Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Já věřím, že to zvládneš a budeš mít krásnou svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn děkuji,určitě ano,stačí když ženich příjde a řekne ano :-D Jinak lucie_ měla svatbu taky jen ve 4 a prej super :-) Hlavně si člověk ušetří spoustu nervů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Spoustu nervů a peněz a nám se hodí oboje :) Hlavně popravdě má dražší polovička má skvělou, fungující rodinu a moje rodina je od počátků rozpadlá a úplně shnilá, každý nesnáší každého, nemluvě o tom, že se svou matkou a bratrem už nějaký čas nekomunikuji a nechtělo by se mi to nikomu vysvětlovat. Navíc by bylo hloupých řečí jako jestli jsme se nezbláznili, že je mi dvacet a pořád studujeme... jako by měla být svatba překážkou pro studia a zda se ve dvaceti vdávat chci nebo ne je zcela moje volba a já rozhodně chci. Nehledě na to, že přítelova rodina na tom není finančně zrovna nejhůř, narozdíl od té mé. Prostě milion důvodů k tomu, proč se té velké svatby ušetřit :) A jsem ráda, že to tak bereš, je jasné, že je hlavní říct si ano, ostatní jsou jen drobnosti, takže pokud se něco pokazí, nebo to nevyjde, vůbec to neřeš - hlavně si to užívej ze všech sil :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn jo to celkem chápu,ono je to tak někdy nejlepší udělat....a jak píšeš člověk si někdy ušetří spoustů nervů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn jaké máš šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Koukni na profil :) Já koukala na tvůj, ale je tam tolik fotek, že se mi to s prominutím nechce prohlížet :D Ale ty knoflíčky jsou nádhera :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn no tak mám jen jedno album přípravné...a to je úplně dole...jinak šaty mám v soukromém albu a teď jsem je dala do diskuze o Madoře....jelikož mi je tam šili :-) Jo juknu se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Aha, tak to se taky kouknu... tu diskuzi hledat nebudu, ani nevim, kde bych ji mela hledat :) Ale to album mne zajímá :))
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn tady http://www.beremese.cz/diskuse/tema/m... jinak jsou tam veškeré přípravy,teď vyšívám ubrus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Šaty chválím, moc hezké :))) tyjo ty jsi blázen, to by se mi tedy nechtělo ani za nic :D:D:D Já jsem chtěla šaty hlavně jednoduchoučké, abych s nimi mohla jít normálně po ulici a nevzbuzovala až takový ,,rozruch" a aby byly pohodlné :) Jen se bojím potom s těmi podpatky na sněhu :D Ještě jsme s přítelem uvažovali, že dojdeme do obřadní síně v džínách a převlečeme se až tam a myslím, že to nakonec nebude až tak marný nápad :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn no já mám cca 10cm podpatky.... ale neřeším to,fotit se budu v kozačkách....jinak šaty jsm si navhla sama takže sou přesně dle představ ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor JJ viděla jsem :) jsi šikovná, já bych to teda nezvládla :D my se fotit nebudem, jen na úřadě a pak hurá na oběd :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lliijjoonn tak šikovná...jsem z oboru,takže navrhnout si šaty je hračka...snad bych je i ušila,ale raději sem to nechala na profesionáleh :-) jinak na oběd se taky těším.....a pak na to focení,máme úžasné fotografi,takže to snad bude super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Tak to je ovšem jiná :))) My budeme mít taky obídek, ale někde normálně v restauraci, ještě musím vymyslet kde, když už jsme u toho :) Focení ti závidím, jednou se budeme taky fotit, ale teď je to ve hvězdách, teď si necháme udělat jen pár hezkých foteček fotografem z úřadu a snad to bude aspoň něco málo na památku :) a myslím, že u tebe to bude naprosto skvělé, jak jsem si tak prohlížela všechny ty přípravy :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn děkuji no uvidíme...teď je toho tolik,že jen lítám....ale s Davidem se těšíme na to ANO :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Však to my taky :) teda myslím, že přítel se i v tom mini obsazení těší jen na to, až to bude mít za sebou :D ale já se strašně moc těším na to, až si oblíknu šaty, budu nalíčená, učesaná, až si vyměníme prstýnky a budeme konečně svoji :) Snad nadobro ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn jo to věřím...my letos měli těžký rok a tak tohle bude hezké zakončení...a příští rok snad v tom hezkém budeme pokračovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor Snad v tom budete pokracovat uz porad, bud optimista ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@lliijjoonn jo to jsem :-)
Odpovědět
ahoj holky! taky už se nám to krátí!! Kožíšek koupen - holky držte se u vietnamců za 450 Kč!! a je nádhernej!
Odpovědět
@market_ Jeee, vyfoť ho prosím, já pořád sháním...
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mapag jukni sem http://www.beremese.cz/bazar/svatebni...
Odpovědět
Ahoj holky,můžu se k vám přidat?termín máme 14.1.2012 snad vyjde zasněžená svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh Ahojky jasně....jak si na tom s plánováním? :-)
Odpovědět
Ahoj nemáme řidiče a květinářku,ještě se domluvit s vizážistou.Jinak snad máme vše,doufám :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak se k vám stěhuju z července, svatba bude v lednu :-)
Odpovědět
@petrajavor Aha, díky, já sháním dlouhej... :-|
Odpovědět
pusak-tak a jak to,že takovej obrat? a kolikátého?my 14.1. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh toho už máš dost :-) @pusak vítej :-) @mapag aha,to jsem nevěděla :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?