Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Biibinko, je to Svítá od Chinaski ;-) . Děkuji x-)
Odpovědět
Biibi, máš ji v mailíku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirčo moooc gratuluju. Jsem moc zvědavá na fotečky a na šatičky. To je supr,že jste si to takhle užili a všichni byli nadšený. Za mnou se dneska v práci stavovala moje teta - tátova sestra. Když jsme se spolu bavily na tíma svatba tak mi řekla ať počítám s tím, že pokud není pozvaná na hostinu, že nepřijde ani na obřad, protože si kvůli tomu přeci nebude v práci brát volno. ]-( Nějak nechce pochopit, že na hostině budeme mít pouze 14 lidí a ostatní přijdou večer. A večer, že přijde jenom možná. No zkrátka se urazila. Pro mně za mně nemusí chodit vůbec, jem je mi to blbý kvůli tátovi, ale co ona se tak rozhodla a ať radši zůstane doma než aby se na všechny tvářila kysele.
Odpovědět
Kaculko, děkuji. Přesně tak, ať si teta zůstane doma! Někteří lidé nechápou některé věci a můžeš se snažit sebe víc... Nikdy se nezavděčíš všem. Rodiče mého manžela se v osm zvedli, že jedou na chatu! Na chatu, na kterou jezdí každičky víkend! =-) Mohli jet až v sobotu ráno, ale asi svatba syna není jenom jednou za život, tak co.... Do té doby se suprově bavili a ani před svatbou nás neupozornili, že budou odcházet dřív. Chvilku mě to mrzelo, ale pak jsem si řekla, že nemůžu nikoho do ničeho nutit a pokud mají být spokojenější na chatě, ať si jedou :-) . Vůůůůůbec to neřeš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Miru, no tak to je síla, že se tchánovci vypařili takhle brzo jen aby mohli odjet na chatu kde jsou pořád. Důležitý je, že jste si to užili i bez jejich přítomnosti. Nikdy nic nevyjde přesně podle toho jak bychom si to představovali.
Odpovědět
Kaculko, ohledně tchánovců jsem neměla žádné iluze, ale myslela sjem si, že na svatbě syna vydrží alespoň do deseti :-N . Já to beru s humorem, bavili jsme se i bez nich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je jasný, ale stejnak by se nad sebou měli zamyslet ]-( . Já jsem dneska oznámila tátovi, že jeho sestra se nebude účastnit tak mi na to řekl, že to není důležité aby tam byla. Jsem ráda, že to tak vzal. S partnerem se už moooc těšíme a začínáme si uvědomovat jak rychle se to všechno blíží. Snad už se to víc nebude komplikovat.
Odpovědět
Kaculko, tak vidíš, pohodička ;-) . Komplikovat se určitě nic nebude a přiblíží se to šíleným tempem!!!! Ani si nestihneš uvědomit a bude po tom =-) !
Odpovědět
Ahoj Mirunko, konečně jsem se dneska dostala k brms natěšená na fotečky x-) a nikde nic =-) =-) :-N . Tak doufám, že se časem pochlubíš :-) ;-) . Jinak přeju ještě jednou všechno nej nej nej x-) x-) . My jsme měli minulý čtvrtek schůzku s naším DJ, tak to snad bude v pohodě ;-) . Jinak jsem ráda, že balonky štěstí i bublifuky měly takový úspěch, obojí budeme mít ;-) x-) . Ad rodiče, u nás to asi dopadne tak, že se brzo z oslavy zdekuje táta (možná i s přítelkou...) :-| , on prostě tyhle rodinné akce obecně nemá rád... 8-( . Co nadělám, přivazovat ho tam nebudu 8-) . Kaculko, svatbu byste si měli zařídit podle sebe... Dobře děláte... ;-)
Odpovědět
Ahoj Šárko, no, nevím, jak to dělají ostatní nevěsty, ale naše fotografka neumí zázraky a fotky ze dne na den ;-) . Ještě nevím, zda udělám posvatební album, jelikož manžel nesouhlasí s tím, aby naše fotky okukoval někdo cizí. Stačilo mu, že musel přetrpět focení :-N . My jsme na svatbě DJ neměli a ani nebyl potřeba. Vystačili jsme si sami, zábava krásně plynula ;-) . Jojo, bublifuky a létající přání doporučuji, stejně jako svatební nvoiny a tombolu :-)
Odpovědět
No uvidíš, fotky bych ráda omrkla, ale musíte se domluvit doma.... No, nicméně určitě máš nějakou fotečku Tebe v šatech s kytí a prstýnky, tak aspoň to bych (bychom ;-) ) rády viděly:-) :-) ;-)
Odpovědět
Šárko, případně na maila pošlu, akorát manžel nechce být veřejně, aby jej neokukoval kdekdo ;-) . A já to asi tak moc zveřejňovat nechci, ale holkám z altánu určitě ukážu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Přidávám se k Šárce. Taky neustále vyhlížím albíčko. Jsem zvědavá na to jak Ti to slušelo a na šatičky jelikož jsem je propásla když tady na chvilku byly :-( .
Odpovědět
U našich fotek by jste asi žádné oooooch a áááááách nedělaly - vše bylo hodně jednoduché a spíš to byla velká oslava narozenin, než svatba ;-) . Mimochodem, manžel má narozeniny hned pozítří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
V jednoduchosti je krása ;-)
Odpovědět
jo jo :-)
Odpovědět
Mirunko upřímně, u moc fotek oooooch a ááááááááááách nedělám :-D :-D . Jsem založená taky spíš na pohodu:-)
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak já jsem konečně postoupila a po asi 2 měsících vybírání jsem si včera koupila botičky! :-) Moc se mi líbí :-) chtěla jsem sice uzavřené, ale budu mít sandálky na nízkém podpatku :-D až se zadaří, tak dám do alba fotečku ;-)
Odpovědět
evelynko, tak to je super:-). Kdybych se vdávala zítra, tak jdu asi bosa:-) Fotečku určitě pořidej, pro inspiraci ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, evel, tak to je super! Nějak k nám přestala chodit biiba =-) . Holky, já jsem nějak vyždímaná jako citroooon =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tak ynějaká vyšťavená, ale to bude tím počasím. Už aby se počásko umoudřilo a vykouklo na nás sluníčko. Mirčo tak jak už jsi se sžila se změnou jména? :-)
Odpovědět
Ahojky, nepřestala :-D :-D Pročítám vás skoro každý den, jen nějak jsem neměla sílu odepisovat :-) Manželství si užíváme, ikdyž život zas najel , z prvopočáteční euforie, do starých kolejí. Takže se moc nevidíme, hlavně manžel je do dlouha v práci. Teď o víkendu se chystáme konečně vyrazit na svatební cestu. Jen na víkend, ale budem spolu, užijem si to :-) Gratuluju všem, co postoupily v přípravách ;-) Holky, užívejte si to, je to krásný a je to hnedle pryč.. =-) :-N :-D
Odpovědět
kaculko, jojo, už se podepisuji novým i původním příjmením úplně automaticky. Na jeden papír jsem se dnes podepisovala pouze svým původním příjmením a přišlo mi to "divné" :-D :-D :-D :-D . Také chci sluníčko 8-)
Odpovědět
Mirco, to já zase dost škrtám :-D :-D :-D
Odpovědět
Biibinko, ahoooooooooj holčičko naše ;-) . Jsem ráda, že jsi tu s námi :-) . Mně už včera odjela rodina a čeká nás úklid :-N . Dnes jsem byla doplatit dovolenou, už se těším :-)
Odpovědět
Mirco, jé tak zas sami, co ;-) Určitě to s rodiči bylo fajn, ale teď máte alespoň zas klid sami na sebe, co :-N Hm, dovču ti závidím.. my nakonec asi nikam k móóóři nepojedem..
Odpovědět
Biibi, naši stejně nebydleli u nás, takže jsme stejně byli sami, akorát přes den jsme měli částečně společný program :-) . Je jedno, kde budete trávit společné chvíle, stačí doma ;-)
Odpovědět
No, doma.. když manža je do večera v práci.. :-S Ale ten příští víkend vyrazíme :-D :-D :-D
Odpovědět
My se také vidíme po večerech, ale jsem ráda i za to :-) . Také by se mi líbil nějaký profloužený víkend, asi se na něco kouknu. potřebuji vypnout a odpočívat :-D . Už jsem viděla náhled několika foteček od Leničky a moc se mi líbí x-)
Odpovědět
no, vždyť ona má krásné fotky, jistě to bue paráda x-) x-) my nebudeme mít prodloužený víkend, ale normální :-D včera jsem vyzvedla oddací list a už máme zažádáno o nové občanky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?