Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si naivne myslela, ze to nebude tak obrovsky problem :-| Asi zacnu taky volat, duplicitne s pritelem. Sice si myslim, ze uz to nic nezmeni.....ale co.
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně my teď asi fakt nic nevyřešíme, můžeme se maximálně rozčilovat. a tím nám přibudou jen vrásky... a to přeci nechceme... Nicméně koukala jsem na tvé album příprav, jsi velmi pylná a máme dosti podobný vkus. Barvy svatby chceš zeleno-bílé? Také nad touto variantou uvažuji. Ale odvíjí se to od šatů a šaty se odvíjí od termínu... a už jsme zase tam, kdy jsme byli ]-( Ale ty kaly jsou krásné, vybírám mezi tulipány-kaly-kopretiny... ale kaly asi vyhrajou. My máme ještě v plánu vypouštět po obřadu 2 bílé holubice, to se mi líbí a je to sranda pro všechny za 800,- a jsou z toho hezké fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: Jj, bilo zelenkavou, nebo spis sampan - zelenkavou, kvuli satum. Ty uz nastesti mam, tak aspon o tuhle starost min. JInak uz bych asi skoncila v Bohnicich... Jj, nevyresime nic, ale nervy si stejne procvicime. Kopretiny mam taky moc rada :-) Ale nehodi se mi k satum :-| Takze asi budou kaly, nejspis v kombinaci s bilymi freziemi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak to bude krásný, kaly a frézie... bomba, frézie nádherně voní. Ty kopretiny jsou dost nezvyklý a neznám nikoho, kdo by je měl (kromě Blaženy za Slunce seno) a bojím se, že by kopretiny nevydržely a brzy by jim padali hlavičky.. Takže asi také kaly. Já šaty ještě nemám, takže s kytkou budu muset počkat. No já budu mít s šatama fakt dilema, líbí se mi snad úplně všechny, na který koukám. Ty, co máš v galerii jsou nádherný všechny :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ellye: dekuju.No nakonec mam uplne jiny,ale kvuli priteli je tam nechci davat, aby je nevidel ;-) Je fakt ze kopretiny asi moc nevydrzi :-| Uvidis, az si nejake saty zkusis, poznas, jestli jsou to ony nebo ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, chápu, že nechceš, aby je přítel viděl ;-) A ty jsi byla v půjčovně na jstotu a nebo jsi se tam šla jen tak podívat a při té příležitosti sis vybrala ty své?
Odpovědět
Ahoj holky, jsem šťastná, že termíny už neřeším :-) . Nechápu, to Vás nemůže v Altánu oddat i někdo jiný, než Praha 2? Pokud tady píšete, že by to měl být někdo, kdo spadá pod magistrát a ne pod nějakou část Prahy, tak by to snad mohlo jít. Možná by stálo za pokus napsat na Magistrát Prahy a zjistit potřebné informace. Třeba by měli i své vlastní matrikářky. Myslím, že radnice Prahy 2 dělá redukci s Altánem trošku záměrně, psaly to sem ty dvě holky, jak se jim tam sešel společný termín na oslavu. Prý se to už stalo víckrát a proto budou redukovat termíny v Altánu. No, každopádně si myslím, že je to škoda, jelikož tak krásné místo se v Praze hledá těžko. Co se týče koordinace svatebčanů ohledně nástupu - to zvládne každá šikovnější holka, stejně jako podání prstýnků. Akorát matrikářka seznamuje svatebčany a oddávající se snoubenci a musí ohlídat formality. O hudbu se stará Altán, to mají zmáknuté. Přeji pevné nervy ;-)
Odpovědět
Mimochodem, spíš bych se na vašem místě obracela na paní starostku MČ Praha 2, aby věděla o jaké termíny a místa obřadu je zájem. Doporučovala bych telefonický kontakt nebo mail. Matrikářky nemají žádný zájem na tom, aby vám vyšly vstříc.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ to máš asi pravdu, také už mě napadlo napsat pí starostce. Bohužel na matrice P2 my řekli, že u svatby v altánu musí být přítomna vždy matrikářka z Prahy 2, takže i když budu mít poslance jako oddávajícího, tak tam stejně musí být matrika z P2, jinak je sňatek neplatný. zavidim, že už to máš zdárně za sebou
Odpovědět
Ellye: Určitě napiš paní starostce. Třeba se bude snažit vyjít vstříc. I tady v diskuzi se už stalo, že někomu zrušili termín, kontaktovali paní starostku a ta je osobně oddala. Možná bude přístupná a pokud bude vědět žádané termíny dopředu, vypíše je pro Altán a zbytek termínů v měsíci bude pro jiná místa. Kontaktovala bych ji co nejdříve.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ ale prý tam musí být někdo z té matriky.... Ale i tak jí zkusím napsat..
Odpovědět
Elly: Já nepopírám, že to tak musí být. Chápu, je to na území Prahy 2. S tím kontaktováním paní starostky jsem to myslela tak, že bych ji co nejdříve zavolala a řekla o jaký termín a místo obřadu mám zájem, aby to věděla dřív, než vypíšou oficiální termíny. Myslím, že ona jako starostka musí termíny schválit, tak by mohla určit, který termín pro které místo obřadu. Nečekala bych na vyhlášení termínů - to už je podle mě pozdě.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky musím říct, že už zuřím ]-( ]-( ]-( dávám jim týden a pak začínám hledat něco jiného. Na tohle nervy nemám. Jen škoda že takto nádherných míst nění v Praze víc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska zkusím zkontaktovat paní starostku a uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: sdilim tvuj nazor :-| ellye: drzim ti palce. Ja pani starostce psala uz vcera, snad ji nas zajem polichoti, uvidime, co z toho vyleze .
Odpovědět
Ahojky paní starostce jsem psala minulý týden :-) at si nás pěkně užijí, ale obávám se že mají na vyřízení dotazu 30 dní :-( Jednině kde se mnou někdo mluví tak je paní z altánu. Dneska mi psala , že by mohli termíny vědět zítra, ale to na matrice nemají úřední hodiny a obávám se že nám telefon nezvednou.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, terminy jsou vypsane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-) A nam vyslo 14.8.2010 na Vinicni altan!!!!!!!!!!!!!! Holky, ja tu brecim jak mala holka, a neverim tomu!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pry jsme byli uplne prvni, kdo si termin zamluvil :-N Ofiko s ebudou terminy zverejnovat az v pondeli, ale kdyz si zavolate, meli by vam ho dat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak gratuluji k termínu. Vidíš, já ti psala vydrž prťka vydrž :))) jsem šťasná s tebou, že ti to tak hezky klaplo. :-)
Odpovědět
Nuuna, strašně moc gratuluji!!!!!!!!!! :-) Já jsem hned volala chlapovi, ať okamžitě telefonuje - termín má na starosti on, tak tady sedím nervózní, jak sáňky v létě, dlaně zpocené.... Uvidíme, co bude s náma :-.
Odpovědět
Holky, tak máme 12.6.2010 od 13-ti hodin!!!!!!! Hurá!! A hlavně - šaty, DJ a snad i fotografka (prosím, prosím) budou mít volno!!!!! Já mám takovou radost!! Dneska se štěstím asi opiju :-D
Odpovědět
hurááááááá 12.6. 2010 ve 12 hodin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska je proste skvelej den! :-) Vsem gratulujuuuuu ;-) Koukam, ladie a ladys, vy se dokonce snad i potkace co? :-D ;-)
Odpovědět
jak to vipadá tak i jo :-) konečně si můžu oddychnout.
Odpovědět
Tak to je super!! Lakys, my na sebe ještě zamáváme :-D
Odpovědět
ladie , doufám že si nepomotáme svatebčany :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lakys: pokud si nepomotate zenichy, je to v pohode :-D
Odpovědět
:-D
Odpovědět
:-D :-D :-D budu ho střežit jako ostříž :-D :-D :-D
Odpovědět
Lakys: včera jsem řekla doma, že budeš mít svatbu před náma a přítel hned na to: "Tak abyste si nás neprohodily, holky!" :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?