Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 No, to máme.. emoticon emoticon . Tiše doufám, že poslední týden v srpnu si necháme udělat elektřinu a první týden v září dlaždičky... emoticon emoticon
7. srp 2009 ve 13:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Vy si tam ještě msuíte nechávat dělat elektřinu??? Teda, to vám nezávidím emoticon . Držím palce a tiše doufám s Tebou emoticon
7. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 v kuchyni ano... Jsou tam někde vyvedené dráty a elektrika se musí nechat udělat podle dokumentace k návrhu kuchně... Tak to snad klapne emoticon
7. srp 2009 ve 14:08  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahaaaaa emoticon . Určitě to klapne, mysli pozitívně emoticon
7. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 čauves holky emoticon
jen vás zdravím, samozřejmě, že šárce taky držím palečky emoticon

tak evelynka už je vdaná, doufám, že jí všechno klaplo emoticon a těším se brzy na fotečkyyy emoticon

mirco, tak máš co dělat koukám s kamarádčiným baráčkem emoticon to je hezké, že už to mají takhle, kór když hledali tak moc dlouho.. tak teď když už jste podepsaly už jistě bude všechno dobrý a brzo budou bydlet emoticon kde vlastně baráček koupili?
7. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Biibi, ahoooooj emoticon .

Baráček koupili v Hostivicích. Za chvilku tam jedeme, budou nám baráček předávat i s klíčema a všem možným, takže v neděli stěhujeme. Od příštího týdne budou bydlet v Hostivicích emoticon . Naštěstí vše klaplo, i když to vypadalo všelijak. Kamarádka prodávala dva byty v Praze a kupovala dvougenerační baráček. Takže hledala dva kupce, kteří budou platit v hotovosti, aby se nemuselo čekat na hypotéku. Teď už jsou všechny peníze tam, kde mají být, chybí pouze zápis do katastru, ale tam nebudou problémy emoticon .

Tak já běžím...

Evel, přeji hooooooooooooodně tolerantní manželství plné lásky a spokojenosti emoticon
7. srp 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky, zdravím po víkendu stráveném u "našich". Včera jsem měla kulatiny, takže jsme trochu grilovali, Danielka (tátova přítelka) udělala labůžo dortíkemoticonemoticon.
Jinak drahouš dneska ráno brzo vstával a odjel na dětský tábor (jako vedoucí emoticon ), takže jsem před sedmou sedla ke kompu a konečně udělala texty na svatební web... (dělala jsem to 4 hodiny, celkem se to nezdá, ale dá to práci).. Oznámka a kartičky budou snad hotové během příštího týdne (dost brutální korekce jsem udělala už v pátek), takže po návratu už snad budu moci posílat... Drahouš jeho bojový úkol-obstarat adresy příbuzenstva - nezvládnul, takže to s budoucí tchýní budu muset vyřídit já...
emoticon
9. srp 2009 ve 21:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky, zdravím po ránuemoticon. Mám už dneska dovču, večer odlétám do Londýna (už se strašně těším emoticon emoticon ). Za chvíli vyrážím domlouvat květiny a pak jdu s kamarádkou na oběd a pak domů balit...
11. srp 2009 v 08:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
sabisek
Registrovala se 1. června 2009 na beremese.cz. Přidala 737 příspěvků. Má 5 přátel.
  • Svatba byla 18. července 2009
    Karlova Koruna, Region Hradec Králové
 sarkajak: je jentak jsme nakoukla do tematu a koukam, ze jedes do Londyna. Ja tu bydlim.... Kdybys neco potrebobala, napis mi do IP. emoticon
11. srp 2009 v 09:04  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj Šárko, přeji příjemný let a dobré nákupy emoticon .
11. srp 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Ahoj Mirunko, jak dopadlo stěhování? A jak trávíš volno emoticon
My dnes podepsali Smlouvu o budoucí kupní.. zaplatili nějaký peníz.. tak snad se nic nepo... emoticon
A zítra frčíme do lesů emoticon emoticon
11. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj Biibuško emoticon . Stěhování proběhlo hladce, vše se povedlo emoticon .
Je, tak jste konečně našli vhodný byteček? Zůstanete ve stejné části Prahy? Volno teď netrávím nijak, tento týden chodím do práce, abych mohla mít volno někdy ve školním roce emoticon .
Kam do lesů frčíte? My frčíme v sobotu na chatu za rodiči manžela emoticon
11. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
Registrovala se 27. září 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kacikaci (31 r.)
Registrovala se 27. září 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    Region Praha
 Ahojky,
chci se zeptat, zda nemáte některá zkušenost s tím, že by Vás ženich viděl až při obřadu??? přemýšlím, jak to organizačně udělat ve vin. altánu? nemáte některá nějkaý nápad? předem díky za odpovědi. Hezký den emoticon
12. srp 2009 ve 14:44  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj, musela bys být domluvena s panem provozním nebo paní provozní z Viničního altánu. Manžel by musel nastupovat jako první s maminkou a Ty bys musela být schovaná v restauraci pod altánem. Samozřejmě, do altánu bys musela dorazit dřív, než ženich emoticon
12. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky, zdravím po návratu z Londýna emoticon . Mise byla +- úspěšná, mám šaty, mám boty emoticon , ženich má košile do práce, ale ne tu svatební emoticon, vestičku budeme taky kupovat tady...
Na programu jsem kromě nákupů emoticon měla i super výlet do Windsoru s jednou holčinou tady z brms, pro obě to bylo naše první rande přes internet emoticon emoticon. A obě jsme si to užily emoticon .
A taky jsem si v sobotu zkusila zahrát golf a kupodivu to celkem šlo
emoticon emoticon
17. srp 2009 ve 13:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj Šárko, blahopřeji k úspěšnému výletu emoticon . Zbytek už dokoupíš tady, nic se nedá dělat. Co byt, už máte klíče? Uvědomuješ si, že za necelý měsíc se vdáváš emoticon ?
17. srp 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Miru, zatím si to neuvědomuju emoticon emoticon .
Klíče jdu vyzvedávat tento čtvrtek, takže doufám, že o víkendu už v bytečku něco uděláme (asi začneme malovatemoticon). Jen mě trochu mrzí, že ten byt půjdu přejímat sama, drahouš se z tábora bude vracet až někdy večer a na pátek už měli plné termíny...
emoticon emoticon . Zkusím ještě zásuvky, záchod (jestli držíemoticon) a ještě mi někdo říkal, že mám zkusit proklepat parapety... Když tam budou další závady, tak je holt odhalíme až časem a budeme reklamovat... emoticon
17. srp 2009 ve 14:43  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Jojo, zkus záchod, vodu, zda teče a zda lze přívod vody v šachtě (u vodoměru) lehce uzavřít a pustit. Pak bych si zkusila ještě otevírání a zavírání oken, včetně otevření na ventilačku, popřípadě mikroventilaci (pokud to máte). Dost často kování oken blbne, tak ať nemáte pak problémy. Pak ty zásuvky a i parapety - leckdy parapetem maskují díry mezi rámem okna a zdí. Rozhodně by neměly vydávat dutý zvuk. Neboj se s nimi trošku zalomcovat. Také zkus kohoutky topení, pokud máte radiátory. A ještě bych si zkontrolovala na všech měřičech (vodoměry, elektroměr, případně plynoměr) plomby. Jsou na první pohled viditelné, takže je to minutka, ale může ušetřit nepříjemnosti. Víc mě momentálně nenapdá emoticon
17. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 tak tekoucí vodu jsme už zkoušeli minule, okna taky, parapety ne (kde je mám vlastně zkusit proklepat??), topení jsme taky zkoušeli... Plomby mě nenapadlyemoticon
17. srp 2009 v 15:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, tak to budeš mít daleko míň práce emoticon . Parapety poklepej zevnitř a můžeš otevřít i okno a poklepat zvenku. Normálně poklepej po celé té ploše, na kterou bys eventuelně položila kytku. Klidně se o to zkus i opřít, určitě by se parapet neměl po své délce prohýbat, měl by být řádně podepřený. Kdyby se prohýbal, znamená to, že pod tím chybí izolace (montážní pěna) a mohlo by vám tudy zatékat dovnitř. A jak už jsem psala, můžeš nimi i zalomcovat - po stranách uchopit a zkusit jakoby vytáhnout. Někdy je dělníci jen tak nasunou, aby stihli termíny a naoko bylo vše hotové.
17. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Mirunko, díky za raduemoticon
18. srp 2009 ve 13:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Holky, v jakém obchodě jste nakupovaly stuhy atd.? Vím, že je e-shop, který má v Praze i kamnnou prodejnu, ale nedaří se mi ho najít... Díkyemoticon
19. srp 2009 v 16:22  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Tak oibchůdek už mám (P6) emoticon emoticon .
Včera jsem se dozvěděla, kolik nás cca budou stát dorty (svatební pro cca 40lidí (3 patra) + 2 obdélníkové na večerní pařbu (každý pro cca 25 lidí)). Horní odhad je 4500, tak doufám, že to vyjde nakonec levněji... emoticon . emoticon
No a dneska jdu nebo jdeme (podle toho, jestli se drahouš stihne vrátit) ten náš byteček emoticon .
A snad bude zítra oznamko, konečeně... emoticonemoticon
20. srp 2009 v 10:09  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 šárko, našla jsi to skvěle - svatební obchůdek a druhý, kde jsem nakupvala je mojeparty.cz je to ve Strašnicích emoticon
20. srp 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Biiby, díky za tip, Strašnice jsou blížemoticon, nicméně jsem tam nedohledala takovou věc, jako špendlíky na vývazky (všude v galanteriích mají jen s barevnými hlavičkami emoticon emoticon ).
Docela mě nadchlo to hélium, v kombinaci z karaoke to může být celkem sranda, ale asi si nechám zajít chuť... Blbůstek, ketré stojí peníze je tolik... emoticon emoticon

Jinak mám novinku, včera jsme přebrali byt, pak koupili byrvy a tónovací barvy a teď o víkendu snad stihneme náš byteček celý obarvit.. emoticon emoticon
21. srp 2009 v 10:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 Šárko,
tak super, gratuluju k převzetí bytu emoticon JIstě jste nadšení emoticon

Jo, tak ty špendlíky nevím.. já je kupovala už dřív v galenterii v Krakovské, takže tam jsem se po nich už nesháněla. Každopádně já před svatbou byla v obou obchůdcích, v každém jsem nakoupila něco jiného emoticon V podstatě na té šestce věci na výzdobu aut a ve Strašnicích věci na stoly. Vše na vývazky jsem koupila v Krakovské a jinak jsem asi nikde nebyla emoticon
21. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha
 sarkak: kdybys chtěla takové ty ozdobné špendlíky s perličkou místo hlavičky, tak je prodávám v bazaru emoticon a jsem z Prahy, takže bych se klidně osobně sešla emoticon (konec inzerce emoticon )
21. srp 2009 ve 12:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Biiby, v Krakovské měli také jenom barevné špendlíky, když jsem tam byla... emoticon emoticon . Věci na stoly na večer budu mít částečně pořešené přes kamarádku, která má svatební agenturu a dělají i výzdoby (takže něco budu mít půjčené a něco koupené za trochu výhodnější ceny emoticon ) a na oběd má snad restaurace vlastní věci na výzdobu, takže to jenom zkouknu a kdyby měli jenom srdíčka a lítečky, tak doplnění pořeším podobným způsobem... emoticon.
"Intimní" Dotaz: měli jste nějak zdobené i venkovní stoly? Uvnitř jste měli jeden hlavní stůl a nějaké vedlejší nebo jenom ten hlavní (pro kolik lidí?)
ewel: jsem asi slepá, ale ten inzerát nevidím.... jakou barvu/kolik/za kolik? Když tak písni do IP emoticon
21. srp 2009 ve 13:41  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
fotoportrét
fotoportrét
biiba
 šárko, měli jsme nazdobený jen hlavní jídelní stůl pro 34 lidí. a to úplně jedoduše. Jenom bílý ubrus, do barvy ubrousky, pár svíček a pár kamínků, nic víc. Před námi byl ještě dort a moje kytička, speciální kytky na stůl jsme neměli. A samozřejmě jmenovky. Rautový stůl - tak tam byl jen bílý ubrus a jídlo emoticon A venku nic emoticon
Kamarádi pak seděli hlavně venku a byly tam pro ně ještě dva stoly uvnitř baz nazdobení, stejně se tak různě potom pendlovalo, už nikdo stejně neseděl po obědě na svém místě emoticon
Vy máte stejně ten večerní raut pak jinde, ne? Tak to už bych výzdobu moc neřešila emoticon
21. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Biiby, my ten večerní raut máme tam, kde vy jste měli celý denemoticon. Jen jsem si říkala, že třeba svícínky s čajovými svíčkami na ty venkovní stoly by mohly být hezkéemoticon.
Ty dva stoly uvnitř byly cca pro kolik lidí?
A předpokládám, že těch 34 míst bylo k těm T stolům tak akorát...
Potřebovala bych nějak rozumně vymyslet, jak tam usadit 70-75 lidí, kdyby byla náhou zima emoticon
21. srp 2009 ve 14:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš