Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, nevim jak vy, ale ja se po dlouhe dobe vyspala bez buzeni 5x uprostred noci :-D
Odpovědět
ladie, nebo nějak to zvládneme v nejhorším nás svážsou dohromady řetězama :-) munna, jo to já dneska měla veselou noc :-) zbudila jsem se asi tak 4 x a furt přemýšlela nad kravinama ach jo konečně mám i fotografa tak jsem zvědavá jestli to nebyla rána vedle podle hlasu je to sympaťák :-) a fotky má taky docela hezký
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky večer přemýšlím na kravinami. např. včera jsem neskutečně dlouho řešila, jestli mám v altánu jít po těch schodech dolu (půjdu sama).. a nebo ne... tak si pochopitelně myslím, když po nich půjdu, tak že určitě upadnu. A když zavřu večer oči, tak vidím sama sebe, jak se kutálím dolu z těch schodů. Holky už aby to snad bylo za náma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: taky jsem o tom premyslela, jestli se neprizabiju...tezko rict, jak se chodi dolu ze schodu, kdyz si jeste clovek musi drzet sukni....Ja chtela jit seshora, ale zacinam premyslet, ze pujdu jako posledni zespoda. Nahoru se vzdycky chodi lip... Navic premyslim, co s tatou...jeho by strasne mrzelo kdybych sla sama bez nej. Ale po schodech tezko budu schazet s nim. Leda ze by cekal dole u ty brany a tam jsme se "sesli"
Odpovědět
tak o tom se mi zdálo :-) jak pěkně scházím pomalu ze schodů a najednou letím a přistávám hlavou u nohou ženicha byla to docela prča :-D :-D :-D tak hlavně aby se tak nestalo. Pokud půjdu sama taky to vidím ze spoda. Ty schody vipadají troch zabijácky.
Odpovědět
Fuj! Tak teď jsem se úplně opotila! Ze schodů, do schodů... Vždyť já jsem ráda, že se v těch šatech otočím :-D No ale asi vyhraje varianta (do/ze schodů) od které to bude blíž k autu. Kde se tam vůbec dá zaparkovat? Máme altán relativně kousek a když je hezky, tak tam chodíme často, ale pěšky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to vidim na Rybalkovu ulici. Je tam sice modra, ale o vikendu je tam v lete zarucene mista dost a staci na magistratu koupit parkovaci listek pro modrou zonu, stoji asi 120 korun a plati 2 hodiny. Lepsi nez se v satech tahnout buh vi odkud....
Odpovědět
Taky to vidím na Rybalkovu máme termín v sobotu tak by neměl být problém a ani by se nemělo snad plati parkovné
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to mame na sobotu :-) Jak to myslis s tim parkovnym?
Odpovědět
v modré zoně by se v sobotu nemělo platit. Když jsme tam v létě byli koukai jsme na to, ale radši to ještě zjistím.
Odpovědět
Profilova fotka
Vazne? To by bylo super :) Ja jak tam neni cedule nebo parkovacky kde to je napsany, jsem ztracena
Odpovědět
Ahoj holky, blahopřeji k tomu, že vám vyšly termíny ;-) . Co se týče těch schodů, jestli dolů nebo nahorů... Asi myslíte schody, které už vedou bezprostředně k samotnému dřevěnému altánu. Šli jsme s manželem společně ze schodů a můžu říct, že ty schody nejsou nijak tragické - pohodička. Zažila jsem v altánu i svatbu, že šla nevěsta s tatínkem po schodech nahorů - tudíž je při tom nástupu dlouho nikdo neviděl, akorát zněla hudba. Proto si myslím, že je pro svatebčany určitě lepší varianta ze schodů, protože se na vás mohou koukat delší dobu :-) . Jak už jsme psala, parkovali jsme na konci slepé ulice Perucká.
Odpovědět
Článek se načítá
Já půjdu sama jelikož otce na svatbě mít nebudu a partnera chce přivést jeho maminka nějak si nechce nechat vymluvit, že by ho nevedla. Taky bych radši šla s ním , ale času ještě dost tak se mi to třeba povede :-). Holky nevíte o nějakém fotografovi ? Všichni mi odřekli co jsem chtěla. Koukala jsem na net a co si myslíte o Josefu Maškovi ?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
lakys: Ahoj, koukala jsem ze hledas fotografa? Zkus Hanku Skácelovou, měla jsem ji a je skvěla :-) . Mrkni na jeji stranky.
Odpovědět
Ahoj Lakys, zkus manžele Potůčkovi (vlastní zkušenost mám s Lukášem, ale výborně fotí i jeho manželka petra ;-) ) Ad schody: přímo k altánu jsem scházela a byla to pohoda i v podpatcích a ve stavu lehké nervozity :-D :-D . Navíc těsně před námi scházely i družičky a prý vypadaly naprosto kouzelně ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jeste ohledne tech schodu - ja jsem to v praxi jeste moc nezkoumala- kdzy se jde seshora, tak se da normalne projit jako shora od Gröbeho vily? Tam otevrou nejakou tu branku co tam je?
Odpovědět
Myslím že až budu mít botky doma tak to vyrazíme zkusit asi to bude nejjednoduší a budu vědět jak na tom budu :-)
Odpovědět
nuuno: Jakou branku =-) =-) ? Normálně si nejdřív musíš vyjít na ty schody nahoru, pak vyjdou svatebčané a pak sejdeš do altánu. Tam není odnikud přísup, leda tak přes trávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja uz premyslela, jak nacvicit aby mi pritel pro tanci neprislapl saty ...Asi budeme cvicit se spodnickou :-D
Odpovědět
nuuna, :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co nam zbyva :-D Mozna pres spodnicku prehodim nejaky prosteradlo, aby to nebylo tak blby, a pujdeme krepcit po byte :-D
Odpovědět
nuuna, myslím že budu ráda že odšlapem nějakj dupák a bude to za námi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla v altánu prozkoumat ty schody. No a přímo nad tím altánem jsou schody (vedou jako do vinice) a dá se to udělat tak, že první jde nevěsta, "vyběhne nahoru" tyhle schody a čeká tam. Potom se nahrnou všichni svatebčani do horního altánu a nevěsta poté schází za hudebního doprovodu dolu - buď sama nebo s otcem. Všichni svatebčani v altánu na nevěstu vidí, jak jde dolů. No musí to vypadat fakt krásně... ale... Těch schodů je tam 22, byla jsem to spočítat. jako jde se po nich OK (v normálních botech) Ale v podpadkách jsem to nezkoušela a šatech už vůbec ne. No holky, to bude ještě docela sranda. Jinak to parkování je možné i v ulici U vršovického nádraží (spodní vchod), no ale to potom jdeš právě ten kopec nahoru - ale neni to tak strašný, dá se to (v džínách a pohodlených botách :-) :-) :-)
Odpovědět
Aha. No, nějak si nedovedu představit, že vyběhnu schody nahoru v podpatcích a s vlečkou, tam budu stát jako tvrdé Y a čekat, než nastoupí svatebčané do altánu a já pak elegantně, pod drobnohledem všech, co přišli na svatbu ty schody opět scházím :-D Hlavně bych tam musela být jako úplně první, aby nikdo neviděl, jak šlapu schody nahoru :-S No nic. Vidím to spíš tak, že svatebčané včetně ženicha budou čekat v altánu NA MĚ a já přijdu nakonec s taťkou zespodu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: taky mi to prijde trochu krkolomny. Vidim to nakonec nastejno jako ty. I kdyz je mi lito, ze nepujdu z vrchu
Odpovědět
Profilova fotka
jj stejně jako nuuna, asi raději také půjdu zespod, ale bude mě mrzet, že jsem nešla po těch schodech dolů. No uvidíme, ještě je čas. Jěště na to změním názor minimálně 10x.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jj, taky me to mrzi, tak nejak jsem si to celou dobu predstavovala, jak schazim dolu a vsichni koukaji :-) Ale je to opravdu trochu moc slozite :-| Tak pujdu pekne pomalu ulickou a bude to muset stacit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se znám a stejně si myslim, že ve finále se rozhodnu jít z vrchu... a to bude průšvih :-D prostě si nakonec řeknu-je to jednou za život, jdu do toho.. Jéé to bude sranda, já se těším. Trénovala jsem si to tam na těch schdech, jak dlouho to trvá dolu pomalou chůzí dolu (kvůli hudbě). No ale pokud na druchém schodě klopítnu, tak jsem dole co by dup a nějaká hudba mi bude ukradená :-)
Odpovědět
Čau holky, tak my přišli do altánu asi o 20 minut dřív, tam se čekalo, kdo chtěl, dal si něco k pití, já pobíhala mezi lidma a povídalo se, bylo to fajn. Domluvili jsme s matrikářkou, co byla potřeba, s pánem, co pouští hudbu atd.. Pak matrikářka řekla, že je čas, tak jsem popadla otce, vyšlápli jsme si schody nahoru. Tam jsme čekali. Pak nastupovali ostatní, ještě si pamatuju, že jsem tam s někým na sebe něco pokřikovala dolů pod ty schody :-D Bylo to úplně v pohodě, nic složitýho. A jsem ráda, že jsme šli zezhora, bylo to fajn. Ale asi záleží, jak to kdo prožívá, já si celou svatbu užila moc, nervozní jsem nebyla, atmosféra byla uvolněná, nepotrpím si moc na formality :-) Takže jestli chcete jít zhora, rozhodně do toho jděte, je to v pohodě a zážitek :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?