seeznam mám a píšu a škrtám a píšu a škrtám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ellye byla nadherna nevesta! :-) Holky, moc vam drzim palce, at vsechno vyjde, a hlavne to pocasi ;-) Mam nervy za vas, jen si predstavim, ze by mi zbyval jen tyden. To ja uz pak budu asi na praskach :-D
Odpovědět
Jů, ta foka je super!!! Já teda nervózní vůůůbec nejsem (všechno je zařízené a stejně se nakonec 100% něco pokazí). Naopak se oba móóóóc těšíme :-)
Odpovědět
to já se taky těším mám takový ten pocit jak když jedeme na dovču vím že to bude super a přesto jsem lehce nervozní.
Odpovědět
Profilova fotka
Motylci v brise, vid ;-)
Odpovědět
jo jo jsou tam :-) ještě včera jsem byla v klidu, ale dneska od rána asi mi dochází že už brzy
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jj, dokazu si to predstavit, i kdyz jen z casti :-) Takove to ocekavani.... x-)
Odpovědět
taky budou neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz ted zacinam mit nocni mury a budim se zpocena, tak to nechci videt za dva mesice! :-D V sobotu budu v Grebovce, tak aspon na dalku juknu jak to mate krasny a budu drzet palce na pocasi ;-) Myslim, ze by ani nemuselo byt uplne jako vcera co? Aby jste se holky z tech satu nevyparily... :-N
Odpovědět
to jo já beru 25 jako horní strop :-) Tak bacha ať tě nepřejedem kámoš si zařídil vyjímku a snad vjedem autem až ke schodům.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: budu drzet palce. Jen aby to fakt nebylo zavrene kvuli te svatbe nebo co, jak tu psala tusim martja...? Co se tam vlastne stavi? To je porad ta rekonstrukce nejake te steny v tom svahu tam? Ja vubec nevim, co se tam deje :-N Jinak neboj, nas neprejedete, my budeme asi koukat od vily zeshora, jinak bychom nic nevideli :-)
Odpovědět
nic zavřené není jen tam občas projede auto se stavbou. Stále opravují tu stěnu, ale doufám, že v sobotu makat nebudou. Jestli chceš tak klidně přijď i do altánu mě to vadit nebude :-) máme cca 100 lidí tam se stratíte. Začínáme ve 12 :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?