Vdáváte se také v zimě?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojte holky, moc me zajima kolik nas tech zimnich nevest tady je :-) . Proc jste si vybrali prave zimu? To u me to byl hlavni duvod, abysme mohli uz byt spolu. Je tak tezke byt od sebe, kor kdyz je mezi nami takovy velky ocean :-( Tak nam vsem jen preji aby nam ten zimni den vysel na jednicku a aby nam nikdo neumrzl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@bobsh tak buď ráda,že přítel a rodina stojí za tebou....ono jak má člověk horkou hlavu vidí to jinak,uklidníš se a uvidíš to jinak...plánování si nenech zkazit,nikam nepůjde je to vyřešeno. Za chvilku se vdáváš a čeká tě krásný den,tím,že ti zkazí plánování či váš den by jen dosáhla svého....takže hlavu vzhůru a hezké plánování ;-)
Odpovědět
@petrajavor :ahoj hrozně dlouho jsem tu nebyla.. posílám odkaz na fotečky:) http://www.facebook.com/media/set/?se... snad půjde otevřít:) svatba se vyařila nádherně a počasí jak na jaře. Co vaše?
Odpovědět
@pikusa Moc děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ nádhera.......krásné fotky.......ale na prosinec vůbec nevypadají :-D a přeji ještě jednou jen to nej nej :-) nám na focení napadl sníh.....ale album udělám,až budou všechny,ted jich mám pár--tak jen ukázka
Odpovědět
@market_ WOW, fotky krásné!! Mám stejného fotografa, tak doufám, že naše vyjdou taky tak pěkně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@market_ @pikusa holky máte krásné fotky...jinak á mám těch našich pár tady v albu,zbytek bude do konce ledna...náš svatební den byl krásný,jen byla inverze,mlha,zima,no hnus...proto jsme fotili na 2x,ale z ochutnávky fotek co máme jsem nadšená :-)
Odpovědět
@pikusa mám stejný kožíšek ....nebyla ti zima? vdávám se za 14 dní (no už ani ne!!) a děsím se toho, že mi bude kosa hlavně teda při tom focení.
Odpovědět
@petrajavor Nádherné fotečky!!! A moc krásně sladěná nevěsta :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrajavor to je dobře,že jsi nadšená,já z té naší ochutnávky taky @nasesvatba1 hele nebyla......ona zase tak velká zima nebyla a mělla jsme po ruce ještě bundu,tak když byla pauzička,nandala jsme si jí na sebe
Odpovědět
Profilova fotka
@nasesvatba1 díky :-) @pikusa tak to má být :-)
Odpovědět
@mapag : jo, Tomáš byl úplně super. určitě budete taky spokojení :-)
Odpovědět
@pikusa : jo, na prosinec to opravdu bylo překvaoivě nádherné počasí. Sníh ti závidím, ale všechjno má něco do sebe. taky máš super fotečky! Všechno nejlepší!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@market_ děkuji....ten sníh byl jako na přání :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Milé nevěsty, máte rády lyže, sníh a zimní radovánky? Počítám, že v tomto tématu ano :-) . Nabízím Vám proto možnost získat jedinečné svatební video za 50% ceny a s dopravou zdarma jak v ČR, SK tak i Rakousku. Vždyť nevěsta a ženich na lyžích, to je teprve ten správný zážitek!!! Obětuji své zdraví :-) a kamerovat budu třeba i na lyžích či saních 8-), zkrátka ať to za to stojí! ... Více o mé nabídce WINTER WEDDING - "Vzali jsme se na lyžích!" najdete v mém profilu zde na Beremese http://www.beremese.cz/katalog/firma/...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Profilova fotka
Ahojky, plánujeme termín svatby na 21.2.2014. Je tady také někdo s tímto termínem? Nebojíte se zimní svatby?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahojky, tak my máme termín 22.2.2014 :-) Zimní svatby jsem se nebála, dokud všichni nezačali strašit....ale pořád doufám, že to bude jiné...pohádkové.
Odpovědět
Profilova fotka
@vevy ... to jsem ráda, že nebudu v tom únoru sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... já ziní svatbu nikdy nechtěla....a měla :-D výhoda je,že víte,že bude zima x-) a na sněhu je to fakt romantika.....a tu chvilku na nějaké focení venku vydržíte x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivuk Ahojky v té zimě nás bude celkem dost. Divála jsem se tady na beremku a zimní termíny tam jsou ;) my to nakonec máme 28.2. A kdy ty? Už máš něco zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
No myslela jsem si, že nic nestihnu, když jsme se rozhodli tak najednou, ale jelikož jsem zvyklá dělat vše ve stresu, tak toho máme už docela dost :-) teda aspoň myslím ;-)....máme místo obřadu, hostiny, šaty, fotografa a rozjednaného DJ....v příštím týdnu mě čekají schůzky v cukrárně ohledně dortu a s floristkou....ale tuším, že to není zdaleka všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojte, já se vdávám 11.1. z důvodu těhotenství a také z důvodu krásného termínu :) A samozřejmě nechcu být jak všichni léto, jaro... :) Každopádně se těším na fotky ze zasněžených Luhačovic..:) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@deni1990 anebo ze zablácených, to je taky riziko... ale snad vám to vyjde dobře:)
Odpovědět
ahoj holky, my budeme mít svatbu taky v zimě. 22.02.2014...doufám, že bude sníh :)
Odpovědět
Profilova fotka
s drahým sme se shodli ... že kdyby sme měli jistotu v tom, že budeme nádhernou zimní svatu - tzn. se sněhem . tak deme do toho ! protože je to krásný ....
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ráda bych obnovila diskuzi...najde se někdo plánující zimní svatbu?? Přítel se vyjádřil s termínem 14.2.2015 Valentýnská svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz Anooo my plánujeme zimní svatbu 17.1.2015 .)
Odpovědět
@masotri Super :-) kde to budete mít? a jaký šaty na zimu máš vybraný? Mě se líbí holá záda, ale nevím zda to risknout v zimě no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@agenz my máme obřad na Zámečku v Havířově, hostinu v penzionu. Šaty ještě nemám :-) Ale holé záda, proč ne? Ale nějaký kabátek bude nutný :) Ikdyž já zrovna moc nefandím těm kožíškům bílým, nevím ještě jak to pořeším :)
Odpovědět
@masotri no mě ty kožíšky taky neoslovily, tak taky ještě nevím...u nás v okolí mají zámky zavřený, takže to bude nejspíše na radnici a pak do restaurace, nejraději bych nějakou s krbem a venku sníh :-D ale to už bych si přála asi moc :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?