Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Šárko, to jim prostě řekneš, kolik přijde lidí a oni ti podle toho dají místa. Nám tam prostě dali dva stoly, bylo nás asi padesát. To oni tam nějak rozmístili, já jen nahlásila počet lidí a dál si hlavu nelámala ;-) A s výzdobou určitě můžeš si tam nechat dát co se ti jen bude líbit ;-) Neboj, bude to všechno super, čuper, úúúžasnýýý x-) x-) x-)
Odpovědět
To doufám:-) ;-) Ale nějaký odhad počtu věcí na dekoraci po mně chce ta kamarádka... :-) Jinak počítám s tím, že to tam v pátek dostanou a v sobotu to bude naaranžované:-) Co vlastně byteček? Už jsem nějak zapomněla, jestli jste byli s výběrem úspěšní... ;-) Zapomínám =-) 8-( 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, po několika dnech opět zdravím ;-) . Byla jsem na kratičké návštěve rodičů na Slovensku. Ještě mám 3 dny dovolené a pak do práce =-) . Šárko, gratuluji k bytečku ;-) .
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem včera večer konečně kompletovala svatební oznamka a většina bude snad dneska poslaná nebo osobně předaná . :-) Konečně... :-N :-N Jinak jsem včera dojednala schůzku ve Viničním altánu, zkoušku šatů, dneska budu řešit s tou naší známou výzdobu, upřesnila jsem ty kytky. Bohužel na svatbu nedorazí tátova přítelka, má problémy s kyčlema a prý by to nevydržela :-( :-( . Takže mi napeče super koláčky a pak na té vlastní akci nebude... je mi to dost líto |-| . Ad byteček, přes víkend jsme stihli vymalovat, naštěstí bílý podklad už tam byl ;-). Nicméně vážně nám to zabralo celý víkend (pá večer až neděle večer, z pátka na sobotu jsme tam i na karimatkách spali :-D:-D. Bohužel jsme už našli pár drobných vad, takže budeme reklamovat...:-p:-p Drahouš dneska objednal spotřebiče do naší nové kuchyně, večer jede do našeho nového bytečku s chlapíkem, který by nám měl předělávat elektriku v kuchyni... Musíme ještě vybrat obklady do kuchyně... Stěhovat se budeme 6.9., kuchyň by měli teoreticky montovat 9.9. a brát se budeme 12.9. No, moc se momentálně nenudíme :-D :-D
Odpovědět
Mirčo, doufám, že dovča u rodičů byl relax před nastávajícím návratem do pracovního procesu:-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, gratuluji k úspěšnému vymalování. Vady určitě nejsou závažné, tak ať vám je brzo odstraní ;-) . U rodičů to byla minidovolenčička, mám pocit, že jsem pořádně nic nestihla =-) . Do pracovního procesu se mi tuze nechce, ale nic se nedá dělat :-N . Svatba se vám kvapem blíží. My už konečně máme novou jmenovku na dveřích, dřív jsme se k tomu nedostali a pak jsme ji pořád nestačili vyzvednout :-D . Akorát já ještě nemám doklady, jelikož pořád nemám slovenksý oddací list. Platnost občanky mi skončila 4.8.2009, takže funguji jenom na pas :-) . Hektické dny před svatbou jsou nejlepší, alespoň člověk nemá tendenci přemýšlet nad tím, že něco ohledně svatby mohl udělat jinak :-D . V kolik hodin máte obřad? Ať držíme pěsti pro štěstí ;-)
Odpovědět
Ahoj Miru, obřad máme ve 12:-). Upřímně nevím, jetli zrovna tyhle dny jsou nejlepší 8-( 8-( , mám toho upřímně fyzicky dost... :-| . Naštěstí vím, že tenhle šrumec snad po dvanáctém skončí:-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, neboj, všechno zvládneš ;-) . Já osobně nejlépe funguji, když jsem vytížená na 200% :-N - to podávám nejlepší výkony :-) . Jasně, šrumec skončí a ty už budeš vdaná paní a ani se ti nebude chtít věřit, že je všechno za tebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už to máme zdárně za sebou :) bylo to super. musim pochválit organizátorky z vin. altánu - všechno nám ten den podrobně vysvětlili, za což jsem nesmírně vděčná, protože my byli oba tak nervozní, že jsme nebyli schopní normálně fungovat :-p téměř nás vodili za ručičky ;-) když to přeženu... a málem mě paní oddávající musela vést za ručičku i při podpisu, rpotože jsem absolutně nebyla shopná se podepsat :-D
Odpovědět
kacikaci: Blahopřeji a přeji v manželství moře dnů naplněných láskou až po okraj ;-)
Odpovědět
kacikaci: gratuluju ;-) ;-) . Myslím, že n atom budu dost stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za přání! Sarkajak: přeju, ať se Vám to vydaří přesně podle Vašich představ! a samozřejmě všem ostatním také přeju hodně štěstí!
Odpovědět
Článek se načítá
Díky:-) Dneska ráno od osmi jsem domlouvala rozložení stolů a jídlo na naši večerní akci, další část vyřízená... :-p :-p. Večer asi půjdeme shánět a doufám, že i kupovat vestičku pro drahouše... 8-( 8-(. A zítra nám do nového bytečku dorazí další spotřebiče... Na víkend jedeme na svícu našim kamarádům do Mikulova, cestou z5 bychom asi měli vybrat dlaždičky do kuchně, večer jdeme dohodnout výzdobu do Parkrestauranu a pak se dohodnout s provozním do Viničního altánu... :-p :-p. No, jsem na nás zvědavá :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jen poslušně hlásím, že vestička s regatou i kravata koupena, košile poslána ke švadleně ke zúžení... Já už pro dnešek razím domů, zabalit a odjezd na svícu našich kamarádů do Mikulova... Návrat v neděli, na netu zas v pondělí. ;-) Mějte se fajn :-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, za 14 dní budeš mít vdávací den ;-) . Snad o víkendu načerpáš dostatek sil, abys zvládla předsvatební maratón. Akorát jsem se před chvilkou kochala naší svatební fotoknihou x-)
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po víkendu, toho času z nového bytu (mám práci z domova), před chvílí nám dovezli myčku... ;-) O víkendu jsme byli na svíci v Mikulově, brali jsme to částečně i jako naši rozlučku (hodně povedená přežíračka a popíječka) :-D , na vlastní asi nebude čas (a vlastně ani chuť :-N ). Tak nejdřív co nového... Ještě v pátek jsem domluvila výzdobu a kytku na stoly a na auto. Včera jsme z Mikulova odjížděli už v deset do bytečku poklidit po malování (vzali jsme to přes baumax, kde jsme nakoupili osvětlení a bohužel nepochodili s dlaždičkama do kuchyně, ve 8-( ), večer jsme byli v restauraci, kde máme oběd a rautík, domluvit výzdobu a ejhle, problémek: do ceny svatebního menu nám zapomněli započítat raut, takže nakonec nás to odpoledne vyjde o 6000 víc než jsme čekali... Pán se sice strašně omlouval, cenu nám dal v podstatě nákladovou, ale i tak... Další výdaj navíc. ]-( Jako malou náplast jsme neplatili večeři, kterou jsme si tam dali a navíc nám dal nějakou % slevu, ale i tak... 8-( Pak jsme se byli ve Viničním altánu domluvit se s provozním, akorát tam byla nějaká svatba a pouštěli balonky štěstí ;-) . Vypadalo to hezky... x-) . Trošku mě zarazilo, že jako hudbu musíme mít audio a ne třeba mp3, holt budeme vypalovat v tomhle formátu... Mimochodem, hudbu ještě vybranou nemáme... ]-( Dneska se k nám do bytečku zajede podívat tchán, dojede i s drahoušem podívat se a pak zas vyrazíme na dlaždičky...]-( . No snad budeme úspěšní... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, kdyžtak jsem do své galerie přidala pár dalších foteček, abyste měly představu, jak to celý den probíhalo :-D
Odpovědět
evel: krásný fotky, moc Vám to sluší x-) x-)
Odpovědět
Ahoj holky:-). Tak už se mi to taky celkem blíží... :-p Dneska jsem si domluvila 2 dny volna v práci na příští týden, zaplácnu je stěhováním resp. vybalováním věcí... Dneska jsem si konečně objednala závoj a snad bude hotová ve čt nejpozději v pondělí hotová ozdoba do vlasů, tak to do svatby snad všechno budu mít... :-. ještě nemám věci do tomboly, nějak mi není jasné, kdy to budu dělat:-N . Včera jsme s drahoušem aspoň byli úspěšní a koupili si mozaikové dlaždičky do kuchyně. Už to "jen" udělat... :-N Na zkoušku šatů jdu ve čtvrtek, docela se těším ;-) Mirunko: co první den ve škole? ;-) ;-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, super, že vše zvládáš ;-) . První den ve škole se mě netýká, jelikož mám už třeťáky a oni nastupují vždy o den později. Zahájení školního roku je pouze pro prváky. Takže jsem dnes dorazila do práce v 10:30 a v jednu jsem odcházela x-) . Teď jsem dorazila domů, dala jsem si sprchu a za chvíli opět vyrážím do rozpálených ulic Prahy =-) . Venku je hnusně, už chci podzim a teploty do 20°C :-) . Ovšem, Tvůj svatební den bude určitě ve znamení nádherného počasí, jelikož zrovna v tom termínu plánujeme jet na víkend do Prachovských skal ;-)
Odpovědět
:-D :-D :-D Tak to jsou dva dobré důvody, proč by mělo být příjemných 24 st. a polojasno :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky, nemate prosim nekdo zkusenost s Park Restaurantem hned pod Grebovkou? dekuju!
Odpovědět
muphi: Loni tam měla hostinu jedna holčina (má nick marmar, tak ji zkus napsat do IP) a moc si to pochvalovala. Letos tam má snad Šárka hostinu - nebo se pletu?
Odpovědět
mirco: dekuju moc za tip!
Odpovědět
Ahojky :-) Šárko, tak koukám, že už máš všechno zařízené, teď už se jen vdát :-D Miru, co ve škole po prázdninách, nezlobí? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, všechno zařízené ještě rozhodně namám, ale nějak to jde ;-) muphi: hostinu - oběd + ratík tam máme, domluva s nimi je fajn, ceny jsou +- v pohodě... Navíc jsme se tam byli několikrát najíst a vaří dobře. Ad oběd, můžeš si namyslet v podstatě co chceš, od svíčkové po exotiku :-) :-) . Při platbě cash dávají slevu, my dostali ještě slevu az to, že jsme zálohu platili hodně předem a pak ještě za to, že nám pán jaksi do cenu menu zapomněl napočítat raut (a my si mysleli, že je to v ceně menu), takže když jsme to v neděli, když jsme si tam byli domluvit výzdobu, dozvěděli, moc se omlouval (prý tam měli od května dva "palácové převraty") a když nabídku psal, tak byl asi mimo... Takže nás to vyjde dráž než jsme čekali, ale ještě to jde... :-N :-N . Jinak výodou je, že nemusíš řešit výzdobu, nějaké věci mají a když jsem nahlásila, že nechci žádná srdíčka ani umělé plátky růží, že mohou být kamínky, tak byl ok. Kdybys chtěla kytky navíc, tak ty si samozřejmě zaplatíš, ale my to neřešili... (nějaké kytí budeme mít až na večerní raut a ten máme jinde:-) :-)) Takže za mě (zatím:-)): podnik doporučuju, pan Uiblein je milý a příjemný, jídlo fajn... Na bookaci celé restaurace jsme netrvali, takže cenu navíc jsme neřešili... Kdyby ses chtěla ještě na něco zeptat, tak písni :-)
Odpovědět
Ahojky Biibi, až dnes jsem poprvé učila, i to jenom tři hodiny, tak to celkem šlo. Zítra to bude náročnější. Ovšem, atmosféra mezi učiteli je ve škole velice napjatá, tak se mi tam vůbec nechce chodit =-) . Co dětičky po prázdninách? Šárko, jedem, jedem, finišujem :-D :-D :-D :-D :-D . Držím palečky, ať vše zvládáš v relativním klidu ;-)
Odpovědět
ahoj Sarko! dekuju moc za vycerpavajici informace! dnes jsme tam taky meli schuzku a musim rict, ze mam velmi podobny pocit jako ty. pan manzer byl moc fajn, dohoda rozumna a sleva za platbu hotove se tez hodi ;-) taky jsme tam byli jednou na obede a krome toho, ze bylo jidlo moc dobre, bylo i hezky servirovane. neresit vyzdobu je pro me taky uleva, vkusem jsme na tom podobne a z fotek, ktere maji na webu, a na ktere se pan manazer odkazoval se mi zda projemne jednoducha a velmi vkusna. jsem nadsena taky z detskeho koutku a prolejzacek venku, snad na to bude pocasi. tak jeste jednou dik a preju, at se vam obrad i svatebni veseli vydari dle vasich predstav!
Odpovědět
Ahojky holky, Mirco, jak je? Co škola? Doufám, že atmosféra ve škole se uklidnila... Šárko, tak se to blíží, co? JIstě se těšíš, počasí by mělo být snad fajn. JIstě si to moc užijete :-)
Odpovědět
Ahooooj, Biibi, atmosféra ve škole je pořád napjatá, ale je mi to vcelku jedno. Žáci jsou v pohodě a s věčně naštvanými kolegy nemusím komunikovat každý den :-) . Co byteček? Je to na dobré cestě? Šárko, přeji Ti, ať svatební den vyjde podle představ. A i kdyby se něco nepovedlo, svatba není o tom jednom jediném dni.... Po ní budou následovat tisíce dnů po boku milované osoby ;-) x-) . Pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?