Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: dekujuuuuu :-) Me se taky libi vic :-)
Odpovědět
Myslím že je to správná volba
Odpovědět
Hmm, oba druhy spodniček jsou hezké, ale přiznám se, že když máš tu širší, tak už se mi v těch šatech ztrácíš. Takže za mě 100% a jednoznačně užší spodnička! Víc v ní vynikne to, jak jsi křehká. Prostě nevěsta, jak má být x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám nějaký frmol v práci a vůbec nestíhám svatební přípravy. Koukám, že už jste se zase trochu posunuli vpřed, já se spíš zasekla na schodech v Altánu :-) Ten parking - souhlas se zařízením parkovacích karet, bude to pak bez stresu. My jsme tedy ještě koukali na ulici u Vršovického nádraží - je to úplně spodní vchod do parku, tam se taky docela dá zaparkovat. Ale pak ten kopec k Altánu mě trochu děsí. Nunna: no a zkoukla jsem i tvé šaty. Akorát ti s holkama popletem hlavu :-) Koukala jsem, že lakys a ladie mají rozdílné názory. A můj názor - šaty máš krásné a obě spodničky vypadají OK. Ty jsi křehoučká holka a mě se rozhodně víc líbíš v té širší. Jsi jak pravá princezna. V té užší bych se bála, aby tě neodfouknul vítr. ;-) jsi hodně droboučká a můžeš si dovlolit širokou sukni. Jo apropó myslím, že neexistuje sukně, která by tobě dělala velký zadek x-) Ale ať půjdeš v té nebo v té, budeš vypadat svěle :-) :-) :-) Béééé já ještě nemám žádný šaty ;-( ;-(
Odpovědět
ellye, buď v klidu já také ne , nejak se nemůžu rozhodnout mezi riskem z číny nebo půjčovnou. O víkendu jdu zkusit botky konečně dorazily tak mi držte palce ať mi nejsou velké :-) . Holky nevíte náhodou jaké jsou vypsané termíny na Pavilon v Havlíčkových sadech. Chtěla bych na jaře okouknout jak to tam je s parkováním v sobotu se svatbou a první sobota v altánu je 12.6. a to se asi budu vdávat :-) a to je dost pozdě na okukování.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys zkoušela jsem najít ty termíny na netu, ale bez úspěchu, nikde to nemůžu najít. Zkoušela jsem to najít přímo na matrice P2, ale nic jsem nenašla. je fakt, že okukovat parkování v den vlastní svatby :-) to budeš mít slušnou honičku :-) Zkusim se ještě podívat a nebo mě napadlo zeptat se na matrice, kde se ty termíny dají najít... Risk z Číny x půjčovna... No sice risk by měl být zisk, ale v případě toho, že se ten risk týká Číny nevim nevim. Já bych do toho nešla, mám s výrobou z Číny nějaké zkušenosti. jako kalhoty si u nich koupím bez problému, ale svatební šaty bych se asi bála. Záleží na tom, kolik by tě ten risk stál a v případě, že by to nevyšlo a musela jsi nakonec do půjčovny, tak aby tě to moc finančně nezabolelo.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: jeee, dekuju, ja se tu uplne cervenam :-N :-) No o spodnicce je nakonec asi uz rozhodnuto, opravdu byly nazory na vsech frontach tak 50:50, ale pritel uz pak byl taky zvedavej, tak rekl, at uriznu fotku a necham jen od pasu dolu, a taky se mu vic libila ta sirsi :-D No a musim rict, ze u me asi taky vyhrala, hlavne proto, ze nebudu mit nervy, jestli si neprislapnu sukni :-N Tak uvidime, jak to nakonec vsechno bude... Jinak v pondeli jsme meli sezeni s kvetinarkou, a je to uzasna holcina :-) Holky, nasla jsem video jedne svatby v altanu, a je tam krasne videt nastup: http://www.youtube.com/watch?v=roV04c... Krasne se z toho da poznat, kolik casu co trva, a navic si to clovek dokaze lip predstavit. Kdyz to vidim, chci jit z vrchu.... :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nuuna: No tak to jsem ráda, že jsi tu spodničku tak hezky pořešila a že nastávájícímu se líbila ta širší ;-) Budeš jak princeznička. Koukala jsem na ten nástup, to je mazec, přijde mi to, že je to hrozně rychlý. Rychlejší, než jsem si představovala. Myslela jsem, že na jednu písničku nastupují svatebčané a po nich ženich s maminkou a pak na jinou písničku jde nevěsta. Alespoň tak jsem to někde četla... Ale nástup z vrchu je fakt super (když se to povede a neupadnu :-)) Vypadá to, že příští týden bych mohla vyrazit okouknout nějaký šatičky... Už jsem si jedny tak nějak vybrala na netu, ale nedokážu odhadnout, jak v nich budu vypadat... No uvidíme :-S
Odpovědět
lakys: Termíny svateb v altánu jsou zde http://www.vinicni-altan.cz/1680/term...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak já mám malou změnu termínu svatby. Bude to 4.6. v poledne (pátek), takže to mám o něco dříve, než vy :-S S tím jsem nepočítala a hlavně se nám celé přípravy o měsíc zkrátili. :-o Ehm takže to parkování můžete okouknout u mě... V pátek to bude luxus :-o A teď v pátek a v sobotu jdu na šaty, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Spíš mám z toho trému... micra18: myslím, že lakys neshání termíny na Altán, ale na Pavilon. To je ještě nad Altánem.. ale to nemůžem najít.
Odpovědět
Terminy pro pavilon se dozvis na matrice pro prahu 2 cislo je:236044121 ja tam budu mit svatbu 26.6 :-)
Odpovědět
ellye: Aha, tak to se omlouvám, jenom rychle jsem nakoukla. Mimochodem, my jsem měli svatbu v pátek a nezaznamenala jsem v okolí moc aut. Většinou Pražáci v létě jezdí v pátek na chalupy...
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky, tak tu máme konečně pátek :-) dneska jsem definitivně zaplatila fotografa tak snad to dopadne a dokonce mám už na poště botičky už se nemůžu dočkat. ellye : myslím že v pátek s parkováním nebude já se trochu bojím té soboty protože zase tam chodí lidi na vycházky, ale budu doufat že pojedou MHD. Kámoš mi nabízel že mi zařídí spešl tramvaj :-) jen škoda že od nás žádná nejezdí trochu ji chybí koleje :-) a hend by bylo pro problému s parkování.
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: no tramvaj nedoporucuju :-N Nezapomenu na vypraveni nevesty, ktera mela objednanou special tramvaj na svatbu, kdy tramvaj mela tri hodiny zpozdeni.... =-) :-x To bych asi nervove neustala. Jinak myslim, ze kdo jde o vikendu do Grebovky na prochazku, rozhodne tam nepojede autem... Pokud je nekdo takovy pecival, ze by na PROCHAZKu jel AUTEM, to si myslim, ze uz radsi zustane doma :-D ;-) Ja tam byla v lete v sobotu mockrat, a mista bylo dost. Ja porad premyslim o botach a nemuzu se rozhoupat, jestli je objednat postou a risknout to, a mit dost casu na to je prodat a koupit jine, nebo jestli se mam radsi koukat po obchodech...ale tam nic moc nemaji :-|
Odpovědět
Já si chci koupit boty v obchodě. Počkám na plesovou sezonu a když tak až na jaro, kdy začnou prodávat jarní a letní boty. Přes net bych se bála, že mi nesednou a pak je vracet/reklamovat/prodávat... Dejte pokoj 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyz to je prave ono... v obchodech zatim nic nemaji a ja mam strach, ze nic nesezenu, pokud vezmu v potaz co se mi libi/nelibi, taky barvu, a hlavne i vysku podpatku a cenu dohromady :-| A kdybych pak pres net kupovala neco na posledni chvili, nebude cas to prodat nebo vymenit ]-(
Odpovědět
Hele, do léta boty prostě seženeme! Času dost... ;-)
Odpovědět
nuuna, ta tramvaj byla jen úlet od kámoše DP :-) holky mám velikou radost včera jsem si vyzvedla na poště balíček a vykoukly na mě botičky a dokonale mi na mojí skrřítčí nožku padnou :-) takže mám o jednu starost míň. Teď už se jen v nich naučit chodit v civilu vůbec podpadky nenosím :-). Když jsem je ukazovala přítelovi tak se začal smát, že jsem koupila botičky pro panenku a že na to už jsem trochu vyrostla :-), abych oblékala panenky.¨ Příští týden mám v plánu začít zkoušet šatičky už se moc s kamarádkou těšíme ( má svatbu měsíc po mě :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já teda z toho parkování jsem naprosto v klidu, nás pojede cca 5-6 aut (rodina + lidé z hostiny), tak nemám strach, že bychom nezaparkovali... A ty osotaní kamarádi atd... ty ať si poraději :-| Myslím, že stejně většinou pojedou na obřad MHD. Zrátka to řešit nebudu, o starost míň. No a já byla v pátek a v sobotu na šatech - dopadlo to docela dobře, ale nevybrala jsem si :-( Asi jsem náročnější, nebo já nevim. jako jedny byly fakt parádní, ale nešly zkrátit díky krajce. Já jsem menší, takže jsem je asi 12 cm courala po zemi, škoda. Ale jinak musim říct - byla jsem v Andělském svatebním studiu (mají do konce listopadu nějakou akci za super ceny). Tam už mě nikdo nedostane, přístup naprosto příšerný, po hodině zkoušení už mi pani dost nepříjemným způsobem dala najevo, že už na mě nemá čas. Čekala jsem od toho mnohem víc.
Odpovědět
ellye, to mě neděs v sobotu chci jít do andělského studia na zkoušku šatů. Tak doufejme, že to bylo jen dočasné asi bych paní * slečnu hodně rychle poslala do háje :-) šatů je spousta a krásnejch můžeme jít jinam.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, o andelskem studiu uz jsme slysela strasne moc holek mluvit, ze maji otresnou a neochotnou obsluhu, nekdy az arogantni :-S Par holek teda melo stesti na prijemnou slecnu, ale vetsina referenci strasna.... Nechapu, asi nemaji provize z pujceni satu, potvory. My jsme se v sobotu sli projit, a chteli jsme okouknout altan, protoze bylo hezky, a zase byl zavreny kvuli svatbe. To uz se nam stalo podruhy za sebou :-S ]-( Tak z toho nebylo nic :-| Docela blaznivina, zamluvit si svatbu venku v altanu na 21.11., odvazlivci :-) Meli hodne stesti na pocasi.
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, a zapomnela jsem napsat, ze ja uz mam dva ty parkovaci listky na modrou zonu, dostala jsem je darem :-)
Odpovědět
Holky, já mám s Andělským svatebním studiem výbornou zkušenost. Obsluha kolem mě lítala, nosila mi jedny šaty za druhými, šaty mi zamluvili na dva termíny. A za několik dní jsem tam byla kvůli termínům znovu (kvůli altánu se změnil tak, že to nebyl ani jeden z těch zarezervovaných) a nebyl nejmenší problém. Asi jsem měla štěstí. Ale naopak v Adině, kterou tady chválí na každém rohu to byl děs - hnusné, obnošené, otrhané šaty a tak neochotného a protivného člověka, jaký mě obsluhoval jsem nezažila ani nepamatuju. Ono je asi nejlepší od salonu nic neočekávat a když je "prodavačka" protivná, tak ji prostě ignorovat a soustředit se jen na šaty 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ladie: tak to jsi byla z tech stastnych :-) je pravda, ze u nich je kritika budto skvela, nebo priserna, nic mezi tim :-D
Odpovědět
tak jsem na to zvedavá jak dopadnu já, ale obávám se že pokud budou nepříjemné tak to bude krátkej proces nikoho se dopošovat nebudu a půjd jinam :-) :-) a jestli se střídají tak třeba tenhle víkend budou ti milí. Na pátek mám zamluvené jedno zkoušení a v sobotu jdu do třech salonů :-) už se moc těším tak snad to přežiju bez úhony.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, uvažujeme o svatbě ve Viničním altánu, ale nějak to tam neznám (zatím jen z fotek a vyprávění). Chtěla jsem se zeptat, jak fyzicky je náročná cesta do altánu. Bojím se, že než tam dojdu, abych nebyla uhnaná a rudá jak rak :o) Svatba bude na přelomu srpna a září (ještě přesný termín vybíráme). Nevíte. jak jde do Altánu sluníčko? Nevím totiž, jestli raději svatbu ráno od 10h nebo raději odpoledne ve 13 či 14 h.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mě rozhodně v ASS nenosili jedny šaty za druhými.. ale je fakt, že asi záleží na tom, na koho narazíš. Já jsem bohužel četla diskuzi o negativních zkušenostech až po mém zkoušení. Kdybych to přečetla před tím, asi bych tam nešla... ale lákala mě ta akce za 6.900,-. Tak ti lakys držim pěsti, abys odcházela spokojenější. Já tedy také budu muset ještě někam zajít, ale úplně se teď bojím někam objednat, abych nebyla zase zklamaná.. asi zamířím někam za Prahu. Martja- k altánu se dá dostat buď odspoda a nebo odshora. Odspoda je to trošku do kopce, ale dá se to v pohodě. Nedékážu odhadnout vzálenost, ale je to tím sadem pěšky cca 500 metrů a do toho kopce je to až posledních cca 150-200m. Z toho vrchního vchodu je to blíž, ale jsou tam modré zóny, takže ten parking je složitější (ale to se dá vyřešit parkovacími kartami). Dole ty zóny nejsou. S tím sluníčkem si myslím, že tam svítí celý den, neboť altán stojí ve vinici a tam by slunce svítit mělo kvůli vínu.. A myslím, že ta oddávací polocha (vrchní část altánu) je natočená směrem na jih..
Odpovědět
Ta akce 6900,- byla (nebo nevím, jestli ještě není) super! Mám za tu cenu půjčené šaty, závoj, spodničku a dostanu podvazek jako dárek. Spokojenost 8-)
Odpovědět
ta akce tam je , jeden z důvodů proč tam jdu a snad to vydržím. Na pátek a sobotu mám zarezervované 4 zkoušky tak někde to dopadnout musí :-) a doufám, že se všichni vyspinkaj do růžova. martja_sgcz, před 14 dny jsem byla s přítelem v altánu teď chodí o berlích a taky se tam v pohodě dostal i bez funění. Dá se to zvládnout bez větších problémů. Nejblíž je to asi z konce Perucký, ale ta cesta stojí za nic určitě nedoporučuji je to jen nějaký boční vchod do sadů.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ja bych cas vybrala hlavne podle toho jaky zbyde volny :-) Jinak si myslim je to asi jedno, nevim... A pokud nepobezite na svatbu pozde, urcite strhana nebudes ;-) Nejlepsi je se tam podivat osobne, obrazek cloveku stejne nic moc nerekne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?