Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se budu stěhovat jsem :-D přesně na naše datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ @zuzkka88 ahoj holky,ráda vás tu vidím
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta koukám,že tady je víc nevěst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ tím líp,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jistě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gia a odkud vlastně jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Dubňany,kousek od Hodonína ;-) ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ dneska už z Brna,jinak původně Praha,ale tam už nejsem skoro vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta taky původně pocházím z Prahy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem volala na matriku v Brně a samozřejme termíny budou vypsané až v lednu.. takže času dost
Odpovědět
Profilova fotka
@gia_ a odkud?to je dobrá náhoda @zuzkka88 u nás taky
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Praha 7-Holešovice :-) a ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@gia_ Praha 10-Záběhlice,i když trvalé bydliště mám zatím na 6 v Dejvicích,ale tam nejsem
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta :-) já taky v Praze trávím málo času,s přítelem žijeme v Dubňanech ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty :-) Zrovna dnes ráno mi přišlo potvrzení o zamluvení tohoto nejkrásnějšího termínu :-) Tak jsem se hned zaregistrovala. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger Vítej! :-)
Odpovědět
@veronikaeger Tak to je opravdu krásný termín. Já měla ve výběru 5.5. a 7.7. Nakonec vyhrál termín 5.5. ale protože se bereme v zahraničí. Kdyby byla svatba u nás tak určitě 7.7:-) A kdepak to máte?
Odpovědět
Profilova fotka
Takže vás všechny zdravim, a připojuji se k tomuto krásnému termínu. :D
Odpovědět
@lenickae Děkuju :) @nicol8 Budeme to mít ve vesničce za Jabloncem nad Nisou, v Janově, v kostelíku, kde pořádají civilní sňatky. :) To jsem si hrozně přála a nakonec nám to vyjde!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky tak taky mame svatbu 7.7.2012 včera jsme se byli kouknout na Třebovickem mlýně a máme vybrano.Je to tam krásne bude nas asi kolem 45 hostu a pani vedoucí nam říkala ýe budeme mit k velkemu salu ješte venkovní terasu ktera je podstřešena takže super, jinak obřad bude taky ve mlýně venku na terase budu takova princezna ze mlejna :-D
Odpovědět
stastnanevesta ...na zámku
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my máme od včerejška zamluveného fotografa :-) jinak závidím vám všem, které máte zamluvené i místo obřadu... na to musím čekat do ledna, a ještě kdo ví jestli vypíšou ten co chci já :-(
Odpovědět
@zuzkka88 My jsme původně chtěli svatbu na liberecké radnici a tam to jde taky až půl roku dopředu, byla jsem z toho celkem nervózní, protože tohle datum bude chtít hodně párů, nevyjde ti to, a co potom, viď? :-| Tak jsem jen tak ze zvědavosti koukala na jabloneckou matriku, protože hostinu budeme mít v Jablonci, a v pohodě mi ten termín předběžně zamluvili. Nemáme čas, ale aspoň ten den... Prostě půl roku je hrozně málo, asi se bojí, aby si to půlka během toho roku nerozmyslela :-) Budeme držet palce, ať vám to vyjde, jdi tam hned po Novém roce!
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger jj naklušu tam hned první pracovní den, raději snad ještě hodinu nebo dvě před otevírací dobou, kdyby se dělala fronta. :-) Děkuji.. jj půl roku je málo.. ale asi se jim v tom kalendáři nechce pak škrtat a přepisovat
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 jsme na tom stejně,musíme čekat taky :-( @veronikaeger vítám tě tu :-) závidím,že už máš jistý termín
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj je to na prd, ale musíme vydržet
Odpovědět
@stastnanevesta @zuzkka88 Holky, určitě vám to vyjde ;-) U nás to šlo tak hladce, že se bojím, aby se ještě něco nepokazilo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger ale ne nepokazí neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@veronikaeger neboj se :-)
Odpovědět
Přidávám se k vám holky. Co už vše máte zařízené. Já nic jen objednanou restauraci :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?