Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
počítám tak do 2000 Kč víc by to být nemělo spíš míň
Odpovědět
tak konečně jsem byla zaplatit poplatek za obřad. en mi nevyzkoušeli CD s hudbou takže těžko říct zda to bude hrát :-( jdeme tam znova ve čtvrtek na 9 před svatbama aby to vyzkoušeli. KKonečně po dlouhé době někdo příjemný. Paní co tam měla službu byla strašně milá všechno nám ukázala a povídala a povídala a skejsli jsme tam hoďku a půl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my meli v sobotu schuzku s provozni restaurace. Ted cekame na kalkulaci, ceny se trosku zmenily, tak doufam, ze nebudeme muset moc skrtat, abychom se doplatili :-N Jinak z toho mam ale moc dobry pocit :-) x-)
Odpovědět
budu držet palečky určitě to vyjde jak chcete. Všechnu smůlu jsem si vybrala já.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: Doufam, ze vsechnu ne, to by bylo spatny! ;-)
Odpovědět
už se mi toho pokazilo dost takže určitě jsem si to vybrala za všechny a u sebe všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: nezoufej, vzdycky muze byt hur ;-) Nejvic zalezi az na dni D.
Odpovědět
to jo jen ať neprší zbytek je mu už fuk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nestíhačka :-o :-o :-o Máme to za 3 dny, hrozně to letí. Tombola hotová, noviny mám z půlky hotový, tak snad to dotáhnhnu do konce. Ale stala se nám slušná jobovka. V neděli přisly mailem pokyky k odletu 5.6. na svatební cestu. Ehm všechny letecké společnosti mohou ze zákona pohnout letovým řádem + - 48 hodin. Nikdy se nám toto nestalo a šup - svatební cesta a je to - pokyny zní takto: Odlet posunutý na 4.6. v 5 ráno. Holky já se zbláznim!!!! Posunuli nám odlet o 33 hodin. Kdyby to byla normální dovča, tak skáču radostí, že letíme o den dřív, ale toto je bohužel nereálné. Řešíme to s cestovkou a s Travel servisem.. tak uvidíme, ale pravděpodobně jinou letenku třeba na sobotu nebo neděli neseženeme... Tak já jdu pokračovat ve vyškrtávání seznamu. Držte se a myslete na mě. Díky zítra budu naposled na mailu, tak ještě písnu, jak jsem na tom. Ale do toho jsem nemocná/3denní antibiotika, tak snad budu OK. Joo jinak super počasí ;-( Zmrznu... ale to zvládnem, se nedá nic dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ellye: Tak koukám, že jste s tím pěkně pohli, to se určitě všechno stihne. S tou dovčou držím palečky, aby se to vyřešilo, to je dost šílené, že to o tolik posunuli, by mě to v životě nenapadlo, že je to možné (aspoň ne o tolik). Počasí se určitě zlepší a antibiotika snad už budou vybrána, tak bude vše OK.
Odpovědět
Elleye: Ježíš, s tou dovolenou je to pitomé!!! Snad se vám to podaři posunout! A neboj, nezmrzneš! Od pátku má být hezky a teploučko :-) Mě to čeká příští sobotu - dneska jdeme do altánu zaplatit poplatek a domluvit podrobnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: Tak dej pls taky info, ju? Každá reference, dobrá reference :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Jasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, ja tady chytam nervy za vas, uf . Snad vam vsechno dopadne jak ma. Ellye, drzim palce, at se podari neco sehnat, tohle posunuti je fakt sileny!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím naposledy před svatbou. Tak hurá dovča posunuta - bez poplatků - odlet 16.6. návrat 26. 6., v sobotu po svatbě jsme si rezervovali apartmá v Resortu sv. Kateřina v Počátkách s wellnes, privat výřivkou, masáží, večeří... holky to je super, zbláznim se radostí!!!!!, noviny hotovy, tombola hotová, uffff Holky jsou to fakt nervy a není ani o co stát :-D Dobrá rada - všechno si pište a odškrtávejte, docela to píchne :-D :-D jinak budu na vás myslet a určitě budou fotky, vložím je sem hned, jak to půjde. Držte v pátek v poledne pěsti, martjo_sgcz - doraž bude prča :) Na net už se asi nedostanu, ale v pondělí tu ráno jsem :)) Tak se držte pááááá já jdu na to, béééé já nechci být první PS: Joo a při zběsilém trénování vtipného 1. tance jsem si ve střevíčkách zvrkla kotník, Fastumgel jede :) Akorát ty schody budou o to zábavnější... ale s mamkou to dáme. pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ellye: Budu tam! :o) Jsem moooc zvědavá :o) Jinak s dovčou je to super, jsem moc ráda, že to vyšlo! :o)
Odpovědět
ahojky, dneska šel přítel do altánu vyzkoušet CD s hudbou tak asi narazí na ellye, od rána co jsem koukla z okna na ni myslím a doufám, že za týden bude líp. Jinak pro sich už mám deštník. Jenak jsem zase pohla: dneska došiju pompdurku a jsem komplet :-), meníčka jsem vytiskla včera a převázala mašličkou a taky už naplnila krabičky mandličkama jako jmenovky, rýže je v kornoutkách a večer se vrhnu n svícny jsem zvědavá jak dopadnou. Budu je dělat z flašek od okurek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye:Jeee, tak to je skvely ze to klaplo!!!! :-) Budu drzet palce, mozna i to pocasi se umoudri :-) Jeee, zavidim ze tam martja muze byt x-) Ja bohuzel budu vysedavat v praci 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme byli včera v altánu všechno domlouvat. Paní hrozně příjemná :-) Předem se domlouvá přípitek - kolik skleniček (max.8) a co (jejich víno z vinice nebo sekt) a hudba (my třeba máme smyčcové kvarteto, tak jsme domlouvali pouze židle). Cena 3000,- Sraz je vždy čtvrt hodiny předem dole u restaurace, kde se matrikářce dají občanky a prstýnky. Pak vyběhne nahoru nevěsta s tatínkem, nastoupí ostatní hosté a jde se na věc :-) (nebo je druhá možnost a to ta, že nevěsta zůstane dole jako úplně poslední a pak jde po schodech nahoru). Obřad prý trvá tak 10-15 minut (podle matrikářky, která ten den oddává). Altán je svatbě k dispozici (focení...) max. do 3/4, kdy nastupuje další svatba. Parkování je možné vlastně kdekoli kolem parku, ale nejvíc doporučovali parkoviště dole u benzínky/Lidlu. Ale pozor. Auta vám tam sice ohlídají, ale platí se 50,- (což ve svatebních výdajích je nic ;-) ) Uf, snad jsem na nic nezapomněla... Lakys: na tebe jsem si vzomněla, když nám paní vyplnila potvrzení o zaplacení na 12.hodinu (místo na 13) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Parkoviste u Lidlu je placene a hlidane??? =-) wow... Nu nic, ja jdu stejne horem :-N :-D
Odpovědět
Nuuna: jojo, včera jsme tam stáli.
Odpovědět
Profilova fotka
Panejo, to jsem nevedela. Zrovna jsem koukala, kudy tam pojedeme, a predstavte si, ze kdyz by nebyla zacpa, trva nam to tam jen 6 minut jizdy! :-o :-) Ja ziram :-D
Odpovědět
My ot máme taky 6 minut :-D 3,5 km :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My 3,6 k Lidlu a 4km do Rybalkovy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jste mne vylekaly devcata:o) Ellye ma svatbu az zitra a ja nejak pochopila, ze mluvite o zitrku. Jsem zvedava na organizaci, budu si brat kameru s fotakem, tak jsem zvedava, jak se vse zorganizuje :o) Ale hlavne zitra uz bude krasne a ellye bude mit urcite uzasnou svatbu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
To počasí je na objednávku! :o) Tak balím kameru s foťákem a už se moooc těším :o) Budu pak referovat z pohledu přihlížejícího :o)
Odpovědět
Určitě, dej pak vědět, jaké to bylo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, ja jsem za ellye uplne nervni!!! :-) Ma primo pocasi na objednavku, to je neuveritelny!!! :-D :-) To pak musim zjistit, jak to zaridila :-D
Odpovědět
ladie: tak doufám ,že mě nepředběhneš :-) ale koukala jsem na doklad já tam mám 12 hodin :-) takže snad záměna nebude :-) je jak vám závidím cesta od nás je při plynulém provozu 25 minut a parkovat budeme v Rybálkově ulici kámoš už to zařizuje má dost vysoce postaveného kámoše u policie pro prahu 2 tak snad náms v modrý zoně neodtahnou. Jestli jo tak ho zabiju. Jinak musím souhlasit s ladie v altánu je fakt moc příjemná paní provozní myslím že se jmenuje krákorová, když jsme tam byli tak nám všechno ukázala, vysvětlila .... Na přípitek jsme vybrali rulanské šedé z jejich produkce je moc dobré škoda že nebude pro všechny. Jen jsem se zapoměla zeptat nevíte kde se dá házet rýže ??? nerada aby nám dali pokutu za nepořádek v parku.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: s ryzi bohuzel netusim...Ale primo v altanu urcite ne... Jinak my taky budeme stat v Rybalkove, a odtahu se nebojim, mame parkovaci karty na dve hodiny, a to urcite bohate staci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?