Termín svatby 7.7.2012. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, už se nás tu sešlo docela dost s tímhle krásným termínem, tak budu ráda,když se potkáme tady a budeme společně plánovat náš velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta No já to u tebe četla že pro něj chystáš dárek :-) A vyvýjí se to dobře jo? Děkuji, jsem moc ráda, sehnat dobrého ale ne moc drahého fotografa nebylo lehký, dokonce nám zadarmo udělá i při schůzce fotky v parku jako předsvatební, ty pak budem společně s dalšíma fotkama z dětství a tak promítat na svatbě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada no chystám takové překvapení a to že nám bude na obřadu v zahradě hrát harfista :-) mám z toho velkou radost
Odpovědět
Profilova fotka
To je moc pěkný :-) Tak hlavně ať to vyjde :-) Já sem taky nad nějakým překvápkem přemýšlela, ale zatím mě nic nenapadlo, je čas tak snad do té doby něco vymyslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada jsem zvědavá,co on na to,ale už je to domluvený,určitě to bude super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak jestli se mu to líbí tak bude určitě nadšený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada o tom nepochybuju :-) tuhle sice říkal,že si to neumí představit,ale já prostě myslím,že to bude stát za to
Odpovědět
Profilova fotka
@hanada jo karaoke mě taky napadlo.. zkusím se ho zeptat, jestli něco takového má taky a uvidíme :-) @stastnanevesta jaképak vlastně překvapení?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 harfistu na obřad v zahradě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajo tohle jo to jsem četla :-) to je moc hezký.. takový komorní a elegantní
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta a dokonce vidím, že je to napsané i na této stránce.. byla jsem o stránku pozadu, jak jsem tu chvíli nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzkka88 Zuzi :-) no právě a má to atmosféru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta jj a jen tak někdo to nemá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@stastnanevesta Harfista? To bude romantika! :-) Já zase chci na obřad jen houslistu, varhany se mi nějak příčí... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy vy me ale štvete :-| Ja chcu taky 7.7.
Odpovědět
Profilova fotka
Celou dobu jsem přemýšlela nad datumem 21.7., ale když vidím toho 7.7., tak to chci taky:) A 7 je přítelovo štastné číslo. A na svatbě jsme se dohodli tento týden, takže nemáme vlastně zařízeného nic. Já si říkám, že je na vše čas, chtěla jsem vše zařizovat až tak leden, únor a to se termín svatby domlouvá tak dopředu, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slivanka A vy ji budete mit 21.7??
Odpovědět
@slivanka To já jsem si taky myslela, že je na vše čas, ale zase když plánuješ hodně dopředu, dokážeš ušetřit i dost peněz, protože máš čas si vybírat, a hlavně je to všechno v klidu a v pohodě. Stres, co měla kamarádka, když si v červenci řekli, že se v srpnu vezmou, bych nechtěla začít :-D A hlavně počítej s tím, že 7.7. bude hodně brzy plný termín...
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsme plánovali 21.7., moji rodiče se brali 22.7. před 40 lety, ale jak jsem tady viděla datum 7.7.,tak nevím, ale nějak vnitřně jsem cítila, že to je ono, že tento datum chci :-D Akorát nevíme kde svatbu uděláme.. Nemáme zajíštěné nic:) Jen vím,kdo mě učeše,namaluje, o fotografovi bych taky věděla:) Ale kde obřad a oslava, to nevím. Vím, že bych chtěla odpolední svatbu. Nechci od rána..
Odpovědět
Profilova fotka
@slivanka Mi mely v planu ze se vemem 7.7. protoze jsme se ten den poznali a je to i nase vyroci protoze od prvniho dne jsme se od sebe nehli ale bohuzel uz nas nekdo predbehl a tak jsme si zamluvili 21.7. jinde by jsme 7.7 dostaly ale mi chteli tu stejnou restauraci, protoze obrat budem mit tam v trave i s branou a jinde by jsme to asi nedostali
Odpovědět
Profilova fotka
@slivanka Jinak mi mame zamluvenou restauraci uz od dubna
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, jsem to říkala přítelovi a ten na mě čučel.. Myslel si,když začneme tak v únoru, že to bude akorát :-D NO jo, jsme amatéři:)
Odpovědět
Profilova fotka
@slivanka Pokud to budete mit na radnici, tak terminy driv jak v lednu asi vypsane nebudou takze co se tyce tohoto tak mate jeste cas.Pokud nemate konkretni prani kde chce te mit hostinu, tak restaureci sezenete vzdycky. Mi to zamlouvali, tedy pritel byl tak aktivni, kvuli tomu že jsme si moc prali prave tamtu restauraci.
Odpovědět
Profilova fotka
Chceme obřad na zámku v Lednici. Restauraci máme vybranou taky v Lednici.)
Odpovědět
Profilova fotka
@slivanka v Lednici jsme byli nedávno na výletě :-) zámek je krásný,ale zahrada se nám líbí víc @veronikaeger jo bude to nádhera, asi to bude jen na obřadě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Budeme mít svatbu v zámecké zahradě:) Je to tam nádherné.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se přidávám, původně jsme chtěli květnové datum, ale nakonec budeme mít tohle:) Svatbu budeme mít v zámecké zahradě zámku Kunín - v kuželně, hostinu budeme mít pojatou jako večerní raut. Zatím máme pouze zamluvený termín obřadu, ale jelikož matrika nepotvrdila ještě termíny, tak nic nemáme na jisto. Ani nespěcháme, času je dost, fotit bude má kamarádka fotografka, místo na raut máme předběžně vyhlídnuté, svatební šaty se navrhují a vše si v klidu užíváme:)
Odpovědět
ahoj holky, nevíte jak je to se svatbami na státní svátek, docela by se nám zamlouval i termín v pátek 6.7.2012, ale mám pocit, že to asi neklapne..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, takze mame potvrzen termin 7.7.2012 ve 12hod jak p.fararem, tak i foto+ video, tak jsem spokojena:) Hlavne pak za neceleho pulroku shodit ty nabrana kila:) Neuveritelne to leti, ve st jsem zacala 6.mesic, mala v po mela cca 450g a 28cm:)
Odpovědět
Profilova fotka
@krizecek to je taky hezké datum,náš kameraman říkal,že je to nejzajímavější termín příštího roku :-) My budeme mít svatbu v zámecké zahradě zámku Lysice,termín bude potvrzený lednu a už se moc těším :-) @berinka1 to máte supeer,závidím,už bych taky chtěla. U nás počítám se svatbou tak ve 13h. @slivanka my máme zámeckou zahradu taky
Odpovědět
@stastnanevesta Lysice jsou krásné, byli jsme tam letos, když jsme byli u rodiny. Jinak termíny taky až v lednu. Krásné datum je ještě 5.5,. 2012
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?