Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Mirco,
to je fajn, že se nenecháš znechutit emoticon Taky si vždycky říkám, že nejd§ůležitější jsou ty děti - studenti emoticon
Byteček na moooc dobré cestě emoticon Příští týden už budu moct napsat víc, písnu pak IP emoticon

šarkoooo, kde jsiii??? Tak se hezky vyspi a užijte si to moooc moooc moooc emoticon
11. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Ahoj holky, moc moc moc se omlouvám, ale nějak jsem vůbec nestíhala a stále nestíhám sem chodit... emoticon emoticon .
Nicméně před chvílí jsem dala pár fotek do albaemoticon
Vůlastní svatební den byl hrozně fajn emoticon emoticon , den předem trochu hektický, ale taky v pohodě emoticon . Jediné, co úplně nedopadlo, jsou vztahy s tchýní, 2 dny před svatbou mi řekla, že jsme se taky nemuseli brát a vytočená jsem z toho do teď... Nicméně na fotkách to vidět není a vztahy teď máme takové "korektní". Nicméně je ze mě mladá paní Nečasová a svatbu jsme si s drahoušem moc užili, dokonce i na svatební noc došlo emoticon emoticon emoticon

Biiby, co máš s bytečkem?emoticon
Miru, ve škole je nějaký problém?? emoticon
15. zář 2009 v 16:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahojky Šárko,

moooooc blahopřeji emoticon . Tchýni vypusť z hlavy a užívej si manželského života naplno emoticon .

Mám obavy, že tvou svatbou diskuze Viničního altánu opět na rok usne emoticon . Zasím zde není žádná nová nevěsta, se kterou bychom si pokecaly. Tak snad si občas napíšeme, jak se nám vede emoticon .

Ve škole to celkem jde, problémy nejsou žádné, nebo je nechci vidět emoticon .

Teď o víkendu jsme byli se svědkem a jeho partnerkou v Prachovských skalách. Od pátku do neděle jsme bydleli v Hořicích ve skvělém hotelu. Fantasticky tam vařili, tak jsme se v neděli shodli, že to byl víkend ve znamení turistiky a obžerství emoticon emoticon emoticon emoticon . Teď v pátek pořádáme s kamarády 2. ročník Kaštankiády - už se těším. Kolega má na zahradě obří kaštan, tak jsme loni zavedli tradici, že každý rok na konci léta uspořádáme kaštankiádu - tvoříme postavičky, zvířátka a cokoli jiného z kaštanů emoticon . No jo, kdo si hraje, nezlobí emoticon .
Jo, a na příští víkend plánujeme se svědkem ulovit nějakou "kešku". Zatím jsme o to ani jeden nezajímali, ale nějak jsme se na tom domluvili, takže příští víkend vyrážím se svědkem na lov. Můj manžel a partnerka svědka zůstanou pravděpodobně doma a budou mít víkend ve znamení lenošení u televize emoticon .

Ještě půl měsíce musím čekat na slovenský oddací list - pořád žiju s neplatnými doklady - paráááááááda emoticon .
15. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Miru, tak to zní báječněemoticon

Před chvílí mi volal manžel, že nám domontovali kuchyň, tak se moc těším, až se zbavíme části našeho krabicového domácího království emoticon emoticon . A taky třeba budeme moci vařit, že emoticon emoticon

Kocourek už je snad taky ok, antibiotickou mast mu budeme dávat ještě do konce týdne, ale snad už bude v pořádku...

Už se moc těším na profi fotky, kupodivu jsme si focení docela užili emoticon . Svatební den byl vážně nádherný.... emoticon emoticon
15. zář 2009 v 18:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muphi
Registrovala se 31. července 2009 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 24. září 2009
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
muphi
Registrovala se 31. července 2009 na beremese.cz. Přidala 84 příspěvků. Region Praha.
    Region Praha
 ahoj holky! jak jsem slibila, tak cinim a pokusim se jeste diskusi trochu vzkrisit emoticon : dnes zaciname odpocitavat tyden do svatby. ackoliv jsem vas cetla a sledovala fotky - gratulace vsem novopecenym manzelkam! malo platny, potvrdily jste pravidlo, ze nevesta je ve svatebni den nejkrasnejsi nejen pro sveho zenicha - neprispivala jsem neb teprve vcera jsme si definitvne potvrdili a doladili misto obradu. bude v Pavilonu v Grebovce, hostina pak v Park Restaurantu hned pod Grebovkou, jako Sarka a vseobecne vecerni svatebni veseli vypukne v Pigment Baru. tak jeste chvili drzte palce, at i nam vyjde pocasi i vse ostatni a den D se vydari.
17. zář 2009 v 00:39  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj muphi,

myslela jsem na Tebe i michvon, jak jste to nakonec vyřešily. Michvon nám vědět nedala, tak jsem ráda, že ses ozvala alespoň Ty emoticon .
Hodně moc Ti držím palce, ať vám svatební den vyjde báječně emoticon . A i kdyby se na obloze nějaký mráček objevil, ať vám prší jenom štěstíčko a váš manželský život je bez mráčků emoticon
17. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
 ahoj Mirco! dekuju za krasne prani! byl to trochu nervak, nemit stoprocentni jitotu jeste tyden pred svatbou, ale diky super pristupu a ochote matriky i MC Prahy 2 to klaplo. nicmene cely nas vztah byl od pocatku tak trochu punk, tak me ani neprekvapuje, ze i pripravy na svatbu se nesou ve stejnem duchu emoticon po svatbe urco poreferuju, jak to vsechno probehlo. a pro pripadne zajemce, milovniky vina nebo Grebovky jako takove: zitra a pozitri je v Grebovce vinobrani, tentokrat ve stylu 19. stoleti. ze zkusenosti z minulych let mohu jen doporuciti! http://www.novinky.cz/cestovani/177473-na-vinobrani-v-prazske-grebovce-budou-popijet-rada-vacatko-i-frantisek-josef-i.html
17. zář 2009 v 19:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Muphi,
jsem ráda, že jste to s termínem a místem nakonec pořešiliemoticon.
Oběd v Park restaurantu byl fajn, takže se máte na co těšit emoticon emoticon jinak samozřejmě držím palce a přeju hodně štěstíčka emoticon
18. zář 2009 v 16:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
muphi
    Region Praha
 ahoj Sarko, dekuju! a musim dodat, ze ti to ve tvuj ohromne sluselo! a nejkarsnejsi na vsech tvych fotkach je, jak jste vsichni veseli a rozesmati a stastni. tak at je vase manzelstvi take takove!
18. zář 2009 ve 20:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 muphi: Držím palce na zítřek, ať se vám to vyvede emoticon .

Jeee, sem už nikdo nechodí emoticon
23. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky,
muphi: držím palečkyemoticon, určitě si to užijete... emoticon emoticon

Miru, co u Vás nového?

Já se hlásím jako lazar lazarovič, vsobotui jsem od manžela chytla nějakou nehezkou virózu a do teď mi není dobře, mám hrozně za... dutiny, takže mě i bolí uši... emoticon
Manžel měl i zánět středního ucha (marodil od úterý po svatbě do neděle), já mám ty bubínky prý jenom vchlípený, takže papám ibalginy a septolete a kloktám a kapu si do nosu a musím prostě čekat, až to odezní emoticon.
Ach joemoticon
24. zář 2009 v 09:56  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Jinak včera nám přišel mail s odkazem na profi fotkyemoticon
Z těch z obřadu moc odvařená nejsem, z jiných zdrojů máme i lepší (třeba na nich ani nikdo nemá zavřené oči emoticon emoticon ), ale ty portréty jsou fajn emoticon emoticon
Jen mi přijde trochu líto, že moc není vidět to bublání s bublifukama... Měli jsme jich 19 a není to vidět... emoticon
Kdybyste se některá chtěli podívat, písněte emoticon
24. zář 2009 v 09:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
Registrovala se 23. března 2009 na beremese.cz. Přidala 5635 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky,
ráda bych se poradila - chceme mít příští léto svatbu právě ve viničním altánu, a já teď přemýšlím o matrice na Praze 2... - poradíte odkdy jsou známé termíny na zamluvení? Počítám že od nového roku, nebo se dá zamluvit i dřív? Původně jsme plánovali svatbu až za dva roky, ale teď máme možnost už příští léto, jenže to závisí na termínu, a pokud se mi nepodaří zamluvit ten správný termín, celé to asi padne...tak jsem z toho trochu nervózní...
Předem mockrát díky za všechny rady, v tomhle jsem analfabet emoticon
25. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj nuuno,
volné termíny ve Viničním altánu jsou vystaveny na jejich stránkách.... http://www.vinicni-altan.cz/1280/terminy2009.asp
Termíny na příští rok ještě nejsou uvedeny. Doporučuju zavolat si do altánu nebo na matriku (orientačně Ti řeknou, kdy vypíší termíny...). Svatbu na daný termín si musíš zamlouvat na obou místech, mezi sebou si to neřeknou... emoticon emoticon
25. zář 2009 v 10:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 sarkajak: to je jasne, ze na obou mistech zaroven. Me slo jen o to kdy vypisuje matrika Prahy 2 terminy, protoze dokud je nevypisi, je mi termin v samotnem altanu porad na nic emoticon
25. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Doporučuju si tam prostě zavolat... A ani to nemusí znamenat vše, my to měli s naším termínem tak, že jsme si měli na matriku zavolat až někdy v květnu (až se bude vědět, kdy bude vinobraní) no a náhodou jsem zjistila (z webu altánu), že termíny se nakonec vypsali už někdy v začátkem dubna... Takže doporučuju si to hlídat emoticon
25. zář 2009 v 11:07  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 nuuna: Telefonovala jsem na matriku Prahy 2 loni na začátku prosince a zamlouvala jsem termín na červen 2009. Viniční altán i matrika měla termíny dávno vypsané. Nejasné termíny v altánu jsou pouze na září, jelikož je vinobraní, takže je oznamují až v dubnu - květnu. Jinak si myslím, že matrika vypíše termíny v říjnu nebo v listopadu emoticon .

Šárko, hodně rychle se vyléč, ať jsi fit! Chci odkaz na fotkyyyyyy - prosíííííím!!!!

Co u nás nového? Včera jsem si udělala radost - nechala jsem si trošku zkrátit vlasy, koupila jsem si aku vysavač, novou pánev, rychlovarnou konvici a knížku emoticon . Trošičku jsem utrácela. Také jsem už začala nakupovat vánoční dárky, snad se mi letos splní předsevzetí, abych nenakupovala na poslední chvili emoticon .
25. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Miru, odkazy máš v IP emoticon

Koukám, že jsi dneska měla super nakupovací den emoticon . Já jsem pořád ještě doma a ani po týdnu ještě nejsem zdravá... Navíc se mi teď večer začal dělat žlutý bordel v pravém oku emoticon emoticon emoticon . Drahouš ho měl v rámci jeho marodění taky, asi tři dny... emoticon emoticon .
A to jsem si vtipně na pondělí naplánovala hned dva sporty, že už přeci budu zdravá emoticon emoticon ... Ach jo emoticon emoticon

Vánoce, ty budeme letos asi řešit v rámci dovolené emoticon
25. zář 2009 ve 21:29  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Děkuji za odkazy, v neděli si vše prohlédnu emoticon .

Nakupovací den jsem měla včera a mám pocit, že zítra nebo v neděli budu v nakupování pokračovat emoticon . Dnes jsme byla s manželem a svoji třídou na For archu v Letňanech, takže pohodička, nemusela jsem vstávat brzo ráno do práce emoticon . Teď se mi manžel vrací z kina. V ponděli jdeme do divadla na Pana Kaplana emoticon - moje oblíbená kniha, tak doufám, že to bude dobře zrežírované emoticon .

Žlutý bordel v oku???? Fujky, pryč s ním!!!!
25. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Jé, Pana Kaplana mám taky ráda emoticon emoticon . Dej pak vědět, jaké to bylo emoticon

Bude to nějaký lehký zánět spojivek, znám to od svého bratra... emoticon emoticon
25. zář 2009 ve 21:52  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Určitě dám vědět, už se na pondělí těším emoticon .

Abraka dabra a zánět spojivek je pryč!!! emoticon
25. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 No kdyby to bylo takhle jednoduchý emoticon emoticon emoticon , ale díkyemoticon
25. zář 2009 ve 22:13  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 mirca18: je, to by bylo super, kdyby je vypsali uz takhle brzo emoticon Diky moc za info emoticon
29. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 nuuna: Nemáš zač, myslím si, že to tak bude. Jsem ráda, že zase bude mít někdo svatbu v altánu - je tam opravdu hezky a do dnešního dne nám svatebčané říkají, že ač jsou z Prahy, o tak kouzelném místě vůbec nevěděli. Teď tam pravidelně chodí na procházky emoticon . Dej nám pak vědět, jaký termín jste vybrali emoticon
29. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Miru, tak co divadlo? emoticon
29. zář 2009 ve 13:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
fotoportrét
fotoportrét
nuuna
31
 mirca: tak jsi mela pravdu, akorat mi psala pani nebeska z matriky, ze budou vypisovat koncem rijna emoticon Modlim se at chytneme 14.8.2010 - mame totiz zamluvenou fotografku, a neminim ji pustit. emoticon

Jinak ted v sobotu jsme se byli v Grebovce podivat, a byla tam nejaka svatba. A volali nekomu sanitku, docela me z toho mrazilo a bylo mi to lito za ne emoticon Snad to byla jen nejaka zlomena noha z tancovani.
29. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Nuuna: Tak to držím palceemoticon
sanitka: to muselo být nepříjemné, snad to nebylo nic vážného emoticon emoticon emoticon
29. zář 2009 ve 14:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky!

A jeje, sanitka emoticon .

Šárko, divadlo dobrý - nasmáli jsme se hodně. Sice jsme se shodli, že knížka je lepší, ale tak to je vždycky emoticon . V knize si žiješ svůj vlastní příběh a každé postavě dáš něco "svého a osobitého" emoticon . Jediné, co se nelíbilo mně ani kamarátce byla vsuvka o Hitlerovi. V knize o něm není ani zmínka, i když se příběh odehrává v období války. Ve hře o něm zpívali písničku ve smyslu: Hitler, ty vepřové prase..... Mno, myslím, že bez toho by to bylo daleko lepší. Manželovi to nijak nevadilo, jelikož knížku nečetl, ale stejně mu to přišlo zbytečné emoticon emoticon . Jinak, herecké obsazení bylo bezvadné. Vízner zahrál pana Kaplana opravdu důvěryhodně emoticon . Určitě doporučuji - vhodné k odreagování se a pobavení emoticon .

Jak se zabydlujete?

Dnes jsem opět utrácela emoticon emoticon . Koupila jsem si bundu a dvě trička emoticon .
1. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Miru,

díky za referenciemoticon

Já jsem dneska zase zůstala doma, pořád se z té choroby nějak nemůžu dostat emoticon emoticon . Už to trvá skoro 14 dní... V práci jem byla v út a st, dneska a zítra jsem si vzala práci z domova emoticon emoticon .
V sobotu jsme měli jet na kola, ale nedám toemoticon.

No a jak se zabydlujeme? Pořád se nám všude válí spoustu věcí, na to, aby začly chodit návštěvy, to ještě vážně není.. emoticon emoticon Ale jinak se nám tady líbí a hlavně, je to "naše"emoticon.

Bunda a dvě trička: to je slušný úlovekemoticon.

Jak je na tom s bytem vlastně Biiba? nemáš nějaké zprávy?
1. říj 2009 v 16:53  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko,
o Biibě vůbec nic nevím emoticon . Psala, že až bude byteček jejich, písne nám do IP. Zatím nic nepřišlo, ale věřím, že je to na dobré cestě emoticon .

Všude je teď hodně nemocných, bude to těmi teplotními výkyvy, organizmus se neumít ak rychle aklimatizovat a viróza nebo angína je tu hned! Přeji Ti, ať se brzy uzdravíš. Jsem ráda, že se vám v bytečku líbí emoticon .

Kamarádka se stěhovala v polovině srpna a na návštěvy to u nich také ještě není. Konečně dali dohromady kuchyňskou linku v druhé kuchyni, tak může začít vybalovat další nádobí. Chce, aby vše bylo na svém místě do Vánoc, má ještě čas emoticon .

Před pár hodinami svítilo v Praze sluníčko a teď???? Fujky - vítr, déšť a zataženo emoticon
1. říj 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš