Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Ahoj a co ty jak s odběrama krve???máš už nějaký vyšetření za sebou???
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Ahojky, na krvi jsem byla minulý týden, výsledky se dozvím v pondělí, jdu tam zase na ultrazvuk. Jinak po těch prášcích se mi MS srovnala, mám je brát ale dál každý cyklus. Tak jsem zvědavá, co se dozvím z toho hormonálního profilu, doufám, že bude vše v pohodě. Doktor mi taky zrovna dal žádanku pro manžela na spermio a pro oba na imunologický vyšetření do Podolí (tam jdeme v říjnu, jsou dlouhé čekací doby). Tak aspoň budeme hned zkraje vědět, jestli jsme v pořádku, tak jsem docela ráda. A kdybysme v pořádku nebyli, tak se to začne aspoň hned řešit. Myslím, že mám opravdu hodně pečlivého pana doktora a taky si myslím, že neotálí vzhledem k našemu věku.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je super držím palce at máte vše v pořádku ;-) u nás je snažení na plné obrátky a zatím nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Děkuju, taky vám držím palce, ať se brzy zadaří. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Káťo a vy máte nějaké vážné zdravotní problémy, že vás doktor posílá na spermio a hormonální profil, když jste ještě ani pořádně nezačali se snažením? Není to trochu brzy? Mě by to spíš vystresovalo než pomohlo.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Vážné doufejme ne, jen mi nějak zlobila ta MS. Mně to fakt neva a Honzovi taky ne. Já jsem spíš ráda, že budeme vědět na čem jsme a nebudeme třeba ztrácet čas nadarmo. Anebo se třeba do října zadaří a nebudeme muset nikam. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, já už z té @janullii začínám být taky nervózní... 14 dní od svatby a žádné zprávy. Snad si někde užívají krásnou svatební cestu. Já teď organizuju věci do krabic, za týden přijede manžel a přestěhuje vše, co bude možné a já za nim pak do cca měsíce dojedu a už budeme spolu. Jo a od pondělí za týden mám první ultrazvuk (12tt), tak na mě pak myslete, aby bylo všechno v pořádku. ;-) Krásnou neděli všem! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Ahoj držím palce ale určo bude vše ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Já viděla pár foteček na facebooku, měla to krásné a moc si to užili, ale čekám, až přijde povyprávět. Tak se vám to aspoň pěkně vyřešilo a budete moci být spolu, to je dobře :-) . Držím, palce,ať ultrazvuk dopadne dobře. Určitě bude všechno v pořádku, neboj. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:) Tak jsem konečně zase tady..měli jsme tři týdny dovči,ten poslední jsme byli v rakouských alpách,no paráda! Jinak svatba byla opravdu dokonalá,byl to opravdu ten nejkrásnější den:) Sluníčko svítilo celý den a fotky jsou úžasný..připadala jsem si jako princezna..opravdu se vyplatilo plánovat dopředu,nemělo to chybu! no a ted konečně vytvořim album a dočtu vás:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ahooooooj Jani :-) , moc ráda slyším, že se vše vyvedlo. Kdepak jste se dovolenkovali? Fotky jsou opravdu překrásné, princezna jsi byla, to bez debaty. To dočítání ti asi moc práce nedá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to ano,opravdu se vše vyvedlo:) moc děkuju x-) no svatebním darem jsme dostali pobyt v aplách,tak jsme túrovali:) taky jsme makali na baráčku a po všem tom shonu kolem svatby pěkně odpočívali:) no to teda,je to tu nějaké mrtvé..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Ahoj moc to to slušelo a gratuluju x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: no to je dost, vdaná paní... už jsme si tu o tebe začínaly dělat starosti ;-) Super, že vám den vyšel a máte jen krásné vzpomínky, dodatečná gratulace a spoustu úžasných manželských chvil a zážitků přeji!!! :-) A to, že vám vyšla dovča hned po svatbě, je taky super.... chtělo by to takhle víckrát do roka, viď? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz děkujeme Bibi:) to víš že bych si to zopakovala víckrát do roka..ten návrat do reality po třech týdnech byl docela náročnej.. ale stálo to všechno za to! Na svatbu každý vzpomíná,všem se líbila což jsem moc ráda:) akorát s tchýní budu asi hodně bojovat..ani jednou za celou svatbou za mnou nepřišla,prostě mi dávala asně najevo že jsem jí ukradená,tak jsem zvědavá co přinese čas.. a co ty mamino? jak se cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jani, třeba to nemusí nic negativního znamenat. Moje tchyně za mnou taky za celou svatbu ani jednou nepřišla, ale vím, že to nemyslela nijak zle, ona prostě taková není, že by si chodila s někým popovídat. Není to třeba u tebe podobný případ?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no u ní to je negativní..před svatbou s ničím nepomohla,což jí nezazlívám ale naštvalo mě že den před svatbou jsem dělala celou tabuli,Péťa s bráchou připravovali dřevo na prase atd..a ona to tam jela zkontrolovat,chodila tam s rukama v bok a neřekla ani slovo..a i na svatbě se tvářila děsně..Péťu to taky pěkně naštvalo a to je flegmouš..pořád mu říká jak jí bolej záda ztěch našich koláčků,no děs.a to že jsme od ní dostali 3 blahopřání jsme taky nepochopili :-D a víš co mi řekla pár dní před svatbou? že to ještě nikomu napoprvé nevyšlo,že se každej ženil u nich v rodině dvakrát..tak co by sis pak o ní myslela..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Není nad podporu ze strany rodiny. Snaž se přes to přenést, hlavně, že vy jste s Péťou spokojení. Chápu, že to není zrovna jednoduché, ale snaž se na ni vykašlat, ať si myslí co chce. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak já jsem to už hodila za hlavu ale vidím jak to Péťu trápí že to nefunguje jako předtím..můj taťka si s Péťou potykal a vzal ho suprově a asi oto ho to víc štve,že prostě z jeho strany se neděje nic..ale jak říkáš, my jsme spokojený a to je pro mě to nejdůležitější..jinak včera jsem poprvé vařila v nové kuchyni:) a co u vás,něco nového??
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No ty jsi šikulka. Chápu, že to není ideální, ale tchýni asi nezměníš, tak se netrap. ;-) Honza si s našima tyká, co se seznámili i s babičkou. Zato já jeho rodičům pořád vykám, přijde mi to trochu trapný. :-| U nás asi nového nic. Honza je teď pěkně nachcípaný, pořád se snažíme o miminko a čeká nás náročné září, máme hodně naplánovaných akcí. Na většinu z nich se ale těším, tak to bude snad fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to já vim ale ten postoj mě docela mrzí..vycházeli jsme celkem v pohodě..a to vykání mě nějak nevadí protože jak mám tu jistou averzi ted tak bych jí ani nechtěla tykat..ale blbý to je,že jedna strana si tyká a druhá vyká..tak to máte fajn,aspon se nebudete nudit a věřim že to miminko taky brzy přijde! Mě normálně lidi na svatbě šahali na břicho a mysleli si že jsem těhotná,tak nás to docela pobavilo..asi u nich nebývá zvykem brát se bez důvodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No tak to bych chápala, kdyby si mysleli, že jsem těhotná já, ale u tebe? :-D Jste se přeci nebrali bez důvodu.....láska je podle mě ten nejlepší důvod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D :-D :-D tak to je jasný že láska je ten největší důvod ale většinou se lidi kolem nás brali kvůli hypotéce nebo těhotenství,tak jsme je trošku překvapily:) jinak v práci mám všude starý jméno a představuju se novym,tak se tim docela bavim,protože když někdo zavolá a myslí si že mluví semnou a já mu řeknu jiný jméno,tak nastane hrobový ticho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já jsem fakt ráda, že jsme se kvůli těhotenství nebo hypotéce brát nemuseli, že to bylo naše svobodný rozhodnutí :-) . Měla jsem to a částečně ještě mám v práci stejně. Jsem zvědavá, jeslti se někdy dočkám toho, že budu mít všude změněný jméno. :-D
Odpovědět
No mi dostali hypotéku rok před naši svatbou. / je psána na oba Takže moc nechápu proč by měla být svatba kvůli hypotéce.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to já taky:) no u mě moc teda nepospíchaj,tak jsem taky zvědavá.. kde ty ostatní holky jsou? nějak to tu vyšumělo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No občas sem někdo nakoukne, ale jinak je tu docela mrtvo. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no před rokem to tu žilo:)ted se nám všem blejská na prsteníčku snubáček.. 8-) ale docela mě mrzí že to všechno tak uteklo,ty přípravy mě fakt bavili..největší odměna byla pro mě chvála od svatebčanů..líbila se jim tabule,čokoládky a z novin byli fakt nadšený,dokonce se tam o ně přetahovali:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no, tak toje jiná, to ti dávám za pravdu........víš co, s ní žít nebudeš, tak to hoď za hlavu a užívej si manželství :-D je mi ale jasný, že takový přístup naštve. My si netykáme, ani manžel našim, ani to u nás není zvykem, takže mi to nepřipadá divné, ale naši říkají svým tchánovcům mami/tati + vykání, což ještě manželovi taky nenabídli. Přijde mi to trošku trapný, ale říkat jim, aby mu to nabídli, mi připadá ještě trapnější, tak třeba při nějaké rodinné sešlosti se naskytne příležitost a nabídnou mu to. Já se oslovení tchyně vyhýbám, oslovení paní + příjmení mi po svatbě připadá ujetý, tak uvidíme, jestli se někde něco zlomí, ale nevypadá to na to. Trochu mě to trápí, ale nestýkáme se tak moc, aby z toho byl megaproblém. Mě se nikdo na těhotenství na svatbě neptal, je u nás celkem obvyklé, že se lidi vezmou bez "důvodu", jen pár lidí mělo nějakých pár nejapných dotazů, kdy že to bude, ale to bylo až po svatbě. My jsme šli celé léto ze svatby do svatby, vdávaly se moje dvě nejlepší kámošky, tak teď už snad bude trochu klid na "normální" život.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to já před rokem ještě ani nevěděla, že nějaká svatba bude :-D . Mně tedy ty 4 měsíce příprav úplně stačily a nijak se mi potom nestýská, naopak nevím co dřív. Teď budu mít konečně vyvolané fotky, pak budu tvořit fotoknihy a za chvíli myslet na Vánoce a i kolem je práce a akcí dost a dost. :-) @ptjj My se s rodiči vídáme docela často a jezdíme k nim na chalupu na víkendy, takže mi přijde docela trapné, když jim musím pořád vykat. Taky nevím, jak jim mám říkat, tak je radši vůbec neoslovuju. Honza už jim to údajně i říkal, protože mu to přijde taky ujetý, ale nějak se k tomu nemají. Tak jsem si říkala, že bude vtipný, až jim naše děti budou říkat pane a paní Šteffkovi :-D . Nás čeká jedna svatba v září a docela se jí děsím, no snad to nějak přežiju :-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?