Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - není zač :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka no taky se na to těšim:) nemůžu uvěřit,že už je to tady! nenechám,je to náš den a ať mi vlezou ne hrb..nechci aby byl každej vyplašenej že neví co má dělat atd.. @mihaji jo a třešnička na dortu..zrovna teď nám přišel mail,že jdeme všichni od 1.8. o dva platové stupně níž..no mám dost!už tak tady děláme skoro zadarmo,no hlavně že mají ty nahoře namaštěný kapsy!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to je taky výborný. A zkoušíš hledat něco jiného, nebo tady chceš zůstat? My tu měli jakýsi motivační program, podle kterého se mělo každý rok přidávat podle zásluh. Nikdo z nás ještě neviděl ani korunu, žádné výhody taky nemáme, všechny nám sebrali krom stravenek a dovolené máme jenom 20 dní ( z toho dva týdny přikázané). Taky jsem zvědavá, kdy přijdou s tím, že nám ty platy naopak sníží. Člověk si v týhle době připadá jako idiot. Snažíš se dělat jak nejlépe umíš a jednají s tebou jako s onucí.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - to je dost smutné a sprosté :-( je čas jít na mateřskou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky jsme tady ztoho dost rozčarovaní..státní zaměstnanec a má výplatu stejnou jak nějaká uklizeka nebo pokladní v tescu:( no s hypotékou si těžko můžu dovolit tady zůstavat za takových podmínek..je čas se posunout dál,snad něco najdu..ted jsem to psala Péťovi,tak jsem zvědavá co on na to..kdyby nebral tak 6krát víc jak já tak teda nevim co bysme dělali:( ve mě se to úplně vaří..jak píšeš,žádné benefity,jen stravenky,dovolenou tedy máme 25dní ale co ztoho.. @mrazulka to je smutné,no na mateřskou jít ještě nemůžu,nejdřív musíme dodělat baráček,pa už by peníze nebyli vůbec:( musim najít něco lepšího abych pak tu mateřskou vůbec nějakou měla..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ve státním sektoru to je s těmi platy vůbec síla. Jsem zvědavá, kde budu hledat jednou práci po případné mateřské, to bude ještě horší. Honza má bohužel zhruba stejný příjem jako já, tak jsem zvědavá, jak se protlučem, až budu na mateřské (jestli se k ní tedy dopracujem). Ale už to radši moc neřeším. Zvládli to jiní, tak se snad nějak taky protlučem. To bychom děťátko neměli nikdy, kdybych o tom pořád uvažovala. Budu Ti moc držet palce, abys nějakou lepší práci našla.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii, @mihaji - ano, ve státním to je fakt hnus :-( moje švagrová pracuje, resp. pracovala, teď už je v těhu na nemocenské, jako ošetřovatelka v domově důchodců.. těžká práce, 12 hodinové směny, s těmi starými lidmi je to jako s malými dětmi a plat?? jako uklízečka.. to nic proti nic, moje mamka tam zrovna uklízečku dělá, taky se tam udře.. můj brácha taky nemá bůhví jaký plat, čekají miminko, mají úvěr ze stavebka na byt a zatím to zvládají.. hodně jim teď pomohlo, že vybrali docela dost penízků na svatbě, takže aspoň výbavičku můžou pořídit bez problémů.. dnešní doba je holt špatná :-( já jsem dlouho žila sama, tak vím, jaké to je od výplaty k výplatě :-( oběma vám držím palce!!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji nad tím nesmíš přemýšlet jinak byste opravdu mimčo neměli..kdyby to bylo teď možný tak jdu hned na mateřskou ale fakt to nejde.. @mrazulka jo je to opravdu hnus,jsem ztoho docela vedle..už když jsme nastupovala tak se rušily pomalu benefity,ted chtějí i ty stravenky a nezůstane nám nic..no tak snad se něco najde!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já nad tím právě dost přemýšlela dřív, ale zjistila jsem, že to bych se k tomu opravdu nikdy neodhodlala, tak to radši neřeším.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji kdyby takhle přemýšlela každá tak vymřeme:) doba je zlá a hnusná..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Teď tu byla zrovna kolegyně předvést chlapečka, tak jsem unešená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no vidiš to:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Jani, tak to je mi moc líto, doufám, že práci najdeš hnedle (taková šikovná holka) a bude zase dobře :-) My jsme konečně vyřídili doklady a 7.8. odlítáme na svatební cestu do Řecka na ostrov Zakynthos :-) Tak už se moooc těšíme ;-) Jinak Lenička měla na Dominikánské nááádhernou dovolenou určitě, fotečky jsou luxusní!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s no jo,co nadělám..sice nás zatim nevyhazují ale nemůžu s hypotékou pracovat za tak malý peníze..snad se mi poštěstí něco nejít.. tak to si to hezky užijte,to máte den po naší svatbě:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Určitě, držím všechny palce!!! Jasně, v sobotu už jedeme do Prahy, protože v neděli brzo ráno odlítáme. Budu na tebe myslet!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jéé děkuju:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.. Tak skoro týden před svatbou mě chytili zuby..ale pěkně..zničeho nic mě začala bolet jednička,která mě snad nikdy nebolela a střílí mi to až do kosti:(v noci nemůžu ani spát..akorát kvůli práci nemůžu jít ráno k zubaři,tak tam půjdu odpoledne,doufám že mě nevyhodí:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ráno, chuděrko :-( , snad ti zubař pomůže a bude to brzy dobré. Já jsem akorát šíleně nachcípaná, už se moc těším na víkend, snad to zvládnu vyležet.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji snad jo,nemůžu jíst,tak jen piju..je to děs:( tak at se taky brzy uzdravíš,příští týden má být krásně:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji @janullii Ahoj holky, tak jsem jen zběžně prolítla poslední stránku, nemůžu sem teď vůbec chodit :-( V práci nám monitorují net a doma to teď vůbec nestíhám. Jani, z toho platu si nic nedělej, nám už o dva stupně snížili asi před půl rokem, zkracují nám a odebírají všechno, co jde :-( Taky jsem uvažovala o změně zaměstnání, ale pak jsem si řekla, že když chci jít co nejdřív na mateřskou, tak by to nebylo fér vůči novému zaměstnavateli ani by to nebylo moc výhodný pro mě, přece jen, zkušebka a tak, takže jsem zůstala. Chce to prostě pořádně promyslet. Doba je sice teď celkem blbá, ale myslím, že by mohlo být i hůř, zůstávám optimista :-) Tak neklesejte na mysli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no uvidíme,jak to vymyslí,prej nám to snad budou dorovnávat osobním ohodnocením ale to je nenároková složka,tak z toho mám docela obavy..no uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Ahojky, ráda Tě "vidím". Mám to přesně jako ty, nehledám novou práci ze stejných důvodů, tak snad se nám to všem vydaří :-) . A jak se máš jinak?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no vidíš, nic se nejí nikdy tak horké, jak se to uvaří, aspoň já mám takovou zkušenost, že se vždycky kvůli něčemu plaší a ono to v důsledku pak není až tak hrozné.......mně to taky částečně dorovnali (ne úplně), ale asi nás takových není moc @mihaji ahoj, mám se celkem fajn, teď prožívám takové trochu dejavu, vdávají se mé dvě nejlepší kámošky (jedna teď v sobotu, druhá za čtrnáct dní), tak z té svatební atmosféry jen tak nevyjdu :-) jinak jsme vysadili a uvidíme, co bude, nic teď moc neřešíme, takový klídek ;-) co vy? a co ty tvé problémy s MS? už se to srovnalo?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak to máš pěkné, nás čeká svatba Honzovy kamarádky v září. Ale tam jdeme jenom na obřad a pak večer na párty na Slapy. Tam jsme si zamluvili i ubytování, tak snad vyjde počásko a bude to v pohodě. MS zatím nevím, od soboty bych měla začít brát ty léky (hormony), co mi dal, tak doufám, že se to nějak zase srovná. Teď jsem momentálně v rozkladu, nachcípaná :-D , tak se snad brzy celkově zregeneruju a bude vše OK. Jedna kolegyně v práci mi doporučila na Českomoravské takovou "posilku", která je jen pro ženské, tak se tam chci zajít podívat, až budu zdravá a domluvit si nějaké cvičení, třeba se mi podaří přemluvit i nějakou kamarádku, aby chodila se mnou. Bazén mám teď zavřený :-(, takže plavat budu moct zase až od září.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ja ted na aqua taky nechodim, pres prazdniny neni.........nahradila jsem to freestylerem.......chodim do Euforie na Arbesak, kdyby ses chtela pridat ;-) je to fajn, ale je to asi na tebe z ruky, co? ja se taky na Ceskomoravskou malokdy dostanu
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - držím palce, ať to přejde a neboj, určitě tě nevyhodí.. když tak udělej moc smutné oči!!! @mihaji ,@ptjj - nedrážděte mě s tím cvičení :-) já chcu taky!! hned, jak budu vědět, že je všechno v pořádku, tak začnu, už se těším! jinak jsem zaktualizovala koníka, když tam v poslední době furt lezu :-D přidala jsem spoustu honzíkových fotek :-) a první fotku "břucha" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - držím palce, ať se to brzy všechno srovná!
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ja samozrejme taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka děkuju Gábi,no snad mě vezme..nebo nevim,bolí to jak čert:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - kup nějaké dobré kafe, bonbošku a uvidíš, že sestřička bude jako beránek! držím palce!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?