Termín svatby 7.9.2013 :)

Zobraz úvodní příspěvek
Podělme se o to, kdo co už má, jak jsme na tom s přípravami, našimi přáními i otázkami. :) Všechny vítány. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek jo tak :D jj na zahradě jsme to taky původně chtěli, ale párty stany by vyšly tolik jako celá hostina u nás v hospodě :D takže jsme to zamítli :) jj 2015 je taky pěkné, my bychom chtěli na Vánoce 2015 zase bydlet :D tak to budeme mít obráceně :) @przedswitovaanita jo to je pravda :) ale tak hlavně, že ti sedí a cítíš se v nich dobře :)
Odpovědět
Profilova fotka
@netanel my hned po svatbě jedeme do Krumlova :) a další rok chci do Andalusie na poznávák a kdybych někde něco vyhrála tak letíme do Mexika :-D my jsme si po svatbě chtěli hlavně odpočinout a nějaký trochu wellness a tak:) takže jsme se rozhodli pro ČR, protože ani jeden nejsme jen na válení u moře :) a poznáváky, který bych chtěla, jsou dříve, než budu mít hotovou občanku :) takže jsme se rozhodli, že to nebudeme komplikovat a pojedeme další rok :) @kikik28 Indonésie, pěkné :) a jezdíte na vlastní pěst? nebo přes cestovku? já jsem strašný srab, abych cestovala bez cestovky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho Včera mě paní při placení zálohy do nich přemluvila skočit ještě jednou abych si je prý znova užila, takže jsem je ukázala taťkovi - ten byl úplně na měkko, ale úplně, až mi ho bylo líto :-)
Odpovědět
@denisaho jo, Krumlov je krásnej, ale už jsem tam byla několikrát, naposledy před dvěma týdny, a mám pocit, že už jsem všechno viděla, co tam mají.:-)
Odpovědět
@denisaho nejezdíme přes cestovku, to bychom se nedoplatili :-) zatím jsme jezdili po Evropě i mimo Evropu na vlastní pěst, ubytování jsme měli dopředu vyhlídnutý podle netu nebo průvodců ale neměli jsme nic zajištěný...a zatím ťuk ťuk vždy naprosto v pohodě :-) jinak právě taky řešíme jestli nějakou pohodičku (třeba lázně v Maďarsku by mě lákali) a nebo zase dobrodružství, už jsem byla rozhodnutá za pohodičku, ale už mě to zase táhne někam dál, dokud ještě nemáme děti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita tak to je pěkný :) no vidíš, a to ses tak zkoušení bála :) @netanel já jsem tam byla jen jednou a jen na dva dny :) takže jsme toho moc nestihli :) a v okolí jsou hrady a zámky, chceme na Rožmberk a do kláštera Zlatá koruna :) tak se tam dost těšíme :) @kikik28 tak to jste dobří :) já jsem na tohle strašná srab :-D, přitom vím, že by to vyšlo daleko levněji, ale nějak mi to jde proti srsti, asi takhle nikdy nebudu jezdit a budu platit těžké peníze cestovkám :) i když ta Evropa by se ještě dala, ale třeba Mexiko, tam bych si to na vlastní pěst neriskla :) byli jste na vlastní pěst ve Skotsku? tam bych taky chtěla :) mně se líbí právě zájezdy, kde se třeba 3 dny jezdí po památkách a pak je den odpočinek u moře a tak dál :)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaho no tak nějaké party stany jsou drahé už jenom proto, že jsou "part stany" ... my bychom využili velký vojenský stan (respektive jen střechu, tuším že je to 15x15 metrů (nebo 10x10) ... no ale uvidíme jak to nakonec dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anunek to my nemáme kde půjčit, nějaký veliký stan :) a ten co máme, tak není dostatečně veliký, potřebovali bychom aspoň 3 :D Jinak holky byli jsme na degustaci jídel na svatbu a super, v životě jsem nejedla nic tak výborného a to nejlepší :) oběd bude stát 150 korun (předkrm, polévka, hlavní chod), tedy 6000 za všechny a 10 tisíc zhruba raut na večer :) takže se pravděpodobně s jídlem vejdeme do 20 tisíc nebo to bude lehce přes :) ještě budou menší změny, ale mám z toho dobrý pocit :)
Odpovědět
@denisaho ee, ve Skotsku jsme nebyli, ale minimálně té Evropy bych se bez cestovky nebála, kdyby cokoliv, tak do pár hodin jste zpátky v Čechách :-) co jinak přípravy? my nijak zvlášť nepokračujeme, venku je hezky a mám pocit, že svatba je ještě daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikik28 jj to máš asi pravdu, teď přemýšlím jestli příští rok Andalusii nebo Skotsko :) láká mě obojí :) přípravy taky stojí, nyní jsem ve fázi, že bych nejraději svatbu zrušila, protože každý si diktuje co chce, koho tam chce apod., takže mě to dost s..., takže ještě chvíli a vezmeme se sami jen s rodiči a svědky a nebo jen se svědky ]-( hlavně, že nám každý říká, hlavně si to udělejte, jak chcete vy, doufám, že takovýhle problémy nemáte, protože to bych nikomu nepřála a do toho řešíme smutnou událost v rodině :-( takže mě ještě víc prudí, když někdo chce teď něco kolem svatby....
Odpovědět
Ahoj holky, tak už se nám to kvalitně krátí, věřím, že jak přijde léto, tak to sletí ještě rychleji. :) My už máme šatečky pro naši dcerku, mám sv. punčošky a boty (vivat ebay :D). Koncem června budem řešit cukroví a koláčky, máme jednu milou důchodkyni, která snad peče závodně. :-D Takže to řešíme dřív, ale jsem za to ráda, aspoň to bude z krku. :-) Koncem července jedeme na finální schůzku ohledně hostiny, nakonec na oběd asi vyhraje vepřová panenka s něčím - co vy na to? :-) Jooooooo a málem bych zapomněla, že už máme prstýnky a jsme velmi spokojení, jsou od Rýdla a opravdu moc krásné, kdyžtak prásknu fotky nějaké, teď mám trochu času. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám,bereme se na radnici v prostějově:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, přidávám se k 7.9. a svatba bude v kostele ve Štítné nad Vláří :-) , máme už vlastně zajištěno skoro všechno od prstýnků, pozvánek, až po šaty a zamluvené místo hostiny. Teď už jen čekáme :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zensky, sup sup chlubte se, jak jste pokrocili? Cas nam silenym zpusobem utika, az se tomu ani nechce verit.
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita No to mi povidej :-) Ja pokrocila ve vyrobe tiskovin, vsechny mam, mame oznamko a cekame na prstynky. Jen zenich teda neni porad oblecenej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám, 7.9. na děčínském zámku :D
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniquecz To my máme akorát oznámení, já šaty, vyvazky a tím končím :-D Ženich oblečený taky není, ten půjde se svojí maminkou, prstýnky taky ještě nejsou dořešený, no máme toho více než dost ;-) Dekorace budu objednávat až na začátku července a pak začne lítání ;-) Příští týden snad udělám poslední zkoušku a musím se už na to vrhnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zářijové nevěsty, koukněte i k nám na web - máme 200 svatebních šatů na Salónu Nobless v Táboře a můžeme se domluvit i na víkendové návštěvě. Přejeme šťastnou ruku a pevné nervy při zařizování všech svatebních náležitostí.
Odpovědět
Profilova fotka
@przedswitovaanita Taky mám teď pauzu, protože je toho v práci moc, ale ještě je pořád čas :-) Držím pěsti při zkoušce!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, také se připojuji. My máme svatbu ve Vrchlabí na zámečku ;-) Moc toho nemáme doma, ale hodně věcí máme už zamluvené a čekáme...:)
Odpovědět
Tak baby, u nás celkem ticho po pěšině, ženich je oděn, máme i prstýnky, svatební strom, budu objednávat vývazky a další blbůstky, dělám sv. noviny, koláčky a veškeré cukroví i dorty jsou taky pořešené a objednané. Celkem klid, od září nastupuji do nové práce, takže místo prázdnin (dělám v MŠ), pracuju celý měsíc a pak už bude srpen a to už je nic, tak honem honem ještě doobjednávat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Tak nám se až v pátek konečně podařili sehnat prstýnky, ale chybí nám toho ještě fakt hafec, ale furt mi příjde, že mám času dost :-D Já mám celý červenec praxi, ale určitě všechno stihnu ;-) Teda doufám. Nevjětší problém bude v botách - sehnat slušný a hlavně za slušný prachy ivory botky se zdá zcela nemožný.
Odpovědět
@przedswitovaanita Prstýnky jsou nejdůležitější, zbytek jsou prkotiny. :D
Odpovědět
@przedswitovaanita @jessic_a @alik13 Kdy rozdáváte/posíláte oznámka?
Odpovědět
Profilova fotka
Máme je doma a budu rozesílat tenhle, maximálně příští týden :D
Odpovědět
Profilova fotka
jée nejsem poslední co ještě nerozdala pozvánky, to se mi ulevilo ;-) právě je kompletuji a zítra začnu rozdávat první
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka : my už je máme všechny rozdané až asi na poslední tři :)
Odpovědět
@kacc3 My těm "nejdůležitějším" hostům (rodiče, blízcí příbuzní) dali už dávno, ale přátelům a širší rodině ještě ne, tak to sfouknem asi ke konci července. :)
Odpovědět
cožééé? my je budem rozdávat až tak za dva týdny:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curdibilka Rodině jsme je dali po Vánocích a zbytek jsem asi před 14 dny posílala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?