Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz ja doufala, ze me draha polovicka uvidi poprve az budu schazet dolu... Jak tak vidim, nakonec se splni jeho prani - on totiz za zadnou cenu nechtel, aby me videl poprve v satech a nacancanou az tam, pry co kdyby nahodou nede boze byl dojaty =-) ]-( :-D Tak bude mit radost asi aspon on, ze si dojetim poplace nekde kde nebude videt, a u obradu uz budu bulet jenom ja :-x
Odpovědět
Nuuna: taky jsem to měla v plánu - že mě "kompletní" uvidí až když mě povede táta. A asi že jo. Když sebou cestou nahoru seknu, nikdo to neuvidí a pak mu vypadnou oči :-D No, ale to mám v plánu samozřejmě teď, ale co bude pak... Jo, koukala jsem do alba a máš hezké šaty!
Odpovědět
nuuna, tak top si musíš rozhodnout, no. On tě může poprvé vidět, až tam, ale to bys musela jít zezdola, protože když půjdež zhora, uvidí tě :-) Ale můj manžel byl dojatý i u nás. Přišel mi dát kytku a já to na něm viděla, jak fakt zíral, bylo to dobrý a je to vidět i na videu :-D Jen to bylo doma a ne až v altánu :-) Na přemýšlení máš času do srpna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: dekujuu :-) Uvidime co vyhraje u me - jestli jit z vrchu, nebo to aby me nevidel.... Asi si hodim korunou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No v podstatě tě nemusí vidět ani když půjdeš zezhora, to bys musela nahoru nenápadně proklouznout :-) No ale moc dobře si nedvedu představit to "nenápaně". Žádná nevěsta není nenápadná. Ale dá se to, když budoucí manžel na chvilku půjde dovnitř do restaurace a ty mezitím projdeš, tak se to dá.... Já to fakt zezhora zkusím a uvidím, jak to dopadne. Také bych byla ráda, kdyby mě neviděl, ale nechám to osudu...
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé teď koukám na šatičky.... nádhera. Trochu závist, že už máš tohle pořešeno...
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: bylo to jen obrovske stesti :-) Taky ziram, ze to takhle dopadlo a uz nemusim resit.
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě to bude boj, líbí se mi úplně všechny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Ja se bala stejneho problemu, a dopadlo to tak, ze jsem vyzkousela jedine :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to ti fakt závidim. To je velice praktické, já už se pomalu připravuji na kolečko mezi salónama. Bohužel nemám ani základní představu, rpotože vůbec nevím, jak v tom budu vypadat a jak se budu cítit.
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: No ja se priznam, ze tim ze jsem nemela s cim srovnavat, necitila jsem se 100%... Pak jsem z toho zacinala panikarit, co kdyz by mi jine slusely vic... :-N Ale nakonec jsme se nastesti uklidnila, kdyz jsme si je zkusila podruhe uz doma, bylo to v klidu. Uvidis sama. Musis se v nich citit hlavne pohodlne, aby jsi pak cely den neresila, ze te neco tlaci nebo ze padaji , to nervum moc neprida :-D
Odpovědět
holky stejnak to ještě 1000 x změníme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lakys: No vypada to, ze nejenom my :-D Pritel se vcera vyjadril, ze chtel abych sla z vrchu, ale ze je pry prece jasny, ze me nesmi videt svatebcane, ani on, ze to ma byt prekvapeni... Takze ja uz jsem z toho fakt jelen, a ted momentalne vuuubec netusim ani odkud bych chtela jit radsi :-p :-D
Odpovědět
nuuna, jsem zvědavá jak se ti povede ukrýt předevšema :-) , ale mohlo by to být zajímave a dost napínavé, kdyby tě nikdo do obřadu neviděl. Já nad tím ještě moc nepřemýšlím nejdříve si musíme ujasnit jestli půjdu s partnerem nebo sama a od toho pak budeme vycházet :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych sla zespodu, nebyl by to takovy problem...videla by me snad jen maminka. Kdyztak bych se schovala vevnitr :-) Ale nevim nevim, vsechno ostatni by s pani oddavajici musel probrat pred svatbou pritel, a ja u takovych veci vetsinou nechci chybet. Bude to asi o kompromisech. Uvidime.
Odpovědět
nunna, ono to nějak dopadně a nakonec to bude nejhezčí den i kdyby ses vynořila z krtinece :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: jj, taky to tak beru :-D
Odpovědět
hlavně všecho s úsměvěm a nějak to dopadne. Bulet radostí budeme stejnak všichny i kdyby jsme měly na sobě pytel od brambor :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, to je presny :-D Hlavne kdyz to bude stestim, a vsechno ostatni je v klidu :-D
Odpovědět
na ostatní šílení jsou tu jiní my si to jako nejhezčí nevěsty užijeme !!!
Odpovědět
Holky nemáte některá zkušenost s restaurací magická zahrada ???
Odpovědět
Profilova fotka
Bohuzel nemam, ale zahledla jsme tu nekde diskuzi s osobnimi zkusenostmi... Tam uz jsi asi byla co?
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: bohužel... Pořád přemýšlím nad tím nástupem a hledám různé inspirace na netu. Holky našla jsem tam něco fakt super, nevím, jestli jste to už náhodou neviděli, ale je to fakt bomba. Snad sem můžu vložit odkaz... Tak to zkusím a kdyžtak to admin smaže. Jukněte na to :-) http://www.youtube.com/watch?v=4-94Jh... Škoda, že to prakticky nelze provést v altánu, šla bych do toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: to je uleeeeet :-D :-D :-D Ja tu placu smichy! :-D Faktem je, ze pri takovymhle nastupu bych asi brecela ne dojetim, ale jedine smichy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Premyslim, jak dlouho museli zenich s nevestou presvedcovat vsechny ty svatebcany, aby tancovali pred plnym kostelem. To musela byt dost liberalni cirkev, ktery ten kostel patri :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj to jo, poslala mi to kolegyně z práce a hned se hlásila, že by do toho šla a dost lidí kolem mě jsou takový bláznivý, takže lidi by se na to našli... To je fakt BOMBA :-D Tomu říkám originalita...
Odpovědět
škoda , že to mám v práci bloké :-( , ale doma na to juknu když Vás to všechny pobavilo. nuuna: na diskuzi jsem koukala :-), ale o víkendu to tam půjdeme zkusit tak snad se zadaří.
Odpovědět
Ahojky holky tak o víkendu jsme byli na vicházce a obkouknout parkování. V sobotu se tam dá bezplatně zaparkovat jen na dvou místech a to z kraje Perucké místo cca na 5 aut a pak nad sady a to mezi ulicemi Rybálkova a Šmilovského. Jinak tam jsou jen modré zóny pro místní obyvatele. Městská část má na svých stránkách docela šikovnou mapičku kde jsou zóny nakresleny : http://netmap.planstudio.cz/praha2/#x...
Odpovědět
Profilova fotka
Ja to vyresim nejspis fakt tema listkama na modrou zonu co plati na dve hodky, tech par stovek mi za usetrene nervy stoji :-) Jinak ja si obstarala dalsi dilema - koupila jsem si sirsi spodnicku,a ted resim ktera je lepsi... Jestli mit radsi splyvavejsi saty, ve kterych clovek vypada tak nejak drobneji a stihleji, nebo radsi sirsi spodnicku a mit opravdu "princeznovske" saty, i kdyz mi to dela vetsi zadek :-N Jinak vypada to, ze jsem nasla hudbu na svatbu, ktera se zalibila i priteli, tak to uz jen musime vyzkouset v praxi a odkrokovat, jestli to vychazi :-D
Odpovědět
nunna, tak jsem ti to zkoukla a v té širší vypadáš líp , ale záleží taky na tobě v čem se cítíš.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?