Menu Forum

Viniční altán, Praha. Máte zkušenosti?

19. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
Registrovala se 4. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 2674 příspěvků. Má 1 přítele.
 Aho Šárko, já tyhle dny v práci flákám úplně neskutečně emoticon . Všichni chodí do práce na osmou a já si v klídku přijedu v půl jedenácté a ve dvanáct odcházím - to jsem nikdy nedělala emoticon emoticon emoticon . No jo, ale když mám vše udělané, uzavřené, podepsané a uklizené, tak ani nevím, co bych tam dělala emoticon . Práci nechci vidět dva měsíce emoticon
26. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 12. září 2009
    V Praze ve Viničním altánu, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
Registrovala se 25. února 2009 na beremese.cz. Přidala 1059 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Šťastná to žena emoticon emoticon . Aspoň si manželství můžeš užívat plnými doušky emoticon emoticon . Když to jde, škoda toho nevyužít emoticon
Právě vedle mě usnul náš kočičí darebák, páníček není doma, tak je v posteli místo emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 21:27  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Jojo, konec školního roku beru nějak hooooodně pohodově emoticon . Manžel také chodí z práce dřív, tak si užíváme. Akorát náš ředitel se asi zbláznil, vůbec nám nedal ředitelské volno a v pondělí a úterý ještě musíme do práce a žáci pro vysvědčení emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Můj brácha taky učí a má to stejně. V pondělí a úterý ještě musí jít do práce... emoticon . Zas si říkám, že pro rodiče je to pohodlnější, i když to spíš řeší s dětmi ve věku základky...
26. čer 2009 ve 21:36  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Mně se už spousta dětí omluvila, že si pro vysvědčení nepřijde, protože jedou na dovolenou emoticon . Ale já to vydržííííííím emoticon
26. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Dva dny, to se dá vydržet emoticon emoticon . Dovolená, hm, taky bych nějakou brala.... Ale kdo si počká emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 21:44  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Vy určitě pojedete na dovolenou v září a já už budu v práci emoticon . Ale já ti to přeju emoticon . Hned bych se šla do altánu vdávat znovu, i když, dnes asi ne - bouřka a slejváky byly opravdu "hustý". Ani zítra to nebude na focení v trávě a piknik emoticon . Naštěstí, je tam spousta hezkých míst emoticon
26. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 jj, koukala jsem na fotečky emoticon emoticon . V září nikam nepojedeme, až v tom prosinci.... Už se na to moc moc těším emoticon emoticon emoticon . Vlastně si dám ještě pár dní v období našeho stěhování emoticon v Londýně, poletím se podívat za svědkyní emoticon
26. čer 2009 ve 21:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Joooo, fotečky, koukám se na ně zas a znovu emoticon . No jo, ale v prosinci to bude stát za to! emoticon . Já si také budu moci ještě ve školním roce vybrat pár dnů, protože mám našetřeno, ale vůbec nevím, na co to padne emoticon .
Svědkyni máš až v Londýně - uff, to je dálka emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, po dlouhé době jsem zase nakoukla do Tvého albíčka - budeš mít moooooc hezké šatičky, dělají Ti nádhernou postavičku emoticon
26. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Tak je to moje spolužačka z VŠ, dloooouhá léta jsme spolu bydlely na koleji (tedy ne v pokoji, ale na buňce)... emoticon emoticon To bejvaly na kolejích časy... emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 22:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 No jo, to bejvávaly na kolejích časy emoticon emoticon emoticon emoticon . Hned bych vrátila ty bezstarostné časy zpátky aspoň na chviličku emoticon .
Hm, nostalgie po deseti letech emoticon . Koleje byly nejlepší školou života emoticon
26. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Každá doba má svoje plusy a mínusy, zas tak bezstarostné jsem to neměla, nicméně časy to byly hezký emoticon emoticon emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 22:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Také jsem to neměla úplně bezstarostné, ale vzpomínam na ty časy s láskou emoticon .
Teď jsem si u vás na diskuzi přečetla, že programuješ - máš můj obdiv!!!!!! Mám elektrotechnickou průmku, ale programování jsem opravdu neměla ráda emoticon . Jinak jsem technik s uměleckými sklony, které moc nerozvíjím kvůli nedostatku času emoticon emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 emoticon V běžné populaci bývám za exota emoticon emoticon . V práci to všem přijde normální emoticon emoticon . Vystudovala jsem finanční a pojistnou matiku na matfyzu, během školy a pár let potom psala dotační projekty a pak jsem dospěla k názoru, že už u toho nemusím vůbec přemýšlet a tak jsem začala dělat něco úplně nového emoticon emoticon
"Umělecky" se realizuju tak malováním infantilních obrázků na sklo, k drahoušově "velké radosti" emoticon emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 22:30  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Mirunko, jdu spát, jsem nějaká utahaná... emoticon Dobrou emoticon
26. čer 2009 ve 22:59  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Dobrou Šárko a určitě nejsi exot emoticon emoticon
26. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Berušky, my jsem byly až na konci druhé stránky emoticon emoticon emoticon !!!! Hlásím, že konečně máme posvatební úklid úplně ukončený emoticon . I vlednici má už vše své původní místo. Včera jsem dojedla poslední kousek dortu a dnes ráno jsme snídali poslední "výslužku", která se udělala neznámo pro koho emoticon emoticon .
Všechny svatební věci už jsou uklizené, konečně emoticon .
Dnes dostanu ještě poslední dvě CD s fotkami od kamarádů, abychom se mohli kochat a nechat si nějaké fotky dodělat emoticon .
Víte co? Vůbec mi nepřijde, že jsem se před týdnem vdávala emoticon emoticon emoticon
28. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj Mirunko/holkyemoticon, posvatební úklid, to je dobrý emoticon ... emoticon emoticon. Když si vezmu, že my tam budeme mít ještě stěhování a zabydlování bytečku, pak tedy svatbu a pak ten posvatební úklid emoticon emoticon emoticon .
A pocit vdávání je, že si to neuvědomuješ nebo Ti to přijde už hrooozně daleko emoticon emoticon
29. čer 2009 v 11:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
biiba
Registrovala se 9. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1465 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
 Ahoj holky,
zdravím emoticon To já nechávám pořádný posvatební úkid až na prázdniny emoticon emoticon O víkendu jsme byli na svatební cestě a byla to úplná paráda. Škoda, že to bylo jen na víkend emoticon Užili jsme si přírodu, historické centrzum Mělníka a hlavně sami sebe emoticon emoticon emoticon
29. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Biiby, tak to je super emoticon emoticon . My teď o víkendu vyrážíme na festival do Varů, s hromadou kamarádů, tak to snad taky bude super emoticon emoticon
30. čer 2009 v 09:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj holky, konečně mám dovolenou před sebou emoticon . Včera jsem vyzvedla oddací list a začne běhání po institucích emoticon .

Biibi, je super, že jste si užili emoticon .

Šárko, určitě bude ve Varech suprově, jak jinak emoticon . Ohledně vdávání...No, nějak se mi nezdá, že to bylo předpár dny a že to vůůůůůůůbec bylo emoticon emoticon . Před chvíli se mi manžel málem rozsekal na schodech - uklouz a sjel tři schody po zadku - šílený rachot to byl a příšerně jsem se lekla!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Odnesl to naražený loket, jinak je to v pohodě, ufff
30. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Mirco, naražený loket je ještě ta lepší varianta.. emoticon emoticon
Tuhle dlooouhou dovču Ti celkem závidím emoticon To běhání po úřadech už míň emoticon , ale taky mě to čeká... emoticon emoticon

Tak nám (resp. drahoušovi) včera nebo v pondělí vykradli auto... Drahouš ho asi zapomněl zamknout po návratu z víkendu...emoticon. Takže navigace, rádio, nabíječky jsou fuč... Ani nevím, jestli máme rezervu a autolékárničku, do kufru jsem se nekoukala emoticon emoticon

Včera večer jsem byla u známé v Zelenči (přítel si pak pro mě dojel tím vykradeným vozem emoticon) na přístrojové lymfomasáži, bylo to celkem příjemné, nevím, jestli to znáte, ale to si zalezete v sedě s nataženýma nohama do takových kalhot a ty se různě nafukují a tlak b yměl působit na těch správných místech... emoticon Je to 50 minut relaxu, kdybyste ctěli někdo zkusit, zašlu kontakt... Jen je to trochu z ruky.. emoticon
1. črc 2009 v 10:01  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
  • Svatba byla 7. srpna 2009
    Ve Viničním altánu na Gröbovce, Praha 2, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
Registrovala se 21. října 2008 na beremese.cz. Přidala 57 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Holky již vdané, poradíte mi, prosím? emoticon

1. pouštění hudby - je tam nějaký človíček? Aby mi ty písničky nehrály jedna za druhou, ale hezky "včas" emoticon
2. jak je to s domlouváním předstatební schůzky? Chceme tam jít příští týden (máme dovču) - je tam pořád někdo, s kým se dá domluvit nebo radši s tím pánem, který svatby zařizuje? emoticon

Máte ještě nějaké... rady? emoticon
1. črc 2009 v 11:56  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Ahoj Šárko, běhání po úřadech nezávidím sama sobě ani já emoticon emoticon emoticon emoticon .

S autem mi je to líto, dnes je to všude, na každém kroku. Sestra manžela přijela před dvěma lety se svým přítelem z dovolené v noci, vyndali z auta pár nedůležitějších věcí a ráno bylo auto fuč! Hrůůůůůza!

Lymfodrenáže znám, ale sama jsem nezkusila emoticon .

Ahoj Evel, jasně, že je tam človíček, který Ti to pustí v daném pořadí emoticon . jak tam přijdete před obřadem, předáte mu CD s nahranými písničkami a k tomu lístek 1-nástup svatebčanů, 2-nástup novomanželů, 3- prstýnky a podpisy, 4, 5, 6, - gratulace. Takhle jsme to měli my. Vám se může lišit nástup: můžeš mít nejdřív písničku na nástup svatebčanů, pak na nástup ženicha s maminkou, pak na nástup tebe s tatínkem.... Variant je víc. Paní matrikářce to řekneš a ona se podle toho zařídí - hezky svatebčany seřadí a koordinuje emoticon . Nám začala hrát písnička na prstýnky, tu už pak nechal dohrát a hned na ní navázaly písničky na gratulace. Hned nám to nějak přepnul do smyčky, takže pak hrálo všech 6 písniček pořád za sebou po celou dobu, co jsme se tam pak s manželem fotili - bylo to super emoticon .

Nejlepší je, domluvit si schůzku s tím, kdo bude mít v den vaší svatby službu. Napiš mail paní Pištěkové, nebo jí zavolej a zeptej se na provozního v den vaší svatby a na rozpis jeho služeb teď v srpnu. Pak v den jeho služby zavojete do altánu a domluvte se schůzce. Nejvíc jim vyhovuje mezi 11:00 - 12:00, kdy nemají tolik lidí, protože provozní zároveň obsluhuje zákazníky.
Už si nepamatuji, máte tam jenom obřad nebo i hostinu?
1. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
fotoportrét
fotoportrét
evelynka82
 Ahoj mirčo,
díky moc za odpovědi emoticon my tam máme jen obřad, protože to máme hned v 11h a to by se nám tam pak trousilo x dalších svateb emoticon
Myslíš, že nebude problém s tím, když tam půjdeme takhle v předstihu (1měsíc)? Aby si to pak pamatovali emoticon snad si to zapíšou emoticon

...jo a pondělí jsme s miláčkem řešili hudbu, nějak máme menší problém s mým nástupem - líbí se mi dvě, ale jedna víc a miláčkovi druhá emoticon no.... asi mu udělám radost emoticon
1. črc 2009 ve 13:03  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Evel, hostinu tam má většinou až poslední svatba v 15:00, to jsme měli my emoticon .

Určitě tam můžeš jít i měsíc dopředu, provozní si to zapíše. Víceméně u vás o nic nejde, pokud tam budete mít jenom obřad, takže dostanete všeobecné informace emoticon .

Tak my jsme hudbu dořešili a vypálili až večer před svatbou emoticon
1. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 Ahoj holky emoticon , my jsme hudbu ještě neřešili vůbec emoticon emoticon . Když tak čtu Mirčin komentář, mám pocit, že to dopadne podobně emoticon emoticon emoticon
1. črc 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
fotoportrét
fotoportrét
mirca18
 Šárko, večer před svatbou to bohatě stačííííííí emoticon emoticon emoticon . My jsme měli jasno pouze v písničce na nástup nás dvou, jinka jsme to večer před svatbou vybrali asi za 3 minuty a všichni pak říkali, že písničky byly hezké, že jsme dobře vybrali emoticon
1. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
fotoportrét
fotoportrét
sarkajak
2
 emoticon emoticon
1. črc 2009 ve 13:34  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš