Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Šárko, tak to je super, já pro tyhle země nemám slabost, ale určo to bude suprové ;-) . Biibi, napečeno máme a zítra budeme plnit. Dnes doděláme pouze punčové řezy a zbytek zítra. Ráno jedu opět na Florenc pro ségru a sestřenku, tak už budeme všichni. Maminka mi při pečení pomáhá opravdu hodně, dělá takové ty nevděčné pomocné práce, což je super. Manželství je naprostá paráda??? Pevně věřím, že manželstvím se náš vztah vůbec nezmění, protože teď jsme maximálně spokojená 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se po delší době zase hlásím. Bibi moooc gratuluju ke svatbě.Doufám,že Vám vše vyšlo stejně jako počasí,protože bylo krásně ;-) . Šárko dovča bude fajn. Já jsem v poslední době v jednom kole a nejradši bych se na všechno vykašlala.Jsem ze zařizování vyčerpaná.A aby toho nebylo málo tak už začínáme poslouchat poznámky typu proč jste pozvali toho a toho zas ne,nebo proč jste někoho pozvali na večerní oslavu a ne rovnou na oběd?.V tu chvíli bych nejradší vraždila.Když jsem se s objema rodinama snažila domluvit ještě než se rozesílali pozvánky tak všichni říkali: Udělejte si to jak chcete vy je to přeci vaše svatba.A teď nám naše rozhodnutí vyčítají.Vzhledem k tomu,že mi krom přítele s přípravama nikdo nepomáhá tak mně to moc mrzí. Když tady čtu jak Vám pomáhají maminky tak Vám upřímně závidím,protože mojí mámě je to všechno úplně jedno a o nic se nezajímá.
Odpovědět
Mirco, jo, je to paráda x-) Také jsem byla předtím přesvědčená, že se vlastně nic nezmění, byli jsme šťastní. Ale teď je to ještě krásnější, přijde mi, že miluju ještě víc a jsem strašně šťastná x-) x-) Ale každý to má jinak ;-) Nečekala bych to, že se buu cítt tak krásně :-) Kaculko, vše nám vyšlo stoprocentně, až mě překvapilo, že nikde žádný renonc.. prostě paráda x-) Nenechej se určitě otrávit, udělej si vše podle sebe, je to opravdu jenom váš den. Také jsem během příprav byla několikrát naštvané nebo něčím znechucená, ale vždycky jsem to nakonec volila podle sebe. A udělala jsem dobře. Lidi se bavili, strašně nám všechno chválili a pařilo se a tancovalo do půl třetí. Byla krásná uvolněná atmosféra. Zopakovala bych si to hned a nic bych neměnila :-) Mirco, tak si užívej poslední dny příprav ;-) :-) x-)
Odpovědět
Biibi, děkuji. Pak podám zprávu, jak se budu cítit ;-) . Kaculko, mně maminka pomáhá jenom proto, že je momentálně u nás. Jinak bydlí téměř 700 km daleko a kromě pečení mi s ničím nepomáhala. Ale věřím, že kdyby bydlela blíž a uměla by, tak by pomohla. To, že je teď u nás, je shoda náhod. Přijela i s tátou dřív, kvůli tomu, že minulý týdne byl koncert Gotta, tak jsem ji udělala radost a koupila ji lístky. A teď ji hezky využívám :-D . Jinak se nikoho na nic neptáme a děláme si vše podle sebe. :-)
Odpovědět
joooo, podej :-D :-D
Odpovědět
Jasně, neboj ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny - chci se zeptat, 1/ jak je to s parkováním u altánu v současné době??? 2/ výběr hudby - vybraly jste si nějaké písně sami a pak je tam přinesly nebo jste si vybíraly z jejich nabídky až na místě?? předem díky za odpovědi
Odpovědět
Ahoj, parkování u altánu není možné ani v současné době. My teď v sobotu parkovali u lidlu, 10 aut a vešli jsme se v pohodě. První hodina zdarma, každá další 50,- Kámoška, co tam přijela, parkovali v Perucké ulici a prý tam bylo místa také dost ;-) Hudbu si doneseš vlastní vypálenou na CD, pak řekneš, co a jak pustit. Dobré je přiložit i papírek s popuisem. Ale to ti vše řeknou v altánu, až tam půjdeš týden před svatbou na informativní schůzku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky díky, je potřeba informativní schůzka? mě nic takového řečeno nebylo, tak proto nevím nic :(
Odpovědět
aha, mně řekli, že asi dva týdny předem si mám zavolat do altánu. To jsem udělala, a zhruba 10 dní před svatbou jsme se sešli s provozní, co měla v náš den mít službu, domluvili, jak chcem aby vypadal obřad, vybrali si víno na přípitek, zaplatili poplatek a domluvili se na tom CD.
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak dobře, že to vím, díky moc za informaci :-) a bylo to tam pěkné? dobrá volba?
Odpovědět
bylo to nááááádherné :-) Všichni říkali, že romantika jak blázen, byli nadšní z místa x-) x-) Zítra budou fotky, dám nějaké do alba, můžeš pak mrknout ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
biiba: moc gratuluju ke svatbě :-) myslela jsem na tebe, že ti krásně vyšlo počasí :-) snad budeme mít také štěstí :-D ještě taková malá otázečka - jak dlouho trvá samotný obřad a dává se jako "podkres" nějaká hudba nebo se povídá za úplného ticha? :)
Odpovědět
Ahoj evelynka, děkuju :-) Podkres se nedává, mluví se do ticha. Obřad netrvá dlouho, asi tak 10 - 15 minut. Maximálně půl hodiny i s gtratulacemi, já nevím přesně. Video jsem ještě neviděla a v tu chvíli vnímáš čas úplně jinak. Mně to připadalo celkem dlouhé :-D a lidi pak říkali, že to byla chvilka :-D
Odpovědět
biiba: děkuju za odpověď :) já jen abych věděla, jestli mám vybírat nějakou hudbu nebo ne-e :) kaculka84: všimla jsem si, že máš stejné datum svatby jako já, v kolik to máš? :) já v 11h :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj evelynko, obřad máme od 14h.Ještě před samotným obřadem se s partnerem pojedeme fotit na Vyšehrad.Přítel chtěl původně fotečky z Pražského hradu,ale to nám fotografka rozmluvila kvůli dopravě,protože v pátek bude asi nemožné s dostat přez centrum a pak bychom nemuseli stihnout obřad :-N . Holky nevíte jak je to s parkováním v Perucké ulici?Jestli se tam dá zaparkovat a nebo jestli je tam modrá zóna.Bohužel moje máma je nemocná a tak bychom potřebovali parkovat co nejbíž,protožýe má občas problémy s chůzí.
Odpovědět
Ahoj holky ;-) . Kaculko, jeďte Peruckou až úúúúúplně nakonec - je to slepá ulice. Nakonci je plácek pro několik aut, je to až za všemi vilkami a v pohodě tam můžete parkovat, zóna tam není. Odhadem je to asi 50 metrů k jednomu z vchodů do sadů. Pak už jenom kousek ke schodům a nahoru k altánu. Mám to tam obhlídnuté a je to i tady někde v diskuzi, ale číst tolik stránek je utopie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Super.Mockrát děkuju.Já sem si to vytipovala podle mapy na googlu,ale nebyla jsem si jistá. :-)
Odpovědět
Biiba: viděla jsem tvoje svatební fotečky a nádheraaaaaaaa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Biibi fotečky jsou opravdu nádherné....... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak to jsem ráda, že se vám líbí, dnes jsem je dostala a pořád prohlížím dokola :-D Děkuju x-) x-)
Odpovědět
Mirunka se dneska vdala :-N :-N . Proč jsem si myslela, že má svatbu až zítra?? =-) =-) =-) . Tak doufám, že vše proběhlo přesně tak jak mělo a že si teď užívají krásnou a pohodovou oslavu :-) :-) :-) . Hodně štěstíčka x-) x-)
Odpovědět
sarkajak: jé, no jo :-N buď v klidu, já si taky myslela, že to má až zítra :-D i když jsem věděla, že 18., tak jsem si to nějak špatně spojila :-D tak snad se tu brzo ukáže a podělí se o zážitky :-)
Odpovědět
Holky, to je divné - mirca má napsáno, že se vdává dnes, ale na stránkách altánu je tento den napsáno, že tam žádná svatba není =-) =-) =-)
Odpovědět
:-| :-| Ona nám to časem řekne :-)
Odpovědět
Gratuluji novomanželce x-) x-) x-) moooc ti to slušelo :-)
Odpovědět
Ahoj holky, odepsala jsem vám samostatně do IP ;-) . Biibi, děkuji mockrát za pochvalu osobní účast ;-) x-) . Svatební den se poved se vším všudy. Dopoledne nám napšela spousta štěstí, máme vystaráno na celý život :-) . Odpoledne bylo bez deště, akorát v průběhu obřadu přšelo, ale to jsem už byli nastoupeni pod střechou, takže pohoda :-) . Vyšlo vše - přípravy, obřad i hostina. Svatební noviny měly ohromný úspěch, každý je chtěla a nikdo se s tím na svatbě zatím nesetkal. Slyšeli jsme chválu ze všech stran :-) . Hosté byli hodně moc natěšení na tombolu a pořád otravovali, že si chtějí kupovat lístky. Jelikož jsme měli lístky navíc, kvůli neúčasti a brzkému odchodu některých svatebčanů, poslední 4 lístky prodejci vydražili. Mělo to šílený úspěch a kamárad si za 410 korun vydražil jeden z lístku - byla to toaletní souprava (takže 2 role toaletního papíru). Smíchy byli všichni málem pod stolem :-D :-D :-D :-D . Sestra ženicha takhle vydražila za 420 korun lístek, pod kterým se schovával Božský klid - dvě balení špuntů do uší a dvě sušenky siesta. Byla skvělá atmosféra a všichni se bavili. Skončili jsme o půl dvanácté, bylo to tak akorát. V nejlepším je potřeba přestat :-) . Obsluha v altánu pod vedením pana provozního Zatloukala byla naprosto v pohodě. Krásně nám nazdobili stoly, přesně dle představ a rozpisu. Obsluze vůbec nevadilo, že jsem se několikrát stěhovali dovnitř a ven, podle toho, jak bylo teplo :-) . Ochotně nám pořád přendali aparaturu bez nějakých řečí. Hudbu jsem měli vlastní a spoustě lidí vyhovovalo, že je nenutíme tančit. Spíš to vypadalo jako jedna velká narozeninová oslava, byla pohodička, klid a legrace. Až kolem osmé jsme si dali první tanec a pak se na střídačku tančilo, povídalo a pořád jsem se všichni usmívali. Měla jsem opravdu dobrý pocit. Kolem desáté jsem vypustili 3 létající přání - to mělo obrovský úspěch, spousta lidí to neznala. Jo, a ještě ohromný úspěch měly svatební bublifuky - stoprocentně doporučuji!!!!!!!!!! Naše fotografka Lenička netušila, co za "akci" spustí, když požádala svatebčany, aby na nás foukali bublinky. Můžu říct, že bublinky létaly ještě těsně před koncem a foukal každý bez ohledu věku :-N !!!! Občas jsem zahlídla někoho nad 50 let, jak stojí na terase altánku, fouká bublinky a kochá se pohledem na večerní rozsvícenou Prahu x-) . Zbyla nám spousta jídla a jedno patro dortu. S jídlem bychom to příště udělali trošku jinak. Všichni byli spokojení a všeho bylo dost. Skupinka lidí pořád postávala kolem rautového stolu, přesto se vše nesnědlo. Tolik asi první reakce :-) . Všem vám děkuji za pomoc při plánování, rady a podobně. Holky, jste suprové ;-)
Odpovědět
mirčo, super, že to takhle vyšlo x-) těším se na fotky.
Odpovědět
ikarkulko: Děkuji ;-)
Odpovědět
Mirčo, paní :-D Tak super, moc gratuluju, že jste si to skvěle užili :-) Pak by mě moc zajímala vaše prstýnková písnička??? Moc se mi líbila a neznám ji.. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?