Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla bych se podělit o zkušenosti s těmi, které plánují svatbu ve Viničním altánu nebo ji tam už měly. A zejména by mě zajímalo zda tam někdo taky bude mít/měl hostinu. Momentálně jsem totiž jednáním altánu dost znechucená a chtěla bych se ujistit, že je to jen mými přehnanými nároky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Mirčo,moooc gratuluji :-N sice trochu pozdě,ale přece :-D Normálně vám holky závidim,že už to máte za sebou :-( mě přijde,že mi toho ještě dost chybí :-( ;-( x-) asi už dorazila nervozita :-| :-D
Odpovědět
sorbonko, děkuji ;-) . K nám se nervozita nestihla dostavit a nějak se pořád usmíváme jako blbečkové :-D :-D :-D . Začala to ve svatební den ráno a pokračuje to do dnešního dne :-N . Neboj, vše dobře dopadne, držíme palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirčo: :-D :-D :-D to je dobře,že je u vás stále veselo :-D děkujiii,snad vše dopadne dobře ;-) :-)
Odpovědět
Biibi, já budu čekat na doklady asi 4 měsíce =-) . Stačil by mi i klasický víkend, hlavně že bychom byli někde "mimo". :-)
Odpovědět
Mirčo, to je přesně ono :-D :-D jak jsem psala po svatbě, že na sebe kouknem a už se uculujem - hihihi :-D :-D nojo, ty to máš s doklay složitější.. to já bych ráda všechno vyřídila přes prázdniny 8-)
Odpovědět
Biibi, my se neuculujeme, my se tlemíme :-D :-D :-D . Nemám pocit, že bych se vznášela na nějakém obláčku a také nemám pocit, že někomu patřím, jak píšou holky v některých diskuzích :-N . O prázdninách mi nestihnou uznat ani mezinárodní sňatek =-) :-N
Odpovědět
jéé, to není o tom někomu patřit, ale k někomu patřit ;-) to s těmi doklady ti nezávídím, každá byrokracie je vopruz, kór takhle nadálku :-p
Odpovědět
K sobě patříme, to joooooooooo. Ale já jsem pořád svobodná, jelikož jsem se nerozloučila se svobodou :-D :-D :-D . Nejlepší je, že český oddací list si musím nechat přeložit do slovenštiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =-) =-) =-)
Odpovědět
:-D :-D :-D to jo, raději si sežeň tlumočníka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirčo a Biibi gratuluji vám k svatbě a přeji hodně štěstí !! :-) :-) Biibi, moc ti to slušelo, měla jsi krásný účes i kytku Mirco, také bych se ráda mrkla na nějakou fotečku - vínová svatba, to je moje srdeční záležitost a navíc, roční výroční se blíží, takže vzpomínám ... :-N Kdybys přece jen nedělala album, písnu ti do IP email a poprosím o jednu či dvě fotečky - jsem moc zvědavá na tvé šaty - neumím si představit, že někdo vytvoří nejen šaty ale i výšivku vlastní rukou :-N - ale i na celkovou atmosféru, myslím totiž, že altán nějak automaticky umí navodit uvolněnou náladu ;-) všem nastávajícím altánovým nevěstám přeju štěstí a taky sluníčko :-)
Odpovědět
Marmar - moooc děkujem x-) a k ročnímu výročí přeju jen to nej nej štěstíčko x-) x-)
Odpovědět
Jééé, holky se na nás včera přišly "podívat" ;-) ;-) . Když to tak čtu, už bych to taky měla radši všechno za sebou... Včera jsem byla na obědě s tchýní čekatelkou a zase mě to celkem rozproudilo krev... ]-( ]-( ]-( Já nevím, copak je tak těžké pochopit, že NE znamená opravdu NE? Nejlepší na tom je, že s partnerem svatbu neřeší, takže si všechny tyhle boje vypapám sama... :-| :-| . Ach jo... Tak jsem si trochu ulevila a hned je mi líp :-) ;-) Mirunko, už se těším na fotečky ;-) ;-) . Marmar: Všechno nejlepší ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mirca, biiba: holčiny, mohly byste mi poradit? :-) bydlím přibližně ve stejné lokalitě jako vy a ráda bych se zeptala, jestli nemáte nějakou šikovnou květinářku :-) sice už mám svojí vybranou, ale třeba byste měly nějaké super reference... :-D btw sice nebudu mít na focení Lenku, ale její kolegyni Ladu :-D
Odpovědět
Sarko, za sebou to mít nechtěj :-) Já bych si to hned celý zopakovala a to i včetně přírav. Bylo to moc krásný období a ještě krásnější svatba x-) x-) x-) Evelynka, o květinářce nevím, já mám ktku až z centra. Takže jestli máš svou vybranou, jdi do ní ;-) A Mirca si tuším kytku vázala sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
evelynka: ahojky, dobrých květinářství není moc, ale mohu doporučit pí. Pejpalovou na Praze 7, ale pro tebe bude asi vhodnější Renata Jebavá z Michle. Jinak zdravím vvšechny ostatní z Altánu. Za chvíli to budou tři roky co jsme tam měli svatbu a klidně bych si to zažila znovu. :-D
Odpovědět
zvalentova: díky :-) právě paní Renatu Jebavou mám vyhlédnutou a za týden si k ní jdu objednat kytky :-D tak doufám, že je dobrá :-) mám jí kousek od domova... :-)
Odpovědět
evelynko, vzhledem k tomu, že jsem chtěla obyčejnou kytičku, uvázala jsem si jí sama, ale původně jsem chtěla paní Jebavou, protože bydlím od ní kousek. Tudíž, určitě doporučuji, setkala sjem se pouze s kladnými referencemi ;-) . Marmar: Všechno nejlepšííííííí k prvnímu výročí, IP beru na vědomí ;-) . Holky, určitě to nechtějte mít za sebou, spíš to chtějte mít právě teď a znovu a znovu a znovu a nepřestávat x-) x-) . Mít znovu svatbu, máme to úúúúplně stejně a klidně každý víkend, jak prohlásil můj manžel :-D :-D . Dnes jsem se už 100x podepsala novým dlouhatáááááánskýýýýým příjmením :-N . Šárko, vyžaluj se, uleví se Ti ;-)
Odpovědět
no jo, mirunka psala vysvědčení :-D :-D :-D . To mně se příjmení zkrátí... :-N =-) =-)
Odpovědět
Šárko, nene, vysvědčení mě čeká zítra nebo v pátek. Dnes jsem uzavírala třídnici, tak jsem musela podepsat každou stránku =-) .
Odpovědět
Tak to Ti nezávidím :-D :-D :-D . Ale zas ta změna příjmení má něco do sebe ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Už mám podepsaná i všechna vysvědčení - po včerejšku to už šlo samo :-N
Odpovědět
:-) :-) :-) To věřím :-) . Doufám, že se nebudeš podepisovat i ze spaní... :-D :-D :-D
Odpovědět
Ne ne, nebudu. Do konce školního roku už se podepisovat nemusím :-) . Vždyť uvidíš, až si budeš zvykat Ty ;-)
Odpovědět
No, mě už teď občas dostanou známí, kteří si mě už ukládají do mobilu s novým příjmením :-N :-N
Odpovědět
Já jsem si zvykla okamžitě, tak nějak jsem si to v hlavě přepojila a bylo to :-D . Nespletla jsem se ještě ani jednou. V práci si už také zvykají, akorát si myslím, že na začátku nového školního roku mě opět budou chvilku oslovovat původním příjmením, protože teď je velice krátká doba na to, aby se jim to dostalo pod kůži :-N
Odpovědět
To máš asi pravdu... My si v práci tykáme a u zákazníků si s lidma už taky většinou tykám, takže tahle část snad truchu odpadne... Maily mi snad budou fungovat na obě příjmení ;-) ;-)
Odpovědět
Já jsem si zřídila nový mail, ale funguji ještě i na starém. Postupně to přesměruji, ať nemusím kontrolovat více schránek :-) .
Odpovědět
Máme dneska grilovačku na terase u kamarádů, snad se už konečně vyčasilo ;-) ;-) . Takže pomalu razím... :-) :-) :-) . Mirunko (a další ;-) ), hezký zbytek dne ;-) ;-)
Odpovědět
Dnes nikdo nikde?
Odpovědět
Jsem online ;-) . Jsem přes víkend slaměnná vdova a vzala si ntb domů... Připojila jsem se ještě kvůli práci :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?